Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:
Plass Seilnr Båt Båttype HCP Poeng Race 1Race 2
1 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8285

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 17:43:47 5:43:47 4:44:49 3
Total 1
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8285

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 17:43:47 5:43:47 4:44:49 3
Total 1

Gordon Wright (Askøy Seilforening)
Albin Cumulus 0,829 4 31
2 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,878

Arne Øi

Seilforening:
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 16:47:17 4:47:17 4:12:14 2
Total 1
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,878

Arne Øi

Seilforening:
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,878
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 16:47:17 4:47:17 4:12:14 2
Total 1

Bjørn Rundhovde (Ran Seilforening)
Aphrodite 101 0,878 4 22
3 NOR-152

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9962

Stian Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 16:12:37 4:12:37 4:11:39 1
Total 1
ZEFYR-3

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9962

Stian Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 16:12:37 4:12:37 4:11:39 1
Total 1

Petter Sørhaug (Askøy Seilforening)
X-35 OD 0,996 5 14
4 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,8983

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,8983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 17:55:16 5:55:16 5:19:08 6
Total 1
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,8983

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,8983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 17:55:16 5:55:16 5:19:08 6
Total 1

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening)
Hanse 325 0,898 9 63
5 NOR-13343

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
NOR Rating: NOR 0,9437

Clemens Spensberger

Seilforening:
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
NOR Rating: NOR 0,9437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 17:13:11 5:13:11 4:55:33 4
Total 1
JøLLE

Bjørn Normann

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
NOR Rating: NOR 0,9437

Clemens Spensberger

Seilforening:
Båtnavn: Jølle
Båttype: Dufour 34 performance
Seilnummer: NOR 13343
NOR Rating: NOR 0,9437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 17:13:11 5:13:11 4:55:33 4
Total 1

Bjørn Normann (Ran Seilforening)
Dufour 34 performance 0,944 9 45
6 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9414

Terje Klyve

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 17:35:24 5:35:24 5:15:44 5
Total 1
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9414

Terje Klyve

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 17:35:24 5:35:24 5:15:44 5
Total 1

Per Aga (Os Seilforening)
Sun Fast 37 0,941 11 56
7 NOR-12793

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 18:34:37 6:34:37 6:40:06 7
Total 1
SUSANNE

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
NOR Rating: NOR 1,0139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.08.2021 18:34:37 6:34:37 6:40:06 7
Total 1

Kjetil Monsen (Askøy Seilforening)
First 40,7 1,014 14 77
Last ned CSV fil


Last updated: 2024-06-06 08:27:41Cache read