Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Praktisk informasjon
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
014
NOR 0
Svein Hoff
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båttype:
Bavaria 33
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Svein Hoff
, Røyken Seilforening
Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt
Båttype: Bavaria 33
Måltall:
NOR 204
Daniel Ingebretsen
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båttype:
J80
Seilnummer:
NOR 204
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Ingebretsen
, Hurum Seilforening
Klasse: Regatta
Båttype: J80
Måltall:
NOR 2224
Andreas Meyer Johansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båttype:
Jeanneau Sun Odyssey 33i
Seilnummer:
NOR 2224
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Meyer Johansen
, Asker Seilforening
Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 33i
Måltall:
NOR 6647
Harald Hauglin
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 6647
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Harald Hauglin
, Hurum Seilforening
Klasse: Shorthand
Båttype: First Class 8
Måltall:
NOR 7250
Trygve Olav Heidal
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båttype:
First Class 8
Seilnummer:
NOR 7250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trygve Olav Heidal
, Hurum Seilforening
Klasse: x. IKKE BRUK !!
Båttype: First Class 8
Måltall:
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening:
Asker Seilforening
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 10240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Audun Gjøstein
, Asker Seilforening
Klasse: x. IKKE BRUK !!
Båttype: First 40.7
Måltall:
NOR 10434
Håvard Vestgren
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båttype:
Alltiett35
Seilnummer:
NOR 10434
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håvard Vestgren
, Røyken Seilforening
Klasse: Shorthand
Båttype: Alltiett35
Måltall:
NOR 11001
Albert Roll
Seilforening:
Asker Seilforening
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albert Roll
, Asker Seilforening
Klasse: x. IKKE BRUK !!
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall:
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening:
Asker Seilforening
Båttype:
Kron
Seilnummer:
NOR 11110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
wolfgang eichstetter
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthand
Båttype: Kron
Måltall:
NOR 11863
Simen Moe
Seilforening:
Ingen medlemskap
Båttype:
Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer:
NOR 11863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Moe
, Ingen medlemskap
Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Måltall:
NOR 12784
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
NOR 12784
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
RAGNAR ANDREASSEN
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Shorthand
Båttype: Arcona 370
Måltall:
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening:
Asker Seilforening
Båttype:
SunFast 3200
Seilnummer:
NOR 13533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eira Naustvik
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthand
Båttype: SunFast 3200
Måltall:
NOR 14669
Svend owe Jamth
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båttype:
Bavaria
Seilnummer:
NOR 14669
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Svend owe Jamth
, Røyken Seilforening
Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt
Båttype: Bavaria
Måltall:
NOR 15461
Colin Campbell
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båttype:
SF 3600
Seilnummer:
NOR 15461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Colin Campbell
, Hurum Seilforening
Klasse: x. IKKE BRUK !!
Båttype: SF 3600
Måltall:
Last ned CSV fil