Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
017
NOR 1501
Felix Dybdahl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1501
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Dybdahl
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U13
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Sverre
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 1231
August Landmark
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1231
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Landmark
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 332
Mina Mobekk
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 332
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mina Mobekk
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 146
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 154
Nora Myhre Rabo
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 154
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Myhre Rabo
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Linnerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias L Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U19
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U19
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helle Oppedal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Bic-brett - U19
NOR 60
Sofia Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofia Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 30
Matteo Fregosi Maaø
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 30
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Matteo Fregosi Maaø
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 424
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Bjørne
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
NOR 141
Kristian kramer Wendelborg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian kramer Wendelborg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS:X - Junior
Last ned CSV fil