5. mai 2012
Sandringham Cup HC2
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
022
NOR 3663
Steffen Bertelsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steffen Bertelsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3661
Celia Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 2893
Nils-Henrik lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 2893
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils-Henrik lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0000
,Albertine lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
,Albertine lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0000
Mathilde Elise lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 646
Celine Lægreid
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 646
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celine Lægreid
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3455
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mats Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3708
Vilde Haugland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3708
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Haugland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 5
Henrik Heiberg-Andersen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Heiberg-Andersen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3461
Emilie Katrin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie Katrin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3384
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3384
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3614
Andreas Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3289
Vegard Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vegard Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3521
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3714
Peder Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3714
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peder Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 2931
Caroline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 2931
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Caroline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3713
Marius Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3713
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR x
David Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR x
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
David Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Zoom8
NOR x
Thorbjørn Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR x
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thorbjørn Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Zoom8
NOR x
Victoria Liseth
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR x
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victoria Liseth
, Ran Seilforening
Klasse: Zoom8
NOR x
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR x
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thorbjørn Thomas Hansen
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR x
Erling Tobias Wiik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR x
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Tobias Wiik
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser 4.7
Last ned CSV fil