|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
052 |
|
|
Alexander Petruccelli |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Lene Solberg |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Vilde Siverts |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Tale Berntsen |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Heidi Gaustad |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Sandra Oen |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Mari-janne Boonstra |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Oddbjørn Hindenes |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Thomas Aarstad |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Paul Skeie |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Eivind Fiskerud |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Helge Flataker |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Eyvind Bohne-Kjersem |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Anneli Bohne-Kjersem |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Torbjørn Tenold Eikaas |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Barbara Rogge |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Rune Bårøy |
Klasse: Begynnerkurs 9. juni
|
|
|
|
|
Bjarte Waardal |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
jenny waardal |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Dragan Schmitlechner |
Klasse: Beginners course 12. August
|
|
|
|
|
Katarina Schmitlechner |
Klasse: Beginners course 12. August
|
|
|
|
|
Olga Aarland Eide |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Christian Aarland Eide |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Espen Andersen |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Marianne Rasmussen |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Joan Salvans Homet |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Mette Kolbjørnsen |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Øyvind Paasche |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Petter Nord |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Camilla Heggø Olsen |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Øystein Opheim |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
gunnar rise |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Filiz Ipek |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Per Helge Refvik |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Maria Wergeland |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Lise Bjørnen |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Robert Sjonbotten |
Klasse: Beginners course 12. August
|
|
|
|
|
Julie Nedreås |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Morten Nedreås |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Morten Straus |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Endre Nielsen |
Klasse: Begynnerkurs 19. august
|
|
|
|
|
Alf Halsen |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Irmelin Aasheim |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
David Narbarte-Gomez |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Einar Olsen |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Erik Gonzalez |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
thor brødreskift |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Silje Gripsrud |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Britt Eli Haugsdal |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Gavin Maurice Collins |
Klasse: Beginners course 12. August
|
|
|
|
|
Sander Eriksen |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|
|
|
Daniel Algrøy |
Klasse: Begynnerkurs 3. september
|
|
|