|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
041 |
|
|
Mathea Gaudernack |
Klasse: Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Eyla Aardal Holum |
Klasse: Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Elise Gaudernack |
Klasse: Søsken til allerede påmeldt deltaker- Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Julia Enersen- Bjerkelien |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Fredrikke Frich Aschjem |
Klasse: Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Pernille Frich Aschjem |
Klasse: Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Herman Osvold |
Klasse: Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Markus Osvold-Løvehaug |
Klasse: Søsken til allerede påmeldt deltaker- Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Isa Marie Kristiansen Engen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Alma Myrann Lægreid |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Anna Sommernes |
Klasse: Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Maia Stavset |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Solveig Fjeldså Brynlund |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Anton Sommernes |
Klasse: Søsken til allerede påmeldt deltaker- Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Eirik Imsen |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Jakop Fleisje Andreassen |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Trym Habberstad Haugen |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Ludvik Holm-Wennerhag |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Julia Knutsen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Emil Haatuft Mjellem |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Simen Valdal |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Sverre Heidenreich |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Sander Lønsvold |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Jonas Terland |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Agnes Evensen Solhjell |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Karen Evensen Solhjell |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Marie Solsand |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Milla Evadatter Hermansen |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Karla Elise Steensby |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Brandon Kristiansen Dromnes |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Maxi Kristiansen Dromnes |
Klasse: Søsken til allerede påmeldt deltaker- IKKE Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Ella Crosby |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Alexander Myrer |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Era Margrete Hedenstrøm |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Nea Emilie Hedenstrøm |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Christoffer Vanem |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Julian Berg-Larsen |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Caroline Vanem |
Klasse: Søsken til allerede påmeldt deltaker- IKKE Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|
|
|
Lisa Onken |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Alexander Skaane |
Klasse: Ikke medlem i Soon Seilforening
|
|
|
|
|
Nina Hansen |
Klasse: Medlem Soon Seilforening (med medlemskap fra 2017 eller tidligere)
|
|
|