Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Om regattaen
Invitasjon Zhik OneStar
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
Praktisk informasjon
Banekart
Startlister
Kontakt oss
Kontaktpersoner Zhik OneStar
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
046
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Cruella
Båttype:
Sun Fast 3200
Seilnummer:
NOR 13533
NOR Rating:
NOR 0,9547
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:12:00
4:52:00
4:38:46
13
Total
11.09.2021 15:12:00
4:52:00
4:38:46
13
CRUELLA
Eira Naustvik
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Cruella
Båttype:
Sun Fast 3200
Seilnummer:
NOR 13533
NOR Rating:
NOR 0,9547
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:12:00
4:52:00
4:38:46
13
Total
11.09.2021 15:12:00
4:52:00
4:38:46
13
Eira Naustvik
, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Sun Fast 3200
Måltall: 0,9547
NOR 12119
Bjørn Børresen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
LUPI
Båttype:
Hallberg-Rassy 43
Seilnummer:
NOR 12119
NOR Rating:
NOR 0,9475
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
LUPI
Bjørn Børresen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
LUPI
Båttype:
Hallberg-Rassy 43
Seilnummer:
NOR 12119
NOR Rating:
NOR 0,9475
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
Bjørn Børresen
, Bærum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Måltall: 0,9475
NOR 14869
Pål Widem
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Soul Kitch'n
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 14869
NOR Rating:
NOR 0,9673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:13:12
4:53:12
4:43:36
16
Total
11.09.2021 15:13:12
4:53:12
4:43:36
16
SOUL KITCH'N
Pål Widem
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
Soul Kitch'n
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 14869
NOR Rating:
NOR 0,9673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:13:12
4:53:12
4:43:36
16
Total
11.09.2021 15:13:12
4:53:12
4:43:36
16
Pål Widem
, Arendals Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9673
NOR 12488
Øyvind Knudsen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Lethe
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12488
NOR Rating:
NOR 0,9472
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:44:12
4:24:12
4:10:15
2
Total
11.09.2021 14:44:12
4:24:12
4:10:15
2
LETHE
Øyvind Knudsen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Lethe
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12488
NOR Rating:
NOR 0,9472
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:44:12
4:24:12
4:10:15
2
Total
11.09.2021 14:44:12
4:24:12
4:10:15
2
Øyvind Knudsen
, Moss Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9472
NOR 15283
Kjetil Tørseth
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Framtia
Båttype:
XP-44
Seilnummer:
NOR 15283
NOR Rating:
NOR 1,0821
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:04:22
4:54:22
5:18:32
13
Total
11.09.2021 15:04:22
4:54:22
5:18:32
13
FRAMTIA
Kjetil Tørseth
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Framtia
Båttype:
XP-44
Seilnummer:
NOR 15283
NOR Rating:
NOR 1,0821
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:04:22
4:54:22
5:18:32
13
Total
11.09.2021 15:04:22
4:54:22
5:18:32
13
Kjetil Tørseth
, Hurum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: XP-44
Måltall: 1,0821
NOR 16327
Kristian Fæste
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Go Fæst II
Båttype:
First 24
Seilnummer:
NOR 16327
NOR Rating:
NOR 0,9382
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GO FæST II
Kristian Fæste
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Go Fæst II
Båttype:
First 24
Seilnummer:
NOR 16327
NOR Rating:
NOR 0,9382
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Fæste
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: First 24
Måltall: 0,9382
NOR 15670
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
MIKA
Båttype:
JPK 10.80
Seilnummer:
NOR 15670
NOR Rating:
NOR 1,0164
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:05:32
4:55:32
5:00:22
2
Total
11.09.2021 15:05:32
4:55:32
5:00:22
2
MIKA
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
MIKA
Båttype:
JPK 10.80
Seilnummer:
NOR 15670
NOR Rating:
NOR 1,0164
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:05:32
4:55:32
5:00:22
2
Total
11.09.2021 15:05:32
4:55:32
5:00:22
2
harald walder
, Bærum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: JPK 10.80
Måltall: 1,0164
NOR 3841
John Bjørn Fossdal
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Con Moto
Båttype:
Fenix
Seilnummer:
NOR 3841
NOR Rating:
NOR 0,8076
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:40:30
5:20:30
4:18:50
7
Total
11.09.2021 15:40:30
5:20:30
4:18:50
7
CON MOTO
John Bjørn Fossdal
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Con Moto
Båttype:
Fenix
Seilnummer:
NOR 3841
NOR Rating:
NOR 0,8076
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:40:30
5:20:30
4:18:50
7
Total
11.09.2021 15:40:30
5:20:30
4:18:50
7
John Bjørn Fossdal
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Fenix
Måltall: 0,8076
NOR 11154
Tore Langballe
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Terna
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11154
NOR Rating:
NOR 0,9150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:06:44
4:46:44
4:22:21
9
Total
11.09.2021 15:06:44
4:46:44
4:22:21
9
TERNA
Tore Langballe
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Terna
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11154
NOR Rating:
NOR 0,9150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:06:44
4:46:44
4:22:21
9
Total
11.09.2021 15:06:44
4:46:44
4:22:21
9
Tore Langballe
, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9150
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
WilDa
Båttype:
SO 409 Performance
Seilnummer:
NOR 15628
NOR Rating:
NOR 1,0118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:26:38
5:16:38
5:20:22
14
Total
11.09.2021 15:26:38
5:16:38
5:20:22
14
WILDA
Kristian Jerpetjøn
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
WilDa
Båttype:
SO 409 Performance
Seilnummer:
NOR 15628
NOR Rating:
NOR 1,0118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:26:38
5:16:38
5:20:22
14
Total
11.09.2021 15:26:38
5:16:38
5:20:22
14
Kristian Jerpetjøn
, Nesodden Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: SO 409 Performance
Måltall: 1,0118
NOR 33004
Ole-Petter Laksholm
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Popcorn
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33004
NOR Rating:
NOR 0,9971
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:16:23
5:06:23
5:05:29
3
Total
11.09.2021 15:16:23
5:06:23
5:05:29
3
POPCORN
Ole-Petter Laksholm
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Popcorn
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33004
NOR Rating:
NOR 0,9971
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:16:23
5:06:23
5:05:29
3
Total
11.09.2021 15:16:23
5:06:23
5:05:29
3
Ole-Petter Laksholm
, Soon Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Sun Fast 3300
Måltall: 0,9971
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening:
Båtnavn:
Vindtora
Båttype:
Pogo 8,50
Seilnummer:
NOR 13724
NOR Rating:
NOR 0,9091
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:12:20
4:52:20
4:25:45
11
Total
11.09.2021 15:12:20
4:52:20
4:25:45
11
VINDTORA
Christian Stensholt
Seilforening:
Båtnavn:
Vindtora
Båttype:
Pogo 8,50
Seilnummer:
NOR 13724
NOR Rating:
NOR 0,9091
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:12:20
4:52:20
4:25:45
11
Total
11.09.2021 15:12:20
4:52:20
4:25:45
11
Christian Stensholt
,
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Pogo 8,50
Måltall: 0,9091
NOR 15144
Pål Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR 1,1064
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:51:20
4:41:20
5:11:16
7
Total
11.09.2021 14:51:20
4:41:20
5:11:16
7
BORN TO RUN
Pål Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Born To Run
Båttype:
Xp-44
Seilnummer:
NOR 15144
NOR Rating:
NOR 1,1064
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:51:20
4:41:20
5:11:16
7
Total
11.09.2021 14:51:20
4:41:20
5:11:16
7
Pål Stiansen
, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Xp-44
Måltall: 1,1064
NOR 13573
Fredrik Thorsen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Båtnavn:
Amarone
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13573
NOR Rating:
NOR 0,9454
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:50:40
4:30:40
4:15:53
5
Total
11.09.2021 14:50:40
4:30:40
4:15:53
5
AMARONE
Fredrik Thorsen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Båtnavn:
Amarone
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 13573
NOR Rating:
NOR 0,9454
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:50:40
4:30:40
4:15:53
5
Total
11.09.2021 14:50:40
4:30:40
4:15:53
5
Fredrik Thorsen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Elan 340
Måltall: 0,9454
NOR 15565
Finn Erik Bjerke
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Que Vadis V
Båttype:
X4³
Seilnummer:
NOR 15565
NOR Rating:
NOR 0,9978
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
21
Total
DNS
21
QUE VADIS V
Finn Erik Bjerke
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Que Vadis V
Båttype:
X4³
Seilnummer:
NOR 15565
NOR Rating:
NOR 0,9978
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
21
Total
DNS
21
Finn Erik Bjerke
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: NOR Rating - Uten Spinakker
Båttype: X4³
Måltall: 0,9978
NOR 14919
Øystein Skjønborg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Minion
Båttype:
Faurby 396E
Seilnummer:
NOR 14919
NOR Rating:
NOR 0,9850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:52:25
5:42:25
5:37:16
18
Total
11.09.2021 15:52:25
5:42:25
5:37:16
18
MINION
Øystein Skjønborg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Minion
Båttype:
Faurby 396E
Seilnummer:
NOR 14919
NOR Rating:
NOR 0,9850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:52:25
5:42:25
5:37:16
18
Total
11.09.2021 15:52:25
5:42:25
5:37:16
18
Øystein Skjønborg
, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Faurby 396E
Måltall: 0,9850
NOR 237
Lucas Hofman
Seilforening:
Viken Flerskrogseilere
Båtnavn:
Avalon
Båttype:
Sass 880
Seilnummer:
NOR 237
NOR Rating:
NOR 1,2300
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:32:06
5:32:06
5:27:46
1
Total
11.09.2021 15:32:06
5:32:06
5:27:46
1
AVALON
Lucas Hofman
Seilforening:
Viken Flerskrogseilere
Båtnavn:
Avalon
Båttype:
Sass 880
Seilnummer:
NOR 237
NOR Rating:
NOR 1,2300
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:32:06
5:32:06
5:27:46
1
Total
11.09.2021 15:32:06
5:32:06
5:27:46
1
Lucas Hofman
, Viken Flerskrogseilere
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Sass 880
Måltall: 1,2300
NOR 274
Bernt Biberg
Seilforening:
Viken Flerskrogseilere
Båtnavn:
Diddy Wah Diddy
Båttype:
Rackam 26
Seilnummer:
NOR 274
NOR Rating:
NOR 1,2100
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:19:28
5:19:28
6:11:32
2
Total
11.09.2021 15:19:28
5:19:28
6:11:32
2
DIDDY WAH DIDDY
Bernt Biberg
Seilforening:
Viken Flerskrogseilere
Båtnavn:
Diddy Wah Diddy
Båttype:
Rackam 26
Seilnummer:
NOR 274
NOR Rating:
NOR 1,2100
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:19:28
5:19:28
6:11:32
2
Total
11.09.2021 15:19:28
5:19:28
6:11:32
2
Bernt Biberg
, Viken Flerskrogseilere
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Rackam 26
Måltall: 1,2100
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Exciter
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 5952
NOR Rating:
NOR 0,8771
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
EXCITER
Oddvar Eide
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Exciter
Båttype:
Scanmar 33
Seilnummer:
NOR 5952
NOR Rating:
NOR 0,8771
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
Oddvar Eide
, Hurum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Scanmar 33
Måltall: 0,8771
NOR 14557
Helge Rongevær
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Flyer
Båttype:
Dehler 36 cws
Seilnummer:
NOR 14557
NOR Rating:
NOR 0,9427
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:20:13
5:00:13
4:43:00
14
Total
11.09.2021 15:20:13
5:00:13
4:43:00
14
FLYER
Helge Rongevær
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Flyer
Båttype:
Dehler 36 cws
Seilnummer:
NOR 14557
NOR Rating:
NOR 0,9427
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:20:13
5:00:13
4:43:00
14
Total
11.09.2021 15:20:13
5:00:13
4:43:00
14
Helge Rongevær
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Dehler 36 cws
Måltall: 0,9427
NOR 33001
Tim Sandberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Hyrrokkin
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33001
NOR Rating:
NOR 1,0061
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:02:00
4:52:00
4:53:46
1
Total
11.09.2021 15:02:00
4:52:00
4:53:46
1
HYRROKKIN
Tim Sandberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Hyrrokkin
Båttype:
Sun Fast 3300
Seilnummer:
NOR 33001
NOR Rating:
NOR 1,0061
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:02:00
4:52:00
4:53:46
1
Total
11.09.2021 15:02:00
4:52:00
4:53:46
1
Tim Sandberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Sun Fast 3300
Måltall: 1,0061
NOR 15836
Vilhelm Vardøy
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Crumbles
Båttype:
First 40
Seilnummer:
NOR 15836
NOR Rating:
NOR 1,0688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:05:20
4:55:20
5:15:39
10
Total
11.09.2021 15:05:20
4:55:20
5:15:39
10
CRUMBLES
Vilhelm Vardøy
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Crumbles
Båttype:
First 40
Seilnummer:
NOR 15836
NOR Rating:
NOR 1,0688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:05:20
4:55:20
5:15:39
10
Total
11.09.2021 15:05:20
4:55:20
5:15:39
10
Vilhelm Vardøy
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: First 40
Måltall: 1,0688
NOR 11285
Frank Sandberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tusså
Båttype:
Sun Fast 35
Seilnummer:
NOR 11285
NOR Rating:
NOR 0,9448
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:07:27
4:47:27
4:31:34
12
Total
11.09.2021 15:07:27
4:47:27
4:31:34
12
TUSSå
Frank Sandberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Tusså
Båttype:
Sun Fast 35
Seilnummer:
NOR 11285
NOR Rating:
NOR 0,9448
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:07:27
4:47:27
4:31:34
12
Total
11.09.2021 15:07:27
4:47:27
4:31:34
12
Frank Sandberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Sun Fast 35
Måltall: 0,9448
NOR 28
Pål Kragerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
HYAK
Båttype:
SunFast 3200
Seilnummer:
NOR 28
NOR Rating:
NOR 0,9634
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
HYAK
Pål Kragerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
HYAK
Båttype:
SunFast 3200
Seilnummer:
NOR 28
NOR Rating:
NOR 0,9634
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
17
Total
DNS
17
Pål Kragerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: SunFast 3200
Måltall: 0,9634
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fritt Fram!
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 10240
NOR Rating:
NOR 1,0318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:21:30
5:11:30
5:21:24
15
Total
11.09.2021 15:21:30
5:11:30
5:21:24
15
FRITT FRAM!
Audun Gjøstein
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fritt Fram!
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 10240
NOR Rating:
NOR 1,0318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:21:30
5:11:30
5:21:24
15
Total
11.09.2021 15:21:30
5:11:30
5:21:24
15
Audun Gjøstein
, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0318
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Jakobine
Båttype:
J/92
Seilnummer:
NOR 10203
NOR Rating:
NOR 0,9198
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:48:21
4:28:21
4:06:49
1
Total
11.09.2021 14:48:21
4:28:21
4:06:49
1
JAKOBINE
Yngve Lønmo
Seilforening:
Hurum Seilforening
Båtnavn:
Jakobine
Båttype:
J/92
Seilnummer:
NOR 10203
NOR Rating:
NOR 0,9198
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:48:21
4:28:21
4:06:49
1
Total
11.09.2021 14:48:21
4:28:21
4:06:49
1
Yngve Lønmo
, Hurum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: J/92
Måltall: 0,9198
NOR 15980
Andreas Tinglum
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Anamin
Båttype:
Jeanneau SO409
Seilnummer:
NOR 15980
NOR Rating:
NOR 1,0013
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:39:55
5:29:55
5:30:20
16
Total
11.09.2021 15:39:55
5:29:55
5:30:20
16
ANAMIN
Andreas Tinglum
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Anamin
Båttype:
Jeanneau SO409
Seilnummer:
NOR 15980
NOR Rating:
NOR 1,0013
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:39:55
5:29:55
5:30:20
16
Total
11.09.2021 15:39:55
5:29:55
5:30:20
16
Andreas Tinglum
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Jeanneau SO409
Måltall: 1,0013
NOR 676
Gunnar Retvedt Rosseland
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Mathilde 2
Båttype:
Lillschampi
Seilnummer:
NOR 676
NOR Rating:
NOR 0,7765
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 16:25:13
6:05:13
4:43:35
15
Total
11.09.2021 16:25:13
6:05:13
4:43:35
15
MATHILDE 2
Gunnar Retvedt Rosseland
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Mathilde 2
Båttype:
Lillschampi
Seilnummer:
NOR 676
NOR Rating:
NOR 0,7765
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 16:25:13
6:05:13
4:43:35
15
Total
11.09.2021 16:25:13
6:05:13
4:43:35
15
Gunnar Retvedt Rosseland
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: NOR Rating - Uten Spinakker
Båttype: Lillschampi
Måltall: 0,7765
NOR 33005
Frode Tobiasson
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Argo 8
Båttype:
Sunfast 3300
Seilnummer:
NOR 33005
NOR Rating:
NOR 1,0182
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:45:47
5:35:47
5:41:53
19
Total
11.09.2021 15:45:47
5:35:47
5:41:53
19
ARGO 8
Frode Tobiasson
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Argo 8
Båttype:
Sunfast 3300
Seilnummer:
NOR 33005
NOR Rating:
NOR 1,0182
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:45:47
5:35:47
5:41:53
19
Total
11.09.2021 15:45:47
5:35:47
5:41:53
19
Frode Tobiasson
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Sunfast 3300
Måltall: 1,0182
NOR 4753
Lars Rune Hartveit
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Miria
Båttype:
UFO 31
Seilnummer:
NOR 4753
NOR Rating:
NOR 0,8269
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
17
Total
DNF
17
MIRIA
Lars Rune Hartveit
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Miria
Båttype:
UFO 31
Seilnummer:
NOR 4753
NOR Rating:
NOR 0,8269
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
17
Total
DNF
17
Lars Rune Hartveit
, Bærum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: UFO 31
Måltall: 0,8269
NOR 10579
Svein Arild Nilsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Exita
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 10579
NOR Rating:
NOR 0,9450
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:00:23
4:40:23
4:24:57
10
Total
11.09.2021 15:00:23
4:40:23
4:24:57
10
EXITA
Svein Arild Nilsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Exita
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 10579
NOR Rating:
NOR 0,9450
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:00:23
4:40:23
4:24:57
10
Total
11.09.2021 15:00:23
4:40:23
4:24:57
10
Svein Arild Nilsen
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: X-332
Måltall: 0,9450
NOR 14760
Håkon Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Illuminati
Båttype:
Grand Soleil 43B
Seilnummer:
NOR 14760
NOR Rating:
NOR 1,0370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:29:45
5:19:45
5:31:34
17
Total
11.09.2021 15:29:45
5:19:45
5:31:34
17
ILLUMINATI
Håkon Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Illuminati
Båttype:
Grand Soleil 43B
Seilnummer:
NOR 14760
NOR Rating:
NOR 1,0370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:29:45
5:19:45
5:31:34
17
Total
11.09.2021 15:29:45
5:19:45
5:31:34
17
Håkon Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Grand Soleil 43B
Måltall: 1,0370
NOR 15393
Erik Lawson
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Redline
Båttype:
Sun Fast 3200
Seilnummer:
NOR 15393
NOR Rating:
NOR 0,9687
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:45:20
4:25:20
4:17:01
6
Total
11.09.2021 14:45:20
4:25:20
4:17:01
6
REDLINE
Erik Lawson
Seilforening:
Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn:
Redline
Båttype:
Sun Fast 3200
Seilnummer:
NOR 15393
NOR Rating:
NOR 0,9687
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:45:20
4:25:20
4:17:01
6
Total
11.09.2021 14:45:20
4:25:20
4:17:01
6
Erik Lawson
, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Sun Fast 3200
Måltall: 0,9687
NOR 15924
Christer Lie
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Feelgood
Båttype:
Arcona 430
Seilnummer:
NOR 15924
NOR Rating:
NOR 1,0697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:05:36
4:55:36
5:16:12
11
Total
11.09.2021 15:05:36
4:55:36
5:16:12
11
FEELGOOD
Christer Lie
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Feelgood
Båttype:
Arcona 430
Seilnummer:
NOR 15924
NOR Rating:
NOR 1,0697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:05:36
4:55:36
5:16:12
11
Total
11.09.2021 15:05:36
4:55:36
5:16:12
11
Christer Lie
, Bærum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Arcona 430
Måltall: 1,0697
NOR 10129
Bjørn Sødal
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Tjangs
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 10129
NOR Rating:
NOR 0,9426
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:56:07
4:36:07
4:20:16
8
Total
11.09.2021 14:56:07
4:36:07
4:20:16
8
TJANGS
Bjørn Sødal
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Tjangs
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 10129
NOR Rating:
NOR 0,9426
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:56:07
4:36:07
4:20:16
8
Total
11.09.2021 14:56:07
4:36:07
4:20:16
8
Bjørn Sødal
, Christianssands Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: X-332
Måltall: 0,9426
NOR 114
Adam Goralszky
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Gitane
Båttype:
Pogo12.50
Seilnummer:
NOR 114
NOR Rating:
NOR 1,1656
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:19:20
5:09:20
6:00:33
20
Total
11.09.2021 15:19:20
5:09:20
6:00:33
20
GITANE
Adam Goralszky
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Gitane
Båttype:
Pogo12.50
Seilnummer:
NOR 114
NOR Rating:
NOR 1,1656
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:19:20
5:09:20
6:00:33
20
Total
11.09.2021 15:19:20
5:09:20
6:00:33
20
Adam Goralszky
, Bærum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Pogo12.50
Måltall: 1,1656
NOR 15689
Christian Huse
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
MAVERICK
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15689
NOR Rating:
NOR 0,9462
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
21
Total
DNS
21
MAVERICK
Christian Huse
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
MAVERICK
Båttype:
Seascape 24
Seilnummer:
NOR 15689
NOR Rating:
NOR 0,9462
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
21
Total
DNS
21
Christian Huse
, Drammens Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Seascape 24
Måltall: 0,9462
NOR 12784
RAGNAR Andreassen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Bris
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
NOR 12784
NOR Rating:
NOR 0,9909
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:26:23
5:16:23
5:13:30
9
Total
11.09.2021 15:26:23
5:16:23
5:13:30
9
BRIS
RAGNAR Andreassen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Bris
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
NOR 12784
NOR Rating:
NOR 0,9909
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:26:23
5:16:23
5:13:30
9
Total
11.09.2021 15:26:23
5:16:23
5:13:30
9
RAGNAR Andreassen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Arcona 370
Måltall: 0,9909
NOR 5975
Sindre Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Brunhildur
Båttype:
X-79
Seilnummer:
NOR 5975
NOR Rating:
NOR 0,8708
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:13:15
4:53:15
4:15:21
4
Total
11.09.2021 15:13:15
4:53:15
4:15:21
4
BRUNHILDUR
Sindre Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Brunhildur
Båttype:
X-79
Seilnummer:
NOR 5975
NOR Rating:
NOR 0,8708
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:13:15
4:53:15
4:15:21
4
Total
11.09.2021 15:13:15
4:53:15
4:15:21
4
Sindre Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: X-79
Måltall: 0,8708
NOR 10576
Petter Hegle
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
FARRout
Båttype:
Farr 395
Seilnummer:
NOR 10576
NOR Rating:
NOR 1,0614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:10:00
5:00:00
5:18:25
12
Total
11.09.2021 15:10:00
5:00:00
5:18:25
12
FARROUT
Petter Hegle
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
FARRout
Båttype:
Farr 395
Seilnummer:
NOR 10576
NOR Rating:
NOR 1,0614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:10:00
5:00:00
5:18:25
12
Total
11.09.2021 15:10:00
5:00:00
5:18:25
12
Petter Hegle
, Holmestrand Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Farr 395
Måltall: 1,0614
NOR 9979
Peter Holm
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Ripstick
Båttype:
j 92
Seilnummer:
NOR 9979
NOR Rating:
NOR 0,9216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:56:50
4:36:50
4:15:07
3
Total
11.09.2021 14:56:50
4:36:50
4:15:07
3
RIPSTICK
Peter Holm
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Ripstick
Båttype:
j 92
Seilnummer:
NOR 9979
NOR Rating:
NOR 0,9216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 14:56:50
4:36:50
4:15:07
3
Total
11.09.2021 14:56:50
4:36:50
4:15:07
3
Peter Holm
, Bærum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: j 92
Måltall: 0,9216
NOR 10901
Morten Christensen
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Betty Boop
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 10901
NOR Rating:
NOR 0,9864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:20:30
5:10:30
5:06:16
4
Total
11.09.2021 15:20:30
5:10:30
5:06:16
4
BETTY BOOP
Morten Christensen
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Betty Boop
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 10901
NOR Rating:
NOR 0,9864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:20:30
5:10:30
5:06:16
4
Total
11.09.2021 15:20:30
5:10:30
5:06:16
4
Morten Christensen
, Skøyen Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 0,9864
NOR 15179
Kjell U Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Stær
Båttype:
Arcona 410
Seilnummer:
NOR 15179
NOR Rating:
NOR 1,0586
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:04:50
4:54:50
5:12:06
8
Total
11.09.2021 15:04:50
4:54:50
5:12:06
8
STæR
Kjell U Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Stær
Båttype:
Arcona 410
Seilnummer:
NOR 15179
NOR Rating:
NOR 1,0586
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:04:50
4:54:50
5:12:06
8
Total
11.09.2021 15:04:50
4:54:50
5:12:06
8
Kjell U Sandvig
, Bærum Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Arcona 410
Måltall: 1,0586
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jokerman
Båttype:
X-50
Seilnummer:
NOR 9779
NOR Rating:
NOR 1,1351
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
21
Total
DNS
21
JOKERMAN
Per Ottar Skaaret
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jokerman
Båttype:
X-50
Seilnummer:
NOR 9779
NOR Rating:
NOR 1,1351
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
21
Total
DNS
21
Per Ottar Skaaret
, Asker Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: X-50
Måltall: 1,1351
NOR 11203
Morten Fernløf
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Lisa
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 11203
NOR Rating:
NOR 0,9847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:24:10
5:14:10
5:09:21
6
Total
11.09.2021 15:24:10
5:14:10
5:09:21
6
LISA
Morten Fernløf
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Lisa
Båttype:
Bavaria 35 Match
Seilnummer:
NOR 11203
NOR Rating:
NOR 0,9847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:24:10
5:14:10
5:09:21
6
Total
11.09.2021 15:24:10
5:14:10
5:09:21
6
Morten Fernløf
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 0,9847
NOR NOR 10910
Ludvig Daae
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Ille Moro
Båttype:
Bavaria 42 Match
Seilnummer:
NOR NOR 10910
NOR Rating:
NOR 1,0452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:03:30
4:53:30
5:06:45
5
Total
11.09.2021 15:03:30
4:53:30
5:06:45
5
ILLE MORO
Ludvig Daae
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Ille Moro
Båttype:
Bavaria 42 Match
Seilnummer:
NOR NOR 10910
NOR Rating:
NOR 1,0452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
11.09.2021 15:03:30
4:53:30
5:06:45
5
Total
11.09.2021 15:03:30
4:53:30
5:06:45
5
Ludvig Daae
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: NOR Rating - Alle klasser - fordeles etter påmelding
Båttype: Bavaria 42 Match
Måltall: 1,0452
Last ned CSV fil