Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:

Nor-rating

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
04.05.16
Race 1
11.05.16
Race 1
18.05.16
Race 1
25.05.16
Race 2
25.05.16
Race 3
25.05.16
Race 1
01.06.16
Race 2
01.06.16
Race 1
08.06.16
Race 2
08.06.16
Race 1
15.06.16
Race 1
22.06.16
Race 1
29.06.16
Race 2
29.06.16
1 NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 527
Ungen

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 527

Skipper: Lars Kåre Valla (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Melges 24 7 DNC (5)11553122211DNC (4)DNC (4)
1 NOR-15054

Magne Kjerkreit

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 15054
Lazy

Magne Kjerkreit

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 15054

Skipper: Magne Kjerkreit (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Jeanneau Sun Fast 37 7 DNC (5)4DNF (6)1312111DNC (8)DNF (4)DNC (4)DNC (4)
3 NOR-14151

Morten Bjerkholt

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 14151
Hera

Morten Bjerkholt

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 14151

Skipper: Morten Bjerkholt (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Dofour 40 9 12DNC (6)DNC (8)DNC (8)DNC (8)33DNC (4)DNC (4)2211
4 NOR-13937

Jan Eivind Stenhaug

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 13937
Mustang Sally

Jan Eivind Stenhaug

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 13937

Skipper: Jan Eivind Stenhaug (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Bavaria Match 38 14 2DNC (6)3216DNC (6)DNC (6)333DNC (4)33
5 NOR-11363

Arve Leren

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 11363
Oniro II

Arve Leren

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 11363

Skipper: Arve Leren (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Hanse 371 19 DNC (5)3267244DNC (4)DNC (4)7DNC (4)DNC (4)DNC (4)
6 NOR-14484

Øyvind Hemb

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 14484
Blue Moon

Øyvind Hemb

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 14484

Skipper: Øyvind Hemb (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Hunter Legend 41 19 3DNC (6)DNC (6)74755DNC (4)DNC (4)6DNC (4)22
7 NOR-11102

Kai Stephansen

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 11102
Mamma Mia

Kai Stephansen

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 11102

Skipper: Kai Stephansen (Malvik og Stjørdal Seilforening)
First 40,7 21 454425DNC (6)DNC (6)DNC (4)DNC (4)DNC (8)3DNC (4)DNC (4)
8 NOR-11530

Tor Eriksen

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 11530
Noa

Tor Eriksen

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 11530

Skipper: Tor Eriksen (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Oceanis 343 Clipper 23 DNC (5)DNC (6)5364DNC (6)DNC (6)DNC (4)DNC (4)4DNC (4)DNC (4)DNC (4)
9 NOR-9699

Anders Ålberg

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 9699
Virgo

Anders Ålberg

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 9699

Skipper: Anders Ålberg (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Fenix 25 DNC (5)DNC (6)DNC (6)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (6)DNC (6)DNC (4)DNC (4)5DNC (4)DNC (4)DNC (4)
10 NOR-3759

Asgeir Finserås

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 3759
Festina Lente

Asgeir Finserås

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Seilnummer: NOR 3759

Skipper: Asgeir Finserås (Malvik og Stjørdal Seilforening)
Contrast 33 25 DNC (5)DNC (6)DNC (6)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (6)DNC (6)DNC (4)DNC (4)DNC (8)DNF (4)DNC (4)DNC (4)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-29 21:57:01Cache read