15. desember 2018
Nisseseilas og sesongavslutningsfest
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Informasjon
Seilingsbestemmelser
Endret startsignal til kl 1300.
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
017
NOR 20954
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 20954
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3250
Søren Homme Håland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Søren Homme Håland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3003
Gudleik Berg Kjøpsnes
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3003
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gudleik Berg Kjøpsnes
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Guro Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 210992
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207832
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 1
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206362
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 213131
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3769
Emil Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3769
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3610
William André Nagel-Alne
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3610
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
William André Nagel-Alne
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
Daniel Nising Lundal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Nising Lundal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3640
Jonathan Hansen Sirevåg
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3640
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonathan Hansen Sirevåg
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John Butler Wang
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3448
Pelayo Salvadores
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3448
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pelayo Salvadores
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 214016
Anders Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 214016
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 214943
Lucie Franssen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 214943
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lucie Franssen
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
Last ned CSV fil