Klasse: NOR Rating - Husstandsbesetning (Max 5 personer) |
NOR 819
Richard Karlsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 819 NOR Rating: NOR 0,8504
|
|
Aage Hedegaard-Larsen
Seilforening: Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 819 NOR Rating: NOR 0,8504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
12 |
Total |
|
|
|
DNC |
11 |
|
Albin Express |
Richard Karlsen |
Oslo Seilforening |
0,850 |
NOR 475
Siri Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 475 NOR Rating: NOR 0,8519
|
|
Ariel Skjørten
Seilforening: Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 475 NOR Rating: NOR 0,8519
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:16:21 |
2:46:21 |
2:21:42 |
|
8 |
Total |
16.05.2020 03:16:21 |
2:46:21 |
2:21:42 |
|
7 |
|
Albin Express |
Siri Sorteberg |
Asker Seilforening |
0,852 |
NOR 727
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 727 NOR Rating: NOR 0,852
|
|
Pål T. Christensen
Seilforening: Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 727 NOR Rating: NOR 0,852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:16:21 |
2:46:21 |
2:21:43 |
|
9 |
Total |
16.05.2020 03:16:21 |
2:46:21 |
2:21:43 |
|
8 |
|
Albin Express |
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
0,852 |
NOR 18
Christen Horn Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: Albin express Seilnummer: NOR 18 NOR Rating: NOR 0,8520
|
|
Pelle Horn Johannessen
Seilforening: Båttype: Albin express Seilnummer: NOR 18 NOR Rating: NOR 0,8520
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:06:54 |
2:36:54 |
2:13:40 |
|
3 |
Total |
16.05.2020 03:06:54 |
2:36:54 |
2:13:40 |
|
2 |
|
Albin express |
Christen Horn Johannessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,852 |
NOR 12784
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 1,0205
|
|
Aksel Andreassen
Seilforening: Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 1,0205
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:43:32 |
2:23:32 |
2:26:28 |
|
7 |
Total |
16.05.2020 02:43:32 |
2:23:32 |
2:26:28 |
|
7 |
|
Arcona 370 |
RAGNAR ANDREASSEN |
Bundefjorden Seilforening |
1,021 |
NOR 13859
Finn Thon
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: Arcons 370 Seilnummer: NOR 13859 NOR Rating: NOR 0,9897
|
|
Pia Andersen
Seilforening: Båttype: Arcons 370 Seilnummer: NOR 13859 NOR Rating: NOR 0,9897
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:43:50 |
2:23:50 |
2:22:21 |
|
2 |
Total |
16.05.2020 02:43:50 |
2:23:50 |
2:22:21 |
|
2 |
|
Arcons 370 |
Finn Thon |
Bærum Seilforening |
0,990 |
NOR 15735
John Moen
Seilforening: Ullern Seilforening Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735 NOR Rating: NOR 0,9108
|
|
Kristine Sara
Seilforening: Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735 NOR Rating: NOR 0,9108
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:00:10 |
2:30:10 |
2:16:46 |
|
5 |
Total |
16.05.2020 03:00:10 |
2:30:10 |
2:16:46 |
|
4 |
|
Dehler 34 |
John Moen |
Ullern Seilforening |
0,911 |
NOR 12512
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9623
|
|
Stine Lien
Seilforening: Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9623
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:48:46 |
2:28:46 |
2:23:09 |
|
3 |
Total |
16.05.2020 02:48:46 |
2:28:46 |
2:23:09 |
|
3 |
|
Elan 340 |
Ketil Samuelsen |
Asker Seilforening |
0,962 |
NOR 10058
Tor Kramvik Sivertsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 10058 NOR Rating: NOR 0,9826
|
|
Johannes Seippel-Sivertsen
Seilforening: Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 10058 NOR Rating: NOR 0,9826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:48:24 |
2:28:24 |
2:25:49 |
|
6 |
Total |
16.05.2020 02:48:24 |
2:28:24 |
2:25:49 |
|
6 |
|
Elan 40 |
Tor Kramvik Sivertsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,983 |
NOR 16085
Kristian Notto
Seilforening: Båttype: Elan S5 Seilnummer: NOR 16085 NOR Rating: NOR 1.0692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
DNC |
14 |
|
Elan S5 |
Kristian Notto |
|
1,069 |
NOR 136
Tore Volden
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 136 NOR Rating: NOR 0,852
|
|
Ingrid Fladmark
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 136 NOR Rating: NOR 0,852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:11:22 |
2:41:22 |
2:17:29 |
|
6 |
Total |
16.05.2020 03:11:22 |
2:41:22 |
2:17:29 |
|
5 |
|
Express |
Tore Volden |
Oslo Seilforening |
0,852 |
NOR 26
Marius Andersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,0456
|
|
Elise Lehre
Seilforening: Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 26 NOR Rating: NOR 1,0456
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:47:21 |
2:27:21 |
2:34:04 |
|
11 |
Total |
16.05.2020 02:47:21 |
2:27:21 |
2:34:04 |
|
11 |
|
Farr 30 |
Marius Andersen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
1,046 |
NOR 6373
Hjalmar Håland
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Finngulf 31 Seilnummer: NOR 6373 NOR Rating: NOR 0,8981
|
|
Frøya Håland
Seilforening: Båttype: Finngulf 31 Seilnummer: NOR 6373 NOR Rating: NOR 0,8981
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:14:39 |
2:44:39 |
2:27:52 |
|
10 |
Total |
16.05.2020 03:14:39 |
2:44:39 |
2:27:52 |
|
9 |
|
Finngulf 31 |
Hjalmar Håland |
Asker Seilforening |
0,898 |
NOR 11817
Charlotta Jonsson
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11817 NOR Rating: NOR 0,9275
|
|
Tommy Bergman
Seilforening: Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11817 NOR Rating: NOR 0,9275
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:48:09 |
2:18:09 |
2:08:08 |
RET |
1 |
Total |
|
|
|
RET |
11 |
|
First 31.7 |
Charlotta Jonsson |
Asker Seilforening |
0,928 |
NOR 14522
Lars-Petter Traa
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14522 NOR Rating: NOR 0,9165
|
|
Bente Traa
Seilforening: Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14522 NOR Rating: NOR 0,9165
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:21:27 |
2:51:27 |
2:37:08 |
|
11 |
Total |
16.05.2020 03:21:27 |
2:51:27 |
2:37:08 |
|
10 |
|
Hanse 325 |
Lars-Petter Traa |
Asker Seilforening |
0,917 |
NOR 14551
Trond Mårvik
Seilforening: Soon Seilforening Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551 NOR Rating: NOR 0,9576
|
|
Linda Røssland
Seilforening: Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551 NOR Rating: NOR 0,9576
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:52:15 |
2:32:15 |
2:25:47 |
|
5 |
Total |
16.05.2020 02:52:15 |
2:32:15 |
2:25:47 |
|
5 |
|
Hanse 355 |
Trond Mårvik |
Soon Seilforening |
0,958 |
NOR 10455
Anne Heldal
Seilforening: Røyken Seilforening Båttype: Hansson31 Seilnummer: NOR 10455 NOR Rating: NOR 0,9168
|
|
Arild Heldal
Seilforening: Båttype: Hansson31 Seilnummer: NOR 10455 NOR Rating: NOR 0,9168
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:50:12 |
2:20:12 |
2:08:32 |
|
2 |
Total |
16.05.2020 02:50:12 |
2:20:12 |
2:08:32 |
|
1 |
|
Hansson31 |
Anne Heldal |
Røyken Seilforening |
0,917 |
NOR 11541
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: J-109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 1,0170
|
|
Cecilia Løyning Stokkeland
Seilforening: Båttype: J-109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 1,0170
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:53:15 |
2:33:15 |
2:35:51 |
|
13 |
Total |
16.05.2020 02:53:15 |
2:33:15 |
2:35:51 |
|
13 |
|
J-109 |
Geir Inge Juriks |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,017 |
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 1,0017
|
|
Cecilie Askvig
Seilforening: Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 1,0017
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
DNC |
14 |
|
J/109 |
Torgeir Sten Askvig |
Asker Seilforening |
1,002 |
NOR 10083
Bjarne Birkeland
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083 NOR Rating: NOR 0,9562
|
|
Inger Merete Birkeland
Seilforening: Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083 NOR Rating: NOR 0,9562
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:59:55 |
2:39:55 |
2:32:54 |
|
10 |
Total |
16.05.2020 02:59:55 |
2:39:55 |
2:32:54 |
|
10 |
|
J/92 |
Bjarne Birkeland |
Bærum Seilforening |
0,956 |
NOR 141
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Platu 25 Mod Seilnummer: NOR 141 NOR Rating: NOR 0,9241
|
|
Bente Vikenes
Seilforening: Båttype: Platu 25 Mod Seilnummer: NOR 141 NOR Rating: NOR 0,9241
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:03:18 |
2:33:18 |
2:21:39 |
|
7 |
Total |
16.05.2020 03:03:18 |
2:33:18 |
2:21:39 |
|
6 |
|
Platu 25 Mod |
Ole Aabel |
Asker Seilforening |
0,924 |
NOR 15964
Peer Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: seascape 18 Seilnummer: NOR 15964 NOR Rating: NOR 0,8727
|
|
Jesper Moberg
Seilforening: Båttype: seascape 18 Seilnummer: NOR 15964 NOR Rating: NOR 0,8727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:06:23 |
2:36:23 |
2:16:28 |
|
4 |
Total |
16.05.2020 03:06:23 |
2:36:23 |
2:16:28 |
|
3 |
|
seascape 18 |
Peer Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
0,873 |
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0201
|
|
Tatiana Moguchaya
Seilforening: Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:48:01 |
2:28:01 |
2:30:59 |
|
8 |
Total |
16.05.2020 02:48:01 |
2:28:01 |
2:30:59 |
|
8 |
|
SO 409 Performance |
Kristian Jerpetjøn |
Nesodden Seilforening |
1,020 |
NOR 14073
Silje Brathagen With
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14073 NOR Rating: NOR 0,9672
|
|
Christen With
Seilforening: Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14073 NOR Rating: NOR 0,9672
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:44:35 |
2:24:35 |
2:19:50 |
|
1 |
Total |
16.05.2020 02:44:35 |
2:24:35 |
2:19:50 |
|
1 |
|
X-34 |
Silje Brathagen With |
Asker Seilforening |
0,967 |
NOR 11796
Thomas Martinsen
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 11796 NOR Rating: NOR 1,0902
|
|
Oline Martinsen
Seilforening: Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 11796 NOR Rating: NOR 1,0902
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:42:24 |
2:22:24 |
2:35:14 |
|
12 |
Total |
16.05.2020 02:42:24 |
2:22:24 |
2:35:14 |
|
12 |
|
X-46 |
Thomas Martinsen |
Asker Seilforening |
1,090 |
NOR 39
Magnus Hedemark
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båttype: X41 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 3
|
|
Anette Melsom Myhre
Seilforening: Båttype: X41 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:35:00 |
2:15:00 |
2:24:47 |
|
4 |
Total |
16.05.2020 02:35:00 |
2:15:00 |
2:24:47 |
|
4 |
|
X41 |
Magnus Hedemark |
Oslofjorden Seilklubb |
3,000 |
Deltagere i klassen: 26 |
Klasse: NOR Rating - Singlehand |
NOR 160
Anders G. Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160 NOR Rating: NOR 0,9923
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:07:09 |
2:07:09 |
2:06:10 |
|
2 |
Total |
16.05.2020 02:07:09 |
2:07:09 |
2:06:10 |
|
2 |
|
11 Meter |
Anders G. Larsson |
Asker Seilforening |
0,992 |
NOR 14570
Steinar Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1.0008
|
|
Guro Steine
Seilforening: Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1.0008
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:50:57 |
2:30:57 |
2:31:04 |
|
9 |
Total |
16.05.2020 02:50:57 |
2:30:57 |
2:31:04 |
|
9 |
|
Elan 350 |
Steinar Jørgensen |
Drøbaksund Seilforening |
1,001 |
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:19:02 |
2:19:02 |
2:16:44 |
|
9 |
Total |
16.05.2020 02:19:02 |
2:19:02 |
2:16:44 |
|
9 |
|
Elan 37 |
Jon Moholth |
Tønsberg Seilforening |
0,984 |
NOR 15036
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036 NOR Rating: NOR 1,0458
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:02:05 |
2:02:05 |
2:07:40 |
|
3 |
Total |
16.05.2020 02:02:05 |
2:02:05 |
2:07:40 |
|
3 |
|
Elan 400S |
Sigmund Andre Hertzberg |
Oslofjorden Seilklubb |
1,046 |
NOR 997
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 997 NOR Rating: NOR 0,8373
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:12:02 |
3:02:02 |
2:32:24 |
|
17 |
Total |
16.05.2020 03:12:02 |
3:02:02 |
2:32:24 |
|
17 |
|
Express |
Børre Søraas-Sæther |
Nesodden Seilforening |
0,837 |
NOR 10576
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0579
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:15:34 |
2:15:34 |
2:23:24 |
|
13 |
Total |
16.05.2020 02:15:34 |
2:15:34 |
2:23:24 |
|
13 |
|
Farr395 |
Petter Hegle |
Holmestrand Seilforening |
1,058 |
NOR 10580
Eirik Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: First 27,7 Seilnummer: NOR 10580 NOR Rating: NOR 0,8844
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:48:32 |
2:38:32 |
2:20:12 |
|
3 |
Total |
16.05.2020 02:48:32 |
2:38:32 |
2:20:12 |
|
3 |
|
First 27,7 |
Eirik Nordli |
Bundefjorden Seilforening |
0,884 |
NOR 10990
erik kverum
Seilforening: Hurum Seilforening Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10990 NOR Rating: NOR 0,9070
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:56:28 |
2:46:28 |
2:30:59 |
|
16 |
Total |
16.05.2020 02:56:28 |
2:46:28 |
2:30:59 |
|
16 |
|
First 31.7 |
erik kverum |
Hurum Seilforening |
0,907 |
NOR 12392
Edvard Aspelund
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392 NOR Rating: NOR 0,9086
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:47:53 |
2:37:53 |
2:23:27 |
|
12 |
Total |
16.05.2020 02:47:53 |
2:37:53 |
2:23:27 |
|
12 |
|
First 31.7 |
Edvard Aspelund |
Bundefjorden Seilforening |
0,909 |
NOR 13372
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372 NOR Rating: NOR 0,9086
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:44:02 |
2:34:02 |
2:19:57 |
|
2 |
Total |
16.05.2020 02:44:02 |
2:34:02 |
2:19:57 |
|
2 |
|
First 31.7 |
Ole Fredrik Melleby |
Asker Seilforening |
0,909 |
NOR 8180
Carl Fredrik Kresse
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: First 325 Seilnummer: NOR 8180 NOR Rating: NOR 0,8731
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:51:07 |
2:41:07 |
2:20:40 |
|
4 |
Total |
16.05.2020 02:51:07 |
2:41:07 |
2:20:40 |
|
4 |
|
First 325 |
Carl Fredrik Kresse |
Asker Seilforening |
0,873 |
NOR 10701
Geir Kristensen
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701 NOR Rating: NOR 0,9739
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:22:29 |
2:22:29 |
2:18:45 |
|
10 |
Total |
16.05.2020 02:22:29 |
2:22:29 |
2:18:45 |
|
10 |
|
First 36.7 |
Geir Kristensen |
Asker Seilforening |
0,974 |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:15:41 |
2:15:41 |
2:18:53 |
|
11 |
Total |
16.05.2020 02:15:41 |
2:15:41 |
2:18:53 |
|
11 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
1,024 |
NOR 14760
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0334
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:00:39 |
2:00:39 |
2:04:40 |
|
1 |
Total |
16.05.2020 02:00:39 |
2:00:39 |
2:04:40 |
|
1 |
|
Grand Soleil 43B |
Håkon Hjorthøy |
Asker Seilforening |
1,033 |
NOR 14633
Frode Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Hanse 445 Seilnummer: NOR 14633 NOR Rating: NOR 1,0313
|
|
Elisabeth Brattum
Seilforening: Båttype: Hanse 445 Seilnummer: NOR 14633 NOR Rating: NOR 1,0313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:12:21 |
2:12:21 |
2:16:29 |
|
8 |
Total |
16.05.2020 02:12:21 |
2:12:21 |
2:16:29 |
|
8 |
|
Hanse 445 |
Frode Brattum |
Asker Seilforening |
1,031 |
NOR 10629
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,8931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:49:20 |
2:39:20 |
2:22:18 |
|
9 |
Total |
16.05.2020 02:49:20 |
2:39:20 |
2:22:18 |
|
9 |
|
Impala 31 |
Bjørn Hansen |
Bærum Seilforening |
0,893 |
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:36:25 |
2:26:25 |
2:16:26 |
|
1 |
Total |
16.05.2020 02:36:25 |
2:26:25 |
2:16:26 |
|
1 |
|
J/92 |
Yngve Lønmo |
Hurum Seilforening |
0,932 |
NOR 9979
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: j/92 Seilnummer: NOR 9979 NOR Rating: NOR 0,9302
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:43:33 |
2:33:33 |
2:22:49 |
|
11 |
Total |
16.05.2020 02:43:33 |
2:33:33 |
2:22:49 |
|
11 |
|
j/92 |
Peter Holm |
Bærum Seilforening |
0,930 |
NOR 14710
John Harald Henriksen
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710 NOR Rating: NOR 0,8386
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:02:43 |
2:52:43 |
2:24:50 |
|
13 |
Total |
16.05.2020 03:02:43 |
2:52:43 |
2:24:50 |
|
13 |
|
Jeanneau Sun Odessey 30i |
John Harald Henriksen |
Bærum Seilforening |
0,839 |
NOR 15670
Harald Walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: jpk 10.80 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:06:16 |
2:06:16 |
2:07:57 |
|
4 |
Total |
16.05.2020 02:06:16 |
2:06:16 |
2:07:57 |
|
4 |
|
jpk 10.80 |
Harald Walder |
Bærum Seilforening |
1,013 |
NOR 11110
Wolfgang Eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:48:24 |
2:38:24 |
2:21:27 |
|
7 |
Total |
16.05.2020 02:48:24 |
2:38:24 |
2:21:27 |
|
7 |
|
Kron |
Wolfgang Eichstetter |
Asker Seilforening |
0,893 |
NOR 308
Kjetil Bakke
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 308 NOR Rating: NOR 0,9354
|
|
Kristin Husby
Seilforening: Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 308 NOR Rating: NOR 0,9354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:46:51 |
2:36:51 |
2:26:43 |
|
14 |
Total |
16.05.2020 02:46:51 |
2:36:51 |
2:26:43 |
|
14 |
|
Melges 24 |
Kjetil Bakke |
Asker Seilforening |
0,935 |
NOR 15839
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: OC 51.1 Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 01:55:00 |
1:55:00 |
2:12:37 |
|
6 |
Total |
16.05.2020 01:55:00 |
1:55:00 |
2:12:37 |
|
6 |
|
OC 51.1 |
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
1,153 |
NOR 21
Jan-Helge Furnesvik
Seilforening: Røyken Seilforening Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 1,1423
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:03:41 |
2:03:41 |
2:21:17 |
|
12 |
Total |
16.05.2020 02:03:41 |
2:03:41 |
2:21:17 |
|
12 |
|
Pogo 40 |
Jan-Helge Furnesvik |
Røyken Seilforening |
1,142 |
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båttype: Pogo 8.50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:46:29 |
2:36:29 |
2:22:32 |
|
10 |
Total |
16.05.2020 02:46:29 |
2:36:29 |
2:22:32 |
|
10 |
|
Pogo 8.50 |
Christian Stensholt |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
0,911 |
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,876
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:51:21 |
2:41:21 |
2:21:20 |
|
6 |
Total |
16.05.2020 02:51:21 |
2:41:21 |
2:21:20 |
|
6 |
|
Scanmar 33 |
Oddvar Eide |
Hurum Seilforening |
0,876 |
NOR 12063
Ole-Petter Laksholm
Seilforening: Soon Seilforening Båttype: SO36i Perf Seilnummer: NOR 12063 NOR Rating: NOR 0,9740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:37:16 |
2:37:16 |
2:33:10 |
|
14 |
Total |
16.05.2020 02:37:16 |
2:37:16 |
2:33:10 |
|
14 |
|
SO36i Perf |
Ole-Petter Laksholm |
Soon Seilforening |
0,974 |
NOR 15393
Erik Lawson
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 15393 NOR Rating: NOR 0,9648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:37:26 |
2:27:26 |
2:22:14 |
|
8 |
Total |
16.05.2020 02:37:26 |
2:27:26 |
2:22:14 |
|
8 |
|
Sun Fast 3200 |
Erik Lawson |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
0,965 |
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:38:21 |
2:28:21 |
2:21:16 |
|
5 |
Total |
16.05.2020 02:38:21 |
2:28:21 |
2:21:16 |
|
5 |
|
Sun Fast 3200 |
Eira Naustvik |
Asker Seilforening |
0,952 |
NOR 11285
Frank Sandberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:45:58 |
2:35:58 |
2:27:12 |
|
15 |
Total |
16.05.2020 02:45:58 |
2:35:58 |
2:27:12 |
|
15 |
|
Sun Fast 35 |
Frank Sandberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,944 |
NOR 15743
Arnstein Hodne
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Sun OD 45 ds Seilnummer: NOR 15743 NOR Rating: NOR 1.0008
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:38:16 |
2:38:16 |
2:38:23 |
|
15 |
Total |
16.05.2020 02:38:16 |
2:38:16 |
2:38:23 |
|
15 |
|
Sun OD 45 ds |
Arnstein Hodne |
Asker Seilforening |
1,001 |
NOR 28
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
18 |
Total |
|
|
|
DNC |
18 |
|
SunFast 3200 |
Pål Kragerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,965 |
NOR 12645
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 0,9859
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:13:01 |
2:13:01 |
2:11:08 |
|
5 |
Total |
16.05.2020 02:13:01 |
2:13:01 |
2:11:08 |
|
5 |
|
Swedestar 370 |
Svein Arild Hildrum |
Asker Seilforening |
0,986 |
NOR 15283
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:02:35 |
2:02:35 |
2:13:15 |
|
7 |
Total |
16.05.2020 02:02:35 |
2:02:35 |
2:13:15 |
|
7 |
|
XP-44 |
Kjetil Tørseth |
Hurum Seilforening |
1,087 |
Deltagere i klassen: 34 |
Klasse: Tur & Hav - Husstandsbesetning (Max 5 personer) |
NOR 15425
Bjørn Dalen
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR
|
|
Torill Fiskaa
Seilforening: Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:06:12 |
2:26:12 |
2:26:12 |
|
3 |
Total |
16.05.2020 03:06:12 |
2:26:12 |
2:26:12 |
|
3 |
|
Arcona 380 |
Bjørn Dalen |
Bærum Seilforening |
0,000 |
NOR 15410
Einar Unhjem Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15410 NOR Rating: NOR
|
|
Eva Unhjem (12år) Johansen
Seilforening: Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15410 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 02:52:15 |
2:12:15 |
2:12:15 |
|
1 |
Total |
16.05.2020 02:52:15 |
2:12:15 |
2:12:15 |
|
1 |
|
Arcona 410 |
Einar Unhjem Johansen |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 14919
Anita Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Faurby 396E Seilnummer: NOR 14919 NOR Rating: NOR
|
|
Øystein Skjønborg
Seilforening: Båttype: Faurby 396E Seilnummer: NOR 14919 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:05:08 |
2:25:08 |
2:25:08 |
|
2 |
Total |
16.05.2020 03:05:08 |
2:25:08 |
2:25:08 |
|
2 |
|
Faurby 396E |
Anita Skjønborg |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 10782
Håkon Goto
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10782 NOR Rating: NOR
|
|
Siri Helene Heitmann Müller
Seilforening: Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10782 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:27:10 |
2:47:10 |
2:47:10 |
|
6 |
Total |
16.05.2020 03:27:10 |
2:47:10 |
2:47:10 |
|
6 |
|
First 40.7 |
Håkon Goto |
Bundefjorden Seilforening |
0,000 |
NOR 13335
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:07:00 |
2:27:00 |
2:27:00 |
|
4 |
Total |
16.05.2020 03:07:00 |
2:27:00 |
2:27:00 |
|
4 |
|
Hanse 430e |
Ole Gunnar Tveiten |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 10535
Allan Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Jenneau SO 37 Seilnummer: NOR 10535 NOR Rating: NOR
|
|
Rune Lødemel
Seilforening: Båttype: Jenneau SO 37 Seilnummer: NOR 10535 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:44:09 |
3:04:09 |
3:04:09 |
|
8 |
Total |
16.05.2020 03:44:09 |
3:04:09 |
3:04:09 |
|
8 |
|
Jenneau SO 37 |
Allan Bjørnstad |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 738
Sigbjørn Windingstad
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Nordisk Folkebåt Seilnummer: NOR 738 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:40:35 |
3:00:35 |
3:00:35 |
|
7 |
Total |
16.05.2020 03:40:35 |
3:00:35 |
3:00:35 |
|
7 |
|
Nordisk Folkebåt |
Sigbjørn Windingstad |
Oslo Seilforening |
0,000 |
NOR 15556
Bror Berge
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556 NOR Rating: NOR
|
|
Line Sundet
Seilforening: Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
16.05.2020 03:08:43 |
2:28:43 |
2:28:43 |
|
5 |
Total |
16.05.2020 03:08:43 |
2:28:43 |
2:28:43 |
|
5 |
|
Solaris 37 |
Bror Berge |
Asker Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 8 |