Resultater

Foreløpige resultater      Startlister     

Foreløpige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:
Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
09.05.17
Race 2
09.05.17
Race 1
16.05.17
Race 2
16.05.17
Race 1
23.05.17
Race 1
30.05.17
Race 2
30.05.17
Race 1
06.06.17
Race 2
06.06.17
Race 1
20.06.17
Race 2
20.06.17
1 NOR-1121

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Team Blow.no - Båtførerprøven
Seilnummer: NOR 1121

Anders Lofterød

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Team Blow.no - Båtførerprøven
Seilnummer: NOR 1121
Team Blow.no - Båtførerprøven

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Team Blow.no - Båtførerprøven
Seilnummer: NOR 1121

Anders Lofterød

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Team Blow.no - Båtførerprøven
Seilnummer: NOR 1121

Skipper: Petter Mørland Pedersen (Arendals Seilforening)
17 16142261141
2 NOR-2007

Geir Victor Svendsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007

Dag Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007
Glory

Geir Victor Svendsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007

Dag Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007

Skipper: Geir Victor Svendsen (Oslo Seilforening)
52 7218138544DNC (24)DNC (22)
3 NOR-600

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: BAGHDAD EXPRESSEN
Seilnummer: NOR 600
BAGHDAD EXPRESSEN

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: BAGHDAD EXPRESSEN
Seilnummer: NOR 600

Skipper: Kristian Nergaard (Kongelig Norsk Seilforening)
58 23DNC (25)DNC (24)11122DNC (24)DNC (22)
4 NOR-1150

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: - Hvergang -}
Båtnavn: -Hvergang-}
Seilnummer: NOR 1150
-Hvergang-}

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: - Hvergang -}
Båtnavn: -Hvergang-}
Seilnummer: NOR 1150

Skipper: Trygve Leergaard (Oslo Seilforening)
61 41DNC (25)DNC (24)1310113757
5 NOR-501

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: BlackJack
Seilnummer: NOR 501
BlackJack

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: BlackJack
Seilnummer: NOR 501

Skipper: Thomas Elvik (Kongelig Norsk Seilforening)
61 1310135129253142
6 NOR-755

Erik Holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Orca
Seilnummer: NOR 755
Orca

Erik Holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Orca
Seilnummer: NOR 755

Skipper: Erik Holter (Oslo Seilforening)
62 1417DNC (25)DNC (24)5338516
7 NOR-186

Camilla Nore

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Albicilla
Seilnummer: NOR 186

Henrik Nore

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Albicilla
Seilnummer: NOR 186
Albicilla

Camilla Nore

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Albicilla
Seilnummer: NOR 186

Henrik Nore

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Albicilla
Seilnummer: NOR 186

Skipper: Camilla Nore (Oslo Seilforening)
74 8131267519136710
8 NOR-536

Stein Sørlie

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536
Proxy

Stein Sørlie

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536

Skipper: Stein Sørlie (Oslo Seilforening)
81 64111610714123089
9 NOR-2000

Sven Augland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Puls
Seilnummer: NOR 2000

Morten Gulliksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Puls
Seilnummer: NOR 2000
Puls

Sven Augland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Puls
Seilnummer: NOR 2000

Morten Gulliksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Puls
Seilnummer: NOR 2000

Skipper: Sven Augland (Bundefjorden Seilforening)
94 1773112413151423311
10 NOR-349

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gormeline RACING
Seilnummer: NOR 349

Gorm Bue Søby

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gormeline RACING
Seilnummer: NOR 349
Gormeline RACING

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gormeline RACING
Seilnummer: NOR 349

Gorm Bue Søby

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gormeline RACING
Seilnummer: NOR 349

Skipper: Jan Fredrik Knudsen (Oslo Seilforening)
103 DNC (32)DNC (33)722012817101215
11 NOR-329

Terje Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Gran Seil
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 329

Peter Brandt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Gran Seil
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 329
Kjappfot

Terje Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Gran Seil
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 329

Peter Brandt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Gran Seil
Båtnavn: Kjappfot
Seilnummer: NOR 329

Skipper: Terje Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
110 35999DNC (35)DNC (35)DNC (37)DNC (34)24
12 NOR-54

Pål Roberstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 54
NN

Pål Roberstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 54

Skipper: Pål Roberstad (Tønsberg Seilforening)
111 51817OCS (24)1115161119108
13 NOR-819

Richard Karlsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crazy Anna
Seilnummer: NOR 819
Crazy Anna

Richard Karlsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crazy Anna
Seilnummer: NOR 819

Skipper: Richard Karlsen (Kongelig Norsk Seilforening)
112 3088DNF (24)621107276DSQ (22)
14 NOR-147

Arild Holt

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: 3 fat bastards and sometimes a Lady
Båtnavn: Sånnja
Seilnummer: NOR 147

Petter Fjellstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 3 fat bastards and sometimes a Lady
Båtnavn: Sånnja
Seilnummer: NOR 147
Sånnja

Arild Holt

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: 3 fat bastards and sometimes a Lady
Båtnavn: Sånnja
Seilnummer: NOR 147

Petter Fjellstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 3 fat bastards and sometimes a Lady
Båtnavn: Sånnja
Seilnummer: NOR 147

Skipper: Arild Holt (Oslo Seilforening)
119 DNC (32)DNC (33)684177229DNC (24)DNC (22)
15 NOR-91

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91

Simen Landa

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91
New Sweden

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91

Simen Landa

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91

Skipper: Fredrik Dukan (Arendals Seilforening)
121 9OCS (33)19201920121016133
16 NOR-134

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: BI Athletics I
Båtnavn: Gunnild
Seilnummer: NOR 134

Nicolay Egeberg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: BI Athletics I
Båtnavn: Gunnild
Seilnummer: NOR 134
Gunnild

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: BI Athletics I
Båtnavn: Gunnild
Seilnummer: NOR 134

Nicolay Egeberg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: BI Athletics I
Båtnavn: Gunnild
Seilnummer: NOR 134

Skipper: Andreas Næss (Oslo Seilforening)
130 10142314DNC (35)DNC (35)2120DNC (24)DNC (22)
17 NOR-950

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Expenser
Seilnummer: NOR 950
Expenser

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Expenser
Seilnummer: NOR 950

Skipper: Morten Larsen (Bundefjorden Seilforening)
142 DNC (32)DNC (33)DNC (25)DNC (24)DNC (38)119151295
18 NOR-2

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Snabben
Seilnummer: NOR 2
Snabben

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Snabben
Seilnummer: NOR 2

Skipper: Erik Rønneberg (Kongelig Norsk Seilforening)
146 1225DNC (25)192114176212016
19 NOR-124

EIRIK MALTHE SØRENSSEN

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124

Svein Ersdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124
Milonga

EIRIK MALTHE SØRENSSEN

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124

Svein Ersdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124

Skipper: EIRIK MALTHE SØRENSSEN (Oslo Seilforening)
147 1822161216222126141612
20 NOR-952

Ane Berg Tomter

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952
Regattamaskinen Asbjørn

Ane Berg Tomter

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952

Skipper: Ane Berg Tomter (Oslo Seilforening)
148 1120141333252418818DNC (22)
21 NOR-164

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: DNF Race Team
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164

Asbjørn Følstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: DNF Race Team
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164
DNF3

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: DNF Race Team
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164

Asbjørn Følstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: DNF Race Team
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164

Skipper: Jostein Magnussen (Oslo Seilforening)
149 1994101823222422DNC (24)DNC (22)
22 NOR-997

H.M. Kong Harald

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fram XVII
Seilnummer: NOR 997
Fram XVII

H.M. Kong Harald

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fram XVII
Seilnummer: NOR 997

Skipper: H.M. Kong Harald (Kongelig Norsk Seilforening)
154 DNC (32)DNC (33)1017844DNC (37)DNC (34)DNC (24)DNC (22)
23 NOR-378

Birthe Marie Steensen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378

Nils Melsom Kristensen

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378
Tussi

Birthe Marie Steensen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378

Nils Melsom Kristensen

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378

Skipper: Birthe Marie Steensen (Horten Seilforening)
158 2012DNC (25)DNC (24)DNC (38)613DNC (37)DNC (34)1113
24 NOR-537

Pål Albinsson

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pinta
Seilnummer: NOR 537

Harald Rolfsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pinta
Seilnummer: NOR 537
Pinta

Pål Albinsson

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pinta
Seilnummer: NOR 537

Harald Rolfsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pinta
Seilnummer: NOR 537

Skipper: Pål Albinsson (Skøyen Seilforening)
162 2615201526263216151514
25 NOR-535

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Thunderchicken
Seilnummer: NOR 535
Thunderchicken

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Thunderchicken
Seilnummer: NOR 535

Skipper: Erling Guderud (Bærum Seilforening)
162 231651428242619251719
26 NOR-1105

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105
Akva

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105

Skipper: Ivar Engen (Oslo Seilforening)
173 DNC (32)DNC (33)15717DNC (35)DNC (35)9241917
27 NOR-988

Randi Wøien

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988

Kristine Gjessing

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988
JaJa

Randi Wøien

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988

Kristine Gjessing

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988

Skipper: Randi Wøien (Oslo Seilforening)
192 2123DNC (25)DNC (24)152720202622DNC (22)
28 NOR-1080

Arne Haabeth

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080

Karsten Barton

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080
innit!

Arne Haabeth

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080

Karsten Barton

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080

Skipper: Arne Haabeth (Oslo Seilforening)
193 DNC (32)DNC (33)22182318233013DNC (24)DNC (22)
29 NOR-253

Gerhard Lorange

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253

Ktistoffer Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253
Exena

Gerhard Lorange

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253

Ktistoffer Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253

Skipper: Gerhard Lorange (Kongelig Norsk Seilforening)
194 2411DNC (25)DNC (24)35OCS (35)282511DNC (24)DSQ (22)
30 NOR-493

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mani To
Seilnummer: NOR 493

Morten Ring Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mani To
Seilnummer: NOR 493
Mani To

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mani To
Seilnummer: NOR 493

Morten Ring Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mani To
Seilnummer: NOR 493

Skipper: Dag Tønder (Kongelig Norsk Seilforening)
194 16OCS (33)212122192531322118
31 NOR-121

Peter Dörsch

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121

Tor Egil Melgård

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121
Xania

Peter Dörsch

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121

Tor Egil Melgård

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121

Skipper: Peter Dörsch (Oslo Seilforening)
202 15OCS (33)DNC (25)DNC (24)251618DNC (37)DNC (34)DNC (24)DNC (22)
32 NOR-136

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Brisen
Båtnavn: Brisen
Seilnummer: NOR 136

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Teamnavn: Team Brisen
Båtnavn: Brisen
Seilnummer: NOR 136
Brisen

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Brisen
Båtnavn: Brisen
Seilnummer: NOR 136

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Teamnavn: Team Brisen
Båtnavn: Brisen
Seilnummer: NOR 136

Skipper: Tore Volden (Oslo Seilforening)
225 2819DNC (25)DNC (24)3129272729DNC (24)DNC (22)
33 NOR-212

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212
Sfinx

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212

Skipper: Kjetil Mo (Kongelig Norsk Seilforening)
227 DNC (32)DNC (33)24DNC (24)372833231823DNC (22)
34 NOR-193

Stig Arild Pettersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Faux Pas
Seilnummer: NOR 193

Aron Halfen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Faux Pas
Seilnummer: NOR 193
Faux Pas

Stig Arild Pettersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Faux Pas
Seilnummer: NOR 193

Aron Halfen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Faux Pas
Seilnummer: NOR 193

Skipper: Stig Arild Pettersen (Kongelig Norsk Seilforening)
231 2926DNC (25)DNC (24)29DNC (35)DNC (35)3517DNC (24)DNC (22)
35 NOR-916

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crazy Bananas
Seilnummer: NOR 916

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crazy Bananas
Seilnummer: NOR 916
Crazy Bananas

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crazy Bananas
Seilnummer: NOR 916

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crazy Bananas
Seilnummer: NOR 916

Skipper: Louisa Børresen (Bærum Seilforening)
233 2527DNC (25)DNC (24)3630292928DNC (24)DNC (22)
36 NOR-98

Inger Vikan

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Crafti
Båtnavn: Expresso
Seilnummer: NOR 98
Expresso

Inger Vikan

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Crafti
Båtnavn: Expresso
Seilnummer: NOR 98

Skipper: Inger Vikan (Oslo Seilforening)
235 312423223031312831DNC (24)DNC (22)
37 NOR-205

Ulrik Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hjørdis
Seilnummer: NOR 205
Hjørdis

Ulrik Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hjørdis
Seilnummer: NOR 205

Skipper: Ulrik Hesselroth (Oslo Seilforening)
239 2221DNC (25)DNC (24)34DNC (35)DNC (35)3433DNC (24)DNC (22)
38 NOR-829

Jon Erland Madsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Perplex
Seilnummer: NOR 829
Perplex

Jon Erland Madsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Perplex
Seilnummer: NOR 829

Skipper: Jon Erland Madsen (Oslo Seilforening)
246 2729DNC (25)DNC (24)323330DNC (37)DNC (34)DNC (24)DNC (22)
39 NOR-171

Gotteberg Geir

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: North Shore
Båtnavn: North Shore
Seilnummer: NOR 171

Gitte Gotteberg

Seilforening:
Teamnavn: North Shore
Båtnavn: North Shore
Seilnummer: NOR 171
North Shore

Gotteberg Geir

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: North Shore
Båtnavn: North Shore
Seilnummer: NOR 171

Gitte Gotteberg

Seilforening:
Teamnavn: North Shore
Båtnavn: North Shore
Seilnummer: NOR 171

Skipper: Gotteberg Geir (Kongelig Norsk Seilforening)
253 DNC (32)DNC (33)DNC (25)DNC (24)27DNC (35)DNC (35)32DNF (34)DNC (24)DNC (22)
40 NOR-172

Thomas Gudbjerg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: VINA
Seilnummer: NOR 172

Andre Backen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: VINA
Seilnummer: NOR 172
VINA

Thomas Gudbjerg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: VINA
Seilnummer: NOR 172

Andre Backen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: VINA
Seilnummer: NOR 172

Skipper: Thomas Gudbjerg (Kongelig Norsk Seilforening)
259 DNC (32)28DNC (25)DNC (24)DNC (38)DNC (35)DNC (35)DNC (37)DNC (34)DNC (24)DNC (22)
41 NOR-168

André Vogt

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Elix
Seilnummer: NOR 168

Ketil Brydøy

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Elix
Seilnummer: NOR 168
Elix

André Vogt

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Elix
Seilnummer: NOR 168

Ketil Brydøy

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Elix
Seilnummer: NOR 168

Skipper: André Vogt (Oslo Seilforening)
260 DNC (32)DNC (33)DNC (25)DNC (24)DNC (38)323436DNC (34)DNC (24)DNC (22)
42 NOR-151

Jonathan Sørbye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DayTripper
Seilnummer: NOR 151
DayTripper

Jonathan Sørbye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DayTripper
Seilnummer: NOR 151

Skipper: Jonathan Sørbye (Kongelig Norsk Seilforening)
262 DNC (32)DNC (33)DNC (25)DNC (24)DNC (38)DNC (35)DNC (35)33DNC (34)DNC (24)DNC (22)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-26 04:47:51Cache read