24. august - 25. august 2019
Asker Optimisten 2019
Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring, rev.01
Kunngjøring rev.02, Finnjolle inkludert som deltagende klasse
Program AskerOptimisten 2019
Viktige Telefonnummer
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
079
NOR 3934
Ida Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ida Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 2325
Thomas Efskind
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2325
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Efskind
, Asker Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 3300
Christian Staubo
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3300
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Staubo
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 0
Mathilde Bregner Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Bregner Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 3149
Silje Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3149
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Silje Brattum
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 266
Lasse Greidung-Strohhammer
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 266
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lasse Greidung-Strohhammer
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 026
Darius Sillmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 026
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Darius Sillmann
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 004
Leonas Sillmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 004
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leonas Sillmann
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane
NOR 2594
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2594
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 5795
Theodor Godheim
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5795
Theodor Hermansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5795
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Theodor Godheim
, Asker Seilforening
Theodor Hermansen, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1199
Wilhelm Harlem
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1199
Fredrik Harlem
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1199
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Wilhelm Harlem
, Kongelig Norsk Seilforening
Fredrik Harlem, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3694
Sam Leikvang
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sam Leikvang
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3618
Arthur Husvik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arthur Husvik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3189
Ingrid Husvik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Husvik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 6560
Vuk Apic
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6560
Henry Lawrence
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vuk Apic
, Kongelig Norsk Seilforening
Henry Lawrence, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3679
Linus Alkanger-Eriksson
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Linus Alkanger-Eriksson
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 4037
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 4037
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanne Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 2324
Sivert Svane With
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2324
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sivert Svane With
, Asker Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 2663
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2663
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Filippa Blakstad Nilsson, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1361
Mårten Hillig
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1361
Wilhelm Ringvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1361
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mårten Hillig
, Kongelig Norsk Seilforening
Wilhelm Ringvold, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 7351
Alexander Bull Gabor
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 7351
Elias Nordklev
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 7351
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Bull Gabor
, Kongelig Norsk Seilforening
Elias Nordklev, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3744
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3744
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 55
Arild Heldal
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 55
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Heldal
, Røyken Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 5969
Sebastian Tinholt
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5969
Alexander Reis
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5969
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sebastian Tinholt
, Asker Seilforening
Alexander Reis, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5596
Benjamin Ryen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5596
Jacob Ness
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5596
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Benjamin Ryen
, Asker Seilforening
Jacob Ness, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3518
Nikolai Renø
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3518
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Renø
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane
NOR 3621
Tim Roswall
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tim Roswall
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 6563
Marthea Haaland Tjore
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6563
Sen Harald Hjorth Inao
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6563
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marthea Haaland Tjore
, Kongelig Norsk Seilforening
Sen Harald Hjorth Inao, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3881
Kristoffer Randall
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristoffer Randall
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 2322
Sarah K. L. Thodesen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2322
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sarah K. L. Thodesen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Pollen Briså
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3917
Ana Emile Svanes Winther
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ana Emile Svanes Winther
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3804
Eva Andreeva
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3804
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eva Andreeva
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 2127
Eira Svedal Nilsson
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eira Svedal Nilsson
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 3352
Sander Ellingsen
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 3352
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sander Ellingsen
, Røyken Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane
NOR 3884
NikolaiLøhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NikolaiLøhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 5591
Simen Hope Abel
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 5591
Charlotte Bauer Ellingsen
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 5591
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Hope Abel
, Røyken Seilforening
Charlotte Bauer Ellingsen, Røyken Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3955
Pontus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3955
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pontus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3676
Nicolai Gjerpen-Huser
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3676
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicolai Gjerpen-Huser
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane
NOR 4047
Philip Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 4047
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Philip Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3225
Eva Unhjem Johansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eva Unhjem Johansen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3219
Elise Alexandra Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elise Alexandra Høegh
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3413
August Sjursen-Eriksen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
August Sjursen-Eriksen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - B
DEN 8242
Tara Nicoline Marcussen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
DEN 8242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tara Nicoline Marcussen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3929
Vilde Bjørland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3929
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Bjørland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3750
Anniken Bjørland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anniken Bjørland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane
NOR X
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR X
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 3847
Iselin Ruud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Iselin Ruud
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3265
Elise Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3265
Giorgio Magnanti
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 3265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Brattum
, Asker Seilforening
Giorgio Magnanti,
Klasse: RS Feva
NOR 4
Christian Westby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Westby
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3777
Ulrik Bjelland
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3777
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ulrik Bjelland
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3669
Henrik Westby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3669
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Westby
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR A5
Luca Schrader
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR A5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Luca Schrader
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3191
Karolis Jakavicius
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 3191
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karolis Jakavicius
, Røyken Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 41
Anders Sletten
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Sletten
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3843
Oscar Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane
NOR 5
Frank M. Ormstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frank M. Ormstad
, Asker Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 2044
Axel Eklund
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 2044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Axel Eklund
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 4155
Francesco Esposito
Seilforening:
Campeggiatori Romani
Seilnummer:
NOR 4155
Lorenzo Grimaldi
Seilforening:
Campeggiatori Romani
Seilnummer:
NOR 4155
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Francesco Esposito
, Campeggiatori Romani
Lorenzo Grimaldi, Campeggiatori Romani
Klasse: RS Feva
NOR 11
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Brudevoll Rognlien
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 203265
Stian BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stian BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR HH
FREDRIKKE FOSS
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR HH
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FREDRIKKE FOSS
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 4046
Vetle Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 4046
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vetle Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3822
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3822
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3460
Helena Hafver Rønjum
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3460
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helena Hafver Rønjum
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3922
Mikkel Jansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3922
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikkel Jansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3417
Julie Sandvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3417
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Sandvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane
NOR 1035
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1035
Erik Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1035
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karsten Grav Kringlebotn
, Kongelig Norsk Seilforening
Erik Aabye, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2326
Mathilde elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 2326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 3817
Mette Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3817
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mette Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 000000
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 000000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Balder Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3504
Sophie Caroline Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3504
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sophie Caroline Myhre
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 1
Vilde Tønnessen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Tønnessen
, Bærum Seilforening
Klasse: Waszp
NOR 6
Tind Kirvil Haaland Tjore
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tind Kirvil Haaland Tjore
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3527
Gwenaelle Witsø Brod
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3527
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gwenaelle Witsø Brod
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3550
Jacob Nyegaard Hoffmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Nyegaard Hoffmann
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane
NOR 0
Justine Rikter Wiborg
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Justine Rikter Wiborg
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3554
Philip Valentin Nodeland de Lange
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3554
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Philip Valentin Nodeland de Lange
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
AUS 221
Anthony Nossiter
Seilforening:
MHYC
Seilnummer:
AUS 221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anthony Nossiter
, MHYC
Klasse: Finnjolle
Last ned CSV fil