Resultater
Startliste
Race 1: NOR rating 0.941 - 0.999 | Startflagg: D FØRSTE START | Antall deltagere: 6 |
Race 1: NOR rating < 0.940 | Startflagg: D FØRSTE START | Antall deltagere: 4 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-14436
|
ANDWAKA
|
Contest 46 | Thorvald Haarberg | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11651
|
BåTENVåR
|
First 31,7 | Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-4352
|
SHIRAZ
|
Albin Cumulus | Gordon Wright | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-20
|
VIVANTE
|
Albin express | Svein Erik Johannessen | Åsane Seilforening |
Race 1: NOR rating uten spinnaker | Startflagg: D FØRSTE START | Antall deltagere: 5 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-10311
|
ANNE BAVARI
|
Bavaria | Kjell Heimstad | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-6816
|
GOD TID
|
First 305 | Håvard Dahl | Ran Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11356
|
NEMO
|
Elan 37 dyp kjøl | BJØRN VIE | Ran Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-7888
|
VILJE
|
X-119 | Magnus Valland | Voss Siglarlaug | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14865
|
VITO 4
|
Elan 37 | Nina Rosenlund | Ran Seilforening |
Race 1: Shorthanded | Startflagg: D FØRSTE START | Antall deltagere: 6 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11136
|
GLEDEN
|
Maxi 1050 | Håvard Espeseth | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14569
|
MORILD2
|
Jeanneu Sun Fast 37 | Helge Asperheim | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11459
|
NOVA
|
Wasa 38 | Kristian Bekkenes | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12212
|
RUBBERDUCK
|
Express 40 | Ole-Jørgen MIchelsen | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-10921
|
TIGERGUTT
|
Elan 37 | PÅL HOLST | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-15553
|
VANDAL
|
Vq32 | Bård Singstad | Ran Seilforening |
Race 1: NOR rating > 1.000 | Startflagg: E ANDRE START | Antall deltagere: 17 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-9701
|
AMARYLLIS
|
First 40.7 | Inge André Utåker | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14445
|
ARGO
|
First 45 | Kenneth Midttun | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
GBR-5052
|
BERGEN YACHT BAAT
|
ILC40 | Fabian Bruvik | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11968
|
FARVIDE
|
First 44.7 | Arvid Høgelid | Milde Båtlag | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11754
|
FIRSTPRICE
|
first 40.7 | geir einarsen | Milde Båtlag | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-160
|
HIMLALEITE
|
x-35 | Torbjørn Halvorsen | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12383
|
JYSLA LøYE
|
Farr 40 | Siddis Racing | Stavanger Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-178
|
LNX
|
X-35 | Sigurd Boasson | Ran Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-10852
|
OBELIX
|
X 37 | Knut Erik Hjorth | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-999
|
OLLIE
|
X-41 OD | Svein Andre Hol | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11590
|
PLUTO
|
First 40.7 | Thomas Magnussen | Milde Båtlag | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-203
|
RANEGUTT II
|
X-35 OD | Jan Henrik Nordeide | Ran Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11873
|
SCIROCCOIII
|
Grand Soleil | Bernt Svensedn | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14941
|
SHEEP DIP
|
DEHLER 38 | Kjetil Knudsen | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14930
|
STEGG XVI
|
Dehler 38 | Stein Olav Drange | Milde Båtlag | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-9000
|
XFRAM
|
ILC40 | Ove Gullbrå | Hjellestad Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-152
|
ZEFYR-3
|
X-35 OD | Petter Sørhaug | Askøy Seilforening |
Race 1: Turklasse | Startflagg: F TREDJE START | Antall deltagere: 11 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | Skipper | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11331
|
ALNA II
|
Hanse 341 | Kjetil Skog | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11650
|
ANDANTE FESTIVO
|
Wauquiez PS 41 | Bjørn Hanto | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-13687
|
ANN-FIELD
|
Beneteau Oceanis 40 | Beate Soltvedt | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14752
|
BLåVINGE II
|
Beneteau Oceanis 343 | Steinar Glenjen | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-000
|
BåTEN
|
Dufour 385 | Robert Johansen | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-10543
|
ELENA II
|
Bavaria 40 | Helge Økland | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-6854
|
FRI
|
Sadler 34 | Arne Kjell Nilsen | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-399
|
ODONATA
|
Dragonfly 800 Mk II | Bengt Åge Borge | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-0
|
SKYBERT
|
Bavaria 32 cruiser | Roald Skår | ingen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-13951
|
STORMEN
|
Hanse 320 | Audun Midttveit | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12371
|
UPBEAT
|
Elan 333 | Alice Syslak | Askøy Seilforening |