Klasse: Onsdagstrening, fire ganger |
NOR 475
Siri Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Baluba Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 475
|
|
Hanne Mette Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Baluba Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 475
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Baluba
Siri Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Baluba Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 475
|
|
Hanne Mette Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Baluba Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 475
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Siri Sorteberg |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Onsdagstrening, to ganger |
NOR 15413
harald helverschou
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Rubin 4 Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15413
|
|
Tom Helverschou
Seilforening: Båtnavn: Rubin 4 Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rubin 4
harald helverschou
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Rubin 4 Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15413
|
|
Tom Helverschou
Seilforening: Båtnavn: Rubin 4 Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dehler 38 |
harald helverschou |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Onsdagstrening,en gang |
NOR 15093
Trine Sandersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: S/Y Morild Båttype: Bavaria 32 cruiser Seilnummer: NOR 15093
|
|
Lone Haldorsen
Seilforening: Båtnavn: S/Y Morild Båttype: Bavaria 32 cruiser Seilnummer: NOR 15093
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
S/Y Morild
Trine Sandersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: S/Y Morild Båttype: Bavaria 32 cruiser Seilnummer: NOR 15093
|
|
Lone Haldorsen
Seilforening: Båtnavn: S/Y Morild Båttype: Bavaria 32 cruiser Seilnummer: NOR 15093
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 32 cruiser |
Trine Sandersen |
Asker Seilforening |
NOR 13372
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Andrew Rutherfurd
Seilforening: Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SANA
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Andrew Rutherfurd
Seilforening: Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 31.7 |
Ole Fredrik Melleby |
Asker Seilforening |
NOR 317
Johnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: The White Rabbit Båttype: 11:mod Seilnummer: NOR 317
|
|
Truls Rognerud
Seilforening: Båtnavn: The White Rabbit Båttype: 11:mod Seilnummer: NOR 317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
The White Rabbit
Johnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: The White Rabbit Båttype: 11:mod Seilnummer: NOR 317
|
|
Truls Rognerud
Seilforening: Båtnavn: The White Rabbit Båttype: 11:mod Seilnummer: NOR 317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
11:mod |
Johnny Hjerpseth |
Røyken Seilforening |
NOR 13372
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Carl H. Knap
Seilforening: Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SANA
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Carl H. Knap
Seilforening: Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 31.7 |
Ole Fredrik Melleby |
Asker Seilforening |
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X50 Seilnummer: NOR 9779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jokerman
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X50 Seilnummer: NOR 9779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X50 |
Per Ottar Skaaret |
Asker Seilforening |
NOR 10107
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Olga Zaikova
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JOY IV
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Olga Zaikova
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 31.7 |
TROND GUNDERSEN |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Singlehand |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lupona
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kron |
wolfgang eichstetter |
Asker Seilforening |
NOR 11220
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Saevitia Båttype: Bavari35 match Seilnummer: NOR 11220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Saevitia
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Saevitia Båttype: Bavari35 match Seilnummer: NOR 11220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavari35 match |
Morten Sollerud |
Asker Seilforening |
NOR 10701
Geir Kristensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Out Of Office Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Out Of Office
Geir Kristensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Out Of Office Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 36.7 |
Geir Kristensen |
Asker Seilforening |
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun fast 3200 Seilnummer: NOR 13533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cruella
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun fast 3200 Seilnummer: NOR 13533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sun fast 3200 |
Eira Naustvik |
Asker Seilforening |
NOR 13920
Ragnar Wisløff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Smil Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Smil
Ragnar Wisløff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Smil Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 35 |
Ragnar Wisløff |
Asker Seilforening |
NOR 12645
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trollfjord
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Swedestar 370 |
Svein Arild Hildrum |
Asker Seilforening |
NOR 14415
Tore Glen Berg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Green Magic Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Green Magic
Tore Glen Berg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Green Magic Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 350 |
Tore Glen Berg |
Asker Seilforening |
NOR 8180
Carl Fredrik Kresse
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Emiliane Båttype: First 325 Seilnummer: NOR 8180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emiliane
Carl Fredrik Kresse
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Emiliane Båttype: First 325 Seilnummer: NOR 8180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 325 |
Carl Fredrik Kresse |
Asker Seilforening |
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
WilDa
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SO 409 Performance |
Kristian Jerpetjøn |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Storbåt med husstandsbesetning |
NOR 12512
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Stine Lien
Seilforening: Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endorfine
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Stine Lien
Seilforening: Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 340 |
Ketil Samuelsen |
Asker Seilforening |
NOR 160
Anders G. Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Point 2 Point
Anders G. Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
11 Meter |
Anders G. Larsson |
Asker Seilforening |
NOR 694
Hedda Roll
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Chix'en Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Chix'en
Hedda Roll
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Chix'en Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Hedda Roll |
Asker Seilforening |
NOR 9299
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Anne Løtveit
Seilforening: Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olisabeth
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Anne Løtveit
Seilforening: Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Luffe 40MH |
Svein Are Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 141
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii Båttype: Platu 25 Seilnummer: NOR 141
|
|
Bente Vikenes
Seilforening: Båtnavn: Wii Båttype: Platu 25 Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wii
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii Båttype: Platu 25 Seilnummer: NOR 141
|
|
Bente Vikenes
Seilforening: Båtnavn: Wii Båttype: Platu 25 Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Platu 25 |
Ole Aabel |
Asker Seilforening |
NOR 6373
Hjalmar Håland
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Leviosa Båttype: Finngulf Seilnummer: NOR 6373
|
|
Frøya Håland
Seilforening: Båtnavn: Leviosa Båttype: Finngulf Seilnummer: NOR 6373
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leviosa
Hjalmar Håland
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Leviosa Båttype: Finngulf Seilnummer: NOR 6373
|
|
Frøya Håland
Seilforening: Båtnavn: Leviosa Båttype: Finngulf Seilnummer: NOR 6373
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finngulf |
Hjalmar Håland |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |