Klasse: 29er |
NOR 1199
Wilhelm Harlem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Fredrik Harlem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wilhelm Harlem |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1035
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
Erik Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1361
Mårten Hillig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1361
|
|
Wilhelm Ringvold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mårten Hillig |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2663
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2663
|
|
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Finnjolle |
NOR 5
Frank M. Ormstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frank M. Ormstad |
Asker Seilforening |
AUS 221
Anthony Nossiter
Seilforening: MHYC Seilnummer: AUS 221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anthony Nossiter |
MHYC |
NOR 55
Arild Heldal
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arild Heldal |
Røyken Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 203265
Stian BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stian BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 000000
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 000000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Optimist - A |
NOR 3744
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3744
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Johannes Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3917
Ana Emile Svanes Winther
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ana Emile Svanes Winther |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3300
Christian Staubo
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christian Staubo |
Bærum Seilforening |
NOR 3554
Philip Valentin Nodeland de Lange
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3554
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Philip Valentin Nodeland de Lange |
Bærum Seilforening |
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Pollen Briså |
Bærum Seilforening |
NOR 3847
Iselin Ruud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iselin Ruud |
Bærum Seilforening |
NOR 3694
Sam Leikvang
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sam Leikvang |
Bærum Seilforening |
NOR 3929
Vilde Bjørland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3929
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Bjørland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3922
Mikkel Jansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3922
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Jansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3955
Pontus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3955
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pontus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3884
NikolaiLøhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NikolaiLøhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3817
Mette Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mette Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4047
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 4047
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Philip Forslund |
Nesodden Seilforening |
DEN 8242
Tara Nicoline Marcussen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: DEN 8242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tara Nicoline Marcussen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3822
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 4046
Vetle Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 4046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vetle Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 4037
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 4037
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 17 |
Klasse: Optimist - B |
NOR 3225
Eva Unhjem Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eva Unhjem Johansen |
Asker Seilforening |
NOR A5
Luca Schrader
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR A5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luca Schrader |
Asker Seilforening |
NOR 3777
Ulrik Bjelland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ulrik Bjelland |
Asker Seilforening |
NOR 3679
Linus Alkanger-Eriksson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linus Alkanger-Eriksson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3460
Helena Hafver Rønjum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helena Hafver Rønjum |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3189
Ingrid Husvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3189
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Husvik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3618
Arthur Husvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arthur Husvik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3527
Gwenaelle Witsø Brod
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3527
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gwenaelle Witsø Brod |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3621
Tim Roswall
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tim Roswall |
Bærum Seilforening |
NOR 3934
Ida Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ida Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 026
Darius Sillmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 026
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Darius Sillmann |
Bærum Seilforening |
NOR 266
Lasse Greidung-Strohhammer
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 266
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Greidung-Strohhammer |
Bærum Seilforening |
NOR 3219
Elise Alexandra Høegh
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elise Alexandra Høegh |
Bærum Seilforening |
NOR 3881
Kristoffer Randall
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristoffer Randall |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3669
Henrik Westby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3669
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Westby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3413
August Sjursen-Eriksen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
August Sjursen-Eriksen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3191
Karolis Jakavicius
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karolis Jakavicius |
Røyken Seilforening |
Deltagere i klassen: 17 |
Klasse: Optimist - C (indre bane) |
NOR 3149
Silje Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Silje Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 0
Justine Rikter Wiborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Justine Rikter Wiborg |
Asker Seilforening |
NOR 3804
Eva Andreeva
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eva Andreeva |
Bærum Seilforening |
NOR 3504
Sophie Caroline Myhre
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sophie Caroline Myhre |
Bærum Seilforening |
NOR 6
Tind Kirvil Haaland Tjore
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tind Kirvil Haaland Tjore |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4
Christian Westby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Westby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 41
Anders Sletten
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Sletten |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane |
NOR 3518
Nikolai Renø
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3518
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Renø |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 004
Leonas Sillmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Leonas Sillmann |
Bærum Seilforening |
NOR 3550
Jacob Nyegaard Hoffmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Nyegaard Hoffmann |
Bærum Seilforening |
NOR 3750
Anniken Bjørland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anniken Bjørland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3417
Julie Sandvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julie Sandvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3676
Nicolai Gjerpen-Huser
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3676
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolai Gjerpen-Huser |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3843
Oscar Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3352
Sander Ellingsen
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sander Ellingsen |
Røyken Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5969
Sebastian Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5969
|
|
Alexander Reis
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5969
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Tinholt |
Asker Seilforening |
NOR 3265
Elise Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3265
|
|
Giorgio Magnanti
Seilforening: Seilnummer: NOR 3265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 5795
Theodor Godheim
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5795
|
|
Theodor Hermansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5795
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theodor Godheim |
Asker Seilforening |
NOR 5596
Benjamin Ryen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5596
|
|
Jacob Ness
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5596
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin Ryen |
Asker Seilforening |
NOR 4155
Francesco Esposito
Seilforening: Campeggiatori Romani Seilnummer: NOR 4155
|
|
Lorenzo Grimaldi
Seilforening: Campeggiatori Romani Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Francesco Esposito |
Campeggiatori Romani |
NOR 6563
Marthea Haaland Tjore
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6563
|
|
Sen Harald Hjorth Inao
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6563
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marthea Haaland Tjore |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 6560
Vuk Apic
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6560
|
|
Henry Lawrence
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6560
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vuk Apic |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 7351
Alexander Bull Gabor
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 7351
|
|
Elias Nordklev
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 7351
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Bull Gabor |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5591
Simen Hope Abel
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 5591
|
|
Charlotte Bauer Ellingsen
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 5591
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simen Hope Abel |
Røyken Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Waszp |
NOR 2324
Sivert Svane With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sivert Svane With |
Asker Seilforening |
NOR 2594
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2594
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 2325
Thomas Efskind
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2325
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Efskind |
Asker Seilforening |
NOR 2326
Mathilde elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 2326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 2322
Sarah K. L. Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2322
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sarah K. L. Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1
Vilde Tønnessen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Tønnessen |
Bærum Seilforening |
NOR 2044
Axel Eklund
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Axel Eklund |
Fredrikstad Seilforening |
NOR HH
FREDRIKKE FOSS
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR HH
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FREDRIKKE FOSS |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2127
Eira Svedal Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2127
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eira Svedal Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR X
Nora Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR X
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 0
Mathilde Bregner Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Bregner Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |