Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Terminliste 2021
Bestemmelser for seilasen
Nyttige råd fra Sail Race System
Samarbeid - God kommunikasjon gir bedre team
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
016
NOR 409
Guttorm Dahl
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
White Russian
Seilnummer:
NOR 409
Simen Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
White Russian
Seilnummer:
NOR 409
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WHITE RUSSIAN
Guttorm Dahl
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
White Russian
Seilnummer:
NOR 409
Simen Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
White Russian
Seilnummer:
NOR 409
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Guttorm Dahl
, Færder Seilforening
Simen Dahl,
Klasse: Yngling
NOR 337
Paal Haugaard
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Christian Falch
Seilforening:
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
AFRIKADRONNINGEN
Paal Haugaard
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Christian Falch
Seilforening:
Båtnavn:
afrikadronningen
Seilnummer:
NOR 337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Paal Haugaard
, Færder Seilforening
Christian Falch,
Klasse: Killing
NOR 418
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duches
Seilnummer:
NOR 418
Kristoffer Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Duches
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DUCHES
Gerhard Lorange
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Duches
Seilnummer:
NOR 418
Kristoffer Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
Duches
Seilnummer:
NOR 418
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gerhard Lorange
, Færder Seilforening
Kristoffer Olsen,
Klasse: Yngling
NOR 414
Espen K. Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Saga Koefoed
Seilforening:
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TINGELING
Espen K. Stokkeland
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Saga Koefoed
Seilforening:
Båtnavn:
Tingeling
Seilnummer:
NOR 414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen K. Stokkeland
, Færder Seilforening
Saga Koefoed,
Alexandra Koefoed,
Klasse: Yngling
NOR 420
Christian Jaksjø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ling
Seilnummer:
NOR 420
Jonathan Jaksjø
Seilforening:
Båtnavn:
Ling
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LING
Christian Jaksjø
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ling
Seilnummer:
NOR 420
Jonathan Jaksjø
Seilforening:
Båtnavn:
Ling
Seilnummer:
NOR 420
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Jaksjø
, Færder Seilforening
Jonathan Jaksjø,
Kjersti Tokstad,
Klasse: Yngling
NOR 416
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Jon-Aksel Torgersen
Seilforening:
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TO-TO
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Jon-Aksel Torgersen
Seilforening:
Båtnavn:
To-To
Seilnummer:
NOR 416
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Torgersen
, Færder Seilforening
Jon-Aksel Torgersen,
Klasse: Yngling
NOR 43
LISE HORNTVEDT
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Hanko Van Rooyen
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LIVE
LISE HORNTVEDT
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Hanko Van Rooyen
Seilforening:
Båtnavn:
Live
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LISE HORNTVEDT
, Færder Seilforening
Hanko Van Rooyen,
Øistein Aasgaarden,
Klasse: Færdersnekke
NOR 37
Aleksander Gjerpen-Huser
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Arne Huser
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TORA
Aleksander Gjerpen-Huser
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Arne Huser
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Seilnummer:
NOR 37
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aleksander Gjerpen-Huser
, Kongelig Norsk Seilforening
Arne Huser,
Oscar Gjerpen-Huser,
Nicolai Gjerpen-Huser,
Klasse: Færdersnekke
NOR 20
Dag Augheim
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Honor
Seilnummer:
NOR 20
Kåre Wahlqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Honor
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HONOR
Dag Augheim
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Honor
Seilnummer:
NOR 20
Kåre Wahlqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Honor
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dag Augheim
, Færder Seilforening
Kåre Wahlqvist,
Oscar Wahlqvist,
Klasse: Færdersnekke
NOR 7
Anders Formo
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bella
Seilnummer:
NOR 7
Johan Nyqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Bella
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BELLA
Anders Formo
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bella
Seilnummer:
NOR 7
Johan Nyqvist
Seilforening:
Båtnavn:
Bella
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Formo
, Færder Seilforening
Johan Nyqvist,
Klasse: Yngling
NOR 413
erik holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 413
Gunnar Velten
Seilforening:
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ORCA
erik holter
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 413
Gunnar Velten
Seilforening:
Båtnavn:
Orca
Seilnummer:
NOR 413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
erik holter
, Færder Seilforening
Gunnar Velten,
Klasse: Yngling
NOR 19
Tore Marthinsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Kjell Aarø
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TOFF
Tore Marthinsen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Kjell Aarø
Seilforening:
Båtnavn:
Toff
Seilnummer:
NOR 19
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tore Marthinsen
, Færder Seilforening
Kjell Aarø,
Jack Andreassen,
Klasse: Færdersnekke
NOR 407
Tom Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Anders Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RAGAZZA
Tom Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Anders Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
Ragazza
Seilnummer:
NOR 407
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Mortensen
, Færder Seilforening
Anders Dahl,
Klasse: Yngling
NOR 349
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Stine-Mari Sørhaug
Seilforening:
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GIGAZZA
Arve Roaas
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Stine-Mari Sørhaug
Seilforening:
Båtnavn:
GiGazza
Seilnummer:
NOR 349
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arve Roaas
, Færder Seilforening
Stine-Mari Sørhaug,
Sofie Roaas,
Sivert Roaas,
Klasse: Yngling
NOR 251
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
stig hvinden
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BEMA
peik christensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
stig hvinden
Seilforening:
Båtnavn:
Bema
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
peik christensen
, Færder Seilforening
stig hvinden,
Klasse: Yngling
NOR 419
Henrik Geelmuyden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Jonas Førde
Seilforening:
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLE TOKYO
Henrik Geelmuyden
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Jonas Førde
Seilforening:
Båtnavn:
Lille Tokyo
Seilnummer:
NOR 419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Geelmuyden
, Færder Seilforening
Jonas Førde,
Finn Engelseb,
Klasse: Yngling
Last ned CSV fil