Klasse: Bic-brett - U13 (ikke NM) |
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 2
Henrik Kalgraff Aasheim
Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kalgraff Aasheim |
Glesnes Ungdom- og idrettslag |
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Sverre |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Bic-brett - U15 |
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofia Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 61
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kathinka Mørner |
Åsane Seilforening |
NOR 26
Mikkel Løtveit
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikkel Løtveit |
Åsane Seilforening |
Andrine Hofstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andrine Hofstad |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Bic-brett - U17 |
NOR 43
jakob ruud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jakob ruud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Bjørne |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 141
Kristian K Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian K Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 121
Haakon Brunvoll Nustad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Brunvoll Nustad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2120
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Wetlesen Borge |
Kongelig Norsk Seilforening |
Matteo Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matteo Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1117
Marius Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 67
Finn Lippestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 67
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Lippestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 137
Live Rabo Lund-Roland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Live Rabo Lund-Roland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 90
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Hessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 215
Ole Standal Barstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Standal Barstad |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: RS:X - Junior |
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Frithjof Askvig |
Asker Seilforening |
NOR 252
endre funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 252
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
endre funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 89
Pauline Mørner
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 89
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pauline Mørner |
Åsane Seilforening |
NOR 103
Marie Brunvoll Nustad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 103
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Brunvoll Nustad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 126
hannah kirkestuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
hannah kirkestuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 333
Kaja Mobekk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Mobekk |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: RS:X - Senior |
NOR 7
sebastian Wang-Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sebastian Wang-Hansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 23
Maria Mollestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Mollestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 510
sjur funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sjur funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 57
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12581
Fredrik Berven
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 12581
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Berven |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |