Resultater
Startliste
Race 1: Tur Familie klasse | Starttid: 10.06.2017 11:00:00 | Startflagg: Orange | Antall deltagere: 18 |
Race 1: NOR Rating lav | Starttid: 10.06.2017 11:15:00 | Startflagg: G | Antall deltagere: 10 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-66
|
4EX
|
Albin Express | Morten Hetlevik | Mandal Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-6937
|
ARIELA
|
Linjett 32 | Rolf Romøren | Søgne Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-4253
|
BøR
|
Maxi95 | Magne Kaasa Halberg | Arendals Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-914
|
CLARK KENT
|
Express | Kristian Vale | Arendals Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-413
|
FIXIT
|
Express | Øystein Spetland | Mandal Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-3333
|
GONESAILING
|
C&C 30E | Trond Ausdal | Mandal Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-297
|
KAIZEN
|
Drake | Ola Brunvoll | Vågsbygd Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-416
|
LA LINEA
|
Albin Express | Arne Kristian Corneliussen | Lillesand Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-10323
|
LADYFIX
|
Maxi Racer | Wanda Longnes | Lillesand Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-163
|
TEAM RABALDER
|
Express | Kjell Sverre Langenes | Søgne Seilforening |
Race 1: NOR Rating Høy | Starttid: 10.06.2017 12:00:00 | Startflagg: I | Antall deltagere: 9 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-14918
|
ALMAZI
|
Elan 340 | Egil Tjomsås | Vågsbygd Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-1362
|
FLAKS
|
J/80 | Gunnar Amtedal | Vågsbygd Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11713
|
FOUR TO MATCH
|
Bavaria 42' Match | Ragnar Nielsen | Christianssands Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-4440
|
GOODWILL
|
Omega 34 | Ove Mæland | Vågsbygd Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-5825
|
JAKOBINE
|
First Class 8 | Even Åby Larsen | Lillesand Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9131
|
OVERLOAD
|
Elliott 9ss | Erik Brunborg | Christianssands Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
AFG-7984
|
SWANSPIRIT
|
Beneteau Idylle | Christian Mosgren | Arendals Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-357
|
T20%C
|
Melges 24 | Nils Vidar Stray | Vågsbygd Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11405
|
TEMPO
|
First 36,7 | Rune Pedersen | Vågsbygd Seilforening |