5. mai - 22. september 2021
Bærum Seilforening Onsdagsserie IF og Snipe og Feva
Påmelding
Påmelding
Endre påmelding
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Om regattaen
Seilingsbestemmelser
For deltagerne
Endre påmelding
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
034
NOR 30067
Gustavo Ribbe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30067
Sofia Appelskog-Ribbe
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30067
Gustavo Ribbe
, Bærum Seilforening
Sofia Appelskog-Ribbe,
Lisa Ribbe,
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 30747
Totto Hartmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30747
Georg Wilhelm Hartmann
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30747
Totto Hartmann
, Bærum Seilforening
Georg Wilhelm Hartmann,
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 128
Robert Bay
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Seilnummer:
NOR 128
Kristen Thorp
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 128
Robert Bay
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Kristen Thorp,
Klasse: IF-båt
NOR 153
Trond Aasland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 153
Kåre Kurås
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 153
Trond Aasland
, Bærum Seilforening
Kåre Kurås,
Fredrik Aasland,
Klasse: IF-båt
NOR 29725
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29725
Kristine Schüssler
, Bærum Seilforening
Marita Christensen,
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 101
Ole-Martin Lyng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 101
En som Møter
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 101
Ole-Martin Lyng
, Bærum Seilforening
En som Møter,
Klasse: IF-båt
NOR 176
Bjørn Andersen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Seilnummer:
NOR 176
Gunnar Claus
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 176
Bjørn Andersen
, Oslo Seilforening
Gunnar Claus,
Klasse: IF-båt
NOR 135
Pål Berg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 135
Per Jul Hansen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 135
Pål Berg
, Bærum Seilforening
Per Jul Hansen,
Terje Johannessen,
Klasse: IF-båt
NOR 107
Nils Jarem
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 107
Arnfinn Hansen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 107
Nils Jarem
, Bærum Seilforening
Arnfinn Hansen,
Klasse: IF-båt
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 31173
Berg Marianne
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 31173
Johan G Mejlænder
, Bærum Seilforening
Berg Marianne,
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 30
Bjørn Rud
Seilforening:
Oslo Seilforening
Seilnummer:
NOR 30
Ivan Banasevic
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30
Bjørn Rud
, Oslo Seilforening
Ivan Banasevic,
Klasse: IF-båt
NOR 206
Marius Mowe
Seilforening:
Oslo Seilforening
Seilnummer:
NOR 206
Eivind Johannes Nygaard
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 206
Marius Mowe
, Oslo Seilforening
Eivind Johannes Nygaard,
Klasse: IF-båt
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29896
Øyvind Parken
, Bærum Seilforening
Hilde Høvik,
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29896
Øyvind Parken
, Bærum Seilforening
Hilde Høvik,
Klasse: Snipe - Høstserie
NOR 222
Steinar Mollan
Seilforening:
Ullern Seilforening
Seilnummer:
NOR 222
Frode Stenstrøm
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 222
Steinar Mollan
, Ullern Seilforening
Frode Stenstrøm,
Klasse: IF-båt
NOR 220
Jan Kolbjørnsen
Seilforening:
Hurum Seilforening
Seilnummer:
NOR 220
Aud Beston
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 220
Jan Kolbjørnsen
, Hurum Seilforening
Aud Beston,
Tine Kolbjørnsen,
Klasse: IF-båt
NOR 30811
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30811
Herman Kopseng
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30811
Mads Truelsen
, Bærum Seilforening
Herman Kopseng,
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 211
Hilde Thoresen
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Seilnummer:
NOR 211
Ashley Booth
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 211
Hilde Thoresen
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Ashley Booth,
Klasse: IF-båt
NOR 31112
Magnus Brun
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 31112
Magnus Brun
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30840
Hanne Cecilie Bjørka
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30840
Geir Hansen
, Bærum Seilforening
Hanne Cecilie Bjørka,
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 160
Jan Christian Jørgensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 160
Bendix Jørgensen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 160
Jan Christian Jørgensen
, Bærum Seilforening
Bendix Jørgensen,
Klasse: IF-båt
NOR 77
Morten Mero
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 77
Eirik Oskari Halvorsen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 77
Morten Mero
, Bærum Seilforening
Eirik Oskari Halvorsen,
Klasse: IF-båt
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30498
Ulrik Sandvig
, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29982
Reidar Berthelsen
, Bærum Seilforening
Janett Krefting,
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29982
Reidar Berthelsen
, Bærum Seilforening
Janett Krefting,
Klasse: Snipe - Høstserie
NOR 29650
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 29650
Torstein Pedersen
, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe - Høstserie
NOR 30090
Steffen Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30090
Hege Sandven
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30090
Steffen Skjønberg
, Bærum Seilforening
Hege Sandven,
Klasse: Snipe - Vårserie
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 31173
Maj Kristin Borgen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 31173
Johan G Mejlænder
, Bærum Seilforening
Maj Kristin Borgen,
Klasse: Snipe - Høstserie
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30840
Hanne-Cecilie Bjørka
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30840
Geir Hansen
, Bærum Seilforening
Hanne-Cecilie Bjørka,
Klasse: Snipe - Høstserie
NOR 30660
Petter Amundsen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 30660
Petter Amundsen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Snipe - Høstserie
NOR 30713
Martin Tobiasson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30713
Caroline Heibo
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30713
Martin Tobiasson
, Bærum Seilforening
Caroline Heibo,
Klasse: Snipe - Høstserie
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30069
Stina Hammarberg
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30069
Ola Nygard
, Bærum Seilforening
Stina Hammarberg,
Klasse: Snipe - Høstserie
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30498
Ulrik Sandvig
, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe - Høstserie
NOR 30747
Totto Hartmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 30747
Totto Hartmann
, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe - Høstserie
Last ned CSV fil