8. september 2019
SætreKruset
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Invitasjon
Seilingsbestemmelser
Tillegg til seilingsbestemmelser for "Kjenn din båt"
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
023
NOR 10701
Geir Kristensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Out Of Office
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 10701
NOR Rating:
NOR 0,9767
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:16:07
4:16:07
4:10:08
11
Total
08.09.2019 15:16:07
4:16:07
4:10:08
11
OUT OF OFFICE
Geir Kristensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Out Of Office
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 10701
NOR Rating:
NOR 0,9767
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:16:07
4:16:07
4:10:08
11
Total
08.09.2019 15:16:07
4:16:07
4:10:08
11
Geir Kristensen
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9767
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Jakobine
Båttype:
J/92
Seilnummer:
NOR 10203
NOR Rating:
NOR 0,926
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:52:22
3:52:22
3:35:10
1
Total
08.09.2019 14:52:22
3:52:22
3:35:10
1
JAKOBINE
Yngve Lønmo
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Jakobine
Båttype:
J/92
Seilnummer:
NOR 10203
NOR Rating:
NOR 0,926
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:52:22
3:52:22
3:35:10
1
Total
08.09.2019 14:52:22
3:52:22
3:35:10
1
Yngve Lønmo
, Hurum Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: J/92
Måltall: 0,926
NOR 15283
Kjetil Tørseth
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Framtia
Båttype:
XP-44
Seilnummer:
NOR 15283
NOR Rating:
NOR 1,0980
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:38:57
3:38:57
4:00:24
7
Total
08.09.2019 14:38:57
3:38:57
4:00:24
7
FRAMTIA
Kjetil Tørseth
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Framtia
Båttype:
XP-44
Seilnummer:
NOR 15283
NOR Rating:
NOR 1,0980
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:38:57
3:38:57
4:00:24
7
Total
08.09.2019 14:38:57
3:38:57
4:00:24
7
Kjetil Tørseth
, Hurum Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: XP-44
Måltall: 1,0980
NOR 10990
erik kverum
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Hårek
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 10990
NOR Rating:
NOR 0,9081
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:04:15
5:04:15
4:36:17
13
Total
08.09.2019 16:04:15
5:04:15
4:36:17
13
HåREK
erik kverum
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Hårek
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 10990
NOR Rating:
NOR 0,9081
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:04:15
5:04:15
4:36:17
13
Total
08.09.2019 16:04:15
5:04:15
4:36:17
13
erik kverum
, Hurum Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9081
NOR 190
Marius Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Salacia
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 190
NOR Rating:
NOR 0,8519
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:42:14
4:32:14
3:51:54
1
Total
08.09.2019 15:42:14
4:32:14
3:51:54
1
SALACIA
Marius Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Salacia
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 190
NOR Rating:
NOR 0,8519
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:42:14
4:32:14
3:51:54
1
Total
08.09.2019 15:42:14
4:32:14
3:51:54
1
Marius Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: NOR Rating - Fullt mannskap
Båttype: Albin Express
Måltall: 0,8519
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Vindtora
Båttype:
Pogo 8.50
Seilnummer:
NOR 13724
NOR Rating:
NOR 0,9162
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:14:17
5:14:17
4:47:56
15
Total
08.09.2019 16:14:17
5:14:17
4:47:56
15
VINDTORA
Christian Stensholt
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Vindtora
Båttype:
Pogo 8.50
Seilnummer:
NOR 13724
NOR Rating:
NOR 0,9162
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:14:17
5:14:17
4:47:56
15
Total
08.09.2019 16:14:17
5:14:17
4:47:56
15
Christian Stensholt
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klasse: Shorthanded
Båttype: Pogo 8.50
Måltall: 0,9162
NOR 141
Ole Aabel
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Wii
Båttype:
Platu 25 MOD
Seilnummer:
NOR 141
NOR Rating:
NOR 0,8798
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:26:15
4:26:15
3:54:14
5
Total
08.09.2019 15:26:15
4:26:15
3:54:14
5
WII
Ole Aabel
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Wii
Båttype:
Platu 25 MOD
Seilnummer:
NOR 141
NOR Rating:
NOR 0,8798
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:26:15
4:26:15
3:54:14
5
Total
08.09.2019 15:26:15
4:26:15
3:54:14
5
Ole Aabel
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Platu 25 MOD
Måltall: 0,8798
NOR 28
Pål Kragerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
HYAK
Båttype:
SunFast 3200
Seilnummer:
NOR 28
NOR Rating:
NOR 0,9586
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
17
Total
DNF
17
HYAK
Pål Kragerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
HYAK
Båttype:
SunFast 3200
Seilnummer:
NOR 28
NOR Rating:
NOR 0,9586
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
17
Total
DNF
17
Pål Kragerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: SunFast 3200
Måltall: 0,9586
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Cruella
Båttype:
Sun fast 3200
Seilnummer:
NOR 13533
NOR Rating:
NOR 0,9550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
17
Total
DNC
17
CRUELLA
Eira Naustvik
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Cruella
Båttype:
Sun fast 3200
Seilnummer:
NOR 13533
NOR Rating:
NOR 0,9550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
17
Total
DNC
17
Eira Naustvik
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Sun fast 3200
Måltall: 0,9550
NOR 12784
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Bris
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
NOR 12784
NOR Rating:
NOR 0,9940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:42:54
3:42:54
3:41:33
4
Total
08.09.2019 14:42:54
3:42:54
3:41:33
4
BRIS
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Bris
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
NOR 12784
NOR Rating:
NOR 0,9940
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:42:54
3:42:54
3:41:33
4
Total
08.09.2019 14:42:54
3:42:54
3:41:33
4
RAGNAR ANDREASSEN
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Arcona 370
Måltall: 0,9940
NOR 10576
Petter Hegle
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Farrout
Båttype:
Farr395
Seilnummer:
NOR 10576
NOR Rating:
NOR 1,0593
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:45:15
3:45:15
3:58:36
6
Total
08.09.2019 14:45:15
3:45:15
3:58:36
6
FARROUT
Petter Hegle
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Farrout
Båttype:
Farr395
Seilnummer:
NOR 10576
NOR Rating:
NOR 1,0593
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:45:15
3:45:15
3:58:36
6
Total
08.09.2019 14:45:15
3:45:15
3:58:36
6
Petter Hegle
, Holmestrand Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Farr395
Måltall: 1,0593
NOR 11285
Frank Sandberg
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Tusså
Båttype:
Sun Fast 35
Seilnummer:
NOR 11285
NOR Rating:
NOR 0,9442
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:57:08
4:57:08
4:40:33
14
Total
08.09.2019 15:57:08
4:57:08
4:40:33
14
TUSSå
Frank Sandberg
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Tusså
Båttype:
Sun Fast 35
Seilnummer:
NOR 11285
NOR Rating:
NOR 0,9442
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:57:08
4:57:08
4:40:33
14
Total
08.09.2019 15:57:08
4:57:08
4:40:33
14
Frank Sandberg
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Sun Fast 35
Måltall: 0,9442
NOR 9660
Terje Hall Torgersen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Andante
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9660
NOR Rating:
NOR 0,9569
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:14:36
4:04:36
3:54:03
2
Total
08.09.2019 15:14:36
4:04:36
3:54:03
2
ANDANTE
Terje Hall Torgersen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Andante
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9660
NOR Rating:
NOR 0,9569
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:14:36
4:04:36
3:54:03
2
Total
08.09.2019 15:14:36
4:04:36
3:54:03
2
Terje Hall Torgersen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: NOR Rating - Fullt mannskap
Båttype: X-332
Måltall: 0,9569
NOR 10580
Eirik Nordli
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Stakkato
Båttype:
First 27.7
Seilnummer:
NOR 10580
NOR Rating:
NOR 0,8855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:36:08
4:36:08
4:04:30
9
Total
08.09.2019 15:36:08
4:36:08
4:04:30
9
STAKKATO
Eirik Nordli
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Stakkato
Båttype:
First 27.7
Seilnummer:
NOR 10580
NOR Rating:
NOR 0,8855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:36:08
4:36:08
4:04:30
9
Total
08.09.2019 15:36:08
4:36:08
4:04:30
9
Eirik Nordli
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: First 27.7
Måltall: 0,8855
NOR 26
Tore Kandahl
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Destin
Båttype:
Fareast 28r
Seilnummer:
NOR 26
NOR Rating:
NOR 0,9949
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:07:02
4:07:02
4:05:46
10
Total
08.09.2019 15:07:02
4:07:02
4:05:46
10
DESTIN
Tore Kandahl
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Destin
Båttype:
Fareast 28r
Seilnummer:
NOR 26
NOR Rating:
NOR 0,9949
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:07:02
4:07:02
4:05:46
10
Total
08.09.2019 15:07:02
4:07:02
4:05:46
10
Tore Kandahl
, Asker Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Fareast 28r
Måltall: 0,9949
NOR 26
Marius Andersen
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Pakalolo II
Båttype:
Farr 30
Seilnummer:
NOR 26
NOR Rating:
NOR 0,9949
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:02:04
4:02:04
4:00:49
8
Total
08.09.2019 15:02:04
4:02:04
4:00:49
8
PAKALOLO II
Marius Andersen
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Pakalolo II
Båttype:
Farr 30
Seilnummer:
NOR 26
NOR Rating:
NOR 0,9949
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:02:04
4:02:04
4:00:49
8
Total
08.09.2019 15:02:04
4:02:04
4:00:49
8
Marius Andersen
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klasse: Shorthanded
Båttype: Farr 30
Måltall: 0,9949
NOR 10910
LUDVIG DAAE
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
ILLE MORO
Båttype:
Bavaria 42Match
Seilnummer:
NOR 10910
NOR Rating:
NOR 1,0390
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:32:59
3:32:59
3:41:17
3
Total
08.09.2019 14:32:59
3:32:59
3:41:17
3
ILLE MORO
LUDVIG DAAE
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
ILLE MORO
Båttype:
Bavaria 42Match
Seilnummer:
NOR 10910
NOR Rating:
NOR 1,0390
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:32:59
3:32:59
3:41:17
3
Total
08.09.2019 14:32:59
3:32:59
3:41:17
3
LUDVIG DAAE
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Bavaria 42Match
Måltall: 1,0390
NOR 4658
Mikael Khei
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Båtnavn:
Lady Stardust
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 4658
NOR Rating:
NOR 0,8826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:53:18
4:53:18
4:18:51
12
Total
08.09.2019 15:53:18
4:53:18
4:18:51
12
LADY STARDUST
Mikael Khei
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Båtnavn:
Lady Stardust
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 4658
NOR Rating:
NOR 0,8826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 15:53:18
4:53:18
4:18:51
12
Total
08.09.2019 15:53:18
4:53:18
4:18:51
12
Mikael Khei
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Albin Nova
Måltall: 0,8826
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Exciter
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 5952
NOR Rating:
NOR 0,8920
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:06:40
4:56:40
4:24:37
3
Total
08.09.2019 16:06:40
4:56:40
4:24:37
3
EXCITER
Oddvar Eide
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Exciter
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 5952
NOR Rating:
NOR 0,8920
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:06:40
4:56:40
4:24:37
3
Total
08.09.2019 16:06:40
4:56:40
4:24:37
3
Oddvar Eide
, Hurum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Fullt mannskap
Båttype: Scanmar 33
Måltall: 0,8920
NOR 12566
Richard von Mansfeldt Asheim
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Ruffen
Båttype:
Hanse 400
Seilnummer:
NOR 12566
NOR Rating:
NOR 1,0304
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:02:34
4:52:34
5:01:27
4
Total
08.09.2019 16:02:34
4:52:34
5:01:27
4
RUFFEN
Richard von Mansfeldt Asheim
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Ruffen
Båttype:
Hanse 400
Seilnummer:
NOR 12566
NOR Rating:
NOR 1,0304
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:02:34
4:52:34
5:01:27
4
Total
08.09.2019 16:02:34
4:52:34
5:01:27
4
Richard von Mansfeldt Asheim
, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating - Fullt mannskap
Båttype: Hanse 400
Måltall: 1,0304
NOR 5674
Erik Johan Worsøe Eriksen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Piva 3
Båttype:
X-95
Seilnummer:
NOR 5674
NOR Rating:
NOR 0,9044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:27:14
5:27:14
4:55:56
16
Total
08.09.2019 16:27:14
5:27:14
4:55:56
16
PIVA 3
Erik Johan Worsøe Eriksen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Piva 3
Båttype:
X-95
Seilnummer:
NOR 5674
NOR Rating:
NOR 0,9044
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:27:14
5:27:14
4:55:56
16
Total
08.09.2019 16:27:14
5:27:14
4:55:56
16
Erik Johan Worsøe Eriksen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: X-95
Måltall: 0,9044
NOR 15393
Andreas Lawson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Redline
Båttype:
Sun Fast 3200
Seilnummer:
NOR 15393
NOR Rating:
NOR 0,9647
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:48:33
3:48:33
3:40:28
2
Total
08.09.2019 14:48:33
3:48:33
3:40:28
2
REDLINE
Andreas Lawson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Redline
Båttype:
Sun Fast 3200
Seilnummer:
NOR 15393
NOR Rating:
NOR 0,9647
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 14:48:33
3:48:33
3:40:28
2
Total
08.09.2019 14:48:33
3:48:33
3:40:28
2
Andreas Lawson
, Bærum Seilforening
Klasse: Shorthanded
Båttype: Sun Fast 3200
Måltall: 0,9647
NOR 15754
Roy Rundgren
Seilforening:
Båtnavn:
Ansilla
Båttype:
Sweden Yachts 370
Seilnummer:
NOR 15754
NOR Rating:
NOR 0,95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:40:57
5:30:57
5:14:24
5
Total
08.09.2019 16:40:57
5:30:57
5:14:24
5
ANSILLA
Roy Rundgren
Seilforening:
Båtnavn:
Ansilla
Båttype:
Sweden Yachts 370
Seilnummer:
NOR 15754
NOR Rating:
NOR 0,95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
08.09.2019 16:40:57
5:30:57
5:14:24
5
Total
08.09.2019 16:40:57
5:30:57
5:14:24
5
Roy Rundgren
,
Klasse: NOR Rating - Kjenn din båt - For de med lite eller ingen regattaerfaring
Båttype: Sweden Yachts 370
Måltall: 0,95
Last ned CSV fil