Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:

NOR Rating - < 0,980 - liten klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
05.06.19
Race1
19.06.19
Race 1
21.08.19
Race 1
04.09.19
1 NOR-15453

Endre Christensen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C-55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,7481
4ALL

Endre Christensen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C-55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,7481

Skipper: Endre Christensen ()
C-55 18 3DNC (10)32
2 NOR-1258

Marthe W-H Bjerkåsholmen

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Jellyfish
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 1258
NOR Rating: NOR 0,9195
Jellyfish

Marthe W-H Bjerkåsholmen

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Jellyfish
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 1258
NOR Rating: NOR 0,9195

Skipper: Marthe W-H Bjerkåsholmen ()
J/70 19 6DNC (10)21
3 NOR-10629

Bjørn Hansen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9098
Sinbad

Bjørn Hansen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9098

Skipper: Bjørn Hansen ()
Impala 31 19 4DNC (10)14
4 NOR-9979

Peter Holm

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9563
Ripstick

Peter Holm

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9563

Skipper: Peter Holm ()
J/92 22 13117
5 NOR-694

Asker sf´s Ugdom

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Chix?en
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694
NOR Rating: NOR 0,8518
Chix?en

Asker sf´s Ugdom

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Chix?en
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694
NOR Rating: NOR 0,8518

Skipper: Asker sf´s Ugdom ()
Express 26 24DNC (15)5
6 NOR-10107

TROND GUNDERSEN

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9352
JOY IV

TROND GUNDERSEN

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9352

Skipper: TROND GUNDERSEN ()
First 31.7 33 102DNC (15)6
7 NOR-11110

wolfgang eichstetter

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,9013
Lupona

wolfgang eichstetter

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,9013

Skipper: wolfgang eichstetter ()
Kron 34 5DNC (10)8DNC (11)
8 NOR-141

Ole Aabel

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Wii
Båttype: Platu 25
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,923
Wii

Ole Aabel

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Wii
Båttype: Platu 25
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,923

Skipper: Ole Aabel ()
Platu 25 37 OCS (15)1138
9 NOR-21X

Kjell Kristoffersen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Expresso
Båttype: EXPRESS
Seilnummer: NOR 21X
NOR Rating: NOR 0,8518
Expresso

Kjell Kristoffersen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Expresso
Båttype: EXPRESS
Seilnummer: NOR 21X
NOR Rating: NOR 0,8518

Skipper: Kjell Kristoffersen ()
EXPRESS 37 12DNC (10)4DNC (11)
10 NOR-12512

Stine Lien

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,9615
Endorfine

Stine Lien

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,9615

Skipper: Stine Lien ()
Elan 340 39 85DNC (15)DNC (11)
11 NOR-10750

Jon Liverud

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: ELAN 31
Seilnummer: NOR 10750
NOR Rating: NOR 0,9056
Duppen

Jon Liverud

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: ELAN 31
Seilnummer: NOR 10750
NOR Rating: NOR 0,9056

Skipper: Jon Liverud ()
ELAN 31 39 DNC (15)76DNC (11)
12 NOR-6251

Petter Albreksen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,9377
Red lady

Petter Albreksen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,9377

Skipper: Petter Albreksen ()
Contrast 36 39 9DNC (10)9DNC (11)
13 NOR-14710

John Harald Henriksen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Sun Od 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,8611
Livlig

John Harald Henriksen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Sun Od 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,8611

Skipper: John Harald Henriksen ()
Sun Od 30i 40 11612DNC (11)
14 NOR-150

Hans Petter Jostad

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Ko
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR 0,875
Ko

Hans Petter Jostad

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Ko
Båttype: Soling
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR 0,875

Skipper: Hans Petter Jostad ()
Soling 41 DNC (15)8DNC (15)3
15 NOR-14605

Inger Bucher

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: HelterSkelter
Båttype: elan37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,981
HelterSkelter

Inger Bucher

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: HelterSkelter
Båttype: elan37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,981

Skipper: Inger Bucher ()
elan37 41 DNC (15)DNC (10)5DNC (11)
16 NOR-837

Bjørn Gulbrandsen

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Settanta
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 837
NOR Rating: NOR 0,92
Settanta

Bjørn Gulbrandsen

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Settanta
Båttype: J/70
Seilnummer: NOR 837
NOR Rating: NOR 0,92

Skipper: Bjørn Gulbrandsen ()
J/70 43 7DNC (10)DNC (15)DNC (11)
16 NOR-14073

Pål M Rødseth

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9716
Bloom

Pål M Rødseth

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9716

Skipper: Pål M Rødseth ()
X-34 43 DNC (15)DNC (10)7DNC (11)
18 NOR-578

Truls Baklid

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Primetime II
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 578
NOR Rating: NOR 0,9897
Primetime II

Truls Baklid

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Primetime II
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 578
NOR Rating: NOR 0,9897

Skipper: Truls Baklid ()
X-99 46 DNC (15)DNC (10)10DNC (11)
19 NOR-11154

Tore Langballe

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
NOR Rating: NOR 0,932
Terna

Tore Langballe

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
NOR Rating: NOR 0,932

Skipper: Tore Langballe ()
First 31.7 49 13DNC (10)DNC (15)DNC (11)
20 NOR-13372

Ole Fredrik Melleby

Teamnavn:
Båtnavn: Sana
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR
Sana

Ole Fredrik Melleby

Teamnavn:
Båtnavn: Sana
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR

Skipper: Ole Fredrik Melleby ()
First 31.7 49 DNC (15)DNC (10)DNC (15)9
21 NOR-147

Jan Petter Håkonsen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Blue Peter
Båttype: Dragon
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR
Blue Peter

Jan Petter Håkonsen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Blue Peter
Båttype: Dragon
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR

Skipper: Jan Petter Håkonsen ()
Dragon 50 DNC (15)DNC (10)DNC (15)10
22 NOR-4753

Lars Rune Hartveit

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Miria
Båttype: UFO 31
Seilnummer: NOR 4753
NOR Rating: NOR 0,834
Miria

Lars Rune Hartveit

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Miria
Båttype: UFO 31
Seilnummer: NOR 4753
NOR Rating: NOR 0,834

Skipper: Lars Rune Hartveit ()
UFO 31 50 DNC (15)DNC (10)14DNC (11)
23 NOR-12312

jan nic. langfeldt

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,942
Fadernes beslutning

jan nic. langfeldt

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,942

Skipper: jan nic. langfeldt ()
makTEN 50 DNC (15)9DNC (15)DNC (11)
24 NOR-11464

Alf Magne Andersen

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,98
Eldorado

Alf Magne Andersen

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,98

Skipper: Alf Magne Andersen ()
X-37 51 DNC (15)DNC (10)DNC (15)DNC (11)
24 NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,984
Morild

Olav Mork Bjørnås

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,984

Skipper: Olav Mork Bjørnås ()
Elan 37 51 DNC (15)DNC (10)DNC (15)DNC (11)

NOR Rating - > 0,979 - stor klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
05.06.19
Race 1
19.06.19
Race 1
21.08.19
Race 1
04.09.19
1 NOR-10180

Morten Lycke

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923
Lucky Lady II

Morten Lycke

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923

Skipper: Morten Lycke ()
FIRST 36.7 16 8413
2 NOR-21

Bjørn Vadholm

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,0213
Barcarole opus IV

Bjørn Vadholm

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,0213

Skipper: Bjørn Vadholm ()
X-35 OD 18 323DNC (10)
3 NOR-11197

Henning Carlsen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9935
Mulen

Henning Carlsen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9935

Skipper: Henning Carlsen ()
FIRST 36.7 25 5DNC (17)21
4 NOR-10240

Audun Gjøstein

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0401
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0401

Skipper: Audun Gjøstein ()
First 40.7 26 655DNC (10)
5 NOR-159

Halvor Smith

Teamnavn: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ad undine
Båttype: 11meter
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR 1,026
ad undine

Halvor Smith

Teamnavn: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ad undine
Båttype: 11meter
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR 1,026

Skipper: Halvor Smith ()
11meter 27 12744
6 NOR-306

Steinar Waler

Teamnavn: Røyken Seilforening
Båtnavn: 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9893
24/7 Sailing Team

Steinar Waler

Teamnavn: Røyken Seilforening
Båtnavn: 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9893

Skipper: Steinar Waler ()
Melges 24 28 7110DNC (10)
7 NOR-160

Anders G. Larsson

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,026
Point 2 Point

Anders G. Larsson

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,026

Skipper: Anders G. Larsson ()
11 Meter 29 2107DNC (10)
8 NOR-10042

Tor Ingebrigtsen

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil40C
Seilnummer: NOR 10042
NOR Rating: NOR 1,0004
Dawn II

Tor Ingebrigtsen

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil40C
Seilnummer: NOR 10042
NOR Rating: NOR 1,0004

Skipper: Tor Ingebrigtsen ()
Grand Soleil40C 29 469DNC (10)
9 NOR-11220

Morten Sollerud

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 1,0031
Saevitia

Morten Sollerud

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 1,0031

Skipper: Morten Sollerud ()
Bavaria 35 match 29 10865
10 NOR-14109

Kristian Heder

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 1,003
Little Wing

Kristian Heder

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 1,003

Skipper: Kristian Heder ()
T-34 46 1DNC (17)DNC (18)DNC (10)
11 NOR-12111

Eirik Bjargo

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Cebina
Båttype: GRAND SOLEIL 40 C
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0131
Cebina

Eirik Bjargo

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Cebina
Båttype: GRAND SOLEIL 40 C
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0131

Skipper: Eirik Bjargo ()
GRAND SOLEIL 40 C 48 13DNC (17)8DNC (10)
12 NOR-26

Tore Kandahl

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Destin
Båttype: Fareast 28r
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0361
Destin

Tore Kandahl

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Destin
Båttype: Fareast 28r
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0361

Skipper: Tore Kandahl ()
Fareast 28r 49 DNC (20)9146
13 NOR-88

Yngve Amundsen

Teamnavn:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 1,0213
Akhillevs-X

Yngve Amundsen

Teamnavn:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 1,0213

Skipper: Yngve Amundsen ()
X-35 OD 51 DNC (20)3DNC (18)DNC (10)
14 NOR-15413

harald helverschou

Teamnavn: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0062
Rubin 4

harald helverschou

Teamnavn: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0062

Skipper: harald helverschou ()
Dehler 38 53 171511DNC (10)
15 NOR-12784

Ragnar Andreassen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107
Bris

Ragnar Andreassen

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107

Skipper: Ragnar Andreassen ()
Arcona 370 54 191213DNC (10)
16 NOR-36

Martin Høy

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: NOR 36
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: NOR 36
NOR Rating: NOR 1,0361
NOR 36

Martin Høy

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: NOR 36
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: NOR 36
NOR Rating: NOR 1,0361

Skipper: Martin Høy ()
Fareast 28R 54 9DNC (17)OCS (18)DNC (10)
17 NOR-15229

Arne Sørlie

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38 13-
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322
Winifi

Arne Sørlie

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38 13-
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322

Skipper: Arne Sørlie ()
Dehler 38 13- 55 DNC (20)16127
18 NOR-13920

Ragnar Wisløff

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Smil
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13920
NOR Rating: NOR 0,9973
Smil

Ragnar Wisløff

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Smil
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13920
NOR Rating: NOR 0,9973

Skipper: Ragnar Wisløff ()
First 35 56 11DNC (17)DNC (18)DNC (10)
19 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,031
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,031

Skipper: Kristian Jerpetjøn ()
SO 409 Performance 57 181415DNC (10)
20 NOR-317

Johnny Hjerpseth

Teamnavn:
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR 1,0262
The White Rabbit

Johnny Hjerpseth

Teamnavn:
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR 1,0262

Skipper: Johnny Hjerpseth ()
11:mod 57 DNC (20)DNC (17)DNC (18)2
21 NOR-13853

Hans Christian Holst

Teamnavn:
Båtnavn: Matchless 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266
Matchless 2

Hans Christian Holst

Teamnavn:
Båtnavn: Matchless 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266

Skipper: Hans Christian Holst ()
IMX 45 59 DNC (20)11DNC (18)DNC (10)
22 NOR-15670

Harald Walder

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0365
Mika

Harald Walder

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0365

Skipper: Harald Walder ()
JPK 10.80 59 14DNC (17)DNC (18)DNC (10)
23 NOR-15829

Øyvind Bangsrud

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0652
Negroni

Øyvind Bangsrud

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0652

Skipper: Øyvind Bangsrud ()
Bavaria C45 59 16DNC (17)DNC (18)8
24 NOR-8438

Jon Ramm-Pettersen

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,041
Spirit II

Jon Ramm-Pettersen

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,041

Skipper: Jon Ramm-Pettersen ()
Baltic43 60 15DNC (17)DNC (18)DNC (10)
25 NOR-14415

Tore Berg

Teamnavn:
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0285
Green Magic

Tore Berg

Teamnavn:
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0285

Skipper: Tore Berg ()
Elan 350 61 DNC (20)13DNC (18)DNC (10)
26 NOR-14971

Harald Masst

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: SeaYou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 1,0052
SeaYou2

Harald Masst

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: SeaYou2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 1,0052

Skipper: Harald Masst ()
Seascape 27 63 DNC (20)DNC (17)16DNC (10)
27 NOR-91

Geir Grinde

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ex99
Båttype: H-Boat
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR
Ex99

Geir Grinde

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ex99
Båttype: H-Boat
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR

Skipper: Geir Grinde ()
H-Boat 64 DNC (20)DNC (17)DNC (18)9
28 NOR-8263

Martin Høy

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: NOR 174
Båttype: 11 Metre
Seilnummer: NOR 8263
NOR Rating: NOR 1,0262
NOR 174

Martin Høy

Teamnavn: Bærum Seilforening
Båtnavn: NOR 174
Båttype: 11 Metre
Seilnummer: NOR 8263
NOR Rating: NOR 1,0262

Skipper: Martin Høy ()
11 Metre 65 DNC (20)DNC (17)DNC (18)DNC (10)
28 NOR-12541

Michael Kristiansen

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: SoMa
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,065
SoMa

Michael Kristiansen

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: SoMa
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,065

Skipper: Michael Kristiansen ()
Elan 410 65 DNC (20)DNC (17)DNC (18)DNC (10)
28 NOR-11655

Joachim Amland

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 1,0032
Tidig 3

Joachim Amland

Teamnavn: Asker Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 1,0032

Skipper: Joachim Amland ()
Elan 37 65 DNC (20)DNC (17)DNC (18)DNC (10)
28 NOR-14628

Tormod S. Petersen

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,042
Vindfang

Tormod S. Petersen

Teamnavn: Nesodden seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,042

Skipper: Tormod S. Petersen ()
HP1030 65 DNC (20)DNC (17)DNC (18)DNC (10)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-08-20 23:09:23Cache read