Resultater
Startliste
Race 1: Lys m spinnaker <1.15 | Starttid: 17.06.2011 19:05:00 | Startflagg: F | Antall deltagere: 3 |
Race 1: LYS uten spinnaker | Starttid: 17.06.2011 19:05:00 | Startflagg: E | Antall deltagere: 3 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-7447
|
JOYRIDE
|
Dehler 38 | 1,180 | Ståle Olsen | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11935
|
ROCEANN
|
Hanse315 | 1,120 | RONNY VÅGENES | Ran Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-13443
|
TY
|
Bavaria 39 | 1,210 | Ingjald Selland | Bergens Seilforening |
Race 1: LYS Doublehanded | Starttid: 17.06.2011 19:05:00 | Startflagg: O | Antall deltagere: 9 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11651
|
BåTENVåR
|
First 31.7 | 1,170 | Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11968
|
FARVIDE
|
First 44.7 | 1,390 | Arvid Høgelid | Milde Båtlag | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11136
|
GLEDEN
|
Maxi 1050 | 1,210 | Finn Espeseth | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12475
|
SARAMARIE
|
Bavaria Holiday 41 | 1,240 | Bjarte Sjursen | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11168
|
SILIUS
|
Elan 37 | 1,290 | Toril Haugsdal | Ran Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12514
|
STORM
|
Elan 37 | 1,280 | Jørund Fjøsne | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14221
|
SUNDANCE
|
SunO 36i p | 1,200 | Truls Myrmehl | Åsane Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-10921
|
TIGERGUTT
|
Elan 37 | 1,280 | PÅL HOLST | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12129
|
VITO
|
hanse 320 | 1,150 | Petter Ankjær-Jensen | Ran Seilforening |
Race 1: LYS m spinnaker 1.16-1.24 | Starttid: 17.06.2011 19:05:00 | Startflagg: G | Antall deltagere: 6 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-14136
|
FREE SPIRIT
|
Sun Od 39 DS | 1,240 | Rune Aasegg | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-10990
|
MERELLE
|
First 31,7 | 1,180 | Sigbjørn Paus | Os Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-8801
|
OLLIE ROYAL
|
Finngulf 38 | 1,240 | Svein Andre Hol | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-13519
|
S/Y FRI
|
Hanse 350 | 1,200 | John Bjordal | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11921
|
SILJE
|
J Sun Odyssey 40.3 | 1,210 | Roy Nilsen | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-5484
|
TINA FOR II
|
Maxi Mixer CR | 1,160 | Svein Skoglund | Os Seilforening |
Race 1: LYS m spinnaker >1.31 | Starttid: 17.06.2011 19:35:00 | Startflagg: K | Antall deltagere: 5 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-5690
|
AMELIA
|
Luffe 44 | 1,330 | sigurd utbjoe | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12011
|
GAMMA
|
X-43 | 1,370 | Gunnar Grevstad | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12428
|
MIRAMAR
|
Hanse 400E | 1,310 | Svein Egeland | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-13430
|
VENI VI
|
Hanse 430e | 1,330 | Jan Hjellestad | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14550
|
YABADOO IV
|
Hanse 430 | 1,330 | Trond Wickman | Bergens Seilforening |
Race 1: LYS m spinnaker 1.25-1.30 | Starttid: 17.06.2011 19:35:00 | Startflagg: J | Antall deltagere: 4 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-13590
|
(HOTEL) CESAR
|
Bavaria 41H | 1,260 | MAGNE AALEN | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12144
|
FS 2
|
Beneteau First 34.7 | 1,270 | Jan Vidar Nordstrand | Nordhordland Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11074
|
MATCH
|
Bavaria Match 35 | 1,280 | Rolf Granli Gangdal | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
AUS-7151
|
OCEAN SPIRIT
|
Farr 30 | 1,300 | Øyvind Vikne | Ran Seilforening |
Race 2: Lys m spinnaker <1.15 | Starttid: 19.06.2011 10:05:00 | Startflagg: F | Antall deltagere: 3 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-192
|
EXENA
|
Express | 1,120 | Ole Petter Wickmann | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11094
|
WAVEDANCER
|
Elan 33 | 1,130 | Bengt Åge Borge | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-6760
|
ØLLE BøLLE
|
Maxi 999 | 1,150 | Ole-Jørgen MIchelsen | Askøy Seilforening |
Race 2: LYS uten spinnaker | Starttid: 19.06.2011 10:05:00 | Startflagg: E | Antall deltagere: 3 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-7447
|
JOYRIDE
|
Dehler 38 | 1,180 | Ståle Olsen | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11935
|
ROCEANN
|
Hanse315 | 1,120 | RONNY VÅGENES | Ran Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-13443
|
TY
|
Bavaria 39 | 1,210 | Ingjald Selland | Bergens Seilforening |
Race 2: LYS Doublehanded | Starttid: 19.06.2011 10:05:00 | Startflagg: O | Antall deltagere: 9 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-11651
|
BåTENVåR
|
First 31.7 | 1,170 | Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11968
|
FARVIDE
|
First 44.7 | 1,390 | Arvid Høgelid | Milde Båtlag | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11136
|
GLEDEN
|
Maxi 1050 | 1,210 | Finn Espeseth | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12475
|
SARAMARIE
|
Bavaria Holiday 41 | 1,240 | Bjarte Sjursen | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11168
|
SILIUS
|
Elan 37 | 1,290 | Toril Haugsdal | Ran Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12514
|
STORM
|
Elan 37 | 1,280 | Jørund Fjøsne | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14221
|
SUNDANCE
|
SunO 36i p | 1,200 | Truls Myrmehl | Åsane Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-10921
|
TIGERGUTT
|
Elan 37 | 1,280 | PÅL HOLST | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12129
|
VITO
|
hanse 320 | 1,150 | Petter Ankjær-Jensen | Ran Seilforening |
Race 2: LYS m spinnaker >1.31 | Starttid: 19.06.2011 10:35:00 | Startflagg: K | Antall deltagere: 5 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-5690
|
AMELIA
|
Luffe 44 | 1,330 | sigurd utbjoe | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12011
|
GAMMA
|
X-43 | 1,370 | Gunnar Grevstad | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12428
|
MIRAMAR
|
Hanse 400E | 1,310 | Svein Egeland | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-13430
|
VENI VI
|
Hanse 430e | 1,330 | Jan Hjellestad | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-14550
|
YABADOO IV
|
Hanse 430 | 1,330 | Trond Wickman | Bergens Seilforening |
Race 2: LYS m spinnaker 1.25-1.30 | Starttid: 19.06.2011 10:35:00 | Startflagg: J | Antall deltagere: 4 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-13590
|
(HOTEL) CESAR
|
Bavaria 41H | 1,260 | MAGNE AALEN | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-12144
|
FS 2
|
Beneteau First 34.7 | 1,270 | Jan Vidar Nordstrand | Nordhordland Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11074
|
MATCH
|
Bavaria Match 35 | 1,280 | Rolf Granli Gangdal | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
AUS-7151
|
OCEAN SPIRIT
|
Farr 30 | 1,300 | Øyvind Vikne | Ran Seilforening |
Race 2: LYS m spinnaker 1.16-1.24 | Starttid: 19.06.2011 10:35:00 | Startflagg: G | Antall deltagere: 6 |
Seilnr | Båtnavn | Båttype | HCP | Mannskap 1 | Forening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR-14136
|
FREE SPIRIT
|
Sun Od 39 DS | 1,240 | Rune Aasegg | Bergens Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-10990
|
MERELLE
|
First 31,7 | 1,180 | Sigbjørn Paus | Os Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-8801
|
OLLIE ROYAL
|
Finngulf 38 | 1,240 | Svein Andre Hol | Askøy Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-13519
|
S/Y FRI
|
Hanse 350 | 1,200 | John Bjordal | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-11921
|
SILJE
|
J Sun Odyssey 40.3 | 1,210 | Roy Nilsen | Stord Seilforening | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NOR-5484
|
TINA FOR II
|
Maxi Mixer CR | 1,160 | Svein Skoglund | Os Seilforening |