Klasse: LASER (ALLE) |
NOR 198950
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 198950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 212762
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 212762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 000000
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 000000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: OPTIMIST |
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR
Anna Sommernes
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Sommernes |
Soon Seilforening |
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR
Vebjørn Andersen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vebjørn Andersen |
Soon Seilforening |
NOR 3767
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3767
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3145
Haakon Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3817
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR
Ola Ravnestad
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Ravnestad |
Soon Seilforening |
NOR 3960
Mathilde Bregner Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Bregner Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR
Edvard Aasen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Aasen |
Soon Seilforening |
NOR 3846
Amund Bråten
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amund Bråten |
Tønsberg Seilforening |
NOR
Frederikke Aschjem
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frederikke Aschjem |
Soon Seilforening |
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Løhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3762
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Jacobsen Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3885
Marie Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3885
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR
Kalle Nyquist
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kalle Nyquist |
Soon Seilforening |
NOR 3865
Jonas August stjernstrom
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August stjernstrom |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3018
Cornelius Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3018
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelius Sannerud |
Moss Seilforening |
NOR 3086
Cedrik Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3086
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cedrik Sannerud |
Moss Seilforening |
NOR 3765
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Una Bryhni Utheim |
Bærum Seilforening |
NOR 3746
Eirik kaspersen Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik kaspersen Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3943
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3943
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3326
Sofie Juriks
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Juriks |
Moss Seilforening |
NOR 3232
Kaja Kastet
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3232
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Kastet |
Moss Seilforening |
NOR 3887
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3221
Vetle Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vetle Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR
Philip Malkin
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Malkin |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 28 |
Klasse: RS-FEVA (pr deltaker) |
NOR 0000
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filippa Blakstad Nilsson |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
August Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Wergeland |
Bærum Seilforening |
NOR 5025
Ruben Rosenkilde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 5025
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ruben Rosenkilde |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 5025
Alexander Rosenkilde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 5025
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Rosenkilde |
Drøbaksund Seilforening |
NOR
Tilde Moringen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tilde Moringen |
Soon Seilforening |
NOR
Gjermund Ihlebekk
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gjermund Ihlebekk |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |