Klasse: Laser 4.7 |
NOR 206870
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 206870
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
NOR 206361
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 206361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bakke-Jakobsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 4
Solveig Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Solveig Brudevoll |
Drammens Seilforening |
NOR 20173
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 20173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 209135
Ida-Linn Vittersø
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 209135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida-Linn Vittersø |
Tønsberg Seilforening |
NOR 201382
Emil Schøning-Olsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Schøning-Olsen |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 11
Sarah Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah Brudevoll |
Drammens Seilforening |
NOR 181323
Victor Gautneb
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 181323
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Gautneb |
Drammens Seilforening |
NOR 88
Alexander Johansen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 88
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Johansen |
Drammens Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3889
Jacob Andresen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3889
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Andresen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Angell-Hansen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3912
Liva Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liva Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3960
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3885
Marie Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3885
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3072
Maren Angell-Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3072
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Angell-Hansen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3718
Pernille Baann Eftang
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pernille Baann Eftang |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christine Gyllenhammar-Wiig |
Sandefjord Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist - Klasse B rekrutt |
NOR 3765
Noah Boge
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Noah Boge |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3918
Caroline Karlsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3918
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Karlsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3545
Sebastian Wright Stakston Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wright Stakston Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3665
Henrik Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3665
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 383
Linus Ekdahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linus Ekdahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3711
Kristian Høstvang
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3711
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Høstvang |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3300
Isabella Petterson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isabella Petterson |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3854
Sindre Sørebø
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3854
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Sørebø |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fanny Wedel Jarlsberg |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 3651
Peter Andresen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Andresen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 00
Elliot Karlsen Jahre
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elliot Karlsen Jahre |
Holmestrand Seilforening |
NOR 3759
Håkon Sørebø
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3759
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Sørebø |
Åsgårdstrand Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: RS Feva |
NOR 6215
Francis Gautneb
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6215
|
|
Sanne Østli Andreassen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 6215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Francis Gautneb |
Drammens Seilforening |
NOR 5976
Aksel Strøm Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5976
|
|
Agnes Strøm Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5976
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aksel Strøm Hansen |
Drammens Seilforening |
NOR 5975
Philip Østli Andreassen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5975
|
|
Agathe Gautneb
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Østli Andreassen |
Drammens Seilforening |
NOR 4136
Elisabet Ødegaard Hansteen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4136
|
|
Sunniva Bogen Eriksen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elisabet Ødegaard Hansteen |
Holmestrand Seilforening |
NOR 4137
Samuel Jahre
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4137
|
|
Milan Reime
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samuel Jahre |
Holmestrand Seilforening |
NOR 4138
Audun Ødegaard Hansteen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4138
|
|
Sigve Johan Lie
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Ødegaard Hansteen |
Holmestrand Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |