Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Knarr

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
NOR-139

Carl-Fredrik Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 139
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
JOY III

Carl-Fredrik Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 139
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Carl-Fredrik Joys (Bergens Seilforening)
Knarr
NOR-150

Tor Helge Valen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kari
Båttype: knarr
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
KARI

Tor Helge Valen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kari
Båttype: knarr
Seilnummer: NOR 150
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Tor Helge Valen (Bergens Seilforening)
knarr
NOR-141

Martin Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
LILLIAN EDEL

Martin Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Martin Bjelland (Bergens Seilforening)
Knarr
NOR-142

Lars Jårvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 142
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
LUSCINIA II

Lars Jårvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 142
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Lars Jårvik (Bergens Seilforening)
Knarr

Nor Rating med spinn fra og med 0,9

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng NR m/spinn fom 0,97
1 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 15:58:53 4:58:53 5:03:57 1
Total 05.09.2015 15:58:53 4:58:53 5:03:57 1
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 15:58:53 4:58:53 5:03:57 1
Total 05.09.2015 15:58:53 4:58:53 5:03:57 1

Trond Wickman (Bergens Seilforening)
Hanse 430 4:58:53 5:03:57 1 1
2 NOR-12700

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 15:57:07 4:57:07 5:05:26 2
Total 05.09.2015 15:57:07 4:57:07 5:05:26 2
WINOCEAN

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 15:57:07 4:57:07 5:05:26 2
Total 05.09.2015 15:57:07 4:57:07 5:05:26 2

CARL OLAV WICKMANN (Bergens Seilforening)
First 40.7 4:57:07 5:05:26 2 2
3 NOR-11500

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:15:11 5:15:11 5:08:52 3
Total 05.09.2015 16:15:11 5:15:11 5:08:52 3
PROMINEO RACING

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:15:11 5:15:11 5:08:52 3
Total 05.09.2015 16:15:11 5:15:11 5:08:52 3

Leif Arild Åsheim (Stavanger Seilforening)
J/109 5:15:11 5:08:52 3 3
4 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 15:58:13 4:58:13 5:12:49 4
Total 05.09.2015 15:58:13 4:58:13 5:12:49 4
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 15:58:13 4:58:13 5:12:49 4
Total 05.09.2015 15:58:13 4:58:13 5:12:49 4

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening)
First 44.7 4:58:13 5:12:49 4 4
5 NOR-14732

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Friendship
Båttype: Sweden Yachts 45
Seilnummer: NOR 14732
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:02:33 5:02:33 5:13:26 5
Total 05.09.2015 16:02:33 5:02:33 5:13:26 5
FRIENDSHIP

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Friendship
Båttype: Sweden Yachts 45
Seilnummer: NOR 14732
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:02:33 5:02:33 5:13:26 5
Total 05.09.2015 16:02:33 5:02:33 5:13:26 5

Bjørnar Stald (Åsane Seilforening)
Sweden Yachts 45 5:02:33 5:13:26 5 5
6 NOR-10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:25:11 5:25:11 5:18:01 6
Total 05.09.2015 16:25:11 5:25:11 5:18:01 6
VENTUS

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:25:11 5:25:11 5:18:01 6
Total 05.09.2015 16:25:11 5:25:11 5:18:01 6

Kjell Ove Klungrehaug (Bergens Seilforening)
Bavaria 35 Match 5:25:11 5:18:01 6 6
7 NOR-14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:28:45 5:28:45 5:20:31 7
Total 05.09.2015 16:28:45 5:28:45 5:20:31 7
VITO 4

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:28:45 5:28:45 5:20:31 7
Total 05.09.2015 16:28:45 5:28:45 5:20:31 7

Petter Ankjær-Jensen (Ran Seilforening)
Elan 37 5:28:45 5:20:31 7 7
8 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:32:36 5:32:36 5:23:17 8
Total 05.09.2015 16:32:36 5:32:36 5:23:17 8
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:32:36 5:32:36 5:23:17 8
Total 05.09.2015 16:32:36 5:32:36 5:23:17 8

Jon Hardie (Os Seilforening)
Crown 39 5:32:36 5:23:17 8 8
9 NOR-11824

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:33:25 5:33:25 5:28:04 9
Total 05.09.2015 16:33:25 5:33:25 5:28:04 9
CERMEDEZ

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:33:25 5:33:25 5:28:04 9
Total 05.09.2015 16:33:25 5:33:25 5:28:04 9

MORTEN ÅDLAND (Nordhordland Seilforening)
Elan 37 5:33:25 5:28:04 9 9
10 NOR-11074

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:38:00 5:38:00 5:28:11 10
Total 05.09.2015 16:38:00 5:38:00 5:28:11 10
MATCH

Erling Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:38:00 5:38:00 5:28:11 10
Total 05.09.2015 16:38:00 5:38:00 5:28:11 10

Erling Gangdal (Stord Seilforening)
Match 35 5:38:00 5:28:11 10 10
11 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:14:36 5:14:36 5:33:47 11
Total 05.09.2015 16:14:36 5:14:36 5:33:47 11
FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:14:36 5:14:36 5:33:47 11
Total 05.09.2015 16:14:36 5:14:36 5:33:47 11

Arvid Høgelid (Milde Båtlag)
First 44.7 5:14:36 5:33:47 11 11
12 NOR-14605

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:03:55 6:03:55 5:54:27 12
Total 05.09.2015 17:03:55 6:03:55 5:54:27 12
CAROLINA AV ALVøEN II

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen II
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:03:55 6:03:55 5:54:27 12
Total 05.09.2015 17:03:55 6:03:55 5:54:27 12

Frank Nyheim (Askøy Seilforening)
Elan 37 6:03:55 5:54:27 12 12
13 NOR-12239

Torolf Wedberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anima
Båttype: Hanse370e
Seilnummer: NOR 12239
NOR Rating: NOR 0,979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
ANIMA

Torolf Wedberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anima
Båttype: Hanse370e
Seilnummer: NOR 12239
NOR Rating: NOR 0,979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Torolf Wedberg (Bergens Seilforening)
Hanse370e DNF (22)
13 NOR-12245

Tom Hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
FRYD

Tom Hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Hanse 370 e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Tom Hellesund (Karmøy Seilforening)
Hanse 370 e DNF (22)
13 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
DEHLER 38 DNF (22)
13 NOR-11341

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
STORM FIGHTER

Nils Hordvik

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Storm Fighter
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Nils Hordvik (Åsane Seilforening)
Elan 37 DNF (22)
13 NOR-13584

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CALLUNA

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

FRODE TVERANGER HAUGLAND (Askøy Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser DNC (22)
13 NOR-13840

Lars-Christian Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GALADRIEL

Lars-Christian Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Lars-Christian Stendal (Bergens Seilforening)
Hanse 400e DNC (22)
13 NOR-11647

Leif-Martin Drange

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hyggen IX
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11647
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HYGGEN IX

Leif-Martin Drange

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hyggen IX
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11647
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Leif-Martin Drange (Bergens Seilforening)
First 40.7 DNC (22)
13 NOR-12514

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
STORM

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Storm
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Roy Nilsen (Stord Seilforening)
Elan 37 DNC (22)
13 NOR-10921

Pål Holst

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TIGERGUTT

Pål Holst

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Pål Holst (Bergens Seilforening)
ELAN 37 DNC (22)

Nor Rating med spinn under 0,97

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng NR m/spinn under 0,97
1 NOR-9617

Leif Gunnar Sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Tilla
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 9617
NOR Rating: NOR 0,900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:37:13 5:37:13 5:03:29 1
Total 05.09.2015 16:37:13 5:37:13 5:03:29 1
TILLA

Leif Gunnar Sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Tilla
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 9617
NOR Rating: NOR 0,900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:37:13 5:37:13 5:03:29 1
Total 05.09.2015 16:37:13 5:37:13 5:03:29 1

Leif Gunnar Sandtorv (Ran Seilforening)
First 31.7 LR 5:37:13 5:03:29 1 1
2 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:29:20 5:29:20 5:07:35 2
Total 05.09.2015 16:29:20 5:29:20 5:07:35 2
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:29:20 5:29:20 5:07:35 2
Total 05.09.2015 16:29:20 5:29:20 5:07:35 2

Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 5:29:20 5:07:35 2 2
3 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:29:05 6:29:05 5:21:22 3
Total 05.09.2015 17:29:05 6:29:05 5:21:22 3
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:29:05 6:29:05 5:21:22 3
Total 05.09.2015 17:29:05 6:29:05 5:21:22 3

Gordon Wright (Askøy Seilforening)
Albin Cumulus 6:29:05 5:21:22 3 3
4 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:33:07 5:33:07 5:22:47 4
Total 05.09.2015 16:33:07 5:33:07 5:22:47 4
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:33:07 5:33:07 5:22:47 4
Total 05.09.2015 16:33:07 5:33:07 5:22:47 4

Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
First 34.7 5:33:07 5:22:47 4 4
5 NOR-10091

Geir Einarsen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Helana
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10091
NOR Rating: NOR 0,910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:59:20 5:59:20 5:26:59 5
Total 05.09.2015 16:59:20 5:59:20 5:26:59 5
HELANA

Geir Einarsen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Helana
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10091
NOR Rating: NOR 0,910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:59:20 5:59:20 5:26:59 5
Total 05.09.2015 16:59:20 5:59:20 5:26:59 5

Geir Einarsen (Milde Båtlag)
Elan 333 5:59:20 5:26:59 5 5
6 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:49:50 5:49:50 5:30:14 6
Total 05.09.2015 16:49:50 5:49:50 5:30:14 6
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:49:50 5:49:50 5:30:14 6
Total 05.09.2015 16:49:50 5:49:50 5:30:14 6

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 5:49:50 5:30:14 6 6
7 NOR-14971

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:43:41 5:43:41 5:31:39 7
Total 05.09.2015 16:43:41 5:43:41 5:31:39 7
SEAYOU

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:43:41 5:43:41 5:31:39 7
Total 05.09.2015 16:43:41 5:43:41 5:31:39 7

Lars Petter Karlsen (Fredrikstad Seilforening)
Seascape27 5:43:41 5:31:39 7 7
8 NOR-11247

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:44:48 5:44:48 5:34:06 8
Total 05.09.2015 16:44:48 5:44:48 5:34:06 8
MISS HELEN

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:44:48 5:44:48 5:34:06 8
Total 05.09.2015 16:44:48 5:44:48 5:34:06 8

Frode Rønning (Bergens Seilforening)
First 36,7 5:44:48 5:34:06 8 8
9 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:01:16 6:01:16 5:37:47 9
Total 05.09.2015 17:01:16 6:01:16 5:37:47 9
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:01:16 6:01:16 5:37:47 9
Total 05.09.2015 17:01:16 6:01:16 5:37:47 9

Per Aga (Os Seilforening)
Jeanneau Sun Fast 37 6:01:16 5:37:47 9 9
10 NOR-7541

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:21:11 6:21:11 5:39:15 10
Total 05.09.2015 17:21:11 6:21:11 5:39:15 10
MIXER

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:21:11 6:21:11 5:39:15 10
Total 05.09.2015 17:21:11 6:21:11 5:39:15 10

Eivind Tysse (Hardanger Seglklubb)
Mixer CR 6:21:11 5:39:15 10 10
11 NOR-11364

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 18:28:10 7:28:10 6:53:12 11
Total 05.09.2015 18:28:10 7:28:10 6:53:12 11
LIPSE

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 18:28:10 7:28:10 6:53:12 11
Total 05.09.2015 18:28:10 7:28:10 6:53:12 11

Roald Skjoldal (Ran Seilforening)
Bavaria 36 AC (2001) 7:28:10 6:53:12 11 11
12 NOR-3216

Ragnar Rommetveit

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Fjordfryd
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3216
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
FJORDFRYD

Ragnar Rommetveit

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Fjordfryd
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3216
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Ragnar Rommetveit (Stord Seilforening)
x-102 DNF (20)
12 NOR-10465

Willy Berg Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Mio
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 10465
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
MIO

Willy Berg Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Mio
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: NOR 10465
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Willy Berg Larsen (Bergens Seilforening)
Bavaria 32 DNF (20)
12 NOR-6621

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Superslow
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 6621
NOR Rating: NOR 0,8790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
SUPERSLOW

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Superslow
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 6621
NOR Rating: NOR 0,8790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Øyvind Olson (Karmøy Seilforening)
Albin Nova DNF (20)
12 NOR-14639

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Flyt
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 14639
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FLYT

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Flyt
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Seilnummer: NOR 14639
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bernt Bjørnsen (Bergens Seilforening)
Bavaria 32 cruiser DNC (20)
12 NOR-9454

MORTEN FOTLAND

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FRØKEN SMILLA

MORTEN FOTLAND

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 31.7 HR
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

MORTEN FOTLAND (Bergens Seilforening)
First 31.7 HR DNC (20)
12 NOR-3671

BJØRN ELIASSEN

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: LadyK
Båttype: Comfortina32
Seilnummer: NOR 3671
NOR Rating: NOR 0,873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LADYK

BJØRN ELIASSEN

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: LadyK
Båttype: Comfortina32
Seilnummer: NOR 3671
NOR Rating: NOR 0,873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

BJØRN ELIASSEN (Os Seilforening)
Comfortina32 DNC (20)
12 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening)
Aphrodite 101 DNC (20)
12 NOR-9695

Egil Benjaminson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Splint
Båttype: Bavaria 42 Ocean
Seilnummer: NOR 9695
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SPLINT

Egil Benjaminson

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Splint
Båttype: Bavaria 42 Ocean
Seilnummer: NOR 9695
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Egil Benjaminson (Ran Seilforening)
Bavaria 42 Ocean DNC (20)

Nor Rating uten spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng NR u/spinn
1 NOR-12595

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:21:35 5:21:35 4:59:23 1
Total 05.09.2015 16:21:35 5:21:35 4:59:23 1
SI-KI

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:21:35 5:21:35 4:59:23 1
Total 05.09.2015 16:21:35 5:21:35 4:59:23 1

Erik Kristoffersen (Bergens Seilforening)
Hanse 411 5:21:35 4:59:23 1 1
2 NOR-15067

Lars Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15067
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:14:50 5:14:50 5:00:02 2
Total 05.09.2015 16:14:50 5:14:50 5:00:02 2
MAJUCA

Lars Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15067
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:14:50 5:14:50 5:00:02 2
Total 05.09.2015 16:14:50 5:14:50 5:00:02 2

Lars Hovland (Bergens Seilforening)
Bavaria 46 5:14:50 5:00:02 2 2
3 NOR-14640

arne hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: cina
Båttype: hanse 400
Seilnummer: NOR 14640
NOR Rating: NOR 0,9390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:25:11 5:25:11 5:05:20 3
Total 05.09.2015 16:25:11 5:25:11 5:05:20 3
CINA

arne hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: cina
Båttype: hanse 400
Seilnummer: NOR 14640
NOR Rating: NOR 0,9390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:25:11 5:25:11 5:05:20 3
Total 05.09.2015 16:25:11 5:25:11 5:05:20 3

arne hjellestad (Bergens Seilforening)
hanse 400 5:25:11 5:05:20 3 3
4 NOR-14556

Stig O Dørum

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Harmoni
Båttype: Beneteau Oceanis 37
Seilnummer: NOR 14556
NOR Rating: NOR 0,887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:47:36 5:47:36 5:08:19 4
Total 05.09.2015 16:47:36 5:47:36 5:08:19 4
HARMONI

Stig O Dørum

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Harmoni
Båttype: Beneteau Oceanis 37
Seilnummer: NOR 14556
NOR Rating: NOR 0,887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:47:36 5:47:36 5:08:19 4
Total 05.09.2015 16:47:36 5:47:36 5:08:19 4

Stig O Dørum (Bergens Seilforening)
Beneteau Oceanis 37 5:47:36 5:08:19 4 4
5 NOR-13590

MAGNE AALEN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: (Hotel) Cesar
Båttype: Bavaria 41H
Seilnummer: NOR 13590
NOR Rating: NOR 0,937
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:35:25 5:35:25 5:14:17 5
Total 05.09.2015 16:35:25 5:35:25 5:14:17 5
(HOTEL) CESAR

MAGNE AALEN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: (Hotel) Cesar
Båttype: Bavaria 41H
Seilnummer: NOR 13590
NOR Rating: NOR 0,937
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:35:25 5:35:25 5:14:17 5
Total 05.09.2015 16:35:25 5:35:25 5:14:17 5

MAGNE AALEN (Bergens Seilforening)
Bavaria 41H 5:35:25 5:14:17 5 5
6 NOR-12057

Tord Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Katinken
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 12057
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:25:34 5:25:34 5:15:28 6
Total 05.09.2015 16:25:34 5:25:34 5:15:28 6
KATINKEN

Tord Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Katinken
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 12057
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:25:34 5:25:34 5:15:28 6
Total 05.09.2015 16:25:34 5:25:34 5:15:28 6

Tord Hjellestad (Hjellestad Seilforening)
Grand Soleil 37 5:25:34 5:15:28 6 6
7 NOR-12577

Petter Larsson

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Velella III
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12577
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:42:36 5:42:36 5:22:43 7
Total 05.09.2015 16:42:36 5:42:36 5:22:43 7
VELELLA III

Petter Larsson

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Velella III
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12577
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:42:36 5:42:36 5:22:43 7
Total 05.09.2015 16:42:36 5:42:36 5:22:43 7

Petter Larsson (Bergens Seilforening)
Swedestar 370 5:42:36 5:22:43 7 7
8 NOR-9051

GUNNAR JOHNSON

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Janne
Båttype: Sweden Yachts 390
Seilnummer: NOR 9051
NOR Rating: NOR 0,9120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:54:23 5:54:23 5:23:11 8
Total 05.09.2015 16:54:23 5:54:23 5:23:11 8
JANNE

GUNNAR JOHNSON

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Janne
Båttype: Sweden Yachts 390
Seilnummer: NOR 9051
NOR Rating: NOR 0,9120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:54:23 5:54:23 5:23:11 8
Total 05.09.2015 16:54:23 5:54:23 5:23:11 8

GUNNAR JOHNSON (Bergens Seilforening)
Sweden Yachts 390 5:54:23 5:23:11 8 8
9 NOR-6816

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:54:06 6:54:06 5:27:33 9
Total 05.09.2015 17:54:06 6:54:06 5:27:33 9
GOD TID

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 0,7910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:54:06 6:54:06 5:27:33 9
Total 05.09.2015 17:54:06 6:54:06 5:27:33 9

Håvard Dahl (Ran Seilforening)
First 305 6:54:06 5:27:33 9 9
10 NOR-11410

Marius Filtvedt

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:16:54 5:16:54 5:30:12 10
Total 05.09.2015 16:16:54 5:16:54 5:30:12 10
NEW EXCUSE

Marius Filtvedt

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: New Excuse
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 11410
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 16:16:54 5:16:54 5:30:12 10
Total 05.09.2015 16:16:54 5:16:54 5:30:12 10

Marius Filtvedt (Bergens Seilforening)
First 44,7 5:16:54 5:30:12 10 10
11 NOR-14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:03:46 6:03:46 5:31:23 11
Total 05.09.2015 17:03:46 6:03:46 5:31:23 11
MARIE G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:03:46 6:03:46 5:31:23 11
Total 05.09.2015 17:03:46 6:03:46 5:31:23 11

Ketil Greve (Stavanger Seilforening)
X-99 JR 6:03:46 5:31:23 11 11
12 NOR-14569

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:53:18 6:53:18 6:16:30 12
Total 05.09.2015 17:53:18 6:53:18 6:16:30 12
MORILD2

Helge Asperheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Morild2
Båttype: Jeanneu Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14569
NOR Rating: NOR 0,911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2015 17:53:18 6:53:18 6:16:30 12
Total 05.09.2015 17:53:18 6:53:18 6:16:30 12

Helge Asperheim (Askøy Seilforening)
Jeanneu Sun Fast 37 6:53:18 6:16:30 12 12
13 NOR-15253

Frode MYKLEBUST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chamsiin II
Båttype: Hanse 470
Seilnummer: NOR 15253
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
CHAMSIIN II

Frode MYKLEBUST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chamsiin II
Båttype: Hanse 470
Seilnummer: NOR 15253
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Frode MYKLEBUST (Bergens Seilforening)
Hanse 470 DNF (22)
13 NOR-7447

Ståle Olsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Joyride
Båttype: Dehler 38R
Seilnummer: NOR 7447
NOR Rating: NOR 0,906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
JOYRIDE

Ståle Olsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Joyride
Båttype: Dehler 38R
Seilnummer: NOR 7447
NOR Rating: NOR 0,906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Ståle Olsen (Bergens Seilforening)
Dehler 38R DNF (22)
13 NOR-4473

norvald vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
NOR Rating: NOR 0,9063
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
LISE

norvald vikne

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: LISE
Båttype: GECCO39
Seilnummer: NOR 4473
NOR Rating: NOR 0,9063
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

norvald vikne (Bergens Seilforening)
GECCO39 DNF (22)
13 NOR-7315

HÅKON MAGNE FJÆREIDE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marta
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7315
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
MARTA

HÅKON MAGNE FJÆREIDE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Marta
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7315
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

HÅKON MAGNE FJÆREIDE (Ran Seilforening)
Scanmar 345 DNF (22)
13 NOR-6685

magnus valland

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Solveig # 2
Båttype: First 305 HR
Seilnummer: NOR 6685
NOR Rating: NOR 0,8280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
SOLVEIG # 2

magnus valland

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Solveig # 2
Båttype: First 305 HR
Seilnummer: NOR 6685
NOR Rating: NOR 0,8280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

magnus valland (Ålesunds Seilforening)
First 305 HR DNF (22)
13 NOR-11312

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
KILROY

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Kjell Hansen (Nordhordland Seilforening)
First 36.7 DNC (22)
13 NOR-14221

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SUNDANCE

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Truls Myrmehl (Åsane Seilforening)
Sun O 36ip DNC (22)
13 NOR-13443

Ingjald Selland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ty
Båttype: Bavaria 39 Cr
Seilnummer: NOR 13443
NOR Rating: NOR 0,930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TY

Ingjald Selland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ty
Båttype: Bavaria 39 Cr
Seilnummer: NOR 13443
NOR Rating: NOR 0,930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ingjald Selland (Bergens Seilforening)
Bavaria 39 Cr DNC (22)
13 NOR-12800

Pål R. Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VILJA

Pål R. Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: FIRST 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Pål R. Njølstad (Bergens Seilforening)
FIRST 36.7 DNC (22)

Tur

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
NOR-00001

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 00001
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 00001
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Are Pedersen (Stord Seilforening)
Hanse 430
NOR-12475

Bjarte Sjursen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41 Holiday
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SARAMARIE

Bjarte Sjursen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41 Holiday
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Bjarte Sjursen (Bergens Seilforening)
Bavaria 41 Holiday
NOR-0000

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: TBC
Båttype: TBC
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TBC

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: TBC
Båttype: TBC
Seilnummer: NOR 0000
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Simen Løvgren (Asker Seilforening)
TBC
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-22 20:55:43Cache read