Klasse: Alle klasser (Åpent) - Cruising class |
NOR 12131
Mårten Jacobsen
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Off Course Båttype: Jeanneau SO 49 Seilnummer: NOR 12131
|
|
Martin M. Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: Off Course Båttype: Jeanneau SO 49 Seilnummer: NOR 12131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:27:23 |
4:27:23 |
4:27:23 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Off Course
Mårten Jacobsen
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Off Course Båttype: Jeanneau SO 49 Seilnummer: NOR 12131
|
|
Martin M. Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: Off Course Båttype: Jeanneau SO 49 Seilnummer: NOR 12131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:27:23 |
4:27:23 |
4:27:23 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau SO 49 |
Hvit |
Mårten Jacobsen |
Bergens Seilforening |
NOR 3639
Juraj Palenik
| Seilforening: BSI - Seiling Båtnavn: Cecilie II Båttype: Albin Nova 33 Seilnummer: NOR 3639
|
|
Marvin Kahnert
Seilforening: Båtnavn: Cecilie II Båttype: Albin Nova 33 Seilnummer: NOR 3639
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:51:26 |
4:51:26 |
4:51:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cecilie II
Juraj Palenik
| Seilforening: BSI - Seiling Båtnavn: Cecilie II Båttype: Albin Nova 33 Seilnummer: NOR 3639
|
|
Marvin Kahnert
Seilforening: Båtnavn: Cecilie II Båttype: Albin Nova 33 Seilnummer: NOR 3639
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:51:26 |
4:51:26 |
4:51:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova 33 |
Hvit |
Juraj Palenik |
BSI - Seiling |
NOR 00000
Johnny Jensen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Trolsi Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 00000
|
|
Jan Tommy Stange Jensen
Seilforening: Båtnavn: Trolsi Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 00000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 15:01:29 |
5:01:29 |
5:01:29 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trolsi
Johnny Jensen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Trolsi Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 00000
|
|
Jan Tommy Stange Jensen
Seilforening: Båtnavn: Trolsi Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 00000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 15:01:29 |
5:01:29 |
5:01:29 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 371 |
Hvit |
Johnny Jensen |
Ran Seilforening |
NOR 287
Viggo vea
Seilforening: Karmøy Seilforening Båtnavn: TuCanTango Båttype: Lagoon 380 S2 Seilnummer: NOR 287
|
|
Grethe Tonheim
Seilforening: Båtnavn: TuCanTango Båttype: Lagoon 380 S2 Seilnummer: NOR 287
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:38:08 |
4:38:08 |
4:38:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TuCanTango
Viggo vea
Seilforening: Karmøy Seilforening Båtnavn: TuCanTango Båttype: Lagoon 380 S2 Seilnummer: NOR 287
|
|
Grethe Tonheim
Seilforening: Båtnavn: TuCanTango Båttype: Lagoon 380 S2 Seilnummer: NOR 287
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:38:08 |
4:38:08 |
4:38:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lagoon 380 S2 |
Hvit |
Viggo vea |
Karmøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: NOR Rating |
NOR 11102
Morten Fotland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FRØKEN SMILLA Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 11102
|
|
Stein Arne Kvåle
Seilforening: Båtnavn: FRØKEN SMILLA Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 11102
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:33:54 |
3:33:54 |
3:43:43 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FRØKEN SMILLA
Morten Fotland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FRØKEN SMILLA Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 11102
|
|
Stein Arne Kvåle
Seilforening: Båtnavn: FRØKEN SMILLA Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 11102
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:33:54 |
3:33:54 |
3:43:43 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Grå |
Morten Fotland |
Bergens Seilforening |
NOR 6874
Jon Hardie
| Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Monika Christensen
Seilforening: Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:08:50 |
4:08:50 |
4:05:49 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kelso
Jon Hardie
| Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Monika Christensen
Seilforening: Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:08:50 |
4:08:50 |
4:05:49 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Crown 39 |
hvit |
Jon Hardie |
Milde Båtlag |
NOR 9701
Inge André Utåker
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701
|
|
Eskil Holme
Seilforening: Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:32:51 |
3:32:51 |
3:42:02 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amaryllis
Inge André Utåker
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701
|
|
Eskil Holme
Seilforening: Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:32:51 |
3:32:51 |
3:42:02 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Hvit |
Inge André Utåker |
Bergens Seilforening |
NOR 15489
Andre Farstad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Havglytt 2 Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Andreas Hellebø
Seilforening: Båtnavn: Havglytt 2 Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:53:11 |
3:53:11 |
3:36:55 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havglytt 2
Andre Farstad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Havglytt 2 Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Andreas Hellebø
Seilforening: Båtnavn: Havglytt 2 Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:53:11 |
3:53:11 |
3:36:55 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 37 |
Hvit |
Andre Farstad |
Bergens Seilforening |
NOR 12700
Carl Olav Wickmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Carl Johan Wickmann
Seilforening: Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:17:47 |
3:17:47 |
3:27:43 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Winocean
Carl Olav Wickmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Carl Johan Wickmann
Seilforening: Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:17:47 |
3:17:47 |
3:27:43 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Hvit |
Carl Olav Wickmann |
Bergens Seilforening |
NOR 12141
Fridtjov Bergmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Morten Bergmann
Seilforening: Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:39:47 |
3:39:47 |
3:53:06 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Serenity
Fridtjov Bergmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Morten Bergmann
Seilforening: Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:39:47 |
3:39:47 |
3:53:06 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 44.7 |
Grå |
Fridtjov Bergmann |
Bergens Seilforening |
NOR 10389
Torleif Johnsen
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Sheeba II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10389
|
|
Jørgen Johnsen
Seilforening: Båtnavn: Sheeba II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10389
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:52:35 |
3:52:35 |
3:50:04 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sheeba II
Torleif Johnsen
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Sheeba II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10389
|
|
Jørgen Johnsen
Seilforening: Båtnavn: Sheeba II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10389
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:52:35 |
3:52:35 |
3:50:04 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36.7 |
Hvit |
Torleif Johnsen |
Nordhordland Seilforening |
NOR 9000
Arild Hovland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: x Fram Båttype: ILC 4O Seilnummer: NOR 9000
|
|
Jan Åge Langeland
Seilforening: Båtnavn: x Fram Båttype: ILC 4O Seilnummer: NOR 9000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
x Fram
Arild Hovland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: x Fram Båttype: ILC 4O Seilnummer: NOR 9000
|
|
Jan Åge Langeland
Seilforening: Båtnavn: x Fram Båttype: ILC 4O Seilnummer: NOR 9000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ILC 4O |
Hvit |
Arild Hovland |
Bergens Seilforening |
NOR 5763
Rolf Hermansen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Hanna Marie Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 5763
|
|
Petter Hermansen
Seilforening: Båtnavn: Hanna Marie Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 5763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:46:36 |
3:46:36 |
3:25:30 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Marie
Rolf Hermansen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Hanna Marie Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 5763
|
|
Petter Hermansen
Seilforening: Båtnavn: Hanna Marie Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 5763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:46:36 |
3:46:36 |
3:25:30 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Omega 34 |
Hvit |
Rolf Hermansen |
Ran Seilforening |
NOR 11357
Henrik Wigers Larsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Krabbelure Båttype: First45f5 Seilnummer: NOR 11357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:36:01 |
3:36:01 |
3:44:54 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Krabbelure
Henrik Wigers Larsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Krabbelure Båttype: First45f5 Seilnummer: NOR 11357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:36:01 |
3:36:01 |
3:44:54 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First45f5 |
Hvit |
Henrik Wigers Larsen |
Bergens Seilforening |
NOR 19
Ola Mathias Johannessen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Stjernebris Båttype: x-35 OD Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:24:55 |
3:24:55 |
3:28:52 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stjernebris
Ola Mathias Johannessen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Stjernebris Båttype: x-35 OD Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:24:55 |
3:24:55 |
3:28:52 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
x-35 OD |
hvit |
Ola Mathias Johannessen |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: NOR Rating - D/H |
NOR 8292
Helge Ivarsøy
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Embla3 Båttype: Van der Stadt Seilnummer: NOR 8292
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:23:09 |
4:23:09 |
4:14:27 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Embla3
Helge Ivarsøy
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Embla3 Båttype: Van der Stadt Seilnummer: NOR 8292
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:23:09 |
4:23:09 |
4:14:27 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Van der Stadt |
Blå |
Helge Ivarsøy |
Askøy Seilforening |
NOR 11341
Willy Forland
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Kåre Forland
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:30:28 |
3:30:28 |
3:27:51 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Levens
Willy Forland
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Kåre Forland
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:30:28 |
3:30:28 |
3:27:51 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Hvit |
Willy Forland |
Ran Seilforening |
NOR 12144
Jan Vidar Nordstrand
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Karen Drange
Seilforening: Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:39:16 |
3:39:16 |
3:31:11 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FS 2
Jan Vidar Nordstrand
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Karen Drange
Seilforening: Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:39:16 |
3:39:16 |
3:31:11 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 34.7 |
Hvit |
Jan Vidar Nordstrand |
Bergens Seilforening |
NOR 11136
Finn Espeseth
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136
|
|
Åse Espeseth
Seilforening: Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:55:19 |
3:55:19 |
3:40:08 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gleden
Finn Espeseth
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136
|
|
Åse Espeseth
Seilforening: Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:55:19 |
3:55:19 |
3:40:08 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 1050 |
Hvit |
Finn Espeseth |
Askøy Seilforening |
NOR 4804
Henrik Birkeland
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804
|
|
Ståle Valevatn
Seilforening: Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 15:01:21 |
5:01:21 |
4:33:59 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicole
Henrik Birkeland
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804
|
|
Ståle Valevatn
Seilforening: Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 15:01:21 |
5:01:21 |
4:33:59 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mixer |
Hvit |
Henrik Birkeland |
Os Seilforening |
NOR 4352
Gordon Wright
| Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Shiraz Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Gry Hunstad
Seilforening: Båtnavn: Shiraz Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:34:29 |
4:34:29 |
3:47:24 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Shiraz
Gordon Wright
| Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Shiraz Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Gry Hunstad
Seilforening: Båtnavn: Shiraz Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:34:29 |
4:34:29 |
3:47:24 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Cumulus |
Hvit |
Gordon Wright |
Askøy Seilforening |
NOR 13509
Torvald Fossestøl
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Trass Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Johan Riisøen
Seilforening: Båtnavn: Trass Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:35:35 |
3:35:35 |
3:34:16 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trass
Torvald Fossestøl
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Trass Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Johan Riisøen
Seilforening: Båtnavn: Trass Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:35:35 |
3:35:35 |
3:34:16 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Blå |
Torvald Fossestøl |
Bergens Seilforening |
NOR 9341
Harald Matland
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Eivind Tysse
Seilforening: Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:49:40 |
3:49:40 |
3:36:55 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-faktor
Harald Matland
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Eivind Tysse
Seilforening: Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:49:40 |
3:49:40 |
3:36:55 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
Kvit |
Harald Matland |
Nordhordland Seilforening |
NOR 14865
Nina Rosenlund
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865
|
|
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening: Båtnavn: Vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:43:32 |
3:43:32 |
3:37:15 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vito 4
Nina Rosenlund
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865
|
|
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening: Båtnavn: Vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:43:32 |
3:43:32 |
3:37:15 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Grå |
Nina Rosenlund |
Ran Seilforening |
NOR 12793
Kjetil Monsen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Susanne Båttype: First 40,7 Seilnummer: NOR 12793
|
|
Kristian Øpstad
Seilforening: Båtnavn: Susanne Båttype: First 40,7 Seilnummer: NOR 12793
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:05:14 |
4:05:14 |
4:08:38 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Susanne
Kjetil Monsen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Susanne Båttype: First 40,7 Seilnummer: NOR 12793
|
|
Kristian Øpstad
Seilforening: Båtnavn: Susanne Båttype: First 40,7 Seilnummer: NOR 12793
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:05:14 |
4:05:14 |
4:08:38 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40,7 |
Hvit |
Kjetil Monsen |
Askøy Seilforening |
NOR 14452
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Halvor Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:51:48 |
3:51:48 |
3:38:12 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skarven
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Halvor Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:51:48 |
3:51:48 |
3:38:12 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 37 |
Hvit |
Per Aga |
Os Seilforening |
NOR 10304
Ivar Telle
Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag Båtnavn: Silma Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 10304
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:55:35 |
3:55:35 |
3:53:10 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Silma
Ivar Telle
Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag Båtnavn: Silma Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 10304
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:55:35 |
3:55:35 |
3:53:10 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CB365 |
Hvit |
Ivar Telle |
Glesnes Ungdom- og idrettslag |
NOR 10921
Pål Holst
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Tigergutt Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10921
|
|
Pål Njølstad
Seilforening: Båtnavn: Tigergutt Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:40:10 |
3:40:10 |
3:36:28 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tigergutt
Pål Holst
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Tigergutt Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10921
|
|
Pål Njølstad
Seilforening: Båtnavn: Tigergutt Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 13:40:10 |
3:40:10 |
3:36:28 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Hvit |
Pål Holst |
Bergens Seilforening |
NOR 997
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997
|
|
Sakarias Middelthon
Seilforening: Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:27:49 |
4:27:49 |
3:44:03 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xrex
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997
|
|
Sakarias Middelthon
Seilforening: Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
26.06.2021 14:27:49 |
4:27:49 |
3:44:03 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Hvitt |
Børre Søraas-Sæther |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |