Klasse: Bic-brett - U13 |
NOR 1501
Felix Dybdahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Dybdahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Bic-brett - U15 |
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Sverre |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1231
August Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1231
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Landmark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 332
Mina Mobekk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 332
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Mobekk |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 146
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Fuhr Midtgaard |
Åsane Seilforening |
NOR 154
Nora Myhre Rabo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Myhre Rabo |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Bic-brett - U17 |
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Linnerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Bic-brett - U19 |
NOR 90
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Oppedal |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: RS:X - Junior |
NOR 60
Sofia Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofia Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 30
Matteo Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matteo Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Bjørne |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 141
Kristian kramer Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian kramer Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |