27. juni 2020
Corona Race weekend
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
MENY
Resultater
Endelige resultater
Startlister
Seiler fortsatt
Endelige resultater
Klasse:
Alle
Killing
Seilas:
Totalt alle seilaser
Killing
Plass
Seilnr
Båt
Poeng
Race 1
Race 2
Race 3
Race 4
Race 5
Race 6
1
NOR-8
Inger Og John
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Og John
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Og John (Fredrikstad Seilforening)
22
DNC (9)
1
DNC (9)
1
1
1
2
NOR-1
Skipper Og Kim
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Skipper Og Kim
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Skipper Og Kim (Bundefjorden Seilforening)
25
1
DNC (9)
1
DNC (9)
2
3
3
NOR-5
Carolle Og Jan
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carolle Og Jan
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carolle Og Jan (Kongelig Norsk Seilforening)
27
DNC (9)
2
DNC (9)
2
3
2
4
NOR-3
Leif Og Jacob
Seilforening:
Christiania Seilforening
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Og Jacob
Seilforening:
Christiania Seilforening
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Og Jacob (Christiania Seilforening)
31
2
DNC (9)
3
DNC (9)
4
4
5
NOR-4
Terje Og Gunnar
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje Og Gunnar
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje Og Gunnar (Kongelig Norsk Seilforening)
42
4
DNC (9)
2
DNC (9)
DNC (9)
DNC (9)
6
NOR-2
Pål Og Hans Petter
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Og Hans Petter
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Og Hans Petter (Asker Seilforening)
43
3
DNC (9)
4
DNC (9)
DNC (9)
DNC (9)
7
NOR-6
Stig Og Peder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stig Og Peder
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stig Og Peder (Kongelig Norsk Seilforening)
43
DNC (9)
4
DNC (9)
3
DNC (9)
DNC (9)
8
NOR-7
Steinar Og Sverre
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steinar Og Sverre
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steinar Og Sverre (Fredrikstad Seilforening)
48
DNC (9)
3
DNC (9)
DSQ (9)
DNC (9)
DNC (9)
Last ned CSV fil