30. september - 1. oktober 2017
KM Joller
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
020
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Theodor Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Olai Hagland, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 209760
Dejan Suboticki
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 209760
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dejan Suboticki
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Guro Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Butler Wang
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Nising Lundal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liv Cornelia Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 213131
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3250
Søren Homme Håland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Søren Homme Håland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 210222
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 210222
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johannes Nesheim Dahl
, Haugesund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3608
Hanna Nesheim Dahl
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3608
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanna Nesheim Dahl
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3472
Tea Risvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3472
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tea Risvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 184993
Markus Hammerø Hagen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 184993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus Hammerø Hagen
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207544
Sander Hendrikse
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 207544
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sander Hendrikse
, Haugesund Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 212552
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 212552
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3940
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206362
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3776
Audun Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Audun Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 2131
Aslak Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 2131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aslak Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 210992
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
August Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
Last ned CSV fil