Klasse: 11:Mod |
NOR 317
Jhnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: The White Rabbit Båttype: 11:mod Seilnummer: NOR 317
|
|
Ulf Lønnemo
Seilforening: Båtnavn: The White Rabbit Båttype: 11:mod Seilnummer: NOR 317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:29:42 |
9:19:42 |
9:19:42 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
The White Rabbit
Jhnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: The White Rabbit Båttype: 11:mod Seilnummer: NOR 317
|
|
Ulf Lønnemo
Seilforening: Båtnavn: The White Rabbit Båttype: 11:mod Seilnummer: NOR 317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:29:42 |
9:19:42 |
9:19:42 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11:mod |
Jhnny Hjerpseth |
Røyken Seilforening |
NOR 174
Alexa de Marichalar
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: DNV GL Båttype: 11MOD Seilnummer: NOR 174
|
|
René Thierry d’Ailhaud de Brisis
Seilforening: Båtnavn: DNV GL Båttype: 11MOD Seilnummer: NOR 174
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:52:26 |
10:42:26 |
10:42:26 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
DNV GL
Alexa de Marichalar
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: DNV GL Båttype: 11MOD Seilnummer: NOR 174
|
|
René Thierry d’Ailhaud de Brisis
Seilforening: Båtnavn: DNV GL Båttype: 11MOD Seilnummer: NOR 174
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:52:26 |
10:42:26 |
10:42:26 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11MOD |
Alexa de Marichalar |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 179
Aage Andersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vill Vakker & Våt Båttype: 11 meter Seilnummer: NOR 179
|
|
Kristoffer Gundersen
Seilforening: Båtnavn: Vill Vakker & Våt Båttype: 11 meter Seilnummer: NOR 179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:34:27 |
9:24:27 |
9:24:27 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vill Vakker & Våt
Aage Andersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vill Vakker & Våt Båttype: 11 meter Seilnummer: NOR 179
|
|
Kristoffer Gundersen
Seilforening: Båtnavn: Vill Vakker & Våt Båttype: 11 meter Seilnummer: NOR 179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:34:27 |
9:24:27 |
9:24:27 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11 meter |
Aage Andersen |
Soon Seilforening |
NOR 173
Nils Parnemann
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: nipa Båttype: 11 mod OD Seilnummer: NOR 173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
nipa
Nils Parnemann
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: nipa Båttype: 11 mod OD Seilnummer: NOR 173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11 mod OD |
Nils Parnemann |
Ullern Seilforening |
NOR 160
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Victor Larsson
Seilforening: Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:37:20 |
9:27:20 |
9:27:20 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Point 2 Point
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Victor Larsson
Seilforening: Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:37:20 |
9:27:20 |
9:27:20 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11 Meter |
Anders Larsson |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Express |
NOR 146
Asbjørn Aas
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Spjutet Båttype: Express Seilnummer: NOR 146
|
|
Jan Magnus Danielsen
Seilforening: Båtnavn: Spjutet Båttype: Express Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:27:01 |
10:47:01 |
10:47:01 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Spjutet
Asbjørn Aas
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Spjutet Båttype: Express Seilnummer: NOR 146
|
|
Jan Magnus Danielsen
Seilforening: Båtnavn: Spjutet Båttype: Express Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:27:01 |
10:47:01 |
10:47:01 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Asbjørn Aas |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 101
Jan Sverre Reboli Paulsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fairytale Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 101
|
|
Thomas Græsholt
Seilforening: Båtnavn: Fairytale Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:40:30 |
11:00:30 |
11:00:30 |
|
32 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fairytale
Jan Sverre Reboli Paulsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fairytale Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 101
|
|
Thomas Græsholt
Seilforening: Båtnavn: Fairytale Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:40:30 |
11:00:30 |
11:00:30 |
|
32 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Jan Sverre Reboli Paulsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 168
André Vogt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Elix Båttype: Express Seilnummer: NOR 168
|
|
Arnfinn Løv-Mikkelsen
Seilforening: Båtnavn: Elix Båttype: Express Seilnummer: NOR 168
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:35:20 |
10:55:20 |
10:55:20 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elix
André Vogt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Elix Båttype: Express Seilnummer: NOR 168
|
|
Arnfinn Løv-Mikkelsen
Seilforening: Båtnavn: Elix Båttype: Express Seilnummer: NOR 168
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:35:20 |
10:55:20 |
10:55:20 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
André Vogt |
Oslo Seilforening |
NOR 535
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Thunderchicken Båttype: Express Seilnummer: NOR 535
|
|
Cecilie Caroline Melbye
Seilforening: Båtnavn: Thunderchicken Båttype: Express Seilnummer: NOR 535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:15:50 |
10:35:50 |
10:35:50 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thunderchicken
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Thunderchicken Båttype: Express Seilnummer: NOR 535
|
|
Cecilie Caroline Melbye
Seilforening: Båtnavn: Thunderchicken Båttype: Express Seilnummer: NOR 535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:15:50 |
10:35:50 |
10:35:50 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Erling Guderud |
Bærum Seilforening |
NOR 154
Jon A Houge
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team Bitpro Båttype: Express Seilnummer: NOR 154
|
|
Kjetil Solvang
Seilforening: Båtnavn: Team Bitpro Båttype: Express Seilnummer: NOR 154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:45 |
10:24:45 |
10:24:45 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Team Bitpro
Jon A Houge
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team Bitpro Båttype: Express Seilnummer: NOR 154
|
|
Kjetil Solvang
Seilforening: Båtnavn: Team Bitpro Båttype: Express Seilnummer: NOR 154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:45 |
10:24:45 |
10:24:45 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Jon A Houge |
Christianssands Seilforening |
NOR 1150
Trygve Leergaard
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Båttype: Express Seilnummer: NOR 1150
|
|
Esben Keim
Seilforening: Båtnavn: Hvergang Båttype: Express Seilnummer: NOR 1150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:05:12 |
10:25:12 |
10:25:12 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hvergang
Trygve Leergaard
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Båttype: Express Seilnummer: NOR 1150
|
|
Esben Keim
Seilforening: Båtnavn: Hvergang Båttype: Express Seilnummer: NOR 1150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:05:12 |
10:25:12 |
10:25:12 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Trygve Leergaard |
Oslo Seilforening |
NOR 727
Steffen Skjønberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Powerplay Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 727
|
|
Maria Öhrn
Seilforening: Båtnavn: Powerplay Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:40 |
10:27:40 |
10:27:40 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Powerplay
Steffen Skjønberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Powerplay Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 727
|
|
Maria Öhrn
Seilforening: Båtnavn: Powerplay Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:40 |
10:27:40 |
10:27:40 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Steffen Skjønberg |
Bærum Seilforening |
NOR 424
Jørn-Erik Ruud
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Team JAKE Båttype: Express Seilnummer: NOR 424
|
|
Holme Erik
Seilforening: Båtnavn: Team JAKE Båttype: Express Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:13:19 |
10:33:19 |
10:33:19 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Team JAKE
Jørn-Erik Ruud
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Team JAKE Båttype: Express Seilnummer: NOR 424
|
|
Holme Erik
Seilforening: Båtnavn: Team JAKE Båttype: Express Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:13:19 |
10:33:19 |
10:33:19 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Jørn-Erik Ruud |
Moss Seilforening |
NOR 501
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: BlackJack Båttype: Express Seilnummer: NOR 501
|
|
Kim Witnæs
Seilforening: Båtnavn: BlackJack Båttype: Express Seilnummer: NOR 501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:21 |
10:41:21 |
10:41:21 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BlackJack
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: BlackJack Båttype: Express Seilnummer: NOR 501
|
|
Kim Witnæs
Seilforening: Båtnavn: BlackJack Båttype: Express Seilnummer: NOR 501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:21 |
10:41:21 |
10:41:21 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Thomas Elvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 608
Trym Christensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Hexa Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 608
|
|
Mikkel Hatland
Seilforening: Båtnavn: Hexa Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 608
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:17:37 |
10:37:37 |
10:37:37 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hexa
Trym Christensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Hexa Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 608
|
|
Mikkel Hatland
Seilforening: Båtnavn: Hexa Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 608
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:17:37 |
10:37:37 |
10:37:37 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Trym Christensen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 324
Fredrik Thafvelin
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Crux Båttype: Express Seilnummer: NOR 324
|
|
Nicolay Thafvelin
Seilforening: Båtnavn: Crux Båttype: Express Seilnummer: NOR 324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Crux
Fredrik Thafvelin
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Crux Båttype: Express Seilnummer: NOR 324
|
|
Nicolay Thafvelin
Seilforening: Båtnavn: Crux Båttype: Express Seilnummer: NOR 324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Fredrik Thafvelin |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 164
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: DNF3 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 164
|
|
Asbjørn Følstad
Seilforening: Båtnavn: DNF3 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:24 |
10:41:24 |
10:41:24 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
DNF3
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: DNF3 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 164
|
|
Asbjørn Følstad
Seilforening: Båtnavn: DNF3 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:24 |
10:41:24 |
10:41:24 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Jostein Magnussen |
Oslo Seilforening |
NOR 493
Morten Ring-Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Manito Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Dag Johannes Tønder
Seilforening: Båtnavn: Manito Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:24:00 |
10:44:00 |
10:44:00 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Manito
Morten Ring-Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Manito Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Dag Johannes Tønder
Seilforening: Båtnavn: Manito Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:24:00 |
10:44:00 |
10:44:00 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Morten Ring-Andersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 121
Thomas Berge Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: RelaX Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 121
|
|
Jostein Greve
Seilforening: Båtnavn: RelaX Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:59 |
10:43:59 |
10:43:59 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
RelaX
Thomas Berge Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: RelaX Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 121
|
|
Jostein Greve
Seilforening: Båtnavn: RelaX Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:59 |
10:43:59 |
10:43:59 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Thomas Berge Johannessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 128
Bjørn Nilsen
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Team Botrening Båttype: Express Seilnummer: NOR 128
|
|
Hanne Sondresen
Seilforening: Båtnavn: Team Botrening Båttype: Express Seilnummer: NOR 128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:17:04 |
10:37:04 |
10:37:04 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Team Botrening
Bjørn Nilsen
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Team Botrening Båttype: Express Seilnummer: NOR 128
|
|
Hanne Sondresen
Seilforening: Båtnavn: Team Botrening Båttype: Express Seilnummer: NOR 128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:17:04 |
10:37:04 |
10:37:04 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Bjørn Nilsen |
Brevik Seilforening |
NOR 694
Stein Thoresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: X`n Båttype: Express Seilnummer: NOR 694
|
|
Ragnar Rabe
Seilforening: Båtnavn: X`n Båttype: Express Seilnummer: NOR 694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:17 |
10:27:17 |
10:27:17 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X`n
Stein Thoresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: X`n Båttype: Express Seilnummer: NOR 694
|
|
Ragnar Rabe
Seilforening: Båtnavn: X`n Båttype: Express Seilnummer: NOR 694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:17 |
10:27:17 |
10:27:17 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Stein Thoresen |
Bærum Seilforening |
NOR 2
Erik Rønneberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Snabben Båttype: Express Seilnummer: NOR 2
|
|
Niina Simola
Seilforening: Båtnavn: Snabben Båttype: Express Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:18:21 |
10:38:21 |
10:38:21 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Snabben
Erik Rønneberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Snabben Båttype: Express Seilnummer: NOR 2
|
|
Niina Simola
Seilforening: Båtnavn: Snabben Båttype: Express Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:18:21 |
10:38:21 |
10:38:21 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Erik Rønneberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 136
Tore Volden
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Brisen Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 136
|
|
Ingrid Fladmark
Seilforening: Båtnavn: Brisen Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:49 |
10:45:49 |
10:45:49 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Brisen
Tore Volden
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Brisen Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 136
|
|
Ingrid Fladmark
Seilforening: Båtnavn: Brisen Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:49 |
10:45:49 |
10:45:49 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Tore Volden |
Oslo Seilforening |
NOR 530
Jørn Fougner
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: MinX Båttype: Express Seilnummer: NOR 530
|
|
Simen Fougner
Seilforening: Båtnavn: MinX Båttype: Express Seilnummer: NOR 530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:23 |
10:41:23 |
10:41:23 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MinX
Jørn Fougner
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: MinX Båttype: Express Seilnummer: NOR 530
|
|
Simen Fougner
Seilforening: Båtnavn: MinX Båttype: Express Seilnummer: NOR 530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:23 |
10:41:23 |
10:41:23 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Jørn Fougner |
Brevik Seilforening |
NOR 36
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SielaXperience Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 36
|
|
Sindre Bakke
Seilforening: Båtnavn: SielaXperience Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:26 |
10:41:26 |
10:41:26 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SielaXperience
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SielaXperience Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 36
|
|
Sindre Bakke
Seilforening: Båtnavn: SielaXperience Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:26 |
10:41:26 |
10:41:26 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 7
Sindre Hallandvik Langenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NOR-7 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 7
|
|
Eirik Christoffersen
Seilforening: Båtnavn: NOR-7 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:52 |
10:50:52 |
10:50:52 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NOR-7
Sindre Hallandvik Langenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NOR-7 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 7
|
|
Eirik Christoffersen
Seilforening: Båtnavn: NOR-7 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:52 |
10:50:52 |
10:50:52 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Sindre Hallandvik Langenes |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1105
Ulrik Hesselroth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Valborg Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 1105
|
|
Helge Solfjeld
Seilforening: Båtnavn: Valborg Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 1105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:50:39 |
11:10:39 |
11:10:39 |
|
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Valborg
Ulrik Hesselroth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Valborg Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 1105
|
|
Helge Solfjeld
Seilforening: Båtnavn: Valborg Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 1105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:50:39 |
11:10:39 |
11:10:39 |
|
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Ulrik Hesselroth |
Oslo Seilforening |
NOR 413
Mathias Friis
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: FriiStilt Båttype: Express Seilnummer: NOR 413
|
|
espen tønnesson
Seilforening: Båtnavn: FriiStilt Båttype: Express Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:02:26 |
10:22:26 |
10:22:26 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FriiStilt
Mathias Friis
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: FriiStilt Båttype: Express Seilnummer: NOR 413
|
|
espen tønnesson
Seilforening: Båtnavn: FriiStilt Båttype: Express Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:02:26 |
10:22:26 |
10:22:26 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Mathias Friis |
Oslo Seilforening |
NOR 212
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sfinx Båttype: Express Seilnummer: NOR 212
|
|
Tim Stockfleth
Seilforening: Båtnavn: Sfinx Båttype: Express Seilnummer: NOR 212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:26:09 |
10:46:09 |
10:46:09 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sfinx
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sfinx Båttype: Express Seilnummer: NOR 212
|
|
Tim Stockfleth
Seilforening: Båtnavn: Sfinx Båttype: Express Seilnummer: NOR 212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:26:09 |
10:46:09 |
10:46:09 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Kjetil Mo |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 259
Daniel Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Asbjørg Båttype: express Seilnummer: NOR 259
|
|
mats andersen
Seilforening: Båtnavn: Asbjørg Båttype: express Seilnummer: NOR 259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:33:09 |
10:53:09 |
10:53:09 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Asbjørg
Daniel Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Asbjørg Båttype: express Seilnummer: NOR 259
|
|
mats andersen
Seilforening: Båtnavn: Asbjørg Båttype: express Seilnummer: NOR 259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:33:09 |
10:53:09 |
10:53:09 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
express |
Daniel Andersen |
Oslo Seilforening |
NOR 950
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Expenser Båttype: Express Seilnummer: NOR 950
|
|
Lars-Jakob Alveberg
Seilforening: Båtnavn: Expenser Båttype: Express Seilnummer: NOR 950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:11:30 |
10:31:30 |
10:31:30 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Expenser
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Expenser Båttype: Express Seilnummer: NOR 950
|
|
Lars-Jakob Alveberg
Seilforening: Båtnavn: Expenser Båttype: Express Seilnummer: NOR 950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:11:30 |
10:31:30 |
10:31:30 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Morten Larsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2013
Øysten Fuglesang
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Y-Not Båttype: Express Seilnummer: NOR 2013
|
|
Målfrid Stadås
Seilforening: Båtnavn: Y-Not Båttype: Express Seilnummer: NOR 2013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:05:22 |
10:25:22 |
10:25:22 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Y-Not
Øysten Fuglesang
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Y-Not Båttype: Express Seilnummer: NOR 2013
|
|
Målfrid Stadås
Seilforening: Båtnavn: Y-Not Båttype: Express Seilnummer: NOR 2013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:05:22 |
10:25:22 |
10:25:22 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Øysten Fuglesang |
Soon Seilforening |
NOR 349
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: GORMELINE RACING Båttype: Express Seilnummer: NOR 349
|
|
Knut Bremer
Seilforening: Båtnavn: GORMELINE RACING Båttype: Express Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GORMELINE RACING
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: GORMELINE RACING Båttype: Express Seilnummer: NOR 349
|
|
Knut Bremer
Seilforening: Båtnavn: GORMELINE RACING Båttype: Express Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Jan Fredrik Knudsen |
Oslo Seilforening |
NOR 972
Kari Handeland
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Overmot Båttype: Express Seilnummer: NOR 972
|
|
Michael Zwaig
Seilforening: Båtnavn: Overmot Båttype: Express Seilnummer: NOR 972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Overmot
Kari Handeland
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Overmot Båttype: Express Seilnummer: NOR 972
|
|
Michael Zwaig
Seilforening: Båtnavn: Overmot Båttype: Express Seilnummer: NOR 972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Kari Handeland |
Moss Seilforening |
NOR 130
Danckert Mellby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Pressless Båttype: Express Seilnummer: NOR 130
|
|
Svein Fjellstad
Seilforening: Båtnavn: Pressless Båttype: Express Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:22 |
10:41:22 |
10:41:22 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pressless
Danckert Mellby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Pressless Båttype: Express Seilnummer: NOR 130
|
|
Svein Fjellstad
Seilforening: Båtnavn: Pressless Båttype: Express Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:22 |
10:41:22 |
10:41:22 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Danckert Mellby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 952
Camilla Foss Hanssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 952
|
|
Sandra Lauritzen
Seilforening: Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:10 |
10:56:10 |
10:56:10 |
|
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Regattamaskinen Asbjørn
Camilla Foss Hanssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 952
|
|
Sandra Lauritzen
Seilforening: Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:10 |
10:56:10 |
10:56:10 |
|
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Camilla Foss Hanssen |
Oslo Seilforening |
NOR 1059
Ståle Hammersland
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Albine Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 1059
|
|
Ole Damman
Seilforening: Båtnavn: Albine Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 1059
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:41:13 |
11:01:13 |
11:17:44 |
Prosentstraff |
35 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albine
Ståle Hammersland
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Albine Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 1059
|
|
Ole Damman
Seilforening: Båtnavn: Albine Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 1059
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:41:13 |
11:01:13 |
11:17:44 |
Prosentstraff |
35 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Ståle Hammersland |
Drammens Seilforening |
NOR 190
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190
|
|
Kristian Østlie
Seilforening: Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:46:06 |
11:06:06 |
11:06:06 |
|
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Salacia
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190
|
|
Kristian Østlie
Seilforening: Båtnavn: Salacia Båttype: Albin eXpress Seilnummer: NOR 190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:46:06 |
11:06:06 |
11:06:06 |
|
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin eXpress |
Marius Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 755
erik holter
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Orca Båttype: Express Seilnummer: NOR 755
|
|
Ruben Velten
Seilforening: Båtnavn: Orca Båttype: Express Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:02 |
10:26:02 |
10:26:02 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Orca
erik holter
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Orca Båttype: Express Seilnummer: NOR 755
|
|
Ruben Velten
Seilforening: Båtnavn: Orca Båttype: Express Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:02 |
10:26:02 |
10:26:02 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
erik holter |
Oslo Seilforening |
NOR 855
Fredrik Cook Jensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Alibi Båttype: Express Seilnummer: NOR 855
|
|
Christian Storslatten
Seilforening: Båtnavn: Alibi Båttype: Express Seilnummer: NOR 855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:19:25 |
10:39:25 |
10:39:25 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alibi
Fredrik Cook Jensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Alibi Båttype: Express Seilnummer: NOR 855
|
|
Christian Storslatten
Seilforening: Båtnavn: Alibi Båttype: Express Seilnummer: NOR 855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:19:25 |
10:39:25 |
10:39:25 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Fredrik Cook Jensen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 186
Camilla Nore
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Albicilla Båttype: Express Seilnummer: NOR 186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:40 |
10:27:40 |
10:27:40 |
DSQ |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albicilla
Camilla Nore
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Albicilla Båttype: Express Seilnummer: NOR 186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:40 |
10:27:40 |
10:27:40 |
DSQ |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Camilla Nore |
Oslo Seilforening |
NOR 134
Andreas Næss
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Sprøyt Båttype: Express Seilnummer: NOR 134
|
|
Hermann Thomasgaard
Seilforening: Båtnavn: Sprøyt Båttype: Express Seilnummer: NOR 134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:18:48 |
10:38:48 |
10:38:48 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sprøyt
Andreas Næss
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Sprøyt Båttype: Express Seilnummer: NOR 134
|
|
Hermann Thomasgaard
Seilforening: Båtnavn: Sprøyt Båttype: Express Seilnummer: NOR 134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:18:48 |
10:38:48 |
10:38:48 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Andreas Næss |
Oslo Seilforening |
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Milonga Båttype: Express Seilnummer: NOR 124
|
|
Rolf Ollmar
Seilforening: Båtnavn: Milonga Båttype: Express Seilnummer: NOR 124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milonga
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Milonga Båttype: Express Seilnummer: NOR 124
|
|
Rolf Ollmar
Seilforening: Båtnavn: Milonga Båttype: Express Seilnummer: NOR 124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Eirik Malthe-Sørenssen |
Oslo Seilforening |
NOR 201
Aril Spetalen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Mariatta Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 201
|
|
Jan Henrik Wold
Seilforening: Båtnavn: Mariatta Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:15 |
10:41:15 |
10:41:15 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mariatta
Aril Spetalen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Mariatta Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 201
|
|
Jan Henrik Wold
Seilforening: Båtnavn: Mariatta Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:15 |
10:41:15 |
10:41:15 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Aril Spetalen |
Ullern Seilforening |
NOR 156
Ole Kolbjørn Laukvik
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Aquila 1 Båttype: Express Seilnummer: NOR 156
|
|
Andreas Myklebust
Seilforening: Båtnavn: Aquila 1 Båttype: Express Seilnummer: NOR 156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:36 |
11:33:36 |
11:33:36 |
|
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aquila 1
Ole Kolbjørn Laukvik
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Aquila 1 Båttype: Express Seilnummer: NOR 156
|
|
Andreas Myklebust
Seilforening: Båtnavn: Aquila 1 Båttype: Express Seilnummer: NOR 156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:36 |
11:33:36 |
11:33:36 |
|
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Ole Kolbjørn Laukvik |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 40 |
Klasse: First 31.7 |
NOR 11817
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Minion
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Øystein Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 10990
erik kverum
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Hårek Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10990
|
|
Steinar Skui
Seilforening: Båtnavn: Hårek Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10990
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:33:13 |
11:03:13 |
11:03:13 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hårek
erik kverum
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Hårek Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10990
|
|
Steinar Skui
Seilforening: Båtnavn: Hårek Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10990
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:33:13 |
11:03:13 |
11:03:13 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
erik kverum |
Hurum Seilforening |
NOR10107 10107
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR10107 10107
|
|
Rolf Krohg-Søensen
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR10107 10107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:49:41 |
10:19:41 |
10:19:41 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JOY IV
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR10107 10107
|
|
Rolf Krohg-Søensen
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR10107 10107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:49:41 |
10:19:41 |
10:19:41 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
TROND GUNDERSEN |
Asker Seilforening |
NOR 9797
Jan-Kristian Vedeler
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: SJAMAN Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 9797
|
|
Øyvind Nilsson
Seilforening: Båtnavn: SJAMAN Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 9797
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:36:03 |
10:06:03 |
10:06:03 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SJAMAN
Jan-Kristian Vedeler
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: SJAMAN Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 9797
|
|
Øyvind Nilsson
Seilforening: Båtnavn: SJAMAN Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 9797
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:36:03 |
10:06:03 |
10:06:03 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Jan-Kristian Vedeler |
Tønsberg Seilforening |
NOR 10324
Frode Heggdal Larsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ZIGGY Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:55:55 |
10:25:55 |
10:25:55 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ZIGGY
Frode Heggdal Larsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ZIGGY Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:55:55 |
10:25:55 |
10:25:55 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Frode Heggdal Larsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12392
Edvard Aspelund
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392
|
|
Vegard Aspelund
Seilforening: Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:44:10 |
10:14:10 |
10:14:10 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ragnhild
Edvard Aspelund
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392
|
|
Vegard Aspelund
Seilforening: Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:44:10 |
10:14:10 |
10:14:10 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Edvard Aspelund |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 9763
BJØRN EIRIK OLSEN
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Wish Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 9763
|
|
Olsen John Arne
Seilforening: Båtnavn: Wish Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 9763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:38:00 |
10:08:00 |
10:08:00 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wish
BJØRN EIRIK OLSEN
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Wish Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 9763
|
|
Olsen John Arne
Seilforening: Båtnavn: Wish Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 9763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:38:00 |
10:08:00 |
10:08:00 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31,7 |
BJØRN EIRIK OLSEN |
Tønsberg Seilforening |
NOR 12081
Lise Sørbø
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Nordanatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12081
|
|
Kevin J. Tuttle
Seilforening: Båtnavn: Nordanatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12081
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:10:38 |
10:40:38 |
10:40:38 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nordanatt
Lise Sørbø
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Nordanatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12081
|
|
Kevin J. Tuttle
Seilforening: Båtnavn: Nordanatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12081
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:10:38 |
10:40:38 |
10:40:38 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Lise Sørbø |
Asker Seilforening |
NOR 9322
Kjell Ellila
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Tarzan Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 9322
|
|
Georg Ellila
Seilforening: Båtnavn: Tarzan Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 9322
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:02:41 |
10:32:41 |
10:32:41 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tarzan
Kjell Ellila
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Tarzan Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 9322
|
|
Georg Ellila
Seilforening: Båtnavn: Tarzan Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 9322
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:02:41 |
10:32:41 |
10:32:41 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31,7 |
Kjell Ellila |
Tønsberg Seilforening |
NOR 12106
Emil Kjellesvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fortissimo Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12106
|
|
Torkjell Hovland
Seilforening: Båtnavn: Fortissimo Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:08:16 |
10:38:16 |
10:38:16 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fortissimo
Emil Kjellesvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fortissimo Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12106
|
|
Torkjell Hovland
Seilforening: Båtnavn: Fortissimo Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:08:16 |
10:38:16 |
10:38:16 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Emil Kjellesvik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 10176
Espen Kringlen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Raptor Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 10176
|
|
Stig Jarnes
Seilforening: Båtnavn: Raptor Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 10176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:38:13 |
11:08:13 |
11:08:13 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Raptor
Espen Kringlen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Raptor Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 10176
|
|
Stig Jarnes
Seilforening: Båtnavn: Raptor Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 10176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:38:13 |
11:08:13 |
11:08:13 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31,7 |
Espen Kringlen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9775
Jonas Smitt-Amundsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bilbo Båttype: Beneteau First 31.7 Seilnummer: NOR 9775
|
|
Pål Smitt-Amundsen
Seilforening: Båtnavn: Bilbo Båttype: Beneteau First 31.7 Seilnummer: NOR 9775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:32:00 |
11:02:00 |
11:02:00 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bilbo
Jonas Smitt-Amundsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bilbo Båttype: Beneteau First 31.7 Seilnummer: NOR 9775
|
|
Pål Smitt-Amundsen
Seilforening: Båtnavn: Bilbo Båttype: Beneteau First 31.7 Seilnummer: NOR 9775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:32:00 |
11:02:00 |
11:02:00 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau First 31.7 |
Jonas Smitt-Amundsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13372
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Andrew Rutherfurd
Seilforening: Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:41:45 |
10:11:45 |
10:11:45 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SANA
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Andrew Rutherfurd
Seilforening: Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:41:45 |
10:11:45 |
10:11:45 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Ole Fredrik Melleby |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Flerskrog |
NOR 274
Bernt Biberg
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Diddy Wah Diddy Båttype: Rackam 26 Seilnummer: NOR 274
|
|
Alf Terje Andresen
Seilforening: Båtnavn: Diddy Wah Diddy Båttype: Rackam 26 Seilnummer: NOR 274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:59:06 |
10:09:06 |
11:53:51 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diddy Wah Diddy
Bernt Biberg
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Diddy Wah Diddy Båttype: Rackam 26 Seilnummer: NOR 274
|
|
Alf Terje Andresen
Seilforening: Båtnavn: Diddy Wah Diddy Båttype: Rackam 26 Seilnummer: NOR 274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:59:06 |
10:09:06 |
11:53:51 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rackam 26 |
Bernt Biberg |
Viken Flerskrogseilere |
NOR 286
Niclas Lindblad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: CostaNoc Båttype: FP Belize Seilnummer: NOR 286
|
|
Stein Almhjell
Seilforening: Båtnavn: CostaNoc Båttype: FP Belize Seilnummer: NOR 286
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 05:00:07 |
13:10:07 |
12:34:33 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CostaNoc
Niclas Lindblad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: CostaNoc Båttype: FP Belize Seilnummer: NOR 286
|
|
Stein Almhjell
Seilforening: Båtnavn: CostaNoc Båttype: FP Belize Seilnummer: NOR 286
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 05:00:07 |
13:10:07 |
12:34:33 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FP Belize |
Niclas Lindblad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 245
Jan Birger Jansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Musikana iii Båttype: Dragonfly 25 Seilnummer: NOR 245
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:17:56 |
12:27:56 |
14:57:31 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Musikana iii
Jan Birger Jansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Musikana iii Båttype: Dragonfly 25 Seilnummer: NOR 245
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:17:56 |
12:27:56 |
14:57:31 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dragonfly 25 |
Jan Birger Jansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 252
Lars Reinskou
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Rastløs Båttype: TRT 1200CR Seilnummer: NOR 252
|
|
Jon Reinskou
Seilforening: Båtnavn: Rastløs Båttype: TRT 1200CR Seilnummer: NOR 252
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:54:29 |
10:04:29 |
11:32:08 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rastløs
Lars Reinskou
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Rastløs Båttype: TRT 1200CR Seilnummer: NOR 252
|
|
Jon Reinskou
Seilforening: Båtnavn: Rastløs Båttype: TRT 1200CR Seilnummer: NOR 252
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:54:29 |
10:04:29 |
11:32:08 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TRT 1200CR |
Lars Reinskou |
Moss Seilforening |
NOR 242
Odd Marius Rosvold
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Vaaghals Båttype: Flerskrog Seilnummer: NOR 242
|
|
Alexander Ayling
Seilforening: Båtnavn: Vaaghals Båttype: Flerskrog Seilnummer: NOR 242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:14:20 |
9:24:20 |
11:39:46 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vaaghals
Odd Marius Rosvold
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Vaaghals Båttype: Flerskrog Seilnummer: NOR 242
|
|
Alexander Ayling
Seilforening: Båtnavn: Vaaghals Båttype: Flerskrog Seilnummer: NOR 242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:14:20 |
9:24:20 |
11:39:46 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flerskrog |
Odd Marius Rosvold |
Viken Flerskrogseilere |
NOR 275
Joakim Fagerli
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Leto Båttype: Gemini 105 MC Seilnummer: NOR 275
|
|
Robert Sæther
Seilforening: Båtnavn: Leto Båttype: Gemini 105 MC Seilnummer: NOR 275
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 06:39:18 |
14:49:18 |
13:33:42 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Leto
Joakim Fagerli
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Leto Båttype: Gemini 105 MC Seilnummer: NOR 275
|
|
Robert Sæther
Seilforening: Båtnavn: Leto Båttype: Gemini 105 MC Seilnummer: NOR 275
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 06:39:18 |
14:49:18 |
13:33:42 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gemini 105 MC |
Joakim Fagerli |
Viken Flerskrogseilere |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: IF-båt |
NOR 90
Frode Vasholmen
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Rising Sun Båttype: IF Seilnummer: NOR 90
|
|
Odd Bruer
Seilforening: Båtnavn: Rising Sun Båttype: IF Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:43:56 |
8:33:56 |
8:33:56 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rising Sun
Frode Vasholmen
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Rising Sun Båttype: IF Seilnummer: NOR 90
|
|
Odd Bruer
Seilforening: Båtnavn: Rising Sun Båttype: IF Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:43:56 |
8:33:56 |
8:33:56 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Frode Vasholmen |
Hallingdal Seilforening |
NOR 44
Bernt Nissen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jennifer Båttype: IF Seilnummer: NOR 44
|
|
Kristoffer Beyer Nissen
Seilforening: Båtnavn: Jennifer Båttype: IF Seilnummer: NOR 44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:27:36 |
8:17:36 |
8:17:36 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jennifer
Bernt Nissen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jennifer Båttype: IF Seilnummer: NOR 44
|
|
Kristoffer Beyer Nissen
Seilforening: Båtnavn: Jennifer Båttype: IF Seilnummer: NOR 44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:27:36 |
8:17:36 |
8:17:36 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Bernt Nissen |
Bærum Seilforening |
NOR 200
Margrete Helle
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: MargoDaphne Båttype: IF Seilnummer: NOR 200
|
|
Ove Jonsso
Seilforening: Båtnavn: MargoDaphne Båttype: IF Seilnummer: NOR 200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:29:05 |
8:19:05 |
8:19:05 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MargoDaphne
Margrete Helle
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: MargoDaphne Båttype: IF Seilnummer: NOR 200
|
|
Ove Jonsso
Seilforening: Båtnavn: MargoDaphne Båttype: IF Seilnummer: NOR 200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:29:05 |
8:19:05 |
8:19:05 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Margrete Helle |
Hurum Seilforening |
NOR 77
Morten Mero
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Juno Båttype: IF Seilnummer: NOR 77
|
|
Anders Slembe
Seilforening: Båtnavn: Juno Båttype: IF Seilnummer: NOR 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:43:35 |
8:33:35 |
8:33:35 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Juno
Morten Mero
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Juno Båttype: IF Seilnummer: NOR 77
|
|
Anders Slembe
Seilforening: Båtnavn: Juno Båttype: IF Seilnummer: NOR 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:43:35 |
8:33:35 |
8:33:35 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Morten Mero |
Bærum Seilforening |
NOR 196
Lars Olav Jahre
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bomle III Båttype: IF Seilnummer: NOR 196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:07:12 |
8:57:12 |
8:57:12 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bomle III
Lars Olav Jahre
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bomle III Båttype: IF Seilnummer: NOR 196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:07:12 |
8:57:12 |
8:57:12 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Lars Olav Jahre |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 176
Bjørn Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Caprifol Båttype: If Seilnummer: NOR 176
|
|
Alexander Smid
Seilforening: Båtnavn: Caprifol Båttype: If Seilnummer: NOR 176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:27:59 |
8:17:59 |
8:17:59 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caprifol
Bjørn Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Caprifol Båttype: If Seilnummer: NOR 176
|
|
Alexander Smid
Seilforening: Båtnavn: Caprifol Båttype: If Seilnummer: NOR 176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:27:59 |
8:17:59 |
8:17:59 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
If |
Bjørn Andersen |
Oslo Seilforening |
NOR 30
Terje Johannesen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Ifnot Båttype: IF Seilnummer: NOR 30
|
|
Per Osvalds
Seilforening: Båtnavn: Ifnot Båttype: IF Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:25:39 |
8:15:39 |
8:15:39 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ifnot
Terje Johannesen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Ifnot Båttype: IF Seilnummer: NOR 30
|
|
Per Osvalds
Seilforening: Båtnavn: Ifnot Båttype: IF Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:25:39 |
8:15:39 |
8:15:39 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Terje Johannesen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 21
Christian Huse
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: FI Båttype: IF-båt Seilnummer: NOR 21
|
|
Jo Borchsenius
Seilforening: Båtnavn: FI Båttype: IF-båt Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:32:24 |
8:22:24 |
8:22:24 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FI
Christian Huse
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: FI Båttype: IF-båt Seilnummer: NOR 21
|
|
Jo Borchsenius
Seilforening: Båtnavn: FI Båttype: IF-båt Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:32:24 |
8:22:24 |
8:22:24 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF-båt |
Christian Huse |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 128
Robert Bay
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Madeleine Båttype: IF Seilnummer: NOR 128
|
|
Arild Normann
Seilforening: Båtnavn: Madeleine Båttype: IF Seilnummer: NOR 128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:24:03 |
8:14:03 |
8:14:03 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Madeleine
Robert Bay
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Madeleine Båttype: IF Seilnummer: NOR 128
|
|
Arild Normann
Seilforening: Båtnavn: Madeleine Båttype: IF Seilnummer: NOR 128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:24:03 |
8:14:03 |
8:14:03 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Robert Bay |
Bærum Seilforening |
NOR 160
Jan Christian Jørgensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sol Båttype: IF Seilnummer: NOR 160
|
|
Bendix Jørgensen
Seilforening: Båtnavn: Sol Båttype: IF Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:21:55 |
8:11:55 |
8:11:55 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sol
Jan Christian Jørgensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sol Båttype: IF Seilnummer: NOR 160
|
|
Bendix Jørgensen
Seilforening: Båtnavn: Sol Båttype: IF Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:21:55 |
8:11:55 |
8:11:55 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Jan Christian Jørgensen |
Bærum Seilforening |
NOR 63
Svein Heglund
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Patricia ll Båttype: IF Seilnummer: NOR 63
|
|
Kristian Skavang
Seilforening: Båtnavn: Patricia ll Båttype: IF Seilnummer: NOR 63
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:37:01 |
8:27:01 |
8:27:01 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Patricia ll
Svein Heglund
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Patricia ll Båttype: IF Seilnummer: NOR 63
|
|
Kristian Skavang
Seilforening: Båtnavn: Patricia ll Båttype: IF Seilnummer: NOR 63
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:37:01 |
8:27:01 |
8:27:01 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Svein Heglund |
Asker Seilforening |
NOR 202
Kjell Johansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Trinita Båttype: IF Seilnummer: NOR 202
|
|
Thomas Svendsen
Seilforening: Båtnavn: Trinita Båttype: IF Seilnummer: NOR 202
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:57:23 |
8:47:23 |
8:47:23 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trinita
Kjell Johansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Trinita Båttype: IF Seilnummer: NOR 202
|
|
Thomas Svendsen
Seilforening: Båtnavn: Trinita Båttype: IF Seilnummer: NOR 202
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:57:23 |
8:47:23 |
8:47:23 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Kjell Johansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 153
Trond Aasland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Compromise Båttype: IF Seilnummer: NOR 153
|
|
Kåre Kurås
Seilforening: Båtnavn: Compromise Båttype: IF Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:27:22 |
8:17:22 |
8:17:22 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Compromise
Trond Aasland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Compromise Båttype: IF Seilnummer: NOR 153
|
|
Kåre Kurås
Seilforening: Båtnavn: Compromise Båttype: IF Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:27:22 |
8:17:22 |
8:17:22 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Trond Aasland |
Bærum Seilforening |
NOR 116
Pål Hellum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Vindskift Båttype: IF Seilnummer: NOR 116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:05:45 |
8:55:45 |
8:55:45 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindskift
Pål Hellum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Vindskift Båttype: IF Seilnummer: NOR 116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:05:45 |
8:55:45 |
8:55:45 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Pål Hellum |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 211
Hilde Thoresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Lydia Båttype: IF Seilnummer: NOR 211
|
|
Ashely Booth
Seilforening: Båtnavn: Lydia Båttype: IF Seilnummer: NOR 211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:23:35 |
8:13:35 |
8:13:35 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lydia
Hilde Thoresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Lydia Båttype: IF Seilnummer: NOR 211
|
|
Ashely Booth
Seilforening: Båtnavn: Lydia Båttype: IF Seilnummer: NOR 211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:23:35 |
8:13:35 |
8:13:35 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Hilde Thoresen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 220
Jan Kolbjørnsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kalebass Båttype: IF Seilnummer: NOR 220
|
|
Tine Kolbjørnsen
Seilforening: Båtnavn: Kalebass Båttype: IF Seilnummer: NOR 220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:35:55 |
8:25:55 |
8:25:55 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kalebass
Jan Kolbjørnsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kalebass Båttype: IF Seilnummer: NOR 220
|
|
Tine Kolbjørnsen
Seilforening: Båtnavn: Kalebass Båttype: IF Seilnummer: NOR 220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:35:55 |
8:25:55 |
8:25:55 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Jan Kolbjørnsen |
Bærum Seilforening |
NOR 141
Tom Bruton
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: fant Båttype: IF Seilnummer: NOR 141
|
|
jens gulowsen
Seilforening: Båtnavn: fant Båttype: IF Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:29:17 |
9:19:17 |
9:19:17 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
fant
Tom Bruton
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: fant Båttype: IF Seilnummer: NOR 141
|
|
jens gulowsen
Seilforening: Båtnavn: fant Båttype: IF Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:29:17 |
9:19:17 |
9:19:17 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Tom Bruton |
Kongelig Norsk Seilforening |
S 191
Rune Søgnen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Bodil Båttype: IF Seilnummer: S 191
|
|
Susanne Kaun
Seilforening: Båtnavn: Bodil Båttype: IF Seilnummer: S 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:13:29 |
9:03:29 |
9:03:29 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bodil
Rune Søgnen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Bodil Båttype: IF Seilnummer: S 191
|
|
Susanne Kaun
Seilforening: Båtnavn: Bodil Båttype: IF Seilnummer: S 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:13:29 |
9:03:29 |
9:03:29 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Rune Søgnen |
Ullern Seilforening |
NOR 222
Steinar Mollan
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bananas Båttype: IF Seilnummer: NOR 222
|
|
Gustavo Ribbe
Seilforening: Båtnavn: Bananas Båttype: IF Seilnummer: NOR 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:45:55 |
8:35:55 |
8:35:55 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bananas
Steinar Mollan
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bananas Båttype: IF Seilnummer: NOR 222
|
|
Gustavo Ribbe
Seilforening: Båtnavn: Bananas Båttype: IF Seilnummer: NOR 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:45:55 |
8:35:55 |
8:35:55 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Steinar Mollan |
Bærum Seilforening |
NOR 107
Nils Jarem
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Campione Båttype: IF Seilnummer: NOR 107
|
|
Jonas Jarem
Seilforening: Båtnavn: Campione Båttype: IF Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:24:01 |
8:14:01 |
8:14:01 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Campione
Nils Jarem
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Campione Båttype: IF Seilnummer: NOR 107
|
|
Jonas Jarem
Seilforening: Båtnavn: Campione Båttype: IF Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:24:01 |
8:14:01 |
8:14:01 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Nils Jarem |
Bærum Seilforening |
NOR 26
Tommie Gallefoss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Slogen Båttype: IF Seilnummer: NOR 26
|
|
Agnar Thesen
Seilforening: Båtnavn: Slogen Båttype: IF Seilnummer: NOR 26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:00:23 |
8:50:23 |
8:50:23 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Slogen
Tommie Gallefoss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Slogen Båttype: IF Seilnummer: NOR 26
|
|
Agnar Thesen
Seilforening: Båtnavn: Slogen Båttype: IF Seilnummer: NOR 26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:00:23 |
8:50:23 |
8:50:23 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Tommie Gallefoss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 199
Karoline Ihlen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sushi Båttype: IF Seilnummer: NOR 199
|
|
Erik Strand
Seilforening: Båtnavn: Sushi Båttype: IF Seilnummer: NOR 199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:42:59 |
8:32:59 |
8:32:59 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sushi
Karoline Ihlen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sushi Båttype: IF Seilnummer: NOR 199
|
|
Erik Strand
Seilforening: Båtnavn: Sushi Båttype: IF Seilnummer: NOR 199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:42:59 |
8:32:59 |
8:32:59 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Karoline Ihlen |
Bærum Seilforening |
NOR 11
Christian Hellkås
Seilforening: Lakseberget Båtnavn: S/Y Muldvarpen Båttype: IF Seilnummer: NOR 11
|
|
Per Levik
Seilforening: Båtnavn: S/Y Muldvarpen Båttype: IF Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:52:35 |
9:42:35 |
9:42:35 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
S/Y Muldvarpen
Christian Hellkås
Seilforening: Lakseberget Båtnavn: S/Y Muldvarpen Båttype: IF Seilnummer: NOR 11
|
|
Per Levik
Seilforening: Båtnavn: S/Y Muldvarpen Båttype: IF Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:52:35 |
9:42:35 |
9:42:35 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Christian Hellkås |
Lakseberget |
NOR 39
Bjørn Rud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: New Deal Båttype: IF Seilnummer: NOR 39
|
|
Jens Andersen
Seilforening: Båtnavn: New Deal Båttype: IF Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:30:31 |
8:20:31 |
8:20:31 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
New Deal
Bjørn Rud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: New Deal Båttype: IF Seilnummer: NOR 39
|
|
Jens Andersen
Seilforening: Båtnavn: New Deal Båttype: IF Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:30:31 |
8:20:31 |
8:20:31 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Bjørn Rud |
Oslo Seilforening |
NOR 170
Nils Herland
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Fiffi Båttype: If Seilnummer: NOR 170
|
|
Per Martin Landfald
Seilforening: Båtnavn: Fiffi Båttype: If Seilnummer: NOR 170
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:06:13 |
8:56:13 |
8:56:13 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fiffi
Nils Herland
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Fiffi Båttype: If Seilnummer: NOR 170
|
|
Per Martin Landfald
Seilforening: Båtnavn: Fiffi Båttype: If Seilnummer: NOR 170
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:06:13 |
8:56:13 |
8:56:13 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
If |
Nils Herland |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 165
Bjørnar Bjørgum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: DASBOOT Båttype: IF Seilnummer: NOR 165
|
|
Nicholas Klem
Seilforening: Båtnavn: DASBOOT Båttype: IF Seilnummer: NOR 165
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
DASBOOT
Bjørnar Bjørgum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: DASBOOT Båttype: IF Seilnummer: NOR 165
|
|
Nicholas Klem
Seilforening: Båtnavn: DASBOOT Båttype: IF Seilnummer: NOR 165
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IF |
Bjørnar Bjørgum |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 26 |
Klasse: Klassiske treseilere |
NOR 13957
Hans Olav Hauglund
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Clupea Båttype: K 38 Seilnummer: NOR 13957
|
|
Jan Ingar Rosted
Seilforening: Båtnavn: Clupea Båttype: K 38 Seilnummer: NOR 13957
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:19:15 |
8:29:15 |
10:41:39 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Clupea
Hans Olav Hauglund
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Clupea Båttype: K 38 Seilnummer: NOR 13957
|
|
Jan Ingar Rosted
Seilforening: Båtnavn: Clupea Båttype: K 38 Seilnummer: NOR 13957
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:19:15 |
8:29:15 |
10:41:39 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
K 38 |
Hans Olav Hauglund |
Horten Seilforening |
NOR 2
lars tingstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Le cid Båttype: 12 mcr Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 20:13:11 |
6:23:11 |
10:05:25 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Le cid
lars tingstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Le cid Båttype: 12 mcr Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 20:13:11 |
6:23:11 |
10:05:25 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
12 mcr |
lars tingstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1
Leif Erik Loftesnes
Seilforening: Klassisk Treseiler Klub Båtnavn: Nora Båttype: One Off Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora
Leif Erik Loftesnes
Seilforening: Klassisk Treseiler Klub Båtnavn: Nora Båttype: One Off Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
One Off |
Leif Erik Loftesnes |
Klassisk Treseiler Klub |
N 11
Eric Svenkerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Vema III Båttype: 12mR Seilnummer: N 11
|
|
Nils Andreas Svenkerud
Seilforening: Båtnavn: Vema III Båttype: 12mR Seilnummer: N 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 20:01:20 |
6:11:20 |
10:08:59 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vema III
Eric Svenkerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Vema III Båttype: 12mR Seilnummer: N 11
|
|
Nils Andreas Svenkerud
Seilforening: Båtnavn: Vema III Båttype: 12mR Seilnummer: N 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 20:01:20 |
6:11:20 |
10:08:59 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
12mR |
Eric Svenkerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 91
Einar-Arnt Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magdalena Båttype: Knarr Seilnummer: NOR 91
|
|
Magdalena Fabczak
Seilforening: Båtnavn: Magdalena Båttype: Knarr Seilnummer: NOR 91
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:34:29 |
8:44:29 |
10:18:53 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magdalena
Einar-Arnt Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magdalena Båttype: Knarr Seilnummer: NOR 91
|
|
Magdalena Fabczak
Seilforening: Båtnavn: Magdalena Båttype: Knarr Seilnummer: NOR 91
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:34:29 |
8:44:29 |
10:18:53 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knarr |
Einar-Arnt Hansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
AFG 11
Einar A Sissener
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Magda XIII Båttype: 15-meter Seilnummer: AFG 11
|
|
Esben Glad
Seilforening: Båtnavn: Magda XIII Båttype: 15-meter Seilnummer: AFG 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 20:02:26 |
6:12:26 |
11:29:00 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magda XIII
Einar A Sissener
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Magda XIII Båttype: 15-meter Seilnummer: AFG 11
|
|
Esben Glad
Seilforening: Båtnavn: Magda XIII Båttype: 15-meter Seilnummer: AFG 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 20:02:26 |
6:12:26 |
11:29:00 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
15-meter |
Einar A Sissener |
Sandefjord Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: NOR Rating - Cruiser |
NOR 11156
Vidar Dahl
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: KIDA Båttype: Linjett 35 Seilnummer: NOR 11156
|
|
Ingvild Tangen Nilsen
Seilforening: Båtnavn: KIDA Båttype: Linjett 35 Seilnummer: NOR 11156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:46:21 |
9:56:21 |
9:26:40 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
KIDA
Vidar Dahl
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: KIDA Båttype: Linjett 35 Seilnummer: NOR 11156
|
|
Ingvild Tangen Nilsen
Seilforening: Båtnavn: KIDA Båttype: Linjett 35 Seilnummer: NOR 11156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:46:21 |
9:56:21 |
9:26:40 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linjett 35 |
Vidar Dahl |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 9430
Bjarne Børresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Alexis Båttype: X-452 Seilnummer: NOR 9430
|
|
Zvonko Bujanovic Kokot
Seilforening: Båtnavn: Alexis Båttype: X-452 Seilnummer: NOR 9430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:39:28 |
12:19:28 |
12:49:02 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexis
Bjarne Børresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Alexis Båttype: X-452 Seilnummer: NOR 9430
|
|
Zvonko Bujanovic Kokot
Seilforening: Båtnavn: Alexis Båttype: X-452 Seilnummer: NOR 9430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:39:28 |
12:19:28 |
12:49:02 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-452 |
Bjarne Børresen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 15501
NILS-PETTER HAGEN
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Hagen Daz Båttype: Jeanneau 36i Seilnummer: NOR 15501
|
|
Nils Erik Aasen
Seilforening: Båtnavn: Hagen Daz Båttype: Jeanneau 36i Seilnummer: NOR 15501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:17:58 |
13:17:58 |
12:41:15 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hagen Daz
NILS-PETTER HAGEN
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Hagen Daz Båttype: Jeanneau 36i Seilnummer: NOR 15501
|
|
Nils Erik Aasen
Seilforening: Båtnavn: Hagen Daz Båttype: Jeanneau 36i Seilnummer: NOR 15501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:17:58 |
13:17:58 |
12:41:15 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau 36i |
NILS-PETTER HAGEN |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 14736
Øivind Andersen-Gott
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Nofint II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14736
|
|
Henrik Andersen-Gott
Seilforening: Båtnavn: Nofint II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14736
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:45:59 |
12:45:59 |
12:06:09 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nofint II
Øivind Andersen-Gott
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Nofint II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14736
|
|
Henrik Andersen-Gott
Seilforening: Båtnavn: Nofint II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14736
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:45:59 |
12:45:59 |
12:06:09 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 39 Cruiser |
Øivind Andersen-Gott |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 6500
Christian Langlo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lady Jane Båttype: Baltic 58 Seilnummer: NOR 6500
|
|
Morten Swang
Seilforening: Båtnavn: Lady Jane Båttype: Baltic 58 Seilnummer: NOR 6500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:03:31 |
10:43:31 |
12:35:29 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lady Jane
Christian Langlo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lady Jane Båttype: Baltic 58 Seilnummer: NOR 6500
|
|
Morten Swang
Seilforening: Båtnavn: Lady Jane Båttype: Baltic 58 Seilnummer: NOR 6500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:03:31 |
10:43:31 |
12:35:29 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Baltic 58 |
Christian Langlo |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9320
Eivind Bogerud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Empire Båttype: Bavaria 42 AC Seilnummer: NOR 9320
|
|
Heidi Våge Bogerud
Seilforening: Båtnavn: Empire Båttype: Bavaria 42 AC Seilnummer: NOR 9320
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:52:20 |
12:52:20 |
12:39:58 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Empire
Eivind Bogerud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Empire Båttype: Bavaria 42 AC Seilnummer: NOR 9320
|
|
Heidi Våge Bogerud
Seilforening: Båtnavn: Empire Båttype: Bavaria 42 AC Seilnummer: NOR 9320
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:52:20 |
12:52:20 |
12:39:58 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 AC |
Eivind Bogerud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14479
Aleksander Wasland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Aurora Borealis Båttype: Bavaria 30 Seilnummer: NOR 14479
|
|
Kristin Wasland
Seilforening: Båtnavn: Aurora Borealis Båttype: Bavaria 30 Seilnummer: NOR 14479
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:42:44 |
11:22:44 |
10:06:56 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aurora Borealis
Aleksander Wasland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Aurora Borealis Båttype: Bavaria 30 Seilnummer: NOR 14479
|
|
Kristin Wasland
Seilforening: Båtnavn: Aurora Borealis Båttype: Bavaria 30 Seilnummer: NOR 14479
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:42:44 |
11:22:44 |
10:06:56 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 30 |
Aleksander Wasland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15283
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP 44 Seilnummer: NOR 15283
|
|
Kirstin Krueger
Seilforening: Båtnavn: Framtia Båttype: XP 44 Seilnummer: NOR 15283
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:58:30 |
10:38:30 |
11:38:31 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Framtia
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP 44 Seilnummer: NOR 15283
|
|
Kirstin Krueger
Seilforening: Båtnavn: Framtia Båttype: XP 44 Seilnummer: NOR 15283
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:58:30 |
10:38:30 |
11:38:31 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
XP 44 |
Kjetil Tørseth |
Hurum Seilforening |
NOR 9155
Magnus Lingjærde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155
|
|
Kim Christensen
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:46:13 |
12:26:13 |
12:20:14 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havhesten
Magnus Lingjærde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155
|
|
Kim Christensen
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:46:13 |
12:26:13 |
12:20:14 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 41S5 |
Magnus Lingjærde |
Bærum Seilforening |
NOR 15039
Hans-Christian Grande
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Forza Båttype: Grand Soleil 39 Seilnummer: NOR 15039
|
|
Vibeke Amble
Seilforening: Båtnavn: Forza Båttype: Grand Soleil 39 Seilnummer: NOR 15039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:26:04 |
11:06:04 |
11:28:42 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Forza
Hans-Christian Grande
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Forza Båttype: Grand Soleil 39 Seilnummer: NOR 15039
|
|
Vibeke Amble
Seilforening: Båtnavn: Forza Båttype: Grand Soleil 39 Seilnummer: NOR 15039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:26:04 |
11:06:04 |
11:28:42 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 39 |
Hans-Christian Grande |
Moss Seilforening |
NOR 6169
ARNE OLAV HOMMEFOSS
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: SY Camilla Båttype: Sweden Yachts 340 Seilnummer: NOR 6169
|
|
Håvard Synnes
Seilforening: Båtnavn: SY Camilla Båttype: Sweden Yachts 340 Seilnummer: NOR 6169
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:13:49 |
10:23:49 |
9:27:02 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SY Camilla
ARNE OLAV HOMMEFOSS
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: SY Camilla Båttype: Sweden Yachts 340 Seilnummer: NOR 6169
|
|
Håvard Synnes
Seilforening: Båtnavn: SY Camilla Båttype: Sweden Yachts 340 Seilnummer: NOR 6169
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:13:49 |
10:23:49 |
9:27:02 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sweden Yachts 340 |
ARNE OLAV HOMMEFOSS |
Tønsberg Seilforening |
NOR 11189
Henning Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189
|
|
Arve Rooas
Seilforening: Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:07:52 |
10:47:52 |
11:24:47 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
piXeline
Henning Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189
|
|
Arve Rooas
Seilforening: Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:07:52 |
10:47:52 |
11:24:47 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-442 MK-1 |
Henning Hansen |
Drammens Seilforening |
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952
|
|
Anniken Næss
Seilforening: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:16 |
10:46:16 |
9:36:28 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exciter
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952
|
|
Anniken Næss
Seilforening: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:16 |
10:46:16 |
9:36:28 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 33 |
Oddvar Eide |
Hurum Seilforening |
NOR 11464
Alf Magne Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Eldorado Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11464
|
|
Marianne Andersen
Seilforening: Båtnavn: Eldorado Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:47:28 |
11:47:28 |
11:37:33 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eldorado
Alf Magne Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Eldorado Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11464
|
|
Marianne Andersen
Seilforening: Båtnavn: Eldorado Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:47:28 |
11:47:28 |
11:37:33 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-37 |
Alf Magne Andersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 4159
David Skogan
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Yoda Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 4159
|
|
Nick Mowll
Seilforening: Båtnavn: Yoda Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 4159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:56:49 |
10:36:49 |
9:22:56 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yoda
David Skogan
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Yoda Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 4159
|
|
Nick Mowll
Seilforening: Båtnavn: Yoda Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 4159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:56:49 |
10:36:49 |
9:22:56 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 33 |
David Skogan |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11412
Endre Bjørnsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Next Wave III Båttype: J Sun Odyssey 49 DS Seilnummer: NOR 11412
|
|
Christina Winter
Seilforening: Båtnavn: Next Wave III Båttype: J Sun Odyssey 49 DS Seilnummer: NOR 11412
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:42:12 |
12:22:12 |
12:38:31 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Next Wave III
Endre Bjørnsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Next Wave III Båttype: J Sun Odyssey 49 DS Seilnummer: NOR 11412
|
|
Christina Winter
Seilforening: Båtnavn: Next Wave III Båttype: J Sun Odyssey 49 DS Seilnummer: NOR 11412
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:42:12 |
12:22:12 |
12:38:31 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J Sun Odyssey 49 DS |
Endre Bjørnsen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 1974
Kristian Høvik Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Duva Båttype: Skipjack 22 Seilnummer: NOR 1974
|
|
Frederik Andersen
Seilforening: Båtnavn: Duva Båttype: Skipjack 22 Seilnummer: NOR 1974
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:06:10 |
9:46:10 |
7:27:49 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Duva
Kristian Høvik Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Duva Båttype: Skipjack 22 Seilnummer: NOR 1974
|
|
Frederik Andersen
Seilforening: Båtnavn: Duva Båttype: Skipjack 22 Seilnummer: NOR 1974
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:06:10 |
9:46:10 |
7:27:49 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skipjack 22 |
Kristian Høvik Eide |
Hurum Seilforening |
N 10442
Per Aaserud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Wind Machine Båttype: X-442 Seilnummer: N 10442
|
|
Sondre Aaserud
Seilforening: Båtnavn: Wind Machine Båttype: X-442 Seilnummer: N 10442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:16:30 |
10:56:30 |
11:31:57 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wind Machine
Per Aaserud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Wind Machine Båttype: X-442 Seilnummer: N 10442
|
|
Sondre Aaserud
Seilforening: Båtnavn: Wind Machine Båttype: X-442 Seilnummer: N 10442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:16:30 |
10:56:30 |
11:31:57 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-442 |
Per Aaserud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4591
Marius Olsen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: FilterFree Båttype: Beneteau First 30E Seilnummer: NOR 4591
|
|
Steinar Meyer Anthonsen
Seilforening: Båtnavn: FilterFree Båttype: Beneteau First 30E Seilnummer: NOR 4591
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:11:59 |
10:51:59 |
9:47:26 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FilterFree
Marius Olsen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: FilterFree Båttype: Beneteau First 30E Seilnummer: NOR 4591
|
|
Steinar Meyer Anthonsen
Seilforening: Båtnavn: FilterFree Båttype: Beneteau First 30E Seilnummer: NOR 4591
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:11:59 |
10:51:59 |
9:47:26 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau First 30E |
Marius Olsen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 9099
Stein Løvstad
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: First One Båttype: First 33.7 Seilnummer: NOR 9099
|
|
Petter Løvstad
Seilforening: Båtnavn: First One Båttype: First 33.7 Seilnummer: NOR 9099
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:15:54 |
10:25:54 |
9:46:28 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First One
Stein Løvstad
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: First One Båttype: First 33.7 Seilnummer: NOR 9099
|
|
Petter Løvstad
Seilforening: Båtnavn: First One Båttype: First 33.7 Seilnummer: NOR 9099
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:15:54 |
10:25:54 |
9:46:28 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 33.7 |
Stein Løvstad |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 9814
Philip Garborg
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Oriana Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 9814
|
|
Paal Garborg
Seilforening: Båtnavn: Oriana Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 9814
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:58:40 |
11:08:40 |
10:03:48 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oriana
Philip Garborg
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Oriana Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 9814
|
|
Paal Garborg
Seilforening: Båtnavn: Oriana Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 9814
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:58:40 |
11:08:40 |
10:03:48 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 34 |
Philip Garborg |
Hurum Seilforening |
NOR 14427
Pål Klavenes
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Berenike Båttype: Bavaria 36 AC Seilnummer: NOR 14427
|
|
Nina Klavenes
Seilforening: Båtnavn: Berenike Båttype: Bavaria 36 AC Seilnummer: NOR 14427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:11:42 |
10:21:42 |
9:43:09 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Berenike
Pål Klavenes
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Berenike Båttype: Bavaria 36 AC Seilnummer: NOR 14427
|
|
Nina Klavenes
Seilforening: Båtnavn: Berenike Båttype: Bavaria 36 AC Seilnummer: NOR 14427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:11:42 |
10:21:42 |
9:43:09 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 36 AC |
Pål Klavenes |
Brevik Seilforening |
NOR 14489
Bjørn Strand Jacobsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489
|
|
Kristin Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:56:34 |
11:36:34 |
12:12:05 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diva
Bjørn Strand Jacobsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489
|
|
Kristin Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:56:34 |
11:36:34 |
12:12:05 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430 |
Bjørn Strand Jacobsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 11361
Håkon J. Helge
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: CAOS Båttype: Sun Odyssey 35 Seilnummer: NOR 11361
|
|
Thor Are Helge
Seilforening: Båtnavn: CAOS Båttype: Sun Odyssey 35 Seilnummer: NOR 11361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:53:14 |
11:03:14 |
9:51:36 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CAOS
Håkon J. Helge
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: CAOS Båttype: Sun Odyssey 35 Seilnummer: NOR 11361
|
|
Thor Are Helge
Seilforening: Båtnavn: CAOS Båttype: Sun Odyssey 35 Seilnummer: NOR 11361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:53:14 |
11:03:14 |
9:51:36 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Odyssey 35 |
Håkon J. Helge |
Bærum Seilforening |
GBR 4297
Joey Gough
Seilforening: Royal Highland Yacht club Båtnavn: Tangle o' the Isles Båttype: First32s5 Seilnummer: GBR 4297
|
|
Tyge Olsen
Seilforening: Båtnavn: Tangle o' the Isles Båttype: First32s5 Seilnummer: GBR 4297
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:16 |
10:33:16 |
9:25:30 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tangle o' the Isles
Joey Gough
Seilforening: Royal Highland Yacht club Båtnavn: Tangle o' the Isles Båttype: First32s5 Seilnummer: GBR 4297
|
|
Tyge Olsen
Seilforening: Båtnavn: Tangle o' the Isles Båttype: First32s5 Seilnummer: GBR 4297
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:16 |
10:33:16 |
9:25:30 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First32s5 |
Joey Gough |
Royal Highland Yacht club |
SWE 164
Christer Kläth
Seilforening: Strömstads Segelsällskap Båtnavn: Menina Båttype: Omega 34 Seilnummer: SWE 164
|
|
Maria Bergman Kläth
Seilforening: Båtnavn: Menina Båttype: Omega 34 Seilnummer: SWE 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:38:30 |
10:48:30 |
9:50:00 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Menina
Christer Kläth
Seilforening: Strömstads Segelsällskap Båtnavn: Menina Båttype: Omega 34 Seilnummer: SWE 164
|
|
Maria Bergman Kläth
Seilforening: Båtnavn: Menina Båttype: Omega 34 Seilnummer: SWE 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:38:30 |
10:48:30 |
9:50:00 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Omega 34 |
Christer Kläth |
Strömstads Segelsällskap |
NOR 6807
Daniel Ingebretsen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Aphromann Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 6807
|
|
Mathias Mannermaa
Seilforening: Båtnavn: Aphromann Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 6807
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:23 |
10:01:23 |
8:57:38 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aphromann
Daniel Ingebretsen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Aphromann Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 6807
|
|
Mathias Mannermaa
Seilforening: Båtnavn: Aphromann Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 6807
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:23 |
10:01:23 |
8:57:38 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aphrodite 101 |
Daniel Ingebretsen |
Hurum Seilforening |
NOR 11535
Odd Fiskerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Fus Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 11535
|
|
Øyvind Persson
Seilforening: Båtnavn: Fus Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 11535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:44:30 |
12:44:30 |
12:32:16 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fus
Odd Fiskerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Fus Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 11535
|
|
Øyvind Persson
Seilforening: Båtnavn: Fus Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 11535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:44:30 |
12:44:30 |
12:32:16 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370e |
Odd Fiskerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3167
Inga Potter
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Swan yay Båttype: Banner 28 HR Seilnummer: NOR 3167
|
|
Kajsa Parding
Seilforening: Båtnavn: Swan yay Båttype: Banner 28 HR Seilnummer: NOR 3167
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:46:33 |
10:56:33 |
10:07:57 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Swan yay
Inga Potter
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Swan yay Båttype: Banner 28 HR Seilnummer: NOR 3167
|
|
Kajsa Parding
Seilforening: Båtnavn: Swan yay Båttype: Banner 28 HR Seilnummer: NOR 3167
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:46:33 |
10:56:33 |
10:07:57 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Banner 28 HR |
Inga Potter |
Ran Seilforening |
NOR 5849
Kim Heglund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Chakita Båttype: Compis 36 Seilnummer: NOR 5849
|
|
Rune Kristoffersen
Seilforening: Båtnavn: Chakita Båttype: Compis 36 Seilnummer: NOR 5849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Chakita
Kim Heglund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Chakita Båttype: Compis 36 Seilnummer: NOR 5849
|
|
Rune Kristoffersen
Seilforening: Båtnavn: Chakita Båttype: Compis 36 Seilnummer: NOR 5849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Compis 36 |
Kim Heglund |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10767
Thorn Fredrik Hemsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Jennie Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 10767
|
|
Kenneth Riisa
Seilforening: Båtnavn: Jennie Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 10767
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:48 |
10:35:48 |
9:59:33 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jennie
Thorn Fredrik Hemsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Jennie Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 10767
|
|
Kenneth Riisa
Seilforening: Båtnavn: Jennie Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 10767
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:48 |
10:35:48 |
9:59:33 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 36 |
Thorn Fredrik Hemsen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 8542
Odd Aandal
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542
|
|
Rasmus Aandal
Seilforening: Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:18:41 |
11:58:41 |
12:43:14 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vela Felicia
Odd Aandal
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542
|
|
Rasmus Aandal
Seilforening: Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:18:41 |
11:58:41 |
12:43:14 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dynamic 43 |
Odd Aandal |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 10042
Tor Ingebrigtsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dawn II Båttype: Grand Soleil 40 C Seilnummer: NOR 10042
|
|
Henrik Dokmo
Seilforening: Båtnavn: Dawn II Båttype: Grand Soleil 40 C Seilnummer: NOR 10042
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:45:51 |
11:45:51 |
11:38:47 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dawn II
Tor Ingebrigtsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dawn II Båttype: Grand Soleil 40 C Seilnummer: NOR 10042
|
|
Henrik Dokmo
Seilforening: Båtnavn: Dawn II Båttype: Grand Soleil 40 C Seilnummer: NOR 10042
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:45:51 |
11:45:51 |
11:38:47 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 40 C |
Tor Ingebrigtsen |
Asker Seilforening |
NOR 12393
Paal Hegén-Jacobsen
Seilforening: Hvaler Seilforening Båtnavn: ForDehler Båttype: Dehler 41 DS Seilnummer: NOR 12393
|
|
Inger Alexandersen
Seilforening: Båtnavn: ForDehler Båttype: Dehler 41 DS Seilnummer: NOR 12393
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:44:33 |
9:54:33 |
9:50:58 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ForDehler
Paal Hegén-Jacobsen
Seilforening: Hvaler Seilforening Båtnavn: ForDehler Båttype: Dehler 41 DS Seilnummer: NOR 12393
|
|
Inger Alexandersen
Seilforening: Båtnavn: ForDehler Båttype: Dehler 41 DS Seilnummer: NOR 12393
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:44:33 |
9:54:33 |
9:50:58 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 41 DS |
Paal Hegén-Jacobsen |
Hvaler Seilforening |
NOR 13348
Johan Chr. Hovland
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Andrik Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13348
|
|
Kathinka Dalseg
Seilforening: Båtnavn: Andrik Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:23:49 |
13:03:49 |
12:59:53 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andrik
Johan Chr. Hovland
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Andrik Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13348
|
|
Kathinka Dalseg
Seilforening: Båtnavn: Andrik Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:23:49 |
13:03:49 |
12:59:53 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370 |
Johan Chr. Hovland |
Oslo Seilforening |
NOR 15256
Christian Hansson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Goodtimes Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 15256
|
|
Lars Vaaland
Seilforening: Båtnavn: Goodtimes Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 15256
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:38:45 |
12:38:45 |
12:25:05 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Goodtimes
Christian Hansson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Goodtimes Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 15256
|
|
Lars Vaaland
Seilforening: Båtnavn: Goodtimes Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 15256
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:38:45 |
12:38:45 |
12:25:05 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370 |
Christian Hansson |
Bærum Seilforening |
NOR 11593
Mads Johansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Nemo Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11593
|
|
Kristoffer Gregersen
Seilforening: Båtnavn: Nemo Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:31:02 |
10:41:02 |
9:53:35 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nemo
Mads Johansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Nemo Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11593
|
|
Kristoffer Gregersen
Seilforening: Båtnavn: Nemo Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:31:02 |
10:41:02 |
9:53:35 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 371 |
Mads Johansen |
Bærum Seilforening |
NOR 3571
Helge Nordahl
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Don - Nix Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571
|
|
Ansgar Danielsen
Seilforening: Båtnavn: Don - Nix Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:07 |
10:14:07 |
9:36:02 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Don - Nix
Helge Nordahl
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Don - Nix Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571
|
|
Ansgar Danielsen
Seilforening: Båtnavn: Don - Nix Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:07 |
10:14:07 |
9:36:02 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
x-102 |
Helge Nordahl |
Bærum Seilforening |
NOR 5052
Stein Erichsrud
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: La Nova II Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5052
|
|
Towe Levi Håheim
Seilforening: Båtnavn: La Nova II Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5052
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:40 |
10:47:40 |
9:31:26 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
La Nova II
Stein Erichsrud
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: La Nova II Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5052
|
|
Towe Levi Håheim
Seilforening: Båtnavn: La Nova II Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5052
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:40 |
10:47:40 |
9:31:26 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Stein Erichsrud |
Horten Seilforening |
NOR 10071
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071
|
|
Olga Zaikova
Seilforening: Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:01:36 |
10:11:36 |
9:36:07 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dulcinea
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071
|
|
Olga Zaikova
Seilforening: Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:01:36 |
10:11:36 |
9:36:07 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Fast 37 |
Sergey Zaikov |
Asker Seilforening |
NOR 12585
Frode Meisingset
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Katrina Båttype: Harmony 38 Seilnummer: NOR 12585
|
|
Inger IHle
Seilforening: Båtnavn: Katrina Båttype: Harmony 38 Seilnummer: NOR 12585
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:22:30 |
13:22:30 |
12:40:46 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Katrina
Frode Meisingset
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Katrina Båttype: Harmony 38 Seilnummer: NOR 12585
|
|
Inger IHle
Seilforening: Båtnavn: Katrina Båttype: Harmony 38 Seilnummer: NOR 12585
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:22:30 |
13:22:30 |
12:40:46 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Harmony 38 |
Frode Meisingset |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 13867
Arne Henry Sørra
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Alfard Båttype: Hanse Seilnummer: NOR 13867
|
|
Lars Clausen
Seilforening: Båtnavn: Alfard Båttype: Hanse Seilnummer: NOR 13867
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:32:35 |
12:12:35 |
12:08:55 |
DSQ |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alfard
Arne Henry Sørra
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Alfard Båttype: Hanse Seilnummer: NOR 13867
|
|
Lars Clausen
Seilforening: Båtnavn: Alfard Båttype: Hanse Seilnummer: NOR 13867
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:32:35 |
12:12:35 |
12:08:55 |
DSQ |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse |
Arne Henry Sørra |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11604
Thorstein Saanum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604
|
|
Knut Elde
Seilforening: Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:11:12 |
10:51:12 |
11:32:52 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skagerrak
Thorstein Saanum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604
|
|
Knut Elde
Seilforening: Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:11:12 |
10:51:12 |
11:32:52 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 44 |
Thorstein Saanum |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13394
JAN MAGNUSSEN
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: La Niña Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 13394
|
|
Mina Magnussen
Seilforening: Båtnavn: La Niña Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 13394
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:31:54 |
12:11:54 |
12:14:05 |
DSQ |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
La Niña
JAN MAGNUSSEN
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: La Niña Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 13394
|
|
Mina Magnussen
Seilforening: Båtnavn: La Niña Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 13394
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:31:54 |
12:11:54 |
12:14:05 |
DSQ |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 40 |
JAN MAGNUSSEN |
Holmestrand Seilforening |
NOR 15156
Harald Hesselroth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Medvind Båttype: Bavaria 42 CR Seilnummer: NOR 15156
|
|
Eivind Lien
Seilforening: Båtnavn: Medvind Båttype: Bavaria 42 CR Seilnummer: NOR 15156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:25:46 |
12:25:46 |
12:12:20 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Medvind
Harald Hesselroth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Medvind Båttype: Bavaria 42 CR Seilnummer: NOR 15156
|
|
Eivind Lien
Seilforening: Båtnavn: Medvind Båttype: Bavaria 42 CR Seilnummer: NOR 15156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:25:46 |
12:25:46 |
12:12:20 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 CR |
Harald Hesselroth |
Oslo Seilforening |
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Gunnar Ebner
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:16:50 |
10:26:50 |
9:20:23 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lupona
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Gunnar Ebner
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:16:50 |
10:26:50 |
9:20:23 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kron |
wolfgang eichstetter |
Asker Seilforening |
NOR 1021
Morten Rustad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Penny Båttype: Contention 30 Seilnummer: NOR 1021
|
|
Anders Rustad
Seilforening: Båtnavn: Penny Båttype: Contention 30 Seilnummer: NOR 1021
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:30 |
10:43:30 |
9:21:46 |
DSQ |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Penny
Morten Rustad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Penny Båttype: Contention 30 Seilnummer: NOR 1021
|
|
Anders Rustad
Seilforening: Båtnavn: Penny Båttype: Contention 30 Seilnummer: NOR 1021
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:30 |
10:43:30 |
9:21:46 |
DSQ |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Contention 30 |
Morten Rustad |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 13944
POUL MIKKELSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jutlandia II Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper Seilnummer: NOR 13944
|
|
Kåre Idar Moljord
Seilforening: Båtnavn: Jutlandia II Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper Seilnummer: NOR 13944
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:05:40 |
12:45:40 |
11:16:05 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jutlandia II
POUL MIKKELSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jutlandia II Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper Seilnummer: NOR 13944
|
|
Kåre Idar Moljord
Seilforening: Båtnavn: Jutlandia II Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper Seilnummer: NOR 13944
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:05:40 |
12:45:40 |
11:16:05 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau Oceanis 323 Clipper |
POUL MIKKELSEN |
Bærum Seilforening |
NOR 11201
Eirik Sandberg Johansen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Zombrero 2 Båttype: Kullmann 43 Seilnummer: NOR 11201
|
|
Magnus Sandberg Johansen
Seilforening: Båtnavn: Zombrero 2 Båttype: Kullmann 43 Seilnummer: NOR 11201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:59:59 |
11:39:59 |
12:10:46 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Zombrero 2
Eirik Sandberg Johansen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Zombrero 2 Båttype: Kullmann 43 Seilnummer: NOR 11201
|
|
Magnus Sandberg Johansen
Seilforening: Båtnavn: Zombrero 2 Båttype: Kullmann 43 Seilnummer: NOR 11201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:59:59 |
11:39:59 |
12:10:46 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kullmann 43 |
Eirik Sandberg Johansen |
Oppegård Seilforening |
NOR 657
Erik Grimsgaard
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Si-Si Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 657
|
|
Christian Gottfredsen
Seilforening: Båtnavn: Si-Si Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 657
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:25 |
11:10:25 |
9:34:32 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Si-Si
Erik Grimsgaard
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Si-Si Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 657
|
|
Christian Gottfredsen
Seilforening: Båtnavn: Si-Si Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 657
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:25 |
11:10:25 |
9:34:32 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 95 |
Erik Grimsgaard |
Asker Seilforening |
NOR 11195
HELGE BERGH
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Alma Båttype: x-43 Seilnummer: NOR 11195
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:30 |
11:17:30 |
11:46:37 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alma
HELGE BERGH
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Alma Båttype: x-43 Seilnummer: NOR 11195
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:30 |
11:17:30 |
11:46:37 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
x-43 |
HELGE BERGH |
Tønsberg Seilforening |
NOR 7864
Gunnar Hannibal Lie
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Allegro Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 7864
|
|
Geir Øyvind Skauli
Seilforening: Båtnavn: Allegro Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 7864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:45:38 |
10:25:38 |
9:15:33 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Allegro
Gunnar Hannibal Lie
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Allegro Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 7864
|
|
Geir Øyvind Skauli
Seilforening: Båtnavn: Allegro Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 7864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:45:38 |
10:25:38 |
9:15:33 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 999 |
Gunnar Hannibal Lie |
Brevik Seilforening |
NOR 14595
Geir Reigstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Felicity Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 14595
|
|
Aleksander Reigstad
Seilforening: Båtnavn: Felicity Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 14595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:52:24 |
11:32:24 |
10:05:51 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felicity
Geir Reigstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Felicity Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 14595
|
|
Aleksander Reigstad
Seilforening: Båtnavn: Felicity Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 14595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:52:24 |
11:32:24 |
10:05:51 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 32 AC |
Geir Reigstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14441
Lars Johannes Sørbo
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Awesome Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441
|
|
Jarl Øverby
Seilforening: Båtnavn: Awesome Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:20:07 |
11:00:07 |
11:45:39 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Awesome
Lars Johannes Sørbo
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Awesome Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441
|
|
Jarl Øverby
Seilforening: Båtnavn: Awesome Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:20:07 |
11:00:07 |
11:45:39 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comet 41 Sport |
Lars Johannes Sørbo |
Oslo Seilforening |
NOR 5908
Anders Heftye
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Alegra Båttype: Wasa 38 Seilnummer: NOR 5908
|
|
Thorsten Larsen
Seilforening: Båtnavn: Alegra Båttype: Wasa 38 Seilnummer: NOR 5908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:29:54 |
10:39:54 |
10:11:06 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alegra
Anders Heftye
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Alegra Båttype: Wasa 38 Seilnummer: NOR 5908
|
|
Thorsten Larsen
Seilforening: Båtnavn: Alegra Båttype: Wasa 38 Seilnummer: NOR 5908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:29:54 |
10:39:54 |
10:11:06 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wasa 38 |
Anders Heftye |
Oppegård Seilforening |
NOR 4270
Kjell Norbom
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Caprera Båttype: Hallberg-Rassy 312 Seilnummer: NOR 4270
|
|
Hans Marius Norbom
Seilforening: Båtnavn: Caprera Båttype: Hallberg-Rassy 312 Seilnummer: NOR 4270
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:50:28 |
8:30:28 |
7:00:37 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caprera
Kjell Norbom
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Caprera Båttype: Hallberg-Rassy 312 Seilnummer: NOR 4270
|
|
Hans Marius Norbom
Seilforening: Båtnavn: Caprera Båttype: Hallberg-Rassy 312 Seilnummer: NOR 4270
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:50:28 |
8:30:28 |
7:00:37 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallberg-Rassy 312 |
Kjell Norbom |
Bærum Seilforening |
NOR 4116
Eline Norum Snerlebakken
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Forgusen Båttype: Forgus 31 Seilnummer: NOR 4116
|
|
Jørn Norum Listerud
Seilforening: Båtnavn: Forgusen Båttype: Forgus 31 Seilnummer: NOR 4116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:46:29 |
7:26:29 |
6:19:30 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Forgusen
Eline Norum Snerlebakken
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Forgusen Båttype: Forgus 31 Seilnummer: NOR 4116
|
|
Jørn Norum Listerud
Seilforening: Båtnavn: Forgusen Båttype: Forgus 31 Seilnummer: NOR 4116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:46:29 |
7:26:29 |
6:19:30 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Forgus 31 |
Eline Norum Snerlebakken |
Moss Seilforening |
NOR 3196
Christian Grimsgaard
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Iggy Båttype: Dehler db 1 Seilnummer: NOR 3196
|
|
gaute andresen
Seilforening: Båtnavn: Iggy Båttype: Dehler db 1 Seilnummer: NOR 3196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:49:08 |
9:59:08 |
9:19:35 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iggy
Christian Grimsgaard
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Iggy Båttype: Dehler db 1 Seilnummer: NOR 3196
|
|
gaute andresen
Seilforening: Båtnavn: Iggy Båttype: Dehler db 1 Seilnummer: NOR 3196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:49:08 |
9:59:08 |
9:19:35 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler db 1 |
Christian Grimsgaard |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 306
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306
|
|
Ørjan Huusebye
Seilforening: Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:53:57 |
10:03:57 |
9:57:54 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24/7 Sailing Team
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306
|
|
Ørjan Huusebye
Seilforening: Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:53:57 |
10:03:57 |
9:57:54 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Steinar Waler |
Røyken Seilforening |
NOR 12267
Kjell Gudmundsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Fiore Båttype: Elan Impression 434 Seilnummer: NOR 12267
|
|
Martin Gudmundsen
Seilforening: Båtnavn: Fiore Båttype: Elan Impression 434 Seilnummer: NOR 12267
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:52:17 |
13:32:17 |
13:32:17 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fiore
Kjell Gudmundsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Fiore Båttype: Elan Impression 434 Seilnummer: NOR 12267
|
|
Martin Gudmundsen
Seilforening: Båtnavn: Fiore Båttype: Elan Impression 434 Seilnummer: NOR 12267
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:52:17 |
13:32:17 |
13:32:17 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan Impression 434 |
Kjell Gudmundsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 9002
Rune H. Trondsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Dreamer Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9002
|
|
Patrick Giørtz
Seilforening: Båtnavn: Dreamer Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9002
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:25:00 |
12:05:00 |
12:28:12 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dreamer
Rune H. Trondsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Dreamer Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9002
|
|
Patrick Giørtz
Seilforening: Båtnavn: Dreamer Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9002
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:25:00 |
12:05:00 |
12:28:12 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luffe 40MH |
Rune H. Trondsen |
Oslo Seilforening |
NOR 11934
Torstein Reinertsen
Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb Båtnavn: Elisabeth Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11934
|
|
Sigurd Jon Foyn
Seilforening: Båtnavn: Elisabeth Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:00:50 |
13:00:50 |
12:33:30 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elisabeth
Torstein Reinertsen
Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb Båtnavn: Elisabeth Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11934
|
|
Sigurd Jon Foyn
Seilforening: Båtnavn: Elisabeth Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:00:50 |
13:00:50 |
12:33:30 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 371 |
Torstein Reinertsen |
Tønsberg Brettseilerklubb |
NOR 8967
Nils Gunnar Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Excalibur Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8967
|
|
Christian Bøe
Seilforening: Båtnavn: Excalibur Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:46 |
12:00:46 |
12:09:24 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Excalibur
Nils Gunnar Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Excalibur Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8967
|
|
Christian Bøe
Seilforening: Båtnavn: Excalibur Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:46 |
12:00:46 |
12:09:24 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-412 |
Nils Gunnar Bøe |
Sandefjord Seilforening |
NOR 12785
ARNE ADLI
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Scheherazade Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12785
|
|
Kristian Schønberg Christensen
Seilforening: Båtnavn: Scheherazade Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:03:59 |
13:03:59 |
12:39:40 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scheherazade
ARNE ADLI
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Scheherazade Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12785
|
|
Kristian Schønberg Christensen
Seilforening: Båtnavn: Scheherazade Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:03:59 |
13:03:59 |
12:39:40 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370 |
ARNE ADLI |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12808
KNUT NESJE
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Zephyr Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12808
|
|
Dag Karterud
Seilforening: Båtnavn: Zephyr Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12808
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:39:20 |
12:39:20 |
12:32:29 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Zephyr
KNUT NESJE
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Zephyr Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12808
|
|
Dag Karterud
Seilforening: Båtnavn: Zephyr Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12808
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:39:20 |
12:39:20 |
12:32:29 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370 |
KNUT NESJE |
Bærum Seilforening |
NOR 13629
Stig Hagestande
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Cortana Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance Seilnummer: NOR 13629
|
|
Hans Christian Riksheim
Seilforening: Båtnavn: Cortana Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance Seilnummer: NOR 13629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cortana
Stig Hagestande
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Cortana Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance Seilnummer: NOR 13629
|
|
Hans Christian Riksheim
Seilforening: Båtnavn: Cortana Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance Seilnummer: NOR 13629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J Sun Odyssey 42i Performance |
Stig Hagestande |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15410
Einar Unhjem Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Blanke Arc ^2 Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15410
|
|
Ingunn Unhjem Johansen
Seilforening: Båtnavn: Blanke Arc ^2 Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:50 |
10:53:50 |
11:38:56 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Blanke Arc ^2
Einar Unhjem Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Blanke Arc ^2 Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15410
|
|
Ingunn Unhjem Johansen
Seilforening: Båtnavn: Blanke Arc ^2 Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:50 |
10:53:50 |
11:38:56 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 410 |
Einar Unhjem Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 10750
Jon Liverud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Duppen Båttype: Elan 31 Seilnummer: NOR 10750
|
|
Trygve Isaksen
Seilforening: Båtnavn: Duppen Båttype: Elan 31 Seilnummer: NOR 10750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:42 |
10:13:42 |
9:11:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Duppen
Jon Liverud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Duppen Båttype: Elan 31 Seilnummer: NOR 10750
|
|
Trygve Isaksen
Seilforening: Båtnavn: Duppen Båttype: Elan 31 Seilnummer: NOR 10750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:42 |
10:13:42 |
9:11:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 31 |
Jon Liverud |
Bærum Seilforening |
NOR 14903
Bjarne Nielsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Seileren Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14903
|
|
Ronnie Smith
Seilforening: Båtnavn: Seileren Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14903
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:57:16 |
12:57:16 |
12:31:37 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Seileren
Bjarne Nielsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Seileren Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14903
|
|
Ronnie Smith
Seilforening: Båtnavn: Seileren Båttype: Salona 38 Seilnummer: NOR 14903
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:57:16 |
12:57:16 |
12:31:37 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Salona 38 |
Bjarne Nielsen |
Oslo Seilforening |
NOR 4002
Egil Nystuen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Brisen Båttype: Maxi Mixer Seilnummer: NOR 4002
|
|
Jim Fjelldal
Seilforening: Båtnavn: Brisen Båttype: Maxi Mixer Seilnummer: NOR 4002
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:26:55 |
10:36:55 |
9:33:13 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Brisen
Egil Nystuen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Brisen Båttype: Maxi Mixer Seilnummer: NOR 4002
|
|
Jim Fjelldal
Seilforening: Båtnavn: Brisen Båttype: Maxi Mixer Seilnummer: NOR 4002
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:26:55 |
10:36:55 |
9:33:13 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi Mixer |
Egil Nystuen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 13456
Leif Rathe
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Duffen Båttype: Dufour 45 Seilnummer: NOR 13456
|
|
Magdalena Wangensten
Seilforening: Båtnavn: Duffen Båttype: Dufour 45 Seilnummer: NOR 13456
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:22:57 |
12:02:57 |
12:45:36 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Duffen
Leif Rathe
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Duffen Båttype: Dufour 45 Seilnummer: NOR 13456
|
|
Magdalena Wangensten
Seilforening: Båtnavn: Duffen Båttype: Dufour 45 Seilnummer: NOR 13456
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:22:57 |
12:02:57 |
12:45:36 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 45 |
Leif Rathe |
Asker Seilforening |
NOR 9107
Bjørn M Clason
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vibe II Båttype: Dehler 33 Seilnummer: NOR 9107
|
|
Gunnar Morland
Seilforening: Båtnavn: Vibe II Båttype: Dehler 33 Seilnummer: NOR 9107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:35 |
10:01:35 |
9:35:06 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vibe II
Bjørn M Clason
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vibe II Båttype: Dehler 33 Seilnummer: NOR 9107
|
|
Gunnar Morland
Seilforening: Båtnavn: Vibe II Båttype: Dehler 33 Seilnummer: NOR 9107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:35 |
10:01:35 |
9:35:06 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 33 |
Bjørn M Clason |
Soon Seilforening |
NOR 15179
Kjell U Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Stær Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15179
|
|
Tone Wille
Seilforening: Båtnavn: Stær Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:22:50 |
11:02:50 |
11:47:14 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stær
Kjell U Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Stær Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15179
|
|
Tone Wille
Seilforening: Båtnavn: Stær Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:22:50 |
11:02:50 |
11:47:14 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 410 |
Kjell U Sandvig |
Bærum Seilforening |
NOR 14043
Trond Svensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lancing Båttype: Scanner 361 Seilnummer: NOR 14043
|
|
Tormod Svensen
Seilforening: Båtnavn: Lancing Båttype: Scanner 361 Seilnummer: NOR 14043
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:05:04 |
10:15:04 |
10:06:27 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lancing
Trond Svensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lancing Båttype: Scanner 361 Seilnummer: NOR 14043
|
|
Tormod Svensen
Seilforening: Båtnavn: Lancing Båttype: Scanner 361 Seilnummer: NOR 14043
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:05:04 |
10:15:04 |
10:06:27 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanner 361 |
Trond Svensen |
Asker Seilforening |
NOR 7051
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Erik Foss
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:53:40 |
10:33:40 |
9:23:57 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frida
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Erik Foss
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:53:40 |
10:33:40 |
9:23:57 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 345 |
Arne Husevåg |
Asker Seilforening |
NOR 7006
tommy bergman
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: luringen Båttype: finngulf39 Seilnummer: NOR 7006
|
|
Tom Antonsen
Seilforening: Båtnavn: luringen Båttype: finngulf39 Seilnummer: NOR 7006
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:05:53 |
12:05:53 |
11:58:37 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
luringen
tommy bergman
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: luringen Båttype: finngulf39 Seilnummer: NOR 7006
|
|
Tom Antonsen
Seilforening: Båtnavn: luringen Båttype: finngulf39 Seilnummer: NOR 7006
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:05:53 |
12:05:53 |
11:58:37 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
finngulf39 |
tommy bergman |
Asker Seilforening |
NOR 11552
Morten Klever
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magica Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 11552
|
|
Jan Olav Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Magica Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 11552
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:50:01 |
12:50:01 |
12:22:17 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magica
Morten Klever
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magica Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 11552
|
|
Jan Olav Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Magica Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 11552
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:50:01 |
12:50:01 |
12:22:17 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 Cruiser |
Morten Klever |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11738
Ketil Sollien
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Duva Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 11738
|
|
Rune Aune
Seilforening: Båtnavn: Duva Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 11738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:31:23 |
10:41:23 |
9:53:55 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Duva
Ketil Sollien
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Duva Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 11738
|
|
Rune Aune
Seilforening: Båtnavn: Duva Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 11738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:31:23 |
10:41:23 |
9:53:55 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 37 Cruiser |
Ketil Sollien |
Tønsberg Seilforening |
NOR 11358
Håvard Wankel
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Xaviere Båttype: X-40 Seilnummer: NOR 11358
|
|
Carine Klemmetsen
Seilforening: Båtnavn: Xaviere Båttype: X-40 Seilnummer: NOR 11358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:14:29 |
12:04:29 |
12:34:54 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xaviere
Håvard Wankel
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Xaviere Båttype: X-40 Seilnummer: NOR 11358
|
|
Carine Klemmetsen
Seilforening: Båtnavn: Xaviere Båttype: X-40 Seilnummer: NOR 11358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:14:29 |
12:04:29 |
12:34:54 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-40 |
Håvard Wankel |
Soon Seilforening |
NOR 9050
Jon Letting
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lady XL Båttype: X-512 Seilnummer: NOR 9050
|
|
Åke Letting
Seilforening: Båtnavn: Lady XL Båttype: X-512 Seilnummer: NOR 9050
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:46:20 |
11:26:20 |
12:30:50 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lady XL
Jon Letting
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lady XL Båttype: X-512 Seilnummer: NOR 9050
|
|
Åke Letting
Seilforening: Båtnavn: Lady XL Båttype: X-512 Seilnummer: NOR 9050
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:46:20 |
11:26:20 |
12:30:50 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-512 |
Jon Letting |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5175
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Indy Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 5175
|
|
Aksel Andreassen
Seilforening: Båtnavn: Indy Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 5175
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:40 |
10:43:40 |
9:22:33 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Indy
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Indy Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 5175
|
|
Aksel Andreassen
Seilforening: Båtnavn: Indy Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 5175
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:40 |
10:43:40 |
9:22:33 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Omega 30 |
RAGNAR ANDREASSEN |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 15489
Harald Hilde
Seilforening: Statkraft seilgruppe Båtnavn: Velferd 1 Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Åsulv Hylland Hilde
Seilforening: Båtnavn: Velferd 1 Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:24:44 |
13:24:44 |
12:02:39 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Velferd 1
Harald Hilde
Seilforening: Statkraft seilgruppe Båtnavn: Velferd 1 Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Åsulv Hylland Hilde
Seilforening: Båtnavn: Velferd 1 Båttype: Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:24:44 |
13:24:44 |
12:02:39 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 37 |
Harald Hilde |
Statkraft seilgruppe |
NOR 14593
Terje Hogsnes
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Båtnavn: Frk.Hansen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 14593
|
|
Elin Kjellby
Seilforening: Båtnavn: Frk.Hansen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 14593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frk.Hansen
Terje Hogsnes
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Båtnavn: Frk.Hansen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 14593
|
|
Elin Kjellby
Seilforening: Båtnavn: Frk.Hansen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 14593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 320 |
Terje Hogsnes |
Gåsøkalven Seilselskab |
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628
|
|
Eirik Berg Maus
Seilforening: Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:35:40 |
12:15:40 |
12:15:40 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
WilDa
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628
|
|
Eirik Berg Maus
Seilforening: Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:35:40 |
12:15:40 |
12:15:40 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SO 409 Performance |
Kristian Jerpetjøn |
Nesodden Seilforening |
NOR 7100
Sten Frøyshov
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Julia Båttype: Comfortina 38 Seilnummer: NOR 7100
|
|
Sindre Frøyshov
Seilforening: Båtnavn: Julia Båttype: Comfortina 38 Seilnummer: NOR 7100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:14:23 |
12:14:23 |
11:57:29 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julia
Sten Frøyshov
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Julia Båttype: Comfortina 38 Seilnummer: NOR 7100
|
|
Sindre Frøyshov
Seilforening: Båtnavn: Julia Båttype: Comfortina 38 Seilnummer: NOR 7100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:14:23 |
12:14:23 |
11:57:29 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comfortina 38 |
Sten Frøyshov |
Oppegård Seilforening |
NOR 6341
Torbjørn Holthe
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Go' Tid Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 6341
|
|
Jens Kristian Hersløv
Seilforening: Båtnavn: Go' Tid Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 6341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:48:57 |
10:28:57 |
8:57:07 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Go' Tid
Torbjørn Holthe
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Go' Tid Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 6341
|
|
Jens Kristian Hersløv
Seilforening: Båtnavn: Go' Tid Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 6341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:48:57 |
10:28:57 |
8:57:07 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Omega 34 |
Torbjørn Holthe |
Bærum Seilforening |
NOR 14892
Kenneth Bjørklund
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Silvergirl Båttype: Beneteau Sense 50 Seilnummer: NOR 14892
|
|
Eirik Berg
Seilforening: Båtnavn: Silvergirl Båttype: Beneteau Sense 50 Seilnummer: NOR 14892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:32:05 |
12:12:05 |
13:02:35 |
DSQ |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Silvergirl
Kenneth Bjørklund
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Silvergirl Båttype: Beneteau Sense 50 Seilnummer: NOR 14892
|
|
Eirik Berg
Seilforening: Båtnavn: Silvergirl Båttype: Beneteau Sense 50 Seilnummer: NOR 14892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:32:05 |
12:12:05 |
13:02:35 |
DSQ |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau Sense 50 |
Kenneth Bjørklund |
Holmestrand Seilforening |
NOR 12047
Arnfinn Blom
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Bellablom Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047
|
|
Vegard Graff
Seilforening: Båtnavn: Bellablom Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:19:34 |
11:59:34 |
12:23:18 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bellablom
Arnfinn Blom
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Bellablom Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047
|
|
Vegard Graff
Seilforening: Båtnavn: Bellablom Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:19:34 |
11:59:34 |
12:23:18 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 400e |
Arnfinn Blom |
Hurum Seilforening |
NOR 6505
Christian Thorstensen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Caprice Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6505
|
|
Hans Henrik Seierstad
Seilforening: Båtnavn: Caprice Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6505
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:46 |
10:46:46 |
9:13:37 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caprice
Christian Thorstensen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Caprice Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6505
|
|
Hans Henrik Seierstad
Seilforening: Båtnavn: Caprice Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6505
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:46 |
10:46:46 |
9:13:37 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Alpha |
Christian Thorstensen |
Drammens Seilforening |
NOR 14788
Lars Krogh
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Storefri Båttype: Bavaria 40 Cr Seilnummer: NOR 14788
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:38:37 |
12:38:37 |
12:21:10 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Storefri
Lars Krogh
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Storefri Båttype: Bavaria 40 Cr Seilnummer: NOR 14788
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:38:37 |
12:38:37 |
12:21:10 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 40 Cr |
Lars Krogh |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 13920
Ragnar Wisløff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Smil Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13920
|
|
Thomas Berntsen
Seilforening: Båtnavn: Smil Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:32 |
11:37:32 |
11:28:27 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Smil
Ragnar Wisløff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Smil Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13920
|
|
Thomas Berntsen
Seilforening: Båtnavn: Smil Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:32 |
11:37:32 |
11:28:27 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 35 |
Ragnar Wisløff |
Asker Seilforening |
NOR 10629
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629
|
|
Ole Christian Wasenden
Seilforening: Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:08:09 |
10:18:09 |
9:24:59 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sinbad
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629
|
|
Ole Christian Wasenden
Seilforening: Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:08:09 |
10:18:09 |
9:24:59 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Impala 31 |
Bjørn Hansen |
Bærum Seilforening |
NOR 11009
Bjørn Tore Pettersen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: VannaRi Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11009
|
|
Rune Fjellstad
Seilforening: Båtnavn: VannaRi Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11009
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:44 |
10:14:44 |
9:44:36 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
VannaRi
Bjørn Tore Pettersen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: VannaRi Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11009
|
|
Rune Fjellstad
Seilforening: Båtnavn: VannaRi Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11009
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:44 |
10:14:44 |
9:44:36 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 35 |
Bjørn Tore Pettersen |
Moss Seilforening |
NOR 13891
Johnny Dolvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Carisma Båttype: Bavaria Vision 40 Seilnummer: NOR 13891
|
|
Johannes Dolvik
Seilforening: Båtnavn: Carisma Båttype: Bavaria Vision 40 Seilnummer: NOR 13891
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:47:01 |
12:47:01 |
12:37:02 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carisma
Johnny Dolvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Carisma Båttype: Bavaria Vision 40 Seilnummer: NOR 13891
|
|
Johannes Dolvik
Seilforening: Båtnavn: Carisma Båttype: Bavaria Vision 40 Seilnummer: NOR 13891
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:47:01 |
12:47:01 |
12:37:02 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria Vision 40 |
Johnny Dolvik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3000
Henrik Bergesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Berge Viking Båttype: Swan 57 Seilnummer: NOR 3000
|
|
Tristan Kinloch
Seilforening: Båtnavn: Berge Viking Båttype: Swan 57 Seilnummer: NOR 3000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:48:44 |
11:28:44 |
11:48:01 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Berge Viking
Henrik Bergesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Berge Viking Båttype: Swan 57 Seilnummer: NOR 3000
|
|
Tristan Kinloch
Seilforening: Båtnavn: Berge Viking Båttype: Swan 57 Seilnummer: NOR 3000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:48:44 |
11:28:44 |
11:48:01 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Swan 57 |
Henrik Bergesen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14152
Tom Stønjum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Sagitta 5 Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14152
|
|
Harald Stønjum
Seilforening: Båtnavn: Sagitta 5 Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:41 |
10:40:41 |
10:18:36 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sagitta 5
Tom Stønjum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Sagitta 5 Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14152
|
|
Harald Stønjum
Seilforening: Båtnavn: Sagitta 5 Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:41 |
10:40:41 |
10:18:36 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 310 |
Tom Stønjum |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 4410
DAG STEENSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Frille Båttype: ScanKap 99 Seilnummer: NOR 4410
|
|
Roy Beswick
Seilforening: Båtnavn: Frille Båttype: ScanKap 99 Seilnummer: NOR 4410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:28:30 |
10:38:30 |
9:43:35 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frille
DAG STEENSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Frille Båttype: ScanKap 99 Seilnummer: NOR 4410
|
|
Roy Beswick
Seilforening: Båtnavn: Frille Båttype: ScanKap 99 Seilnummer: NOR 4410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:28:30 |
10:38:30 |
9:43:35 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ScanKap 99 |
DAG STEENSEN |
Bærum Seilforening |
NOR 6815
Martin Smedsrud
Seilforening: Hamar Seilforening Båtnavn: Roxy Båttype: Laser 28 Seilnummer: NOR 6815
|
|
Thomas Smedsrud
Seilforening: Båtnavn: Roxy Båttype: Laser 28 Seilnummer: NOR 6815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:38:30 |
10:48:30 |
9:38:27 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Roxy
Martin Smedsrud
Seilforening: Hamar Seilforening Båtnavn: Roxy Båttype: Laser 28 Seilnummer: NOR 6815
|
|
Thomas Smedsrud
Seilforening: Båtnavn: Roxy Båttype: Laser 28 Seilnummer: NOR 6815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:38:30 |
10:48:30 |
9:38:27 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laser 28 |
Martin Smedsrud |
Hamar Seilforening |
NOR 8951
arne walaas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: kollekten Båttype: sunwind 27 Seilnummer: NOR 8951
|
|
Marco Rioda
Seilforening: Båtnavn: kollekten Båttype: sunwind 27 Seilnummer: NOR 8951
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:40:02 |
8:20:02 |
6:38:01 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
kollekten
arne walaas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: kollekten Båttype: sunwind 27 Seilnummer: NOR 8951
|
|
Marco Rioda
Seilforening: Båtnavn: kollekten Båttype: sunwind 27 Seilnummer: NOR 8951
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:40:02 |
8:20:02 |
6:38:01 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sunwind 27 |
arne walaas |
Asker Seilforening |
NOR 49
Anders Westrum
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Båttype: H-båt Seilnummer: NOR 49
|
|
Sondre Dahle
Seilforening: Båtnavn: RED Båttype: H-båt Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:51:42 |
7:31:42 |
5:57:44 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
RED
Anders Westrum
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: RED Båttype: H-båt Seilnummer: NOR 49
|
|
Sondre Dahle
Seilforening: Båtnavn: RED Båttype: H-båt Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:51:42 |
7:31:42 |
5:57:44 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
H-båt |
Anders Westrum |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 74
JØRGEN SELMER THON
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Hvite Ørn Båttype: h-båt Seilnummer: NOR 74
|
|
Jens Andreas Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Hvite Ørn Båttype: h-båt Seilnummer: NOR 74
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:02:39 |
7:42:39 |
6:12:23 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hvite Ørn
JØRGEN SELMER THON
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Hvite Ørn Båttype: h-båt Seilnummer: NOR 74
|
|
Jens Andreas Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Hvite Ørn Båttype: h-båt Seilnummer: NOR 74
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:02:39 |
7:42:39 |
6:12:23 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
h-båt |
JØRGEN SELMER THON |
Bærum Seilforening |
SWE 3
Jens Gran
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Anahita Båttype: Laurin One Off Seilnummer: SWE 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:34:33 |
11:14:33 |
11:38:09 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anahita
Jens Gran
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Anahita Båttype: Laurin One Off Seilnummer: SWE 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:34:33 |
11:14:33 |
11:38:09 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laurin One Off |
Jens Gran |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1669
Tom Hansen
Seilforening: Gjøvik Seilforening Båtnavn: Kaos Båttype: Hunter sonata Seilnummer: NOR 1669
|
|
Inger Kristine Johansen
Seilforening: Båtnavn: Kaos Båttype: Hunter sonata Seilnummer: NOR 1669
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:42:13 |
8:22:13 |
6:11:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaos
Tom Hansen
Seilforening: Gjøvik Seilforening Båtnavn: Kaos Båttype: Hunter sonata Seilnummer: NOR 1669
|
|
Inger Kristine Johansen
Seilforening: Båtnavn: Kaos Båttype: Hunter sonata Seilnummer: NOR 1669
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:42:13 |
8:22:13 |
6:11:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hunter sonata |
Tom Hansen |
Gjøvik Seilforening |
NOR 10078
Kristoffer Abrahamsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sweet Jane Båttype: IMX 38 Seilnummer: NOR 10078
|
|
Kai Abrahamsen
Seilforening: Båtnavn: Sweet Jane Båttype: IMX 38 Seilnummer: NOR 10078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:28:43 |
12:18:43 |
12:11:19 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sweet Jane
Kristoffer Abrahamsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sweet Jane Båttype: IMX 38 Seilnummer: NOR 10078
|
|
Kai Abrahamsen
Seilforening: Båtnavn: Sweet Jane Båttype: IMX 38 Seilnummer: NOR 10078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:28:43 |
12:18:43 |
12:11:19 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX 38 |
Kristoffer Abrahamsen |
Asker Seilforening |
NOR 10216
Harald Lillevik
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Mamar 2 Båttype: Beneteau Oceanis 331 Seilnummer: NOR 10216
|
|
Marius Lillevik
Seilforening: Båtnavn: Mamar 2 Båttype: Beneteau Oceanis 331 Seilnummer: NOR 10216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:35:00 |
10:45:00 |
9:43:43 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mamar 2
Harald Lillevik
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Mamar 2 Båttype: Beneteau Oceanis 331 Seilnummer: NOR 10216
|
|
Marius Lillevik
Seilforening: Båtnavn: Mamar 2 Båttype: Beneteau Oceanis 331 Seilnummer: NOR 10216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:35:00 |
10:45:00 |
9:43:43 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau Oceanis 331 |
Harald Lillevik |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 6437
Andrew Bekkelund
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Lyst Båttype: Sweden Yachts 340 Seilnummer: NOR 6437
|
|
Tor Arne Risnes
Seilforening: Båtnavn: Lyst Båttype: Sweden Yachts 340 Seilnummer: NOR 6437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:33:35 |
10:43:35 |
9:51:27 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lyst
Andrew Bekkelund
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Lyst Båttype: Sweden Yachts 340 Seilnummer: NOR 6437
|
|
Tor Arne Risnes
Seilforening: Båtnavn: Lyst Båttype: Sweden Yachts 340 Seilnummer: NOR 6437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:33:35 |
10:43:35 |
9:51:27 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sweden Yachts 340 |
Andrew Bekkelund |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 14760
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760
|
|
Anneke Osborg
Seilforening: Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:33:26 |
11:13:26 |
11:43:03 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Illuminati
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760
|
|
Anneke Osborg
Seilforening: Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:33:26 |
11:13:26 |
11:43:03 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 43B |
Håkon Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 5164
Mats Larsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5164
|
|
Aksel Holmsen
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:37:14 |
10:47:14 |
9:40:34 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frida
Mats Larsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5164
|
|
Aksel Holmsen
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:37:14 |
10:47:14 |
9:40:34 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Mats Larsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9188
Arild Bjørnulf
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Tina Båttype: Comfortina 35 Seilnummer: NOR 9188
|
|
Axel Bjørnulf
Seilforening: Båtnavn: Tina Båttype: Comfortina 35 Seilnummer: NOR 9188
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:02:30 |
10:12:30 |
9:39:25 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tina
Arild Bjørnulf
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Tina Båttype: Comfortina 35 Seilnummer: NOR 9188
|
|
Axel Bjørnulf
Seilforening: Båtnavn: Tina Båttype: Comfortina 35 Seilnummer: NOR 9188
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:02:30 |
10:12:30 |
9:39:25 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comfortina 35 |
Arild Bjørnulf |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 13725
Martin Lervold
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Enzo Båttype: Oceanis 43 Seilnummer: NOR 13725
|
|
Tonje Lervold
Seilforening: Båtnavn: Enzo Båttype: Oceanis 43 Seilnummer: NOR 13725
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:43:52 |
10:53:52 |
10:53:52 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Enzo
Martin Lervold
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Enzo Båttype: Oceanis 43 Seilnummer: NOR 13725
|
|
Tonje Lervold
Seilforening: Båtnavn: Enzo Båttype: Oceanis 43 Seilnummer: NOR 13725
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:43:52 |
10:53:52 |
10:53:52 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oceanis 43 |
Martin Lervold |
Nesodden Seilforening |
NOR 7111
Morten Hansen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: somle Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 7111
|
|
Ane Ulrichsen
Seilforening: Båtnavn: somle Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 7111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:28:47 |
12:28:47 |
12:02:34 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
somle
Morten Hansen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: somle Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 7111
|
|
Ane Ulrichsen
Seilforening: Båtnavn: somle Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 7111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:28:47 |
12:28:47 |
12:02:34 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Omega 36 |
Morten Hansen |
Oppegård Seilforening |
NOR 12023
Øyvind Jelstad
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Suzie Serken Båttype: Sun Fast 36 Seilnummer: NOR 12023
|
|
Sondre Jelstad
Seilforening: Båtnavn: Suzie Serken Båttype: Sun Fast 36 Seilnummer: NOR 12023
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:10:22 |
12:10:22 |
11:36:02 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Suzie Serken
Øyvind Jelstad
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Suzie Serken Båttype: Sun Fast 36 Seilnummer: NOR 12023
|
|
Sondre Jelstad
Seilforening: Båtnavn: Suzie Serken Båttype: Sun Fast 36 Seilnummer: NOR 12023
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:10:22 |
12:10:22 |
11:36:02 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 36 |
Øyvind Jelstad |
Drammens Seilforening |
NOR 9769
christopher bjelland
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Heart of Gold Båttype: Bavaria 38 Seilnummer: NOR 9769
|
|
Morten Pretorius
Seilforening: Båtnavn: Heart of Gold Båttype: Bavaria 38 Seilnummer: NOR 9769
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:45:10 |
10:55:10 |
10:17:10 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Heart of Gold
christopher bjelland
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Heart of Gold Båttype: Bavaria 38 Seilnummer: NOR 9769
|
|
Morten Pretorius
Seilforening: Båtnavn: Heart of Gold Båttype: Bavaria 38 Seilnummer: NOR 9769
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:45:10 |
10:55:10 |
10:17:10 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 |
christopher bjelland |
Røyken Seilforening |
NOR 11231
Kristian Staib
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Windstar Båttype: Bavaria 42 Seilnummer: NOR 11231
|
|
Anne-Grethe Staib
Seilforening: Båtnavn: Windstar Båttype: Bavaria 42 Seilnummer: NOR 11231
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:19:34 |
11:59:34 |
12:13:14 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Windstar
Kristian Staib
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Windstar Båttype: Bavaria 42 Seilnummer: NOR 11231
|
|
Anne-Grethe Staib
Seilforening: Båtnavn: Windstar Båttype: Bavaria 42 Seilnummer: NOR 11231
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:19:34 |
11:59:34 |
12:13:14 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 |
Kristian Staib |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 12155
ALBERT A. BJØRNSUND
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Glede II Båttype: Bavaria 30C Seilnummer: NOR 12155
|
|
Liv Hilden
Seilforening: Båtnavn: Glede II Båttype: Bavaria 30C Seilnummer: NOR 12155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:46:02 |
8:26:02 |
7:20:14 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Glede II
ALBERT A. BJØRNSUND
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Glede II Båttype: Bavaria 30C Seilnummer: NOR 12155
|
|
Liv Hilden
Seilforening: Båtnavn: Glede II Båttype: Bavaria 30C Seilnummer: NOR 12155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:46:02 |
8:26:02 |
7:20:14 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 30C |
ALBERT A. BJØRNSUND |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13550
Michael Kristiansen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: TimeOut Båttype: Elan 31 Seilnummer: NOR 13550
|
|
Tor Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: TimeOut Båttype: Elan 31 Seilnummer: NOR 13550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:46 |
10:33:46 |
9:31:39 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TimeOut
Michael Kristiansen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: TimeOut Båttype: Elan 31 Seilnummer: NOR 13550
|
|
Tor Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: TimeOut Båttype: Elan 31 Seilnummer: NOR 13550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:46 |
10:33:46 |
9:31:39 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 31 |
Michael Kristiansen |
Nesodden Seilforening |
NOR 9401
Svein Erik Refsnes
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: FRYD Båttype: Maxi 909 Seilnummer: NOR 9401
|
|
Arve Refsnes
Seilforening: Båtnavn: FRYD Båttype: Maxi 909 Seilnummer: NOR 9401
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:50:30 |
7:30:30 |
6:17:31 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FRYD
Svein Erik Refsnes
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: FRYD Båttype: Maxi 909 Seilnummer: NOR 9401
|
|
Arve Refsnes
Seilforening: Båtnavn: FRYD Båttype: Maxi 909 Seilnummer: NOR 9401
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:50:30 |
7:30:30 |
6:17:31 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 909 |
Svein Erik Refsnes |
Ålesunds Seilforening |
NOR 12111
Eirik Bjargo
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: cebina Båttype: grand soleil 40 Seilnummer: NOR 12111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:04:03 |
11:44:03 |
11:46:09 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
cebina
Eirik Bjargo
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: cebina Båttype: grand soleil 40 Seilnummer: NOR 12111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:04:03 |
11:44:03 |
11:46:09 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
grand soleil 40 |
Eirik Bjargo |
Bærum Seilforening |
NOR 6251
Petter Albrektsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Red lady Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 6251
|
|
Trond Renshusløkken
Seilforening: Båtnavn: Red lady Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 6251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:57:35 |
10:07:35 |
9:23:13 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Red lady
Petter Albrektsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Red lady Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 6251
|
|
Trond Renshusløkken
Seilforening: Båtnavn: Red lady Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 6251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:57:35 |
10:07:35 |
9:23:13 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Contrast 36 |
Petter Albrektsen |
Bærum Seilforening |
NOR 12312
jan nic. langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes Beslutning Båttype: makTEN Seilnummer: NOR 12312
|
|
Kirill Miazine
Seilforening: Båtnavn: Fadernes Beslutning Båttype: makTEN Seilnummer: NOR 12312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:48:43 |
10:48:43 |
10:16:55 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fadernes Beslutning
jan nic. langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes Beslutning Båttype: makTEN Seilnummer: NOR 12312
|
|
Kirill Miazine
Seilforening: Båtnavn: Fadernes Beslutning Båttype: makTEN Seilnummer: NOR 12312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:48:43 |
10:48:43 |
10:16:55 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
makTEN |
jan nic. langfeldt |
Asker Seilforening |
NOR 9530
Fredrik Åsle
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Sofie Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 9530
|
|
Inger Skaug Åsle
Seilforening: Båtnavn: Sofie Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 9530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:36:44 |
12:36:44 |
12:09:29 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sofie
Fredrik Åsle
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Sofie Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 9530
|
|
Inger Skaug Åsle
Seilforening: Båtnavn: Sofie Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 9530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:36:44 |
12:36:44 |
12:09:29 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 371 |
Fredrik Åsle |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 8348
Øyvind Mobech
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Hilde Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 8348
|
|
Tore Trogstad Eia
Seilforening: Båtnavn: Hilde Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 8348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:50:24 |
11:00:24 |
9:55:01 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hilde
Øyvind Mobech
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Hilde Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 8348
|
|
Tore Trogstad Eia
Seilforening: Båtnavn: Hilde Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 8348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:50:24 |
11:00:24 |
9:55:01 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 999 |
Øyvind Mobech |
Ullern Seilforening |
NOR 7626
Thomas Sund
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Skumpa Båttype: Dehler 34, Optima 101 Seilnummer: NOR 7626
|
|
Thomas Rønneberg Nielsen
Seilforening: Båtnavn: Skumpa Båttype: Dehler 34, Optima 101 Seilnummer: NOR 7626
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:56:41 |
10:36:41 |
9:21:33 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skumpa
Thomas Sund
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Skumpa Båttype: Dehler 34, Optima 101 Seilnummer: NOR 7626
|
|
Thomas Rønneberg Nielsen
Seilforening: Båtnavn: Skumpa Båttype: Dehler 34, Optima 101 Seilnummer: NOR 7626
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:56:41 |
10:36:41 |
9:21:33 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 34, Optima 101 |
Thomas Sund |
Hurum Seilforening |
NOR 9074
Jan Ole Nordfjord
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Gunnela Båttype: Magnific Midget Seilnummer: NOR 9074
|
|
Øivind Branæs
Seilforening: Båtnavn: Gunnela Båttype: Magnific Midget Seilnummer: NOR 9074
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:22:23 |
9:02:23 |
6:45:09 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gunnela
Jan Ole Nordfjord
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Gunnela Båttype: Magnific Midget Seilnummer: NOR 9074
|
|
Øivind Branæs
Seilforening: Båtnavn: Gunnela Båttype: Magnific Midget Seilnummer: NOR 9074
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:22:23 |
9:02:23 |
6:45:09 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnific Midget |
Jan Ole Nordfjord |
Skøyen Seilforening |
NOR 5105
Truls Daae Starheim
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: EIR IV Båttype: Albin Delta Seilnummer: NOR 5105
|
|
Mathias Starheim Ruud
Seilforening: Båtnavn: EIR IV Båttype: Albin Delta Seilnummer: NOR 5105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:18:36 |
10:58:36 |
9:21:07 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EIR IV
Truls Daae Starheim
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: EIR IV Båttype: Albin Delta Seilnummer: NOR 5105
|
|
Mathias Starheim Ruud
Seilforening: Båtnavn: EIR IV Båttype: Albin Delta Seilnummer: NOR 5105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:18:36 |
10:58:36 |
9:21:07 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Delta |
Truls Daae Starheim |
Nesodden Seilforening |
NOR 15392
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Grayce Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 15392
|
|
Audun Engen
Seilforening: Båtnavn: Grayce Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 15392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:40:10 |
12:20:10 |
12:42:22 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grayce
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Grayce Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 15392
|
|
Audun Engen
Seilforening: Båtnavn: Grayce Båttype: Hanse 400 Seilnummer: NOR 15392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:40:10 |
12:20:10 |
12:42:22 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 400 |
Arne Engen |
Oslo Seilforening |
NOR 6809
Kris Arvesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Travelling First Class Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6809
|
|
Steffen Holanger
Seilforening: Båtnavn: Travelling First Class Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:49:30 |
10:59:30 |
10:04:45 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Travelling First Class
Kris Arvesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Travelling First Class Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6809
|
|
Steffen Holanger
Seilforening: Båtnavn: Travelling First Class Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:49:30 |
10:59:30 |
10:04:45 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First Class 8 |
Kris Arvesen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12296
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12296
|
|
Christoffer Bruenech
Seilforening: Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12296
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:41:22 |
12:41:22 |
12:32:59 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fri Flyt
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12296
|
|
Christoffer Bruenech
Seilforening: Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12296
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:41:22 |
12:41:22 |
12:32:59 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370e |
Petter Hegle |
Holmestrand Seilforening |
NOR 11213
Arne Isaksen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Xanthippe III Båttype: hanse 371 Seilnummer: NOR 11213
|
|
Herman Isaksen
Seilforening: Båtnavn: Xanthippe III Båttype: hanse 371 Seilnummer: NOR 11213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:24:07 |
12:24:07 |
12:07:00 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xanthippe III
Arne Isaksen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Xanthippe III Båttype: hanse 371 Seilnummer: NOR 11213
|
|
Herman Isaksen
Seilforening: Båtnavn: Xanthippe III Båttype: hanse 371 Seilnummer: NOR 11213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:24:07 |
12:24:07 |
12:07:00 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
hanse 371 |
Arne Isaksen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14724
Tone Løvseth Jørgensen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: High 5 Båttype: Bavaria 39 Cr Seilnummer: NOR 14724
|
|
Laila Rabe
Seilforening: Båtnavn: High 5 Båttype: Bavaria 39 Cr Seilnummer: NOR 14724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:47:55 |
12:47:55 |
12:20:16 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
High 5
Tone Løvseth Jørgensen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: High 5 Båttype: Bavaria 39 Cr Seilnummer: NOR 14724
|
|
Laila Rabe
Seilforening: Båtnavn: High 5 Båttype: Bavaria 39 Cr Seilnummer: NOR 14724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:47:55 |
12:47:55 |
12:20:16 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 39 Cr |
Tone Løvseth Jørgensen |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 14139
Frank Larsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sjøflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139
|
|
Ørjan Rangberg
Seilforening: Båtnavn: Sjøflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:52:07 |
12:52:07 |
12:15:49 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sjøflot
Frank Larsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sjøflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139
|
|
Ørjan Rangberg
Seilforening: Båtnavn: Sjøflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:52:07 |
12:52:07 |
12:15:49 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Fast 37 |
Frank Larsen |
Asker Seilforening |
NOR 3872
stig rolfsvåg
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Ella Hval Båttype: Spekkhugger Seilnummer: NOR 3872
|
|
Fredrik Major
Seilforening: Båtnavn: Ella Hval Båttype: Spekkhugger Seilnummer: NOR 3872
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:27:19 |
8:07:19 |
6:41:32 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ella Hval
stig rolfsvåg
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Ella Hval Båttype: Spekkhugger Seilnummer: NOR 3872
|
|
Fredrik Major
Seilforening: Båtnavn: Ella Hval Båttype: Spekkhugger Seilnummer: NOR 3872
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:27:19 |
8:07:19 |
6:41:32 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Spekkhugger |
stig rolfsvåg |
Moss Seilforening |
NOR 9299
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Anne Løtveit
Seilforening: Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:34:07 |
11:14:07 |
11:37:02 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olisabeth
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Anne Løtveit
Seilforening: Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:34:07 |
11:14:07 |
11:37:02 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luffe 40MH |
Svein Are Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 11448
Lars Ola Rambøl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Caro Båttype: Dufour 385 Seilnummer: NOR 11448
|
|
Ingvill Bryn Rambøl
Seilforening: Båtnavn: Caro Båttype: Dufour 385 Seilnummer: NOR 11448
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:55:50 |
12:55:50 |
12:24:01 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caro
Lars Ola Rambøl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Caro Båttype: Dufour 385 Seilnummer: NOR 11448
|
|
Ingvill Bryn Rambøl
Seilforening: Båtnavn: Caro Båttype: Dufour 385 Seilnummer: NOR 11448
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:55:50 |
12:55:50 |
12:24:01 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 385 |
Lars Ola Rambøl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12042
Christian Hall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bjørnstjerne Båttype: x-43 Seilnummer: NOR 12042
|
|
Martin Cock
Seilforening: Båtnavn: Bjørnstjerne Båttype: x-43 Seilnummer: NOR 12042
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:18:12 |
11:58:12 |
12:29:48 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørnstjerne
Christian Hall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bjørnstjerne Båttype: x-43 Seilnummer: NOR 12042
|
|
Martin Cock
Seilforening: Båtnavn: Bjørnstjerne Båttype: x-43 Seilnummer: NOR 12042
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:18:12 |
11:58:12 |
12:29:48 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
x-43 |
Christian Hall |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9800
Kjell Arnesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Paradise Båttype: First45F5 Seilnummer: NOR 9800
|
|
Stian Firing
Seilforening: Båtnavn: Paradise Båttype: First45F5 Seilnummer: NOR 9800
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:37:35 |
12:17:35 |
12:38:14 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Paradise
Kjell Arnesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Paradise Båttype: First45F5 Seilnummer: NOR 9800
|
|
Stian Firing
Seilforening: Båtnavn: Paradise Båttype: First45F5 Seilnummer: NOR 9800
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:37:35 |
12:17:35 |
12:38:14 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First45F5 |
Kjell Arnesen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14730
Petter Gjærum
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Chill out Båttype: Bavaria 40 cr Seilnummer: NOR 14730
|
|
Morten gran
Seilforening: Båtnavn: Chill out Båttype: Bavaria 40 cr Seilnummer: NOR 14730
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:56:46 |
12:56:46 |
12:39:40 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Chill out
Petter Gjærum
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Chill out Båttype: Bavaria 40 cr Seilnummer: NOR 14730
|
|
Morten gran
Seilforening: Båtnavn: Chill out Båttype: Bavaria 40 cr Seilnummer: NOR 14730
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:56:46 |
12:56:46 |
12:39:40 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 40 cr |
Petter Gjærum |
Brevik Seilforening |
NOR 15449
Truls Holm Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Haffsårkesteret Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15449
|
|
Maren Olsen
Seilforening: Båtnavn: Haffsårkesteret Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15449
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:47:00 |
11:27:00 |
11:48:59 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Haffsårkesteret
Truls Holm Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Haffsårkesteret Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15449
|
|
Maren Olsen
Seilforening: Båtnavn: Haffsårkesteret Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15449
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:47:00 |
11:27:00 |
11:48:59 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 380 |
Truls Holm Olsen |
Moss Seilforening |
NOR 12538
Eivind Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538
|
|
Tobias Bakke
Seilforening: Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:08:04 |
11:48:04 |
12:19:55 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MASITO
Eivind Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538
|
|
Tobias Bakke
Seilforening: Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:08:04 |
11:48:04 |
12:19:55 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430 |
Eivind Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 12031
Helga Håtveit
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: heXedans Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12031
|
|
Bjarte Håtveit
Seilforening: Båtnavn: heXedans Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12031
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:30:18 |
12:10:18 |
12:43:53 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
heXedans
Helga Håtveit
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: heXedans Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12031
|
|
Bjarte Håtveit
Seilforening: Båtnavn: heXedans Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12031
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:30:18 |
12:10:18 |
12:43:53 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-43 |
Helga Håtveit |
Oslo Seilforening |
NOR 15229
Arne Sørlie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229
|
|
Erik Sørlie
Seilforening: Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:18:31 |
11:58:31 |
12:06:25 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Winifi
Arne Sørlie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229
|
|
Erik Sørlie
Seilforening: Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:18:31 |
11:58:31 |
12:06:25 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 38 |
Arne Sørlie |
Bærum Seilforening |
NOR 10760
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Øivind A. Ekeberg
Seilforening: Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:42 |
10:13:42 |
9:43:00 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Naomi
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Øivind A. Ekeberg
Seilforening: Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:42 |
10:13:42 |
9:43:00 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Fast 35 |
Ole Gunnar Tveiten |
Asker |
NOR 10580
Eirik Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Stakkato Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580
|
|
Arild Hvattum
Seilforening: Båtnavn: Stakkato Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:06:00 |
11:16:00 |
10:11:06 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stakkato
Eirik Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Stakkato Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580
|
|
Arild Hvattum
Seilforening: Båtnavn: Stakkato Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:06:00 |
11:16:00 |
10:11:06 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 27.7 |
Eirik Nordli |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14879
Jan Gunnar Asbjørnsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Veiva Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14879
|
|
Erik Torall
Seilforening: Båtnavn: Veiva Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14879
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:48 |
11:37:48 |
11:24:32 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Veiva
Jan Gunnar Asbjørnsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Veiva Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14879
|
|
Erik Torall
Seilforening: Båtnavn: Veiva Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14879
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:48 |
11:37:48 |
11:24:32 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Jan Gunnar Asbjørnsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11219
Endre Steinbru
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219
|
|
Mathias Steinbru
Seilforening: Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bada Bing
Endre Steinbru
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219
|
|
Mathias Steinbru
Seilforening: Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Endre Steinbru |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 10576
Olav Nakken
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Hufsa Båttype: Farr 395 Seilnummer: NOR 10576
|
|
Hallgrim Nakken
Seilforening: Båtnavn: Hufsa Båttype: Farr 395 Seilnummer: NOR 10576
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:33:17 |
11:13:17 |
12:04:27 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hufsa
Olav Nakken
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Hufsa Båttype: Farr 395 Seilnummer: NOR 10576
|
|
Hallgrim Nakken
Seilforening: Båtnavn: Hufsa Båttype: Farr 395 Seilnummer: NOR 10576
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:33:17 |
11:13:17 |
12:04:27 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr 395 |
Olav Nakken |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 9997
Sven Danielsen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Clipper Båttype: Diva 38 Seilnummer: NOR 9997
|
|
Øystein Jæger Paulsen
Seilforening: Båtnavn: Clipper Båttype: Diva 38 Seilnummer: NOR 9997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:50:10 |
11:50:10 |
11:43:03 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Clipper
Sven Danielsen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Clipper Båttype: Diva 38 Seilnummer: NOR 9997
|
|
Øystein Jæger Paulsen
Seilforening: Båtnavn: Clipper Båttype: Diva 38 Seilnummer: NOR 9997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:50:10 |
11:50:10 |
11:43:03 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diva 38 |
Sven Danielsen |
Drammens Seilforening |
NOR 3500
Jeppe Bergan
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kartellet Båttype: Maxi 80 Racer Seilnummer: NOR 3500
|
|
Gjermund Larsen
Seilforening: Båtnavn: Kartellet Båttype: Maxi 80 Racer Seilnummer: NOR 3500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:51:59 |
11:31:59 |
10:13:05 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kartellet
Jeppe Bergan
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kartellet Båttype: Maxi 80 Racer Seilnummer: NOR 3500
|
|
Gjermund Larsen
Seilforening: Båtnavn: Kartellet Båttype: Maxi 80 Racer Seilnummer: NOR 3500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:51:59 |
11:31:59 |
10:13:05 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 80 Racer |
Jeppe Bergan |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13592
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Tikk Takk Båttype: Beneteau First Class 10 Seilnummer: NOR 13592
|
|
Tor Gunnar Lundenes
Seilforening: Båtnavn: Tikk Takk Båttype: Beneteau First Class 10 Seilnummer: NOR 13592
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:42:14 |
12:42:14 |
12:34:36 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tikk Takk
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Tikk Takk Båttype: Beneteau First Class 10 Seilnummer: NOR 13592
|
|
Tor Gunnar Lundenes
Seilforening: Båtnavn: Tikk Takk Båttype: Beneteau First Class 10 Seilnummer: NOR 13592
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:42:14 |
12:42:14 |
12:34:36 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau First Class 10 |
Birger Sevaldson |
Tønsberg Seilforening |
NOR 14442
Kate Bachke Fosterud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: KjipeLars No5 Båttype: Jeanneau SO409 Seilnummer: NOR 14442
|
|
Lars Fosterud
Seilforening: Båtnavn: KjipeLars No5 Båttype: Jeanneau SO409 Seilnummer: NOR 14442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
KjipeLars No5
Kate Bachke Fosterud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: KjipeLars No5 Båttype: Jeanneau SO409 Seilnummer: NOR 14442
|
|
Lars Fosterud
Seilforening: Båtnavn: KjipeLars No5 Båttype: Jeanneau SO409 Seilnummer: NOR 14442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau SO409 |
Kate Bachke Fosterud |
Asker Seilforening |
NOR 7007
Vidar Hansson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Garanti Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 7007
|
|
Sverre Tangerud
Seilforening: Båtnavn: Garanti Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 7007
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:17:03 |
10:57:03 |
11:33:11 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Garanti
Vidar Hansson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Garanti Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 7007
|
|
Sverre Tangerud
Seilforening: Båtnavn: Garanti Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 7007
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:17:03 |
10:57:03 |
11:33:11 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dynamic 43 |
Vidar Hansson |
Asker Seilforening |
NOR 10259
Tore Øyvind Moen
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Elvira Båttype: Sun Legende 41 Seilnummer: NOR 10259
|
|
Kjetil Tveit Moen
Seilforening: Båtnavn: Elvira Båttype: Sun Legende 41 Seilnummer: NOR 10259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:29 |
10:31:29 |
9:52:57 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elvira
Tore Øyvind Moen
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Elvira Båttype: Sun Legende 41 Seilnummer: NOR 10259
|
|
Kjetil Tveit Moen
Seilforening: Båtnavn: Elvira Båttype: Sun Legende 41 Seilnummer: NOR 10259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:29 |
10:31:29 |
9:52:57 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Legende 41 |
Tore Øyvind Moen |
Brevik Seilforening |
NOR 12789
Kristin Wien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sea Lemon Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy Seilnummer: NOR 12789
|
|
Haagen Hølaas
Seilforening: Båtnavn: Sea Lemon Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy Seilnummer: NOR 12789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:31:09 |
12:11:09 |
12:26:30 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sea Lemon
Kristin Wien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sea Lemon Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy Seilnummer: NOR 12789
|
|
Haagen Hølaas
Seilforening: Båtnavn: Sea Lemon Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy Seilnummer: NOR 12789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:31:09 |
12:11:09 |
12:26:30 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Oddyssy |
Kristin Wien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9057
Sigurd Ellingsen Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Athene Båttype: F&C 44 Seilnummer: NOR 9057
|
|
Jørgen Sletten
Seilforening: Båtnavn: Athene Båttype: F&C 44 Seilnummer: NOR 9057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:57:14 |
10:07:14 |
9:11:22 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Athene
Sigurd Ellingsen Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Athene Båttype: F&C 44 Seilnummer: NOR 9057
|
|
Jørgen Sletten
Seilforening: Båtnavn: Athene Båttype: F&C 44 Seilnummer: NOR 9057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:57:14 |
10:07:14 |
9:11:22 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
F&C 44 |
Sigurd Ellingsen Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10947
Mikkel Vislie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947
|
|
Christopher Bøhagen-Arnesen
Seilforening: Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:00:01 |
10:40:01 |
11:37:37 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Easygoing
Mikkel Vislie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947
|
|
Christopher Bøhagen-Arnesen
Seilforening: Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:00:01 |
10:40:01 |
11:37:37 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-46 |
Mikkel Vislie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9555
ARILD BERG
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: SNEHVIT Båttype: N-Yachts 41 Seilnummer: NOR 9555
|
|
Arne Mathesson
Seilforening: Båtnavn: SNEHVIT Båttype: N-Yachts 41 Seilnummer: NOR 9555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:00:40 |
11:40:40 |
11:57:28 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SNEHVIT
ARILD BERG
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: SNEHVIT Båttype: N-Yachts 41 Seilnummer: NOR 9555
|
|
Arne Mathesson
Seilforening: Båtnavn: SNEHVIT Båttype: N-Yachts 41 Seilnummer: NOR 9555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:00:40 |
11:40:40 |
11:57:28 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
N-Yachts 41 |
ARILD BERG |
Bærum Seilforening |
NOR 11864
Martin Wallin
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Veliero Båttype: Jeanneau SO 49 DS Seilnummer: NOR 11864
|
|
Birger Scavenius
Seilforening: Båtnavn: Veliero Båttype: Jeanneau SO 49 DS Seilnummer: NOR 11864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:07:19 |
12:47:19 |
12:58:03 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Veliero
Martin Wallin
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Veliero Båttype: Jeanneau SO 49 DS Seilnummer: NOR 11864
|
|
Birger Scavenius
Seilforening: Båtnavn: Veliero Båttype: Jeanneau SO 49 DS Seilnummer: NOR 11864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:07:19 |
12:47:19 |
12:58:03 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau SO 49 DS |
Martin Wallin |
Soon Seilforening |
NOR 9565
Iver Waalen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Euphoria Båttype: Luffe 43 Seilnummer: NOR 9565
|
|
Nicolai H. Løvenskiold
Seilforening: Båtnavn: Euphoria Båttype: Luffe 43 Seilnummer: NOR 9565
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:36:46 |
9:46:46 |
10:00:15 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Euphoria
Iver Waalen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Euphoria Båttype: Luffe 43 Seilnummer: NOR 9565
|
|
Nicolai H. Løvenskiold
Seilforening: Båtnavn: Euphoria Båttype: Luffe 43 Seilnummer: NOR 9565
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:36:46 |
9:46:46 |
10:00:15 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luffe 43 |
Iver Waalen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15129
Hans Olav Skjeggestad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Kiwayo Båttype: Bavaria 32 ac Seilnummer: NOR 15129
|
|
Vetle Nordli Skjeggestad
Seilforening: Båtnavn: Kiwayo Båttype: Bavaria 32 ac Seilnummer: NOR 15129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 05:37:43 |
14:37:43 |
12:57:39 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kiwayo
Hans Olav Skjeggestad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Kiwayo Båttype: Bavaria 32 ac Seilnummer: NOR 15129
|
|
Vetle Nordli Skjeggestad
Seilforening: Båtnavn: Kiwayo Båttype: Bavaria 32 ac Seilnummer: NOR 15129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 05:37:43 |
14:37:43 |
12:57:39 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 32 ac |
Hans Olav Skjeggestad |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779
|
|
Øivinn Brudevoll
Seilforening: Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:44:40 |
10:24:40 |
11:51:29 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jokerman
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779
|
|
Øivinn Brudevoll
Seilforening: Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:44:40 |
10:24:40 |
11:51:29 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-50 |
Per Ottar Skaaret |
Asker Seilforening |
NOR 11800
Ole Johan Kvan
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Vento Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11800
|
|
Lene Lothe
Seilforening: Båtnavn: Vento Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11800
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:11:36 |
11:51:36 |
11:49:27 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vento
Ole Johan Kvan
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Vento Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11800
|
|
Lene Lothe
Seilforening: Båtnavn: Vento Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11800
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:11:36 |
11:51:36 |
11:49:27 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 37 |
Ole Johan Kvan |
Drammens Seilforening |
NOR 10145
Kjetil Bakke
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: MALINE Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 10145
|
|
Kristin Husby
Seilforening: Båtnavn: MALINE Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 10145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:27:55 |
11:07:55 |
12:24:03 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MALINE
Kjetil Bakke
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: MALINE Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 10145
|
|
Kristin Husby
Seilforening: Båtnavn: MALINE Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 10145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:27:55 |
11:07:55 |
12:24:03 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX-45 |
Kjetil Bakke |
Asker Seilforening |
NOR 15566
Alex Rosen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: NN Båttype: Dehler 38 13- Seilnummer: NOR 15566
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:36:25 |
9:46:25 |
9:34:06 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NN
Alex Rosen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: NN Båttype: Dehler 38 13- Seilnummer: NOR 15566
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:36:25 |
9:46:25 |
9:34:06 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 38 13- |
Alex Rosen |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 163 |
Klasse: NOR Rating - R-klasser |
NED 9122
Nanno Aukes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: CLOCKAID Båttype: J/122 Seilnummer: NED 9122
|
|
Arnold Teeuwen
Seilforening: Båtnavn: CLOCKAID Båttype: J/122 Seilnummer: NED 9122
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:19:10 |
10:49:10 |
11:30:58 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CLOCKAID
Nanno Aukes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: CLOCKAID Båttype: J/122 Seilnummer: NED 9122
|
|
Arnold Teeuwen
Seilforening: Båtnavn: CLOCKAID Båttype: J/122 Seilnummer: NED 9122
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:19:10 |
10:49:10 |
11:30:58 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/122 |
Nanno Aukes |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11313
Per Sortedal
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Snakkas Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11313
|
|
Rune Halvorsen
Seilforening: Båtnavn: Snakkas Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:40:15 |
11:10:15 |
11:35:43 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Snakkas
Per Sortedal
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Snakkas Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11313
|
|
Rune Halvorsen
Seilforening: Båtnavn: Snakkas Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:40:15 |
11:10:15 |
11:35:43 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 Match |
Per Sortedal |
Brevik Seilforening |
NOR 1897
Stian Gjelsnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bucky Bullet Båttype: Willing 31 Seilnummer: NOR 1897
|
|
Espen Gulbrandsen
Seilforening: Båtnavn: Bucky Bullet Båttype: Willing 31 Seilnummer: NOR 1897
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:49:57 |
8:29:57 |
7:04:47 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bucky Bullet
Stian Gjelsnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bucky Bullet Båttype: Willing 31 Seilnummer: NOR 1897
|
|
Espen Gulbrandsen
Seilforening: Båtnavn: Bucky Bullet Båttype: Willing 31 Seilnummer: NOR 1897
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:49:57 |
8:29:57 |
7:04:47 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Willing 31 |
Stian Gjelsnes |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 12515
Anders Stensholt
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: A-Game Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12515
|
|
Martin Stnsholt
Seilforening: Båtnavn: A-Game Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
A-Game
Anders Stensholt
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: A-Game Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12515
|
|
Martin Stnsholt
Seilforening: Båtnavn: A-Game Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 410 |
Anders Stensholt |
Bærum Seilforening |
NOR 12502
KIM KNUDSEN
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Braveheart Båttype: IMX-38 Seilnummer: NOR 12502
|
|
Tom Danielsen
Seilforening: Båtnavn: Braveheart Båttype: IMX-38 Seilnummer: NOR 12502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:55:23 |
12:25:23 |
12:31:20 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Braveheart
KIM KNUDSEN
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Braveheart Båttype: IMX-38 Seilnummer: NOR 12502
|
|
Tom Danielsen
Seilforening: Båtnavn: Braveheart Båttype: IMX-38 Seilnummer: NOR 12502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:55:23 |
12:25:23 |
12:31:20 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX-38 |
KIM KNUDSEN |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13934
Henning Høyte
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934
|
|
Maria Leerberg
Seilforening: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:55 |
12:10:55 |
12:01:24 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FelixDenStore
Henning Høyte
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934
|
|
Maria Leerberg
Seilforening: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:55 |
12:10:55 |
12:01:24 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 35 |
Henning Høyte |
Tønsberg Seilforening |
NOR 12243
Dag Skarsgård
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243
|
|
Torgeir Lerkerød
Seilforening: Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:45:32 |
10:05:32 |
11:27:53 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline
Dag Skarsgård
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243
|
|
Torgeir Lerkerød
Seilforening: Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:45:32 |
10:05:32 |
11:27:53 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Landmark 43 |
Dag Skarsgård |
Asker Seilforening |
NOR 12343
TORE KANDAHL
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343
|
|
nils melsom kristensen
Seilforening: Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:54:10 |
10:14:10 |
11:35:14 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
DESTIN
TORE KANDAHL
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343
|
|
nils melsom kristensen
Seilforening: Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:54:10 |
10:14:10 |
11:35:14 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LANDMARK 43 |
TORE KANDAHL |
Asker Seilforening |
NOR 14710
John Harald Henriksen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710
|
|
Kjell Hundeide
Seilforening: Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:58:52 |
10:38:52 |
9:14:32 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Livlig
John Harald Henriksen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710
|
|
Kjell Hundeide
Seilforening: Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:58:52 |
10:38:52 |
9:14:32 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Odessey 30i |
John Harald Henriksen |
Bærum Seilforening |
NOR 15237
Olle Anestad
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: ALIDA II Båttype: Spirit 32 Seilnummer: NOR 15237
|
|
Kåre Andersen
Seilforening: Båtnavn: ALIDA II Båttype: Spirit 32 Seilnummer: NOR 15237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:48 |
11:23:48 |
9:39:51 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ALIDA II
Olle Anestad
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: ALIDA II Båttype: Spirit 32 Seilnummer: NOR 15237
|
|
Kåre Andersen
Seilforening: Båtnavn: ALIDA II Båttype: Spirit 32 Seilnummer: NOR 15237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:48 |
11:23:48 |
9:39:51 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Spirit 32 |
Olle Anestad |
Nesodden Seilforening |
NOR 13335
Jan Ivar Sylte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Hyggen X Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335
|
|
Peder Husøy
Seilforening: Båtnavn: Hyggen X Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:35:42 |
12:15:42 |
12:57:38 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hyggen X
Jan Ivar Sylte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Hyggen X Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335
|
|
Peder Husøy
Seilforening: Båtnavn: Hyggen X Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:35:42 |
12:15:42 |
12:57:38 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430e |
Jan Ivar Sylte |
Drøbaksund Seilforening |
GER 5500
Georg Christiansen
Seilforening: Norddeutscher Regatta Verein, Hamburg Båtnavn: Broader View Hamburg Båttype: Andrews 56 Seilnummer: GER 5500
|
|
Carl Brockhausen
Seilforening: Båtnavn: Broader View Hamburg Båttype: Andrews 56 Seilnummer: GER 5500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:56:44 |
10:16:44 |
12:28:05 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Broader View Hamburg
Georg Christiansen
Seilforening: Norddeutscher Regatta Verein, Hamburg Båtnavn: Broader View Hamburg Båttype: Andrews 56 Seilnummer: GER 5500
|
|
Carl Brockhausen
Seilforening: Båtnavn: Broader View Hamburg Båttype: Andrews 56 Seilnummer: GER 5500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:56:44 |
10:16:44 |
12:28:05 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andrews 56 |
Georg Christiansen |
Norddeutscher Regatta Verein, Hamburg |
GBR 9389
Robin Oberst
Seilforening: Clipper Yacht club Båtnavn: Tiger Båttype: Reflex 38 Seilnummer: GBR 9389
|
|
Anders Kristensen
Seilforening: Båtnavn: Tiger Båttype: Reflex 38 Seilnummer: GBR 9389
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:13:02 |
12:03:02 |
11:44:14 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tiger
Robin Oberst
Seilforening: Clipper Yacht club Båtnavn: Tiger Båttype: Reflex 38 Seilnummer: GBR 9389
|
|
Anders Kristensen
Seilforening: Båtnavn: Tiger Båttype: Reflex 38 Seilnummer: GBR 9389
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:13:02 |
12:03:02 |
11:44:14 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Reflex 38 |
Robin Oberst |
Clipper Yacht club |
NOR 13497
Magnus Marthinsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Exabyte Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 13497
|
|
Torstein Fagerlund
Seilforening: Båtnavn: Exabyte Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 13497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:16:20 |
10:36:20 |
11:52:03 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exabyte
Magnus Marthinsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Exabyte Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 13497
|
|
Torstein Fagerlund
Seilforening: Båtnavn: Exabyte Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 13497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:16:20 |
10:36:20 |
11:52:03 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX-45 |
Magnus Marthinsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
LTU 1034
Roger Ahlqvist
Seilforening: Göteborgs Quinnliga Segelsällskap Båtnavn: Jigy Jigy Båttype: Archambault35 Seilnummer: LTU 1034
|
|
Carin Sjölander
Seilforening: Båtnavn: Jigy Jigy Båttype: Archambault35 Seilnummer: LTU 1034
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:44:26 |
11:34:26 |
11:36:30 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jigy Jigy
Roger Ahlqvist
Seilforening: Göteborgs Quinnliga Segelsällskap Båtnavn: Jigy Jigy Båttype: Archambault35 Seilnummer: LTU 1034
|
|
Carin Sjölander
Seilforening: Båtnavn: Jigy Jigy Båttype: Archambault35 Seilnummer: LTU 1034
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:44:26 |
11:34:26 |
11:36:30 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Archambault35 |
Roger Ahlqvist |
Göteborgs Quinnliga Segelsällskap |
NOR 10745
Eivind Nysether Tytlandsvik
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Eowyn Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10745
|
|
Steffen Nysæther
Seilforening: Båtnavn: Eowyn Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:15:12 |
12:05:12 |
11:53:35 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eowyn
Eivind Nysether Tytlandsvik
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Eowyn Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10745
|
|
Steffen Nysæther
Seilforening: Båtnavn: Eowyn Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:15:12 |
12:05:12 |
11:53:35 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36,7 |
Eivind Nysether Tytlandsvik |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 12443
Torkjel Valland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443
|
|
Karl Otto Book
Seilforening: Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:51:10 |
10:11:10 |
11:33:03 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
White Shadow
Torkjel Valland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443
|
|
Karl Otto Book
Seilforening: Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:51:10 |
10:11:10 |
11:33:03 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Landmark 43 |
Torkjel Valland |
Bergens Seilforening |
NOR 10738
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:06:50 |
11:56:50 |
11:49:39 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mimoka
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:06:50 |
11:56:50 |
11:49:39 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Morten Nissen-Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9660
Terje Hall Torgersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660
|
|
Gunder Valle
Seilforening: Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:12:37 |
12:12:37 |
11:35:15 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andante
Terje Hall Torgersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660
|
|
Gunder Valle
Seilforening: Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:12:37 |
12:12:37 |
11:35:15 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
Terje Hall Torgersen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14887
Jon Holm
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Jubel Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 14887
|
|
Stefan Midteide
Seilforening: Båtnavn: Jubel Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 14887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:59:53 |
11:49:53 |
11:48:27 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jubel
Jon Holm
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Jubel Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 14887
|
|
Stefan Midteide
Seilforening: Båtnavn: Jubel Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 14887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:59:53 |
11:49:53 |
11:48:27 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/109 |
Jon Holm |
Oslo Seilforening |
NOR 10494
Grethe Megrund
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Bertha Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10494
|
|
Elin Mathisen
Seilforening: Båtnavn: Bertha Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10494
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:41:55 |
12:41:55 |
11:47:03 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bertha
Grethe Megrund
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Bertha Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10494
|
|
Elin Mathisen
Seilforening: Båtnavn: Bertha Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10494
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:41:55 |
12:41:55 |
11:47:03 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 34 |
Grethe Megrund |
Tønsberg Seilforening |
NOR 15666
JON SVERRE HØIDEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SONS OF HURRICANES Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666
|
|
Kristian Skard
Seilforening: Båtnavn: SONS OF HURRICANES Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:30:00 |
11:00:00 |
11:42:54 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SONS OF HURRICANES
JON SVERRE HØIDEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SONS OF HURRICANES Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666
|
|
Kristian Skard
Seilforening: Båtnavn: SONS OF HURRICANES Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: NOR 15666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:30:00 |
11:00:00 |
11:42:54 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sinergia 40 |
JON SVERRE HØIDEN |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 987
hugo sveholm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kiwi Båttype: Express Seilnummer: NOR 987
|
|
fredrik due
Seilforening: Båtnavn: Kiwi Båttype: Express Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kiwi
hugo sveholm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kiwi Båttype: Express Seilnummer: NOR 987
|
|
fredrik due
Seilforening: Båtnavn: Kiwi Båttype: Express Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
37 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
hugo sveholm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13975
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Christine Walder
Seilforening: Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:01:25 |
12:01:25 |
11:41:13 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sparkling girl
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Christine Walder
Seilforening: Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:01:25 |
12:01:25 |
11:41:13 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Archambault 31 |
HARALD WALDER |
Bærum Seilforening |
NOR 14739
Steingrim Bersvendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Deidres Samba IV Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport Seilnummer: NOR 14739
|
|
Axel August Bersvendsen
Seilforening: Båtnavn: Deidres Samba IV Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport Seilnummer: NOR 14739
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:29:44 |
11:59:44 |
12:06:55 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Deidres Samba IV
Steingrim Bersvendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Deidres Samba IV Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport Seilnummer: NOR 14739
|
|
Axel August Bersvendsen
Seilforening: Båtnavn: Deidres Samba IV Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport Seilnummer: NOR 14739
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:29:44 |
11:59:44 |
12:06:55 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 40 Cruiser Sport |
Steingrim Bersvendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 15383
Magne K Fagerhol
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HEIM Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 15383
|
|
Alexander Fagerhol
Seilforening: Båtnavn: HEIM Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 15383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:57:55 |
10:07:55 |
8:59:49 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HEIM
Magne K Fagerhol
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HEIM Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 15383
|
|
Alexander Fagerhol
Seilforening: Båtnavn: HEIM Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 15383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:57:55 |
10:07:55 |
8:59:49 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aphrodite 101 |
Magne K Fagerhol |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12575
Nils Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575
|
|
Robert Halvorsen
Seilforening: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:41:12 |
11:41:12 |
11:14:33 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Extase
Nils Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575
|
|
Robert Halvorsen
Seilforening: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:41:12 |
11:41:12 |
11:14:33 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X34 |
Nils Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
NOR 11789
DAG BJØRNSEN
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Siahgahay Båttype: sun fast 36 Seilnummer: NOR 11789
|
|
Per Arne Johansen
Seilforening: Båtnavn: Siahgahay Båttype: sun fast 36 Seilnummer: NOR 11789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:36:19 |
12:36:19 |
12:02:16 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Siahgahay
DAG BJØRNSEN
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Siahgahay Båttype: sun fast 36 Seilnummer: NOR 11789
|
|
Per Arne Johansen
Seilforening: Båtnavn: Siahgahay Båttype: sun fast 36 Seilnummer: NOR 11789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:36:19 |
12:36:19 |
12:02:16 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sun fast 36 |
DAG BJØRNSEN |
Nesodden Seilforening |
NOR 574
Thomas Brachel
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Blade Runner Båttype: X-99 Seilnummer: NOR 574
|
|
Terje Pedersen
Seilforening: Båtnavn: Blade Runner Båttype: X-99 Seilnummer: NOR 574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:27:40 |
12:27:40 |
12:16:27 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Blade Runner
Thomas Brachel
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Blade Runner Båttype: X-99 Seilnummer: NOR 574
|
|
Terje Pedersen
Seilforening: Båtnavn: Blade Runner Båttype: X-99 Seilnummer: NOR 574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:27:40 |
12:27:40 |
12:16:27 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-99 |
Thomas Brachel |
Bundefjorden Seilforening |
USA 40777
Svenn Erik Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: first tracks Båttype: first 40.7 Seilnummer: USA 40777
|
|
Tore Glen Berg
Seilforening: Båtnavn: first tracks Båttype: first 40.7 Seilnummer: USA 40777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:40:47 |
11:10:47 |
11:31:34 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
first tracks
Svenn Erik Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: first tracks Båttype: first 40.7 Seilnummer: USA 40777
|
|
Tore Glen Berg
Seilforening: Båtnavn: first tracks Båttype: first 40.7 Seilnummer: USA 40777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:40:47 |
11:10:47 |
11:31:34 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
first 40.7 |
Svenn Erik Hansen |
Drammens Seilforening |
NOR 14784
Andreas Abildgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784
|
|
Andreas Buøen
Seilforening: Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:39:41 |
9:49:41 |
9:21:22 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kårstua
Andreas Abildgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784
|
|
Andreas Buøen
Seilforening: Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:39:41 |
9:49:41 |
9:21:22 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 310 |
Andreas Abildgaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10910
LUDVIG DAAE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910
|
|
Ludvig Andreas Daae
Seilforening: Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:11:13 |
10:41:13 |
11:14:33 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ILLE MORO
LUDVIG DAAE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910
|
|
Ludvig Andreas Daae
Seilforening: Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:11:13 |
10:41:13 |
11:14:33 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42Match |
LUDVIG DAAE |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 9861
Magnus R. Tvete
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: FIRSTLADY Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9861
|
|
Are Eklund
Seilforening: Båtnavn: FIRSTLADY Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:46:39 |
11:16:39 |
11:41:41 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FIRSTLADY
Magnus R. Tvete
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: FIRSTLADY Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9861
|
|
Are Eklund
Seilforening: Båtnavn: FIRSTLADY Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:46:39 |
11:16:39 |
11:41:41 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Magnus R. Tvete |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 15787
Nils Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Obsession Båttype: Sly 42 Seilnummer: NOR 15787
|
|
Espen Kuhle
Seilforening: Båtnavn: Obsession Båttype: Sly 42 Seilnummer: NOR 15787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:22:05 |
10:42:05 |
12:04:16 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Obsession
Nils Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Obsession Båttype: Sly 42 Seilnummer: NOR 15787
|
|
Espen Kuhle
Seilforening: Båtnavn: Obsession Båttype: Sly 42 Seilnummer: NOR 15787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:22:05 |
10:42:05 |
12:04:16 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sly 42 |
Nils Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9801
STEPHEN EDWARDSEN
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Båtnavn: Trigger Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 9801
|
|
Pål Enge
Seilforening: Båtnavn: Trigger Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 9801
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:46:35 |
12:46:35 |
12:05:11 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trigger
STEPHEN EDWARDSEN
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Båtnavn: Trigger Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 9801
|
|
Pål Enge
Seilforening: Båtnavn: Trigger Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 9801
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:46:35 |
12:46:35 |
12:05:11 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 333 |
STEPHEN EDWARDSEN |
Gåsøkalven Seilselskab |
NOR 9100
Michael Nygaard
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Virginia Båttype: Bashford 36 Seilnummer: NOR 9100
|
|
Kjell Dreyer
Seilforening: Båtnavn: Virginia Båttype: Bashford 36 Seilnummer: NOR 9100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:10:23 |
11:00:23 |
11:22:50 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Virginia
Michael Nygaard
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Virginia Båttype: Bashford 36 Seilnummer: NOR 9100
|
|
Kjell Dreyer
Seilforening: Båtnavn: Virginia Båttype: Bashford 36 Seilnummer: NOR 9100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:10:23 |
11:00:23 |
11:22:50 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bashford 36 |
Michael Nygaard |
Stavanger Seilforening |
NOR 13990
HENNING FØSKER
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Wasabi Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13990
|
|
Berit Marie Dahl
Seilforening: Båtnavn: Wasabi Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13990
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:39:17 |
11:29:17 |
11:18:56 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wasabi
HENNING FØSKER
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Wasabi Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13990
|
|
Berit Marie Dahl
Seilforening: Båtnavn: Wasabi Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13990
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:39:17 |
11:29:17 |
11:18:56 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 35 |
HENNING FØSKER |
Nesodden Seilforening |
NOR 11065
Nils Bøe
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båtnavn: Tellus Båttype: Bavaria Match 38 Seilnummer: NOR 11065
|
|
Kjetil Jaatun
Seilforening: Båtnavn: Tellus Båttype: Bavaria Match 38 Seilnummer: NOR 11065
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:02:21 |
11:52:21 |
11:51:38 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tellus
Nils Bøe
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båtnavn: Tellus Båttype: Bavaria Match 38 Seilnummer: NOR 11065
|
|
Kjetil Jaatun
Seilforening: Båtnavn: Tellus Båttype: Bavaria Match 38 Seilnummer: NOR 11065
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:02:21 |
11:52:21 |
11:51:38 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria Match 38 |
Nils Bøe |
Gandsfjord Seilforening |
SWE 3
Mattias Wilson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Draklunne Båttype: Bavaria 38 match Seilnummer: SWE 3
|
|
Arvid Böhm
Seilforening: Båtnavn: Draklunne Båttype: Bavaria 38 match Seilnummer: SWE 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:17:42 |
11:07:42 |
11:11:42 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Draklunne
Mattias Wilson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Båtnavn: Draklunne Båttype: Bavaria 38 match Seilnummer: SWE 3
|
|
Arvid Böhm
Seilforening: Båtnavn: Draklunne Båttype: Bavaria 38 match Seilnummer: SWE 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:17:42 |
11:07:42 |
11:11:42 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 match |
Mattias Wilson |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 5274
David Jensen
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Båtnavn: Eneri Fiber Båttype: X 3/4 ton Seilnummer: NOR 5274
|
|
Phillip Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Eneri Fiber Båttype: X 3/4 ton Seilnummer: NOR 5274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:16:59 |
13:16:59 |
12:52:16 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eneri Fiber
David Jensen
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Båtnavn: Eneri Fiber Båttype: X 3/4 ton Seilnummer: NOR 5274
|
|
Phillip Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Eneri Fiber Båttype: X 3/4 ton Seilnummer: NOR 5274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:16:59 |
13:16:59 |
12:52:16 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X 3/4 ton |
David Jensen |
Gåsøkalven Seilselskab |
NOR 14917
Petter C. Amundsen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Aurora Båttype: SO36i Seilnummer: NOR 14917
|
|
Magnus Wessel
Seilforening: Båtnavn: Aurora Båttype: SO36i Seilnummer: NOR 14917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:32:46 |
13:32:46 |
12:55:22 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aurora
Petter C. Amundsen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Aurora Båttype: SO36i Seilnummer: NOR 14917
|
|
Magnus Wessel
Seilforening: Båtnavn: Aurora Båttype: SO36i Seilnummer: NOR 14917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:32:46 |
13:32:46 |
12:55:22 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SO36i |
Petter C. Amundsen |
Oppegård Seilforening |
NOR 11749
Robert Myhrer
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:16:51 |
12:16:51 |
11:37:03 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
PITERAQ
Robert Myhrer
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:16:51 |
12:16:51 |
11:37:03 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 34 |
Robert Myhrer |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 10
Ronny Lindquist
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: x-en min Båttype: X41 Seilnummer: NOR 10
|
|
Dag Usterud
Seilforening: Båtnavn: x-en min Båttype: X41 Seilnummer: NOR 10
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:09:10 |
10:29:10 |
11:20:11 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
x-en min
Ronny Lindquist
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: x-en min Båttype: X41 Seilnummer: NOR 10
|
|
Dag Usterud
Seilforening: Båtnavn: x-en min Båttype: X41 Seilnummer: NOR 10
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:09:10 |
10:29:10 |
11:20:11 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X41 |
Ronny Lindquist |
Brevik Seilforening |
NOR 10140
Arne Hammersland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: DILL Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 10140
|
|
Erik Berentsen
Seilforening: Båtnavn: DILL Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 10140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:59:58 |
11:29:58 |
12:01:42 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
DILL
Arne Hammersland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: DILL Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 10140
|
|
Erik Berentsen
Seilforening: Båtnavn: DILL Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 10140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:59:58 |
11:29:58 |
12:01:42 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX-40 |
Arne Hammersland |
Bærum Seilforening |
NOR 12221
Andreas S.T Brunvoll
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: milliways Båttype: Seaquest 36 Seilnummer: NOR 12221
|
|
Ane Torvanger Brunvoll
Seilforening: Båtnavn: milliways Båttype: Seaquest 36 Seilnummer: NOR 12221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:06:47 |
10:56:47 |
11:21:44 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
milliways
Andreas S.T Brunvoll
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: milliways Båttype: Seaquest 36 Seilnummer: NOR 12221
|
|
Ane Torvanger Brunvoll
Seilforening: Båtnavn: milliways Båttype: Seaquest 36 Seilnummer: NOR 12221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:06:47 |
10:56:47 |
11:21:44 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Seaquest 36 |
Andreas S.T Brunvoll |
Bærum Seilforening |
NOR 10779
Erik Poppe
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Hermine II Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10779
|
|
Frøydis Oldervoll
Seilforening: Båtnavn: Hermine II Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:28:26 |
12:18:26 |
12:16:57 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hermine II
Erik Poppe
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Hermine II Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10779
|
|
Frøydis Oldervoll
Seilforening: Båtnavn: Hermine II Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:28:26 |
12:18:26 |
12:16:57 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Erik Poppe |
Bærum Seilforening |
NOR 10417
BÅRD JERVAN
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Mymlen Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 10417
|
|
Torgeir Svolsbru
Seilforening: Båtnavn: Mymlen Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 10417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:32:53 |
12:32:53 |
11:48:27 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mymlen
BÅRD JERVAN
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Mymlen Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 10417
|
|
Torgeir Svolsbru
Seilforening: Båtnavn: Mymlen Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 10417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:32:53 |
12:32:53 |
11:48:27 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 333 |
BÅRD JERVAN |
Larvik Seilforening |
SWE 215
Ulf Jacobsson
Seilforening: Boxvike Segelsällskap Båtnavn: Jesus For Life Båttype: J/97 Seilnummer: SWE 215
|
|
Lennart Janson
Seilforening: Båtnavn: Jesus For Life Båttype: J/97 Seilnummer: SWE 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:23:48 |
12:23:48 |
11:44:22 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jesus For Life
Ulf Jacobsson
Seilforening: Boxvike Segelsällskap Båtnavn: Jesus For Life Båttype: J/97 Seilnummer: SWE 215
|
|
Lennart Janson
Seilforening: Båtnavn: Jesus For Life Båttype: J/97 Seilnummer: SWE 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:23:48 |
12:23:48 |
11:44:22 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/97 |
Ulf Jacobsson |
Boxvike Segelsällskap |
NOR 10185
Jan Petter Rød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Fri av Fj?olmen Båttype: Dehler 36 Seilnummer: NOR 10185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:31:29 |
11:21:29 |
11:11:15 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fri av Fj?olmen
Jan Petter Rød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Fri av Fj?olmen Båttype: Dehler 36 Seilnummer: NOR 10185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:31:29 |
11:21:29 |
11:11:15 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 36 |
Jan Petter Rød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 14037
Tobias Brodtkorb
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Slappa Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14037
|
|
Audun Tobias Narjord
Seilforening: Båtnavn: Slappa Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14037
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:48:47 |
11:48:47 |
11:21:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Slappa
Tobias Brodtkorb
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Slappa Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14037
|
|
Audun Tobias Narjord
Seilforening: Båtnavn: Slappa Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14037
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:48:47 |
11:48:47 |
11:21:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-34 |
Tobias Brodtkorb |
Holmestrand Seilforening |
NOR 11733
Kai Erlend Aas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mairi Bhan II Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Marie Aas
Seilforening: Båtnavn: Mairi Bhan II Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:51:36 |
11:21:36 |
11:27:03 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mairi Bhan II
Kai Erlend Aas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mairi Bhan II Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Marie Aas
Seilforening: Båtnavn: Mairi Bhan II Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:51:36 |
11:21:36 |
11:27:03 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 40 |
Kai Erlend Aas |
Asker Seilforening |
NOR 10535
Allan Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Windsong Båttype: Jeanneau Sun OD 37 Seilnummer: NOR 10535
|
|
Jens Bjørnstad
Seilforening: Båtnavn: Windsong Båttype: Jeanneau Sun OD 37 Seilnummer: NOR 10535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:51:24 |
11:01:24 |
10:04:31 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Windsong
Allan Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Windsong Båttype: Jeanneau Sun OD 37 Seilnummer: NOR 10535
|
|
Jens Bjørnstad
Seilforening: Båtnavn: Windsong Båttype: Jeanneau Sun OD 37 Seilnummer: NOR 10535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:51:24 |
11:01:24 |
10:04:31 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun OD 37 |
Allan Bjørnstad |
Asker Seilforening |
NOR 13931
David R. Cooper
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Bazinga Båttype: Dufour 34 E Seilnummer: NOR 13931
|
|
Andrew Cooper
Seilforening: Båtnavn: Bazinga Båttype: Dufour 34 E Seilnummer: NOR 13931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:27:23 |
12:27:23 |
11:55:14 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bazinga
David R. Cooper
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Bazinga Båttype: Dufour 34 E Seilnummer: NOR 13931
|
|
Andrew Cooper
Seilforening: Båtnavn: Bazinga Båttype: Dufour 34 E Seilnummer: NOR 13931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:27:23 |
12:27:23 |
11:55:14 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 34 E |
David R. Cooper |
Asker Seilforening |
NOR 13892
Eivind Carlsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39sq Seilnummer: NOR 13892
|
|
Truls Walle Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39sq Seilnummer: NOR 13892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:13:22 |
11:43:22 |
11:52:30 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bagheera
Eivind Carlsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39sq Seilnummer: NOR 13892
|
|
Truls Walle Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39sq Seilnummer: NOR 13892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:13:22 |
11:43:22 |
11:52:30 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 39sq |
Eivind Carlsen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 14109
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Steinar Kvalum
Seilforening: Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:22:25 |
12:22:25 |
12:13:30 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Little Wing
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Steinar Kvalum
Seilforening: Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:22:25 |
12:22:25 |
12:13:30 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
T-34 |
Kristian Heder |
Asker Seilforening |
NOR 14500
Per Claudi
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Mystique Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14500
|
|
Dag Hveding
Seilforening: Båtnavn: Mystique Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:19:35 |
11:49:35 |
12:27:11 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mystique
Per Claudi
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Mystique Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14500
|
|
Dag Hveding
Seilforening: Båtnavn: Mystique Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14500
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:19:35 |
11:49:35 |
12:27:11 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40 |
Per Claudi |
Drammens Seilforening |
NOR 11211
Geir Jensen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Yatzy Båttype: J/V 47 Seilnummer: NOR 11211
|
|
Jan Olav Eskedahl
Seilforening: Båtnavn: Yatzy Båttype: J/V 47 Seilnummer: NOR 11211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yatzy
Geir Jensen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Yatzy Båttype: J/V 47 Seilnummer: NOR 11211
|
|
Jan Olav Eskedahl
Seilforening: Båtnavn: Yatzy Båttype: J/V 47 Seilnummer: NOR 11211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/V 47 |
Geir Jensen |
Moss Seilforening |
NOR 14538
Egil Norli
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Venus Båttype: Xp 38 Seilnummer: NOR 14538
|
|
Truls Olsen
Seilforening: Båtnavn: Venus Båttype: Xp 38 Seilnummer: NOR 14538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:42:21 |
11:12:21 |
11:44:37 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Venus
Egil Norli
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Venus Båttype: Xp 38 Seilnummer: NOR 14538
|
|
Truls Olsen
Seilforening: Båtnavn: Venus Båttype: Xp 38 Seilnummer: NOR 14538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:42:21 |
11:12:21 |
11:44:37 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp 38 |
Egil Norli |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 10925
Alexander Grinvoll Brorson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Doris Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10925
|
|
Tone Grinvoll Brorson
Seilforening: Båtnavn: Doris Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10925
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:29:50 |
12:29:50 |
11:45:35 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Doris
Alexander Grinvoll Brorson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Doris Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10925
|
|
Tone Grinvoll Brorson
Seilforening: Båtnavn: Doris Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10925
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:29:50 |
12:29:50 |
11:45:35 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 34 |
Alexander Grinvoll Brorson |
Tønsberg Seilforening |
NOR 11197
Finn Gustav Skofteland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mulen Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11197
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mulen
Finn Gustav Skofteland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mulen Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11197
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36,7 |
Finn Gustav Skofteland |
Bærum Seilforening |
NOR 10579
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579
|
|
Linn Rønneberg
Seilforening: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:43:23 |
12:43:23 |
12:09:47 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exita
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579
|
|
Linn Rønneberg
Seilforening: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:43:23 |
12:43:23 |
12:09:47 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
Svein Arild Nilsen |
Fredrikstad Seilforening |
USA 50390
Marius Andersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390
|
|
Jan Robert Pedersen
Seilforening: Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:43:40 |
11:33:40 |
12:18:20 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pakalolo
Marius Andersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390
|
|
Jan Robert Pedersen
Seilforening: Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:43:40 |
11:33:40 |
12:18:20 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mumm 36 |
Marius Andersen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 2515
Arne Refshauge
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Maren Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 2515
|
|
Henning Refshauge Vahr
Seilforening: Båtnavn: Maren Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 2515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:25 |
11:05:25 |
9:26:16 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maren
Arne Refshauge
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Maren Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 2515
|
|
Henning Refshauge Vahr
Seilforening: Båtnavn: Maren Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 2515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:25 |
11:05:25 |
9:26:16 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comfort 30 |
Arne Refshauge |
Røyken Seilforening |
NOR 14628
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Andreas Michelsen
Seilforening: Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:04 |
12:10:04 |
13:17:13 |
|
32 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindfang
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Andreas Michelsen
Seilforening: Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:04 |
12:10:04 |
13:17:13 |
|
32 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HP1030 |
Tormod S. Petersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 14031
Kjell-Erik Jørgensen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Blue Fox Båttype: First Beneteau 36.7 Seilnummer: NOR 14031
|
|
Thor Erik Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First Beneteau 36.7 Seilnummer: NOR 14031
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:31:11 |
12:21:11 |
12:07:50 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Blue Fox
Kjell-Erik Jørgensen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Blue Fox Båttype: First Beneteau 36.7 Seilnummer: NOR 14031
|
|
Thor Erik Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First Beneteau 36.7 Seilnummer: NOR 14031
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:31:11 |
12:21:11 |
12:07:50 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First Beneteau 36.7 |
Kjell-Erik Jørgensen |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 14073
Pål M. Rødseth
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bloom Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14073
|
|
Hege Toft-Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Bloom Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14073
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:23:12 |
12:23:12 |
11:57:55 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bloom
Pål M. Rødseth
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bloom Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14073
|
|
Hege Toft-Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Bloom Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14073
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:23:12 |
12:23:12 |
11:57:55 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-34 |
Pål M. Rødseth |
Bærum Seilforening |
NOR 15235
Jacob Natvig Skolleborg
Seilforening: Halden Seilforening Båtnavn: Magie Båttype: Dehler 38C Seilnummer: NOR 15235
|
|
Andreas Natvig Skolleborg
Seilforening: Båtnavn: Magie Båttype: Dehler 38C Seilnummer: NOR 15235
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:25 |
12:10:25 |
12:51:31 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magie
Jacob Natvig Skolleborg
Seilforening: Halden Seilforening Båtnavn: Magie Båttype: Dehler 38C Seilnummer: NOR 15235
|
|
Andreas Natvig Skolleborg
Seilforening: Båtnavn: Magie Båttype: Dehler 38C Seilnummer: NOR 15235
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:25 |
12:10:25 |
12:51:31 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 38C |
Jacob Natvig Skolleborg |
Halden Seilforening |
NOR 14994
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Cookie Monster Båttype: Seascape 27 Seilnummer: NOR 14994
|
|
Arne Vidar Sjønøst
Seilforening: Båtnavn: Cookie Monster Båttype: Seascape 27 Seilnummer: NOR 14994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:50:57 |
12:50:57 |
12:48:38 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cookie Monster
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Cookie Monster Båttype: Seascape 27 Seilnummer: NOR 14994
|
|
Arne Vidar Sjønøst
Seilforening: Båtnavn: Cookie Monster Båttype: Seascape 27 Seilnummer: NOR 14994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:50:57 |
12:50:57 |
12:48:38 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Seascape 27 |
Vilhelm Vardøy |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 6082
Sven Ellefsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Stella Båttype: Comfortina 32 Seilnummer: NOR 6082
|
|
Didrik Ellefsen
Seilforening: Båtnavn: Stella Båttype: Comfortina 32 Seilnummer: NOR 6082
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:02 |
10:46:02 |
9:20:45 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stella
Sven Ellefsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Stella Båttype: Comfortina 32 Seilnummer: NOR 6082
|
|
Didrik Ellefsen
Seilforening: Båtnavn: Stella Båttype: Comfortina 32 Seilnummer: NOR 6082
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:02 |
10:46:02 |
9:20:45 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comfortina 32 |
Sven Ellefsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13882
Marius Frenvik Odberg
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: El Dragòn 3 Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13882
|
|
Kristoffer Borge
Seilforening: Båtnavn: El Dragòn 3 Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13882
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:34:01 |
12:34:01 |
12:21:11 |
DSQ |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
El Dragòn 3
Marius Frenvik Odberg
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: El Dragòn 3 Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13882
|
|
Kristoffer Borge
Seilforening: Båtnavn: El Dragòn 3 Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13882
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:34:01 |
12:34:01 |
12:21:11 |
DSQ |
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
A31 |
Marius Frenvik Odberg |
Larvik Seilforening |
NOR 15113
Sverre GJULEM
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: My Life Båttype: Life 7.5 Seilnummer: NOR 15113
|
|
Stig Eriksen
Seilforening: Båtnavn: My Life Båttype: Life 7.5 Seilnummer: NOR 15113
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:20:09 |
10:30:09 |
9:59:54 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
My Life
Sverre GJULEM
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: My Life Båttype: Life 7.5 Seilnummer: NOR 15113
|
|
Stig Eriksen
Seilforening: Båtnavn: My Life Båttype: Life 7.5 Seilnummer: NOR 15113
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:20:09 |
10:30:09 |
9:59:54 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Life 7.5 |
Sverre GJULEM |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 11172
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Erika Lindholm
Seilforening: Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:20:50 |
10:40:50 |
11:42:21 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gråtass
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Erika Lindholm
Seilforening: Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:20:50 |
10:40:50 |
11:42:21 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 42R |
Bente Vikenes |
Asker Seilforening |
NOR 215
Frank Jensen
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Smiley Båttype: J 80 Seilnummer: NOR 215
|
|
Inge Johansen
Seilforening: Båtnavn: Smiley Båttype: J 80 Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:53 |
10:14:53 |
9:29:22 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Smiley
Frank Jensen
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Smiley Båttype: J 80 Seilnummer: NOR 215
|
|
Inge Johansen
Seilforening: Båtnavn: Smiley Båttype: J 80 Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:53 |
10:14:53 |
9:29:22 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J 80 |
Frank Jensen |
Røyken Seilforening |
NOR 13697
Erik Krister
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Flash V Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13697
|
|
Roar Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Flash V Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:05:36 |
10:35:36 |
11:09:55 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flash V
Erik Krister
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Flash V Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13697
|
|
Roar Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Flash V Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:05:36 |
10:35:36 |
11:09:55 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40 |
Erik Krister |
Sandefjord Seilforening |
NOR 10901
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Jarle Bjørn Hansen
Seilforening: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:26:56 |
11:16:56 |
11:18:57 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Betty Boop
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Jarle Bjørn Hansen
Seilforening: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:26:56 |
11:16:56 |
11:18:57 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Morten Christensen |
Skøyen Seilforening |
NOR 9629
Kjell Norli
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629
|
|
Inger-Lill Gregersen
Seilforening: Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:52:16 |
11:42:16 |
11:42:58 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CB`N
Kjell Norli
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629
|
|
Inger-Lill Gregersen
Seilforening: Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:52:16 |
11:42:16 |
11:42:58 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CB365 |
Kjell Norli |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 13946
Christian Toverud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Just 4 Fun Båttype: Salona 34 Seilnummer: NOR 13946
|
|
Per Jonas Monstad
Seilforening: Båtnavn: Just 4 Fun Båttype: Salona 34 Seilnummer: NOR 13946
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:45:45 |
12:45:45 |
12:06:41 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Just 4 Fun
Christian Toverud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Just 4 Fun Båttype: Salona 34 Seilnummer: NOR 13946
|
|
Per Jonas Monstad
Seilforening: Båtnavn: Just 4 Fun Båttype: Salona 34 Seilnummer: NOR 13946
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:45:45 |
12:45:45 |
12:06:41 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Salona 34 |
Christian Toverud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 15811
Ole Christian Gahr Vordahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Yani Båttype: Marten 49 Seilnummer: NOR 15811
|
|
Madeleine Østeby
Seilforening: Båtnavn: Yani Båttype: Marten 49 Seilnummer: NOR 15811
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:39 |
9:41:39 |
11:52:31 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yani
Ole Christian Gahr Vordahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Yani Båttype: Marten 49 Seilnummer: NOR 15811
|
|
Madeleine Østeby
Seilforening: Båtnavn: Yani Båttype: Marten 49 Seilnummer: NOR 15811
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:39 |
9:41:39 |
11:52:31 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marten 49 |
Ole Christian Gahr Vordahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14950
Thore Hammarstrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Rocky Båttype: Dufour 34 E Performance Seilnummer: NOR 14950
|
|
Kristian Hammarstrøm
Seilforening: Båtnavn: Rocky Båttype: Dufour 34 E Performance Seilnummer: NOR 14950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:09:37 |
12:09:37 |
11:33:08 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rocky
Thore Hammarstrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Rocky Båttype: Dufour 34 E Performance Seilnummer: NOR 14950
|
|
Kristian Hammarstrøm
Seilforening: Båtnavn: Rocky Båttype: Dufour 34 E Performance Seilnummer: NOR 14950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:09:37 |
12:09:37 |
11:33:08 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 34 E Performance |
Thore Hammarstrøm |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 249
Karl Wilhelm Weldingh
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Pool Panther Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 249
|
|
Nina Weldingh
Seilforening: Båtnavn: Pool Panther Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 249
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:50 |
10:01:50 |
9:55:48 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pool Panther
Karl Wilhelm Weldingh
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Pool Panther Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 249
|
|
Nina Weldingh
Seilforening: Båtnavn: Pool Panther Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 249
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:50 |
10:01:50 |
9:55:48 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Karl Wilhelm Weldingh |
Larvik Seilforening |
NOR 79
Benjamin Debotz
Seilforening: Yacht Club de Granville Båtnavn: Zigomar Båttype: Beneteau 25 - Platu Seilnummer: NOR 79
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:44:40 |
10:54:40 |
10:07:31 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Zigomar
Benjamin Debotz
Seilforening: Yacht Club de Granville Båtnavn: Zigomar Båttype: Beneteau 25 - Platu Seilnummer: NOR 79
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:44:40 |
10:54:40 |
10:07:31 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau 25 - Platu |
Benjamin Debotz |
Yacht Club de Granville |
NOR 661
mads block hellum
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Crimaria Båttype: j80 OD Seilnummer: NOR 661
|
|
simen havig gjelseth
Seilforening: Båtnavn: Crimaria Båttype: j80 OD Seilnummer: NOR 661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:30:30 |
12:40:30 |
11:44:13 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Crimaria
mads block hellum
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Crimaria Båttype: j80 OD Seilnummer: NOR 661
|
|
simen havig gjelseth
Seilforening: Båtnavn: Crimaria Båttype: j80 OD Seilnummer: NOR 661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:30:30 |
12:40:30 |
11:44:13 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
j80 OD |
mads block hellum |
Nesodden Seilforening |
NOR 15154
Thor Gjermund Eriksen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Pema IV Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15154
|
|
Anders Skogvold
Seilforening: Båtnavn: Pema IV Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:24:30 |
11:54:30 |
12:09:30 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pema IV
Thor Gjermund Eriksen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Pema IV Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15154
|
|
Anders Skogvold
Seilforening: Båtnavn: Pema IV Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:24:30 |
11:54:30 |
12:09:30 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 38 |
Thor Gjermund Eriksen |
Oslo Seilforening |
SWE 8790
Per Asp
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: CarbonCave Båttype: ILC 40 Seilnummer: SWE 8790
|
|
Ulf Owesen
Seilforening: Båtnavn: CarbonCave Båttype: ILC 40 Seilnummer: SWE 8790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:08:31 |
10:28:31 |
11:42:52 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CarbonCave
Per Asp
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: CarbonCave Båttype: ILC 40 Seilnummer: SWE 8790
|
|
Ulf Owesen
Seilforening: Båtnavn: CarbonCave Båttype: ILC 40 Seilnummer: SWE 8790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:08:31 |
10:28:31 |
11:42:52 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ILC 40 |
Per Asp |
Nesodden Seilforening |
NOR 4960
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mathilde Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4960
|
|
Espen Nysted
Seilforening: Båtnavn: Mathilde Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:29:40 |
10:39:40 |
9:29:56 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mathilde Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4960
|
|
Espen Nysted
Seilforening: Båtnavn: Mathilde Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:29:40 |
10:39:40 |
9:29:56 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Morten Sollerud |
Asker Seilforening |
NOR 12488
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488
|
|
Knut A Aarseth
Seilforening: Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:33:37 |
12:23:37 |
12:08:44 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lethe
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488
|
|
Knut A Aarseth
Seilforening: Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:33:37 |
12:23:37 |
12:08:44 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 34.7 |
Øyvind Knudsen |
Moss Seilforening |
NOR 13509
Eivind Nordlid
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Kilden Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Reidar Olsen
Seilforening: Båtnavn: Kilden Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kilden
Eivind Nordlid
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Kilden Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Reidar Olsen
Seilforening: Båtnavn: Kilden Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Eivind Nordlid |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1608
Jon Børre Ørbæk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Maren Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 1608
|
|
Erik Magnus Barfod Ørbæk
Seilforening: Båtnavn: Maren Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 1608
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maren
Jon Børre Ørbæk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Maren Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 1608
|
|
Erik Magnus Barfod Ørbæk
Seilforening: Båtnavn: Maren Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 1608
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aphrodite 101 |
Jon Børre Ørbæk |
Asker Seilforening |
NOR 12321
Katinka von der Lippe
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: The Raft Båttype: Elvstrøm 716 Seilnummer: NOR 12321
|
|
Cecilie Moi Sindum
Seilforening: Båtnavn: The Raft Båttype: Elvstrøm 716 Seilnummer: NOR 12321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:43 |
10:46:43 |
10:07:16 |
DSQ |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
The Raft
Katinka von der Lippe
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: The Raft Båttype: Elvstrøm 716 Seilnummer: NOR 12321
|
|
Cecilie Moi Sindum
Seilforening: Båtnavn: The Raft Båttype: Elvstrøm 716 Seilnummer: NOR 12321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:43 |
10:46:43 |
10:07:16 |
DSQ |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elvstrøm 716 |
Katinka von der Lippe |
Oslo Seilforening |
NOR 568
Kim Larsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Jippi Båttype: J80 Seilnummer: NOR 568
|
|
Esben Visnes
Seilforening: Båtnavn: Jippi Båttype: J80 Seilnummer: NOR 568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:53:29 |
10:03:29 |
9:18:49 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jippi
Kim Larsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Jippi Båttype: J80 Seilnummer: NOR 568
|
|
Esben Visnes
Seilforening: Båtnavn: Jippi Båttype: J80 Seilnummer: NOR 568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:53:29 |
10:03:29 |
9:18:49 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J80 |
Kim Larsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 12242
Christian von Trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242
|
|
Jarle Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:00 |
9:43:00 |
11:49:30 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Al Capone
Christian von Trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242
|
|
Jarle Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:00 |
9:43:00 |
11:49:30 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GP42 |
Christian von Trepka |
Bundefjorden Seilforening |
GBR 4907
Magnus Dahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lurifax Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: GBR 4907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:41:18 |
11:11:18 |
11:49:33 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lurifax
Magnus Dahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lurifax Båttype: Sinergia 40 Seilnummer: GBR 4907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:41:18 |
11:11:18 |
11:49:33 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sinergia 40 |
Magnus Dahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14660
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Tango Båttype: Mumm36 Seilnummer: NOR 14660
|
|
Petr Vasilev
Seilforening: Båtnavn: Tango Båttype: Mumm36 Seilnummer: NOR 14660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:43:49 |
11:33:49 |
12:14:03 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tango
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Tango Båttype: Mumm36 Seilnummer: NOR 14660
|
|
Petr Vasilev
Seilforening: Båtnavn: Tango Båttype: Mumm36 Seilnummer: NOR 14660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:43:49 |
11:33:49 |
12:14:03 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mumm36 |
Iver Iversen |
Nesodden Seilforening |
NOR 10912
Stian Mæland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: First We Take Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10912
|
|
Øystein Aasprong
Seilforening: Båtnavn: First We Take Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:49:12 |
12:39:12 |
12:27:03 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First We Take
Stian Mæland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: First We Take Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10912
|
|
Øystein Aasprong
Seilforening: Båtnavn: First We Take Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:49:12 |
12:39:12 |
12:27:03 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36,7 |
Stian Mæland |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Tom Haugen
Seilforening: Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:52:45 |
11:22:45 |
11:42:32 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Tom Haugen
Seilforening: Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:52:45 |
11:22:45 |
11:42:32 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
NOR 15163
Anne-Kari Marsteng
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Sinus Båttype: JPK 38FC Seilnummer: NOR 15163
|
|
Pål Jahre Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Sinus Båttype: JPK 38FC Seilnummer: NOR 15163
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:50 |
11:50:50 |
12:55:31 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sinus
Anne-Kari Marsteng
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Sinus Båttype: JPK 38FC Seilnummer: NOR 15163
|
|
Pål Jahre Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Sinus Båttype: JPK 38FC Seilnummer: NOR 15163
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:50 |
11:50:50 |
12:55:31 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JPK 38FC |
Anne-Kari Marsteng |
Røyken Seilforening |
NOR 13040
SVERRE G ELLINGSEN
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040
|
|
Marius Ellingsen
Seilforening: Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:05:10 |
10:25:10 |
12:05:49 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Black Pearl
SVERRE G ELLINGSEN
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040
|
|
Marius Ellingsen
Seilforening: Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:05:10 |
10:25:10 |
12:05:49 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 40 |
SVERRE G ELLINGSEN |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12440
Trygve Røste
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Lille My Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12440
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:45:30 |
11:15:30 |
11:52:39 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lille My
Trygve Røste
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Lille My Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12440
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:45:30 |
11:15:30 |
11:52:39 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 410 |
Trygve Røste |
Drammens Seilforening |
NOR 804
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: kuling Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 804
|
|
Siv-Erika Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: kuling Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:31:14 |
9:41:14 |
9:35:25 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
kuling
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: kuling Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 804
|
|
Siv-Erika Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: kuling Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:31:14 |
9:41:14 |
9:35:25 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Morten Ebbell Hestnes |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 10040
John Hatch
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Xplorer Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10040
|
|
Kristian Hatch
Seilforening: Båtnavn: Xplorer Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:00:58 |
11:30:58 |
12:12:25 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xplorer
John Hatch
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Xplorer Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10040
|
|
Kristian Hatch
Seilforening: Båtnavn: Xplorer Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:00:58 |
11:30:58 |
12:12:25 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX40 |
John Hatch |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 15159
Øystein Misje
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Karma Police Båttype: Shaw 9 Seilnummer: NOR 15159
|
|
Espen Fridtjof Hansen
Seilforening: Båtnavn: Karma Police Båttype: Shaw 9 Seilnummer: NOR 15159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:12 |
9:50:12 |
11:34:39 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karma Police
Øystein Misje
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Karma Police Båttype: Shaw 9 Seilnummer: NOR 15159
|
|
Espen Fridtjof Hansen
Seilforening: Båtnavn: Karma Police Båttype: Shaw 9 Seilnummer: NOR 15159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:12 |
9:50:12 |
11:34:39 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Shaw 9 |
Øystein Misje |
Holmestrand Seilforening |
NOR 12143
Claus Landmark
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143
|
|
Simen Landmark
Seilforening: Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:48:43 |
10:08:43 |
11:31:30 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Santa
Claus Landmark
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143
|
|
Simen Landmark
Seilforening: Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:48:43 |
10:08:43 |
11:31:30 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Landmark 43 |
Claus Landmark |
Soon Seilforening |
NOR 14438
Harald Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Momentum Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14438
|
|
Anita Klæboe
Seilforening: Båtnavn: Momentum Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:50:36 |
11:40:36 |
12:03:01 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Momentum
Harald Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Momentum Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14438
|
|
Anita Klæboe
Seilforening: Båtnavn: Momentum Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:50:36 |
11:40:36 |
12:03:01 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
Harald Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 9863
Øistein Hansen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Adrenelan Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 9863
|
|
Johan Hansteen
Seilforening: Båtnavn: Adrenelan Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 9863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Adrenelan
Øistein Hansen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Adrenelan Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 9863
|
|
Johan Hansteen
Seilforening: Båtnavn: Adrenelan Båttype: Elan 333 Seilnummer: NOR 9863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 333 |
Øistein Hansen |
Holmestrand Seilforening |
NOR 14635
Trond Ørjan Olsen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: First Spirit Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 14635
|
|
Audun Larsen
Seilforening: Båtnavn: First Spirit Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 14635
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:47:50 |
11:17:50 |
11:42:14 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First Spirit
Trond Ørjan Olsen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: First Spirit Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 14635
|
|
Audun Larsen
Seilforening: Båtnavn: First Spirit Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 14635
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:47:50 |
11:17:50 |
11:42:14 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Trond Ørjan Olsen |
Soon Seilforening |
NOR 11315
Rune Tønnessen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Glalax Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11315
|
|
Vilde Tønnessen
Seilforening: Båtnavn: Glalax Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:56:10 |
11:46:10 |
11:47:34 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Glalax
Rune Tønnessen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Glalax Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11315
|
|
Vilde Tønnessen
Seilforening: Båtnavn: Glalax Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:56:10 |
11:46:10 |
11:47:34 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-37 |
Rune Tønnessen |
Bærum Seilforening |
NOR 11140
Rolv Møll Nilsen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: SnaXy Båttype: X 40 Seilnummer: NOR 11140
|
|
Åsmund Møll Frengstad
Seilforening: Båtnavn: SnaXy Båttype: X 40 Seilnummer: NOR 11140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:19:04 |
11:49:04 |
12:14:35 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SnaXy
Rolv Møll Nilsen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: SnaXy Båttype: X 40 Seilnummer: NOR 11140
|
|
Åsmund Møll Frengstad
Seilforening: Båtnavn: SnaXy Båttype: X 40 Seilnummer: NOR 11140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:19:04 |
11:49:04 |
12:14:35 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X 40 |
Rolv Møll Nilsen |
Soon Seilforening |
NOR 10044
Gunnar Gundersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Wendigo 2 Båttype: Dehleer 36 JV Seilnummer: NOR 10044
|
|
Ann-Mari Paasche Jenssen
Seilforening: Båtnavn: Wendigo 2 Båttype: Dehleer 36 JV Seilnummer: NOR 10044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:12:31 |
12:02:31 |
11:45:10 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wendigo 2
Gunnar Gundersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Wendigo 2 Båttype: Dehleer 36 JV Seilnummer: NOR 10044
|
|
Ann-Mari Paasche Jenssen
Seilforening: Båtnavn: Wendigo 2 Båttype: Dehleer 36 JV Seilnummer: NOR 10044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:12:31 |
12:02:31 |
11:45:10 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehleer 36 JV |
Gunnar Gundersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4847
Johanna Stigsdotter
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Freja Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 4847
|
|
Helge Mothes
Seilforening: Båtnavn: Freja Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 4847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:15:30 |
10:25:30 |
9:42:20 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Freja
Johanna Stigsdotter
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Freja Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 4847
|
|
Helge Mothes
Seilforening: Båtnavn: Freja Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 4847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:15:30 |
10:25:30 |
9:42:20 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Contrast 36 |
Johanna Stigsdotter |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 10168
Erling B. Skallerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fortitude Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10168
|
|
Fredrik Haukeland
Seilforening: Båtnavn: Fortitude Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10168
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:52:30 |
11:22:30 |
11:45:42 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fortitude
Erling B. Skallerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fortitude Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10168
|
|
Fredrik Haukeland
Seilforening: Båtnavn: Fortitude Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10168
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:52:30 |
11:22:30 |
11:45:42 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Erling B. Skallerud |
Asker Seilforening |
NOR 13540
Aasmund Drolsum
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540
|
|
Christian Lindeen
Seilforening: Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:41 |
10:33:41 |
11:29:26 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magic
Aasmund Drolsum
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540
|
|
Christian Lindeen
Seilforening: Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:41 |
10:33:41 |
11:29:26 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
King 40 |
Aasmund Drolsum |
Soon Seilforening |
SWE 162
Ola Sandell
Seilforening: Christinehamns Segelsällskap Båtnavn: Karukera Båttype: First 40 Seilnummer: SWE 162
|
|
Emelie Lindström
Seilforening: Båtnavn: Karukera Båttype: First 40 Seilnummer: SWE 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:00:44 |
10:30:44 |
11:05:25 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karukera
Ola Sandell
Seilforening: Christinehamns Segelsällskap Båtnavn: Karukera Båttype: First 40 Seilnummer: SWE 162
|
|
Emelie Lindström
Seilforening: Båtnavn: Karukera Båttype: First 40 Seilnummer: SWE 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:00:44 |
10:30:44 |
11:05:25 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40 |
Ola Sandell |
Christinehamns Segelsällskap |
NOR 14064
Espen Thoegersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Magic Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064
|
|
Monika Silvia Valm
Seilforening: Båtnavn: Black Magic Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:26:55 |
12:16:55 |
12:00:42 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Black Magic
Espen Thoegersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Magic Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064
|
|
Monika Silvia Valm
Seilforening: Båtnavn: Black Magic Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:26:55 |
12:16:55 |
12:00:42 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 35 |
Espen Thoegersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 84
Bjørn William Lindgren
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Galacticviking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84
|
|
Jens Henrik Rasmussen
Seilforening: Båtnavn: Galacticviking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:00:42 |
9:20:42 |
13:54:19 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Galacticviking
Bjørn William Lindgren
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Galacticviking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84
|
|
Jens Henrik Rasmussen
Seilforening: Båtnavn: Galacticviking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:00:42 |
9:20:42 |
13:54:19 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Open 60 |
Bjørn William Lindgren |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 101
Christian Cook
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Excalbur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 101
|
|
Jens Patterson
Seilforening: Båtnavn: Excalbur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:52:30 |
11:02:30 |
9:50:57 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Excalbur
Christian Cook
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Excalbur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 101
|
|
Jens Patterson
Seilforening: Båtnavn: Excalbur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:52:30 |
11:02:30 |
9:50:57 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-79 |
Christian Cook |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10963
Audun de Flon
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Perle Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10963
|
|
Bjørn Gustavsen
Seilforening: Båtnavn: Perle Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10963
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:43:04 |
12:43:04 |
12:01:05 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Perle
Audun de Flon
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Perle Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10963
|
|
Bjørn Gustavsen
Seilforening: Båtnavn: Perle Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 10963
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:43:04 |
12:43:04 |
12:01:05 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 34 |
Audun de Flon |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15924
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924
|
|
nils christensen
Seilforening: Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:48:55 |
11:08:55 |
12:01:05 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Feelgood
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924
|
|
nils christensen
Seilforening: Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:48:55 |
11:08:55 |
12:01:05 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 430 |
Christer Lie |
Bærum Seilforening |
NOR 10413
Jon Lund-Larsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cordelia Båttype: ELAN 333 Seilnummer: NOR 10413
|
|
Tor Lund-Larsen
Seilforening: Båtnavn: Cordelia Båttype: ELAN 333 Seilnummer: NOR 10413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:53:12 |
12:53:12 |
12:06:02 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cordelia
Jon Lund-Larsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cordelia Båttype: ELAN 333 Seilnummer: NOR 10413
|
|
Tor Lund-Larsen
Seilforening: Båtnavn: Cordelia Båttype: ELAN 333 Seilnummer: NOR 10413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:53:12 |
12:53:12 |
12:06:02 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ELAN 333 |
Jon Lund-Larsen |
Asker Seilforening |
NOR 15038
rune øverås
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: XPRONTO Båttype: Xp 38 Seilnummer: NOR 15038
|
|
Vita Kalashnikova
Seilforening: Båtnavn: XPRONTO Båttype: Xp 38 Seilnummer: NOR 15038
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:55:02 |
11:25:02 |
12:04:45 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
XPRONTO
rune øverås
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: XPRONTO Båttype: Xp 38 Seilnummer: NOR 15038
|
|
Vita Kalashnikova
Seilforening: Båtnavn: XPRONTO Båttype: Xp 38 Seilnummer: NOR 15038
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:55:02 |
11:25:02 |
12:04:45 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp 38 |
rune øverås |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11001
Albert Roll
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Easy Match Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11001
|
|
Aksel Olsen
Seilforening: Båtnavn: Easy Match Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:24:17 |
12:14:17 |
12:15:01 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Easy Match
Albert Roll
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Easy Match Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11001
|
|
Aksel Olsen
Seilforening: Båtnavn: Easy Match Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:24:17 |
12:14:17 |
12:15:01 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 Match |
Albert Roll |
Asker Seilforening |
NOR 5785
Lasse Karstensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: haX Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5785
|
|
Alexander Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: haX Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:17 |
10:51:17 |
9:33:07 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
haX
Lasse Karstensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: haX Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5785
|
|
Alexander Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: haX Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:17 |
10:51:17 |
9:33:07 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-79 |
Lasse Karstensen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 10180
Morten Lycke
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180
|
|
Ole Lycke
Seilforening: Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:14:15 |
12:04:15 |
11:49:45 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lucky Lady II
Morten Lycke
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180
|
|
Ole Lycke
Seilforening: Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:14:15 |
12:04:15 |
11:49:45 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36.7 |
Morten Lycke |
Bærum Seilforening |
NOR 16000
Christen With
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Raa Glede Båttype: HH42 Seilnummer: NOR 16000
|
|
Silje With
Seilforening: Båtnavn: Raa Glede Båttype: HH42 Seilnummer: NOR 16000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:39 |
9:41:39 |
11:58:55 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Raa Glede
Christen With
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Raa Glede Båttype: HH42 Seilnummer: NOR 16000
|
|
Silje With
Seilforening: Båtnavn: Raa Glede Båttype: HH42 Seilnummer: NOR 16000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:39 |
9:41:39 |
11:58:55 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HH42 |
Christen With |
Asker Seilforening |
NOR 85
Jørgen G. Heje
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Dacapo Båttype: J 111 Seilnummer: NOR 85
|
|
Pål Birkedal
Seilforening: Båtnavn: Dacapo Båttype: J 111 Seilnummer: NOR 85
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:30 |
10:37:30 |
11:20:12 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dacapo
Jørgen G. Heje
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Dacapo Båttype: J 111 Seilnummer: NOR 85
|
|
Pål Birkedal
Seilforening: Båtnavn: Dacapo Båttype: J 111 Seilnummer: NOR 85
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:30 |
10:37:30 |
11:20:12 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J 111 |
Jørgen G. Heje |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14700
Pål Berntsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: TOO Bonita Båttype: Xp 44 Seilnummer: NOR 14700
|
|
Kristoffer Spone
Seilforening: Båtnavn: TOO Bonita Båttype: Xp 44 Seilnummer: NOR 14700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:33 |
10:07:33 |
11:24:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TOO Bonita
Pål Berntsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: TOO Bonita Båttype: Xp 44 Seilnummer: NOR 14700
|
|
Kristoffer Spone
Seilforening: Båtnavn: TOO Bonita Båttype: Xp 44 Seilnummer: NOR 14700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:33 |
10:07:33 |
11:24:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp 44 |
Pål Berntsen |
Nesodden Seilforening |
SWE 33
Hans Johansson
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Båtnavn: BlueS Båttype: Xp38 Seilnummer: SWE 33
|
|
Henrik Hansson
Seilforening: Båtnavn: BlueS Båttype: Xp38 Seilnummer: SWE 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:18:08 |
10:48:08 |
11:17:33 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BlueS
Hans Johansson
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Båtnavn: BlueS Båttype: Xp38 Seilnummer: SWE 33
|
|
Henrik Hansson
Seilforening: Båtnavn: BlueS Båttype: Xp38 Seilnummer: SWE 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:18:08 |
10:48:08 |
11:17:33 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp38 |
Hans Johansson |
Stenungsunds Segelsällskap |
NOR 14999
Bjørge Fredheim
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Sail La Vie Båttype: Life 7.5 Seilnummer: NOR 14999
|
|
Vegard Røbech Heggem
Seilforening: Båtnavn: Sail La Vie Båttype: Life 7.5 Seilnummer: NOR 14999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:49:02 |
10:59:02 |
10:28:43 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sail La Vie
Bjørge Fredheim
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Sail La Vie Båttype: Life 7.5 Seilnummer: NOR 14999
|
|
Vegard Røbech Heggem
Seilforening: Båtnavn: Sail La Vie Båttype: Life 7.5 Seilnummer: NOR 14999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:49:02 |
10:59:02 |
10:28:43 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Life 7.5 |
Bjørge Fredheim |
Brevik Seilforening |
NOR 39
Halvard Hedemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tag Heuer - SailLogic Båttype: X-41 One Design Seilnummer: NOR 39
|
|
Magnus Hedemark
Seilforening: Båtnavn: Tag Heuer - SailLogic Båttype: X-41 One Design Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:10:45 |
10:30:45 |
11:26:15 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tag Heuer - SailLogic
Halvard Hedemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tag Heuer - SailLogic Båttype: X-41 One Design Seilnummer: NOR 39
|
|
Magnus Hedemark
Seilforening: Båtnavn: Tag Heuer - SailLogic Båttype: X-41 One Design Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:10:45 |
10:30:45 |
11:26:15 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-41 One Design |
Halvard Hedemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 38
Stefano Holguin
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Hanauma - SAP Båttype: X-41 One Design Seilnummer: NOR 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:23:25 |
10:43:25 |
11:40:02 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanauma - SAP
Stefano Holguin
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Hanauma - SAP Båttype: X-41 One Design Seilnummer: NOR 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:23:25 |
10:43:25 |
11:40:02 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-41 One Design |
Stefano Holguin |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15028
Carl Roar Aamli
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Båtnavn: SailOn Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 15028
|
|
Martine Skau
Seilforening: Båtnavn: SailOn Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 15028
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:06:12 |
11:36:12 |
11:59:10 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SailOn
Carl Roar Aamli
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Båtnavn: SailOn Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 15028
|
|
Martine Skau
Seilforening: Båtnavn: SailOn Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 15028
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:06:12 |
11:36:12 |
11:59:10 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Carl Roar Aamli |
Gåsøkalven Seilselskab |
NOR 10333
Per Haugen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Xana Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10333
|
|
Trond Augestad
Seilforening: Båtnavn: Xana Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:40:05 |
11:10:05 |
11:41:34 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xana
Per Haugen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Xana Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10333
|
|
Trond Augestad
Seilforening: Båtnavn: Xana Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:40:05 |
11:10:05 |
11:41:34 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX 40 |
Per Haugen |
Oppegård Seilforening |
NOR 15503
LEIF ARILD FORNEBO
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fru Olsen Båttype: Elan Seilnummer: NOR 15503
|
|
Sondre Fornebo
Seilforening: Båtnavn: Fru Olsen Båttype: Elan Seilnummer: NOR 15503
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:45:51 |
12:35:51 |
12:54:44 |
|
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fru Olsen
LEIF ARILD FORNEBO
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fru Olsen Båttype: Elan Seilnummer: NOR 15503
|
|
Sondre Fornebo
Seilforening: Båtnavn: Fru Olsen Båttype: Elan Seilnummer: NOR 15503
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:45:51 |
12:35:51 |
12:54:44 |
|
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan |
LEIF ARILD FORNEBO |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 132 |
Klasse: NOR Rating - u spinnaker |
NOR 9340
Erling Sundronning
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: La Strega Bianca Båttype: BB Seilnummer: NOR 9340
|
|
Petter Sveen
Seilforening: Båtnavn: La Strega Bianca Båttype: BB Seilnummer: NOR 9340
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:18:55 |
8:48:55 |
10:28:52 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
La Strega Bianca
Erling Sundronning
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: La Strega Bianca Båttype: BB Seilnummer: NOR 9340
|
|
Petter Sveen
Seilforening: Båtnavn: La Strega Bianca Båttype: BB Seilnummer: NOR 9340
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:18:55 |
8:48:55 |
10:28:52 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BB |
Erling Sundronning |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10338
JO LAAVEG
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Jolly Good Feeling Båttype: Feeling 30 Seilnummer: NOR 10338
|
|
Sverre Thorshaug
Seilforening: Båtnavn: Jolly Good Feeling Båttype: Feeling 30 Seilnummer: NOR 10338
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:10:10 |
9:00:10 |
7:14:50 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jolly Good Feeling
JO LAAVEG
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Jolly Good Feeling Båttype: Feeling 30 Seilnummer: NOR 10338
|
|
Sverre Thorshaug
Seilforening: Båtnavn: Jolly Good Feeling Båttype: Feeling 30 Seilnummer: NOR 10338
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:10:10 |
9:00:10 |
7:14:50 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Feeling 30 |
JO LAAVEG |
Horten Seilforening |
NOR 9282
Line Katrin Rødseth
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: X Red Dingo Båttype: X-342 MH Seilnummer: NOR 9282
|
|
Lena Øvrevik
Seilforening: Båtnavn: X Red Dingo Båttype: X-342 MH Seilnummer: NOR 9282
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:26:29 |
10:56:29 |
9:50:10 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X Red Dingo
Line Katrin Rødseth
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: X Red Dingo Båttype: X-342 MH Seilnummer: NOR 9282
|
|
Lena Øvrevik
Seilforening: Båtnavn: X Red Dingo Båttype: X-342 MH Seilnummer: NOR 9282
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:26:29 |
10:56:29 |
9:50:10 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-342 MH |
Line Katrin Rødseth |
Nesodden Seilforening |
NOR 14776
Ola Sandbu
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Coco Båttype: Bavaria Cruiser 32 Seilnummer: NOR 14776
|
|
Andreas Skyrud
Seilforening: Båtnavn: Coco Båttype: Bavaria Cruiser 32 Seilnummer: NOR 14776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:06:39 |
9:56:39 |
8:11:02 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Coco
Ola Sandbu
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Coco Båttype: Bavaria Cruiser 32 Seilnummer: NOR 14776
|
|
Andreas Skyrud
Seilforening: Båtnavn: Coco Båttype: Bavaria Cruiser 32 Seilnummer: NOR 14776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:06:39 |
9:56:39 |
8:11:02 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria Cruiser 32 |
Ola Sandbu |
Asker Seilforening |
NOR 14011
Bjørn Warhuus
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Prunus Båttype: Hanse320 Seilnummer: NOR 14011
|
|
Mikael Hansson Warhuus
Seilforening: Båtnavn: Prunus Båttype: Hanse320 Seilnummer: NOR 14011
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:36:38 |
8:26:38 |
7:06:04 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Prunus
Bjørn Warhuus
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Prunus Båttype: Hanse320 Seilnummer: NOR 14011
|
|
Mikael Hansson Warhuus
Seilforening: Båtnavn: Prunus Båttype: Hanse320 Seilnummer: NOR 14011
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:36:38 |
8:26:38 |
7:06:04 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse320 |
Bjørn Warhuus |
Asker Seilforening |
NOR 15325
Finn Erik Bjerke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: FEM Båttype: Dufour 410 Seilnummer: NOR 15325
|
|
Merethe Lister
Seilforening: Båtnavn: FEM Båttype: Dufour 410 Seilnummer: NOR 15325
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:57 |
11:17:57 |
10:26:25 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FEM
Finn Erik Bjerke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: FEM Båttype: Dufour 410 Seilnummer: NOR 15325
|
|
Merethe Lister
Seilforening: Båtnavn: FEM Båttype: Dufour 410 Seilnummer: NOR 15325
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:57 |
11:17:57 |
10:26:25 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 410 |
Finn Erik Bjerke |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11544
Lars Christian Opdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: XS Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11544
|
|
Sigrun Mjaaland
Seilforening: Båtnavn: XS Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11544
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:50:41 |
10:20:41 |
9:44:03 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
XS
Lars Christian Opdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: XS Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11544
|
|
Sigrun Mjaaland
Seilforening: Båtnavn: XS Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11544
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:50:41 |
10:20:41 |
9:44:03 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-37 |
Lars Christian Opdal |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10010
Jan Gotteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: GoingToo Båttype: Maxi 1100 Seilnummer: NOR 10010
|
|
Gitte Gotteberg
Seilforening: Båtnavn: GoingToo Båttype: Maxi 1100 Seilnummer: NOR 10010
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:34:31 |
11:04:31 |
10:29:57 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GoingToo
Jan Gotteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: GoingToo Båttype: Maxi 1100 Seilnummer: NOR 10010
|
|
Gitte Gotteberg
Seilforening: Båtnavn: GoingToo Båttype: Maxi 1100 Seilnummer: NOR 10010
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:34:31 |
11:04:31 |
10:29:57 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 1100 |
Jan Gotteberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8001
Allon Groth
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Happy Båttype: Artekno H-323 Seilnummer: NOR 8001
|
|
Vegard Engebret Ørstad
Seilforening: Båtnavn: Happy Båttype: Artekno H-323 Seilnummer: NOR 8001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:03:31 |
11:33:31 |
9:37:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Happy
Allon Groth
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Happy Båttype: Artekno H-323 Seilnummer: NOR 8001
|
|
Vegard Engebret Ørstad
Seilforening: Båtnavn: Happy Båttype: Artekno H-323 Seilnummer: NOR 8001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:03:31 |
11:33:31 |
9:37:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Artekno H-323 |
Allon Groth |
Ullern Seilforening |
NOR 4855
Tore Gaute Mørck
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Kalina III Båttype: Wasa 360 Seilnummer: NOR 4855
|
|
Jacob Andreas Mørck Jensen
Seilforening: Båtnavn: Kalina III Båttype: Wasa 360 Seilnummer: NOR 4855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:01:07 |
11:31:07 |
10:17:51 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kalina III
Tore Gaute Mørck
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Kalina III Båttype: Wasa 360 Seilnummer: NOR 4855
|
|
Jacob Andreas Mørck Jensen
Seilforening: Båtnavn: Kalina III Båttype: Wasa 360 Seilnummer: NOR 4855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:01:07 |
11:31:07 |
10:17:51 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wasa 360 |
Tore Gaute Mørck |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 9032
Rolf Fesche
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Psyke III Båttype: Bavaria 38 Holiday Seilnummer: NOR 9032
|
|
Jørgen Ingeberg
Seilforening: Båtnavn: Psyke III Båttype: Bavaria 38 Holiday Seilnummer: NOR 9032
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:26:22 |
10:56:22 |
9:44:49 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Psyke III
Rolf Fesche
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Psyke III Båttype: Bavaria 38 Holiday Seilnummer: NOR 9032
|
|
Jørgen Ingeberg
Seilforening: Båtnavn: Psyke III Båttype: Bavaria 38 Holiday Seilnummer: NOR 9032
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:26:22 |
10:56:22 |
9:44:49 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 Holiday |
Rolf Fesche |
Asker Seilforening |
NOR 11310
Jens Berg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Phi Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310
|
|
Simen Schive
Seilforening: Båtnavn: Phi Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:47 |
10:33:47 |
10:12:52 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Phi
Jens Berg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Phi Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310
|
|
Simen Schive
Seilforening: Båtnavn: Phi Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:47 |
10:33:47 |
10:12:52 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Jens Berg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12532
Morten Baastad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Finally Båttype: Elan Seilnummer: NOR 12532
|
|
Tom Erik Øygard
Seilforening: Båtnavn: Finally Båttype: Elan Seilnummer: NOR 12532
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:40 |
11:06:40 |
10:25:20 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Finally
Morten Baastad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Finally Båttype: Elan Seilnummer: NOR 12532
|
|
Tom Erik Øygard
Seilforening: Båtnavn: Finally Båttype: Elan Seilnummer: NOR 12532
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:40 |
11:06:40 |
10:25:20 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan |
Morten Baastad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11293
Egil Feydt
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Jou Jou II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 11293
|
|
Kim Feydt
Seilforening: Båtnavn: Jou Jou II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 11293
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:22:46 |
10:52:46 |
10:07:04 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jou Jou II
Egil Feydt
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Jou Jou II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 11293
|
|
Kim Feydt
Seilforening: Båtnavn: Jou Jou II Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 11293
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:22:46 |
10:52:46 |
10:07:04 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 39 Cruiser |
Egil Feydt |
Røyken Seilforening |
NOR 14568
Rune Holte
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Milla Båttype: Delphia 37.3 Seilnummer: NOR 14568
|
|
Michael Guttormsen
Seilforening: Båtnavn: Milla Båttype: Delphia 37.3 Seilnummer: NOR 14568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:32:40 |
11:02:40 |
10:12:58 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla
Rune Holte
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Milla Båttype: Delphia 37.3 Seilnummer: NOR 14568
|
|
Michael Guttormsen
Seilforening: Båtnavn: Milla Båttype: Delphia 37.3 Seilnummer: NOR 14568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:32:40 |
11:02:40 |
10:12:58 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Delphia 37.3 |
Rune Holte |
Nesodden Seilforening |
NOR 12329
Bjørn Langsem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Costa Mer Båttype: Hanse371 Seilnummer: NOR 12329
|
|
Bård Gudim
Seilforening: Båtnavn: Costa Mer Båttype: Hanse371 Seilnummer: NOR 12329
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:01:40 |
10:31:40 |
9:41:45 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Costa Mer
Bjørn Langsem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Costa Mer Båttype: Hanse371 Seilnummer: NOR 12329
|
|
Bård Gudim
Seilforening: Båtnavn: Costa Mer Båttype: Hanse371 Seilnummer: NOR 12329
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:01:40 |
10:31:40 |
9:41:45 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse371 |
Bjørn Langsem |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8369
Sebastian Dabrowski
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Giggity Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 8369
|
|
Jan Dabrowski
Seilforening: Båtnavn: Giggity Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 8369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:54:07 |
8:44:07 |
6:55:06 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Giggity
Sebastian Dabrowski
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Giggity Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 8369
|
|
Jan Dabrowski
Seilforening: Båtnavn: Giggity Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 8369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:54:07 |
8:44:07 |
6:55:06 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi Fenix |
Sebastian Dabrowski |
Hurum Seilforening |
NOR 12363
Hans Kristian Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kvitungen Båttype: Bavaria 30 Cruiser Seilnummer: NOR 12363
|
|
Nils Nordenstrøm
Seilforening: Båtnavn: Kvitungen Båttype: Bavaria 30 Cruiser Seilnummer: NOR 12363
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:39:57 |
8:29:57 |
7:11:25 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kvitungen
Hans Kristian Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kvitungen Båttype: Bavaria 30 Cruiser Seilnummer: NOR 12363
|
|
Nils Nordenstrøm
Seilforening: Båtnavn: Kvitungen Båttype: Bavaria 30 Cruiser Seilnummer: NOR 12363
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:39:57 |
8:29:57 |
7:11:25 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 30 Cruiser |
Hans Kristian Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11324
Svein Erik Nornes
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: NEMI Båttype: Bavaria 36 CR Seilnummer: NOR 11324
|
|
Frode Scheistrøen
Seilforening: Båtnavn: NEMI Båttype: Bavaria 36 CR Seilnummer: NOR 11324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:44:34 |
11:14:34 |
10:16:33 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NEMI
Svein Erik Nornes
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: NEMI Båttype: Bavaria 36 CR Seilnummer: NOR 11324
|
|
Frode Scheistrøen
Seilforening: Båtnavn: NEMI Båttype: Bavaria 36 CR Seilnummer: NOR 11324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:44:34 |
11:14:34 |
10:16:33 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 36 CR |
Svein Erik Nornes |
Oppegård Seilforening |
NOR 6917
Erlend Heli
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Aava Båttype: First 325 Seilnummer: NOR 6917
|
|
Anders Muurman-Holm
Seilforening: Båtnavn: Aava Båttype: First 325 Seilnummer: NOR 6917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:16:21 |
8:06:21 |
6:45:07 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aava
Erlend Heli
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Aava Båttype: First 325 Seilnummer: NOR 6917
|
|
Anders Muurman-Holm
Seilforening: Båtnavn: Aava Båttype: First 325 Seilnummer: NOR 6917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:16:21 |
8:06:21 |
6:45:07 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 325 |
Erlend Heli |
Drammens Seilforening |
NOR 14385
FRODE STRØMSVÅG
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Twist Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 14385
|
|
Jens Kristian Horgen
Seilforening: Båtnavn: Twist Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 14385
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:10:30 |
9:00:30 |
7:41:02 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Twist
FRODE STRØMSVÅG
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Twist Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 14385
|
|
Jens Kristian Horgen
Seilforening: Båtnavn: Twist Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 14385
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:10:30 |
9:00:30 |
7:41:02 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 32 AC |
FRODE STRØMSVÅG |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 11731
Kristin Vold Hjerpås
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: No Name Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11731
|
|
Mariann Nornes
Seilforening: Båtnavn: No Name Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11731
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:48:59 |
11:18:59 |
10:20:35 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
No Name
Kristin Vold Hjerpås
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: No Name Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11731
|
|
Mariann Nornes
Seilforening: Båtnavn: No Name Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11731
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:48:59 |
11:18:59 |
10:20:35 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 35 |
Kristin Vold Hjerpås |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 8851
BØRGE TEIGLAND
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Eirill 2 Båttype: CENIT 37 Seilnummer: NOR 8851
|
|
Dag Moxnes
Seilforening: Båtnavn: Eirill 2 Båttype: CENIT 37 Seilnummer: NOR 8851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:19:45 |
10:49:45 |
9:55:10 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirill 2
BØRGE TEIGLAND
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Eirill 2 Båttype: CENIT 37 Seilnummer: NOR 8851
|
|
Dag Moxnes
Seilforening: Båtnavn: Eirill 2 Båttype: CENIT 37 Seilnummer: NOR 8851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:19:45 |
10:49:45 |
9:55:10 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CENIT 37 |
BØRGE TEIGLAND |
Bærum Seilforening |
NOR 15432
Eva-Lill Strandskogen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Severin Båttype: Hanse 315 Seilnummer: NOR 15432
|
|
Kari Ekerholt
Seilforening: Båtnavn: Severin Båttype: Hanse 315 Seilnummer: NOR 15432
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:17:41 |
11:47:41 |
10:06:29 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Severin
Eva-Lill Strandskogen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Severin Båttype: Hanse 315 Seilnummer: NOR 15432
|
|
Kari Ekerholt
Seilforening: Båtnavn: Severin Båttype: Hanse 315 Seilnummer: NOR 15432
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:17:41 |
11:47:41 |
10:06:29 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 315 |
Eva-Lill Strandskogen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 6299
Eirik Strømnes
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Painted Smile Båttype: Feeling 850 Seilnummer: NOR 6299
|
|
August Strømnes
Seilforening: Båtnavn: Painted Smile Båttype: Feeling 850 Seilnummer: NOR 6299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:44:41 |
8:34:41 |
7:28:17 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Painted Smile
Eirik Strømnes
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Painted Smile Båttype: Feeling 850 Seilnummer: NOR 6299
|
|
August Strømnes
Seilforening: Båtnavn: Painted Smile Båttype: Feeling 850 Seilnummer: NOR 6299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:44:41 |
8:34:41 |
7:28:17 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Feeling 850 |
Eirik Strømnes |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 13580
Petter Markussen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Salig Båttype: Baveria 39 Cr Seilnummer: NOR 13580
|
|
Hege Markussen
Seilforening: Båtnavn: Salig Båttype: Baveria 39 Cr Seilnummer: NOR 13580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:35:06 |
11:05:06 |
10:17:12 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Salig
Petter Markussen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Salig Båttype: Baveria 39 Cr Seilnummer: NOR 13580
|
|
Hege Markussen
Seilforening: Båtnavn: Salig Båttype: Baveria 39 Cr Seilnummer: NOR 13580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:35:06 |
11:05:06 |
10:17:12 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Baveria 39 Cr |
Petter Markussen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 13924
Yngve Lindvig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sjiraff Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 13924
|
|
Lars Ivar Larsen
Seilforening: Båtnavn: Sjiraff Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 13924
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:42:48 |
10:12:48 |
10:12:11 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sjiraff
Yngve Lindvig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sjiraff Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 13924
|
|
Lars Ivar Larsen
Seilforening: Båtnavn: Sjiraff Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 13924
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:42:48 |
10:12:48 |
10:12:11 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430 |
Yngve Lindvig |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8441
Frederik Barth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tekla 202 Båttype: Hallberg Rassy Seilnummer: NOR 8441
|
|
Torunn Jenssen
Seilforening: Båtnavn: Tekla 202 Båttype: Hallberg Rassy Seilnummer: NOR 8441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:57:23 |
8:47:23 |
7:14:33 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tekla 202
Frederik Barth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tekla 202 Båttype: Hallberg Rassy Seilnummer: NOR 8441
|
|
Torunn Jenssen
Seilforening: Båtnavn: Tekla 202 Båttype: Hallberg Rassy Seilnummer: NOR 8441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:57:23 |
8:47:23 |
7:14:33 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallberg Rassy |
Frederik Barth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14100
STEN WALØEN
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Facile Båttype: Dufour 425 Grand Large Seilnummer: NOR 14100
|
|
Trygve Trengereid
Seilforening: Båtnavn: Facile Båttype: Dufour 425 Grand Large Seilnummer: NOR 14100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:39:28 |
11:09:28 |
10:05:52 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Facile
STEN WALØEN
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Facile Båttype: Dufour 425 Grand Large Seilnummer: NOR 14100
|
|
Trygve Trengereid
Seilforening: Båtnavn: Facile Båttype: Dufour 425 Grand Large Seilnummer: NOR 14100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:39:28 |
11:09:28 |
10:05:52 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 425 Grand Large |
STEN WALØEN |
Holmestrand Seilforening |
NOR 4421
Helge Flinder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Miss Flænders Båttype: Hallberg Rassy 26 Seilnummer: NOR 4421
|
|
Torbjørn Husevåg
Seilforening: Båtnavn: Miss Flænders Båttype: Hallberg Rassy 26 Seilnummer: NOR 4421
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:26:02 |
9:16:02 |
7:04:48 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Miss Flænders
Helge Flinder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Miss Flænders Båttype: Hallberg Rassy 26 Seilnummer: NOR 4421
|
|
Torbjørn Husevåg
Seilforening: Båtnavn: Miss Flænders Båttype: Hallberg Rassy 26 Seilnummer: NOR 4421
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:26:02 |
9:16:02 |
7:04:48 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallberg Rassy 26 |
Helge Flinder |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 145
Tilo Pfleger
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Kismet Båttype: Knarr Seilnummer: NOR 145
|
|
Erik Berg
Seilforening: Båtnavn: Kismet Båttype: Knarr Seilnummer: NOR 145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:19:51 |
8:09:51 |
6:20:07 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kismet
Tilo Pfleger
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Kismet Båttype: Knarr Seilnummer: NOR 145
|
|
Erik Berg
Seilforening: Båtnavn: Kismet Båttype: Knarr Seilnummer: NOR 145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:19:51 |
8:09:51 |
6:20:07 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knarr |
Tilo Pfleger |
Oslo Seilforening |
NOR 11289
Nina Schjølberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Brisen III Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 11289
|
|
Fred-Johan Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Brisen III Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 11289
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:13:51 |
10:43:51 |
9:53:37 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Brisen III
Nina Schjølberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Brisen III Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 11289
|
|
Fred-Johan Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Brisen III Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 11289
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:13:51 |
10:43:51 |
9:53:37 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Fast 37 |
Nina Schjølberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 6702
Thomas Andresen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Suser avgårde Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 6702
|
|
Marthe Andresen
Seilforening: Båtnavn: Suser avgårde Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 6702
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:41:14 |
11:11:14 |
10:25:35 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Suser avgårde
Thomas Andresen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Suser avgårde Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 6702
|
|
Marthe Andresen
Seilforening: Båtnavn: Suser avgårde Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 6702
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:41:14 |
11:11:14 |
10:25:35 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Omega 36 |
Thomas Andresen |
Ullern Seilforening |
NOR 14135
Nils Petter Flatner
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Adrenalina Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14135
|
|
Erik Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Adrenalina Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:10:33 |
10:40:33 |
9:48:01 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Adrenalina
Nils Petter Flatner
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Adrenalina Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14135
|
|
Erik Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Adrenalina Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:10:33 |
10:40:33 |
9:48:01 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 39 Cruiser |
Nils Petter Flatner |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 15438
Jørn Sollid
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endeli Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 33i Seilnummer: NOR 15438
|
|
Sophus Kielland
Seilforening: Båtnavn: Endeli Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 33i Seilnummer: NOR 15438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:02:40 |
11:32:40 |
10:30:19 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endeli
Jørn Sollid
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endeli Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 33i Seilnummer: NOR 15438
|
|
Sophus Kielland
Seilforening: Båtnavn: Endeli Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 33i Seilnummer: NOR 15438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:02:40 |
11:32:40 |
10:30:19 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Odyssey 33i |
Jørn Sollid |
Asker Seilforening |
NOR 14960
Jan Gunnar Nagelhus
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Janaden Båttype: Najad 380 Seilnummer: NOR 14960
|
|
Henrik Nagelhus
Seilforening: Båtnavn: Janaden Båttype: Najad 380 Seilnummer: NOR 14960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:59:59 |
11:29:59 |
10:45:49 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Janaden
Jan Gunnar Nagelhus
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Janaden Båttype: Najad 380 Seilnummer: NOR 14960
|
|
Henrik Nagelhus
Seilforening: Båtnavn: Janaden Båttype: Najad 380 Seilnummer: NOR 14960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:59:59 |
11:29:59 |
10:45:49 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Najad 380 |
Jan Gunnar Nagelhus |
Tønsberg Seilforening |
NOR 11227
STEIN PAULI
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Goodny IV Båttype: BAVARIA 42 Match Seilnummer: NOR 11227
|
|
Bente Ødegaard
Seilforening: Båtnavn: Goodny IV Båttype: BAVARIA 42 Match Seilnummer: NOR 11227
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:37:10 |
10:07:10 |
10:07:10 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Goodny IV
STEIN PAULI
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Goodny IV Båttype: BAVARIA 42 Match Seilnummer: NOR 11227
|
|
Bente Ødegaard
Seilforening: Båtnavn: Goodny IV Båttype: BAVARIA 42 Match Seilnummer: NOR 11227
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:37:10 |
10:07:10 |
10:07:10 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BAVARIA 42 Match |
STEIN PAULI |
Horten Seilforening |
NOR 13453
Ole Heggheim
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: OISAN II Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 13453
|
|
Svein Knudsen
Seilforening: Båtnavn: OISAN II Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 13453
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:46:15 |
10:16:15 |
10:19:19 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
OISAN II
Ole Heggheim
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: OISAN II Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 13453
|
|
Svein Knudsen
Seilforening: Båtnavn: OISAN II Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 13453
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:46:15 |
10:16:15 |
10:19:19 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau |
Ole Heggheim |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15435
Magnus Jensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Giselle Båttype: Oceanis 323 Seilnummer: NOR 15435
|
|
Christian Wegger Kjølseth
Seilforening: Båtnavn: Giselle Båttype: Oceanis 323 Seilnummer: NOR 15435
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:02:40 |
8:52:40 |
7:30:38 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Giselle
Magnus Jensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Giselle Båttype: Oceanis 323 Seilnummer: NOR 15435
|
|
Christian Wegger Kjølseth
Seilforening: Båtnavn: Giselle Båttype: Oceanis 323 Seilnummer: NOR 15435
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:02:40 |
8:52:40 |
7:30:38 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oceanis 323 |
Magnus Jensen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14888
Trond Sørem
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: L´Amie Båttype: Life 7,5 Seilnummer: NOR 14888
|
|
Eirik Sørem
Seilforening: Båtnavn: L´Amie Båttype: Life 7,5 Seilnummer: NOR 14888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:59:59 |
7:49:59 |
7:05:20 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
L´Amie
Trond Sørem
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: L´Amie Båttype: Life 7,5 Seilnummer: NOR 14888
|
|
Eirik Sørem
Seilforening: Båtnavn: L´Amie Båttype: Life 7,5 Seilnummer: NOR 14888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:59:59 |
7:49:59 |
7:05:20 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Life 7,5 |
Trond Sørem |
Horten Seilforening |
NOR 13600
Håkon M Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Undine II Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13600
|
|
Torild Nisssen-Lie
Seilforening: Båtnavn: Undine II Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:50:12 |
10:20:12 |
10:07:10 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Undine II
Håkon M Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Undine II Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13600
|
|
Torild Nisssen-Lie
Seilforening: Båtnavn: Undine II Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:50:12 |
10:20:12 |
10:07:10 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430e |
Håkon M Nissen-Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10721
Morten Kjos
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Konstanse Båttype: Bavaria 38 MATCH Seilnummer: NOR 10721
|
|
Henrik Alan Henriksen
Seilforening: Båtnavn: Konstanse Båttype: Bavaria 38 MATCH Seilnummer: NOR 10721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:30 |
10:37:30 |
10:13:16 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Konstanse
Morten Kjos
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Konstanse Båttype: Bavaria 38 MATCH Seilnummer: NOR 10721
|
|
Henrik Alan Henriksen
Seilforening: Båtnavn: Konstanse Båttype: Bavaria 38 MATCH Seilnummer: NOR 10721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:07:30 |
10:37:30 |
10:13:16 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 MATCH |
Morten Kjos |
Oslo Seilforening |
NOR 1436
Adrian Hessel-Rütter
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Zero Emission Båttype: Albin Accent Seilnummer: NOR 1436
|
|
Haakon Hammer
Seilforening: Båtnavn: Zero Emission Båttype: Albin Accent Seilnummer: NOR 1436
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:30:11 |
9:10:11 |
7:04:44 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Zero Emission
Adrian Hessel-Rütter
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Zero Emission Båttype: Albin Accent Seilnummer: NOR 1436
|
|
Haakon Hammer
Seilforening: Båtnavn: Zero Emission Båttype: Albin Accent Seilnummer: NOR 1436
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:30:11 |
9:10:11 |
7:04:44 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Accent |
Adrian Hessel-Rütter |
Ullern Seilforening |
NOR 11328
Mathias Van der Harst
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: IL temporale Båttype: Sun fast 32 Seilnummer: NOR 11328
|
|
henrik Hatlebrekke
Seilforening: Båtnavn: IL temporale Båttype: Sun fast 32 Seilnummer: NOR 11328
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:00:01 |
11:30:01 |
10:05:50 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IL temporale
Mathias Van der Harst
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: IL temporale Båttype: Sun fast 32 Seilnummer: NOR 11328
|
|
henrik Hatlebrekke
Seilforening: Båtnavn: IL temporale Båttype: Sun fast 32 Seilnummer: NOR 11328
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:00:01 |
11:30:01 |
10:05:50 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun fast 32 |
Mathias Van der Harst |
Hurum Seilforening |
NOR 14937
Andreas Skar
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: NewAge Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 14937
|
|
Lars Gunnar Aasuldsen
Seilforening: Båtnavn: NewAge Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 14937
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:41:48 |
10:11:48 |
10:22:48 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NewAge
Andreas Skar
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: NewAge Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 14937
|
|
Lars Gunnar Aasuldsen
Seilforening: Båtnavn: NewAge Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 14937
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:41:48 |
10:11:48 |
10:22:48 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 470e |
Andreas Skar |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 12530
Trond Gulbrandsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Ketchup Båttype: Hanse430 Seilnummer: NOR 12530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:59:39 |
10:29:39 |
10:22:43 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ketchup
Trond Gulbrandsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Ketchup Båttype: Hanse430 Seilnummer: NOR 12530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:59:39 |
10:29:39 |
10:22:43 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse430 |
Trond Gulbrandsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 10973
Hanne Johansson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Cinderella Man Båttype: Elan 36 Seilnummer: NOR 10973
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:55:39 |
7:45:39 |
6:58:09 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cinderella Man
Hanne Johansson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Cinderella Man Båttype: Elan 36 Seilnummer: NOR 10973
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 21:55:39 |
7:45:39 |
6:58:09 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 36 |
Hanne Johansson |
Bærum Seilforening |
NOR 9921
Kjell Holtskog
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Ylajali Båttype: Bavaria 40 AC Seilnummer: NOR 9921
|
|
Nicolai Holtskog
Seilforening: Båtnavn: Ylajali Båttype: Bavaria 40 AC Seilnummer: NOR 9921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:15:42 |
10:45:42 |
9:52:06 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ylajali
Kjell Holtskog
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Ylajali Båttype: Bavaria 40 AC Seilnummer: NOR 9921
|
|
Nicolai Holtskog
Seilforening: Båtnavn: Ylajali Båttype: Bavaria 40 AC Seilnummer: NOR 9921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:15:42 |
10:45:42 |
9:52:06 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 40 AC |
Kjell Holtskog |
Asker Seilforening |
NOR 15057
Rolf Bolle
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Mille Båttype: Bavaria 37 CR Seilnummer: NOR 15057
|
|
Asbjørn Gjerde Lund
Seilforening: Båtnavn: Mille Båttype: Bavaria 37 CR Seilnummer: NOR 15057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:46:08 |
12:16:08 |
10:53:41 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mille
Rolf Bolle
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Mille Båttype: Bavaria 37 CR Seilnummer: NOR 15057
|
|
Asbjørn Gjerde Lund
Seilforening: Båtnavn: Mille Båttype: Bavaria 37 CR Seilnummer: NOR 15057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:46:08 |
12:16:08 |
10:53:41 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 37 CR |
Rolf Bolle |
Drammens Seilforening |
Deltagere i klassen: 49 |
Klasse: NOR Rating - u spinnaker fra Son |
NOR 14453
lars-inge muri
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: spinell Båttype: bavaria 40c-10 Seilnummer: NOR 14453
|
|
Nils Borge
Seilforening: Båtnavn: spinell Båttype: bavaria 40c-10 Seilnummer: NOR 14453
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:31:26 |
8:21:26 |
7:56:51 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
spinell
lars-inge muri
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: spinell Båttype: bavaria 40c-10 Seilnummer: NOR 14453
|
|
Nils Borge
Seilforening: Båtnavn: spinell Båttype: bavaria 40c-10 Seilnummer: NOR 14453
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:31:26 |
8:21:26 |
7:56:51 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
bavaria 40c-10 |
lars-inge muri |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 2005
KETIL KOHMANN
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Yr Båttype: Columbie 66 Seilnummer: NOR 2005
|
|
Finn Sønsteby
Seilforening: Båtnavn: Yr Båttype: Columbie 66 Seilnummer: NOR 2005
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:55:08 |
10:45:08 |
7:38:41 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yr
KETIL KOHMANN
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Yr Båttype: Columbie 66 Seilnummer: NOR 2005
|
|
Finn Sønsteby
Seilforening: Båtnavn: Yr Båttype: Columbie 66 Seilnummer: NOR 2005
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:55:08 |
10:45:08 |
7:38:41 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Columbie 66 |
KETIL KOHMANN |
Soon Seilforening |
NOR 14145
Halvor Borse
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cassiopeia Båttype: Bavaria 38 AC Seilnummer: NOR 14145
|
|
Egil Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Cassiopeia Båttype: Bavaria 38 AC Seilnummer: NOR 14145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:23:06 |
9:13:06 |
8:23:52 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cassiopeia
Halvor Borse
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cassiopeia Båttype: Bavaria 38 AC Seilnummer: NOR 14145
|
|
Egil Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Cassiopeia Båttype: Bavaria 38 AC Seilnummer: NOR 14145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:23:06 |
9:13:06 |
8:23:52 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 AC |
Halvor Borse |
Asker Seilforening |
NOR 15158
Kristian Torgersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Le Soleil Båttype: Jeanneau 36i Seilnummer: NOR 15158
|
|
Helge Torgersen
Seilforening: Båtnavn: Le Soleil Båttype: Jeanneau 36i Seilnummer: NOR 15158
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:42:58 |
9:32:58 |
8:33:22 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Le Soleil
Kristian Torgersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Le Soleil Båttype: Jeanneau 36i Seilnummer: NOR 15158
|
|
Helge Torgersen
Seilforening: Båtnavn: Le Soleil Båttype: Jeanneau 36i Seilnummer: NOR 15158
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:42:58 |
9:32:58 |
8:33:22 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau 36i |
Kristian Torgersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10786
Odd Jarle Skjelhaugen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Miraculix Båttype: Oceanis 323 Seilnummer: NOR 10786
|
|
Ole Christian Aartun
Seilforening: Båtnavn: Miraculix Båttype: Oceanis 323 Seilnummer: NOR 10786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:40:25 |
9:30:25 |
8:20:15 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Miraculix
Odd Jarle Skjelhaugen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Miraculix Båttype: Oceanis 323 Seilnummer: NOR 10786
|
|
Ole Christian Aartun
Seilforening: Båtnavn: Miraculix Båttype: Oceanis 323 Seilnummer: NOR 10786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:40:25 |
9:30:25 |
8:20:15 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oceanis 323 |
Odd Jarle Skjelhaugen |
Soon Seilforening |
NOR 14456
Truls Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: ROSA Båttype: Hallberg Rassy 342 Seilnummer: NOR 14456
|
|
Even Bjørsom
Seilforening: Båtnavn: ROSA Båttype: Hallberg Rassy 342 Seilnummer: NOR 14456
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:56 |
9:10:56 |
7:51:02 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ROSA
Truls Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: ROSA Båttype: Hallberg Rassy 342 Seilnummer: NOR 14456
|
|
Even Bjørsom
Seilforening: Båtnavn: ROSA Båttype: Hallberg Rassy 342 Seilnummer: NOR 14456
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:20:56 |
9:10:56 |
7:51:02 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallberg Rassy 342 |
Truls Berger |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 11123
SVEIN WEUM
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: Dufour 34P Seilnummer: NOR 11123
|
|
Arvid Holst
Seilforening: Båtnavn: HYAK Båttype: Dufour 34P Seilnummer: NOR 11123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:08:58 |
8:58:58 |
8:15:50 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HYAK
SVEIN WEUM
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: Dufour 34P Seilnummer: NOR 11123
|
|
Arvid Holst
Seilforening: Båtnavn: HYAK Båttype: Dufour 34P Seilnummer: NOR 11123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:08:58 |
8:58:58 |
8:15:50 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 34P |
SVEIN WEUM |
Drammens Seilforening |
NOR 15186
Pål Christian Iversen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Chanel Båttype: Bavaria 46 Cruiser Seilnummer: NOR 15186
|
|
John Magnus Thoresen
Seilforening: Båtnavn: Chanel Båttype: Bavaria 46 Cruiser Seilnummer: NOR 15186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:12:02 |
10:02:02 |
9:24:42 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Chanel
Pål Christian Iversen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Chanel Båttype: Bavaria 46 Cruiser Seilnummer: NOR 15186
|
|
John Magnus Thoresen
Seilforening: Båtnavn: Chanel Båttype: Bavaria 46 Cruiser Seilnummer: NOR 15186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:12:02 |
10:02:02 |
9:24:42 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 46 Cruiser |
Pål Christian Iversen |
Skøyen Seilforening |
NOR 14488
Pål Hernes
Seilforening: Royal Malta YC Båtnavn: Rehab Båttype: Archambault 40 Seilnummer: NOR 14488
|
|
Jan Indrehus
Seilforening: Båtnavn: Rehab Båttype: Archambault 40 Seilnummer: NOR 14488
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:06:20 |
7:56:20 |
8:01:05 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rehab
Pål Hernes
Seilforening: Royal Malta YC Båtnavn: Rehab Båttype: Archambault 40 Seilnummer: NOR 14488
|
|
Jan Indrehus
Seilforening: Båtnavn: Rehab Båttype: Archambault 40 Seilnummer: NOR 14488
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:06:20 |
7:56:20 |
8:01:05 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Archambault 40 |
Pål Hernes |
Royal Malta YC |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Shorthanded - Hollænderboen |
NOR 13948
Eirik Tenningen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Orca Båttype: MD 35 Seilnummer: NOR 13948
|
|
Maria Tenningen
Seilforening: Båtnavn: Orca Båttype: MD 35 Seilnummer: NOR 13948
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:04:39 |
10:04:39 |
10:47:34 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Orca
Eirik Tenningen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Orca Båttype: MD 35 Seilnummer: NOR 13948
|
|
Maria Tenningen
Seilforening: Båtnavn: Orca Båttype: MD 35 Seilnummer: NOR 13948
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:04:39 |
10:04:39 |
10:47:34 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MD 35 |
Eirik Tenningen |
Asker Seilforening |
NOR 13922
Bernt Strand
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mango Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 13922
|
|
Liv sandvold
Seilforening: Båtnavn: Mango Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 13922
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:29:40 |
10:29:40 |
10:05:06 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mango
Bernt Strand
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mango Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 13922
|
|
Liv sandvold
Seilforening: Båtnavn: Mango Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 13922
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:29:40 |
10:29:40 |
10:05:06 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 400 |
Bernt Strand |
Asker Seilforening |
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724
|
|
Klas Ekeland
Seilforening: Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:37:00 |
10:37:00 |
9:39:01 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindtora
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724
|
|
Klas Ekeland
Seilforening: Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:37:00 |
10:37:00 |
9:39:01 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 8,50 |
Christian Stensholt |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 12247
Ketil Hebnes
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247
|
|
Espen Indergård
Seilforening: Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:20:34 |
9:20:34 |
9:58:07 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hansemann
Ketil Hebnes
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247
|
|
Espen Indergård
Seilforening: Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:20:34 |
9:20:34 |
9:58:07 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 470e |
Ketil Hebnes |
Oppegård Seilforening |
NOR 4254
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: supernova Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4254
|
|
Grete Valstad
Seilforening: Båtnavn: supernova Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:23 |
11:03:23 |
9:44:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
supernova
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: supernova Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4254
|
|
Grete Valstad
Seilforening: Båtnavn: supernova Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:23 |
11:03:23 |
9:44:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Eira Naustvik |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Shorthanded - Tristein |
NOR 15427
KRISTIAN FÆSTE
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427
|
|
Lars Erik Svendsen
Seilforening: Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:26:01 |
12:26:01 |
12:21:32 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stutt-Tjukken
KRISTIAN FÆSTE
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427
|
|
Lars Erik Svendsen
Seilforening: Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:26:01 |
12:26:01 |
12:21:32 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 30 |
KRISTIAN FÆSTE |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 12119
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119
|
|
Anders Halvorsen
Seilforening: Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LUPI
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119
|
|
Anders Halvorsen
Seilforening: Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallberg-Rassy 43 |
Bjørn Børresen |
Bærum Seilforening |
SWE 791
Magnus Tveit
Seilforening: Malmö Segelsällskap Båtnavn: Anna Båttype: J/70 Seilnummer: SWE 791
|
|
Anders Otterlund
Seilforening: Båtnavn: Anna Båttype: J/70 Seilnummer: SWE 791
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 15:30:00 |
25:30:00 |
22:44:45 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna
Magnus Tveit
Seilforening: Malmö Segelsällskap Båtnavn: Anna Båttype: J/70 Seilnummer: SWE 791
|
|
Anders Otterlund
Seilforening: Båtnavn: Anna Båttype: J/70 Seilnummer: SWE 791
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 15:30:00 |
25:30:00 |
22:44:45 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/70 |
Magnus Tveit |
Malmö Segelsällskap |
NOR 13639
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Morten Brekke
Seilforening: Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:00 |
11:21:00 |
12:03:54 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Godevenner
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Morten Brekke
Seilforening: Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:21:00 |
11:21:00 |
12:03:54 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40 |
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
NOR 14406
Sandra Hjertås
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Granuaile Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14406
|
|
Rune Hjertås
Seilforening: Båtnavn: Granuaile Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14406
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:03:10 |
12:03:10 |
12:07:30 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Granuaile
Sandra Hjertås
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Granuaile Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14406
|
|
Rune Hjertås
Seilforening: Båtnavn: Granuaile Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14406
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:03:10 |
12:03:10 |
12:07:30 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
Sandra Hjertås |
Tønsberg Seilforening |
NOR 14551
TROND MÅRVIK
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Luna Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551
|
|
Adrian Mårvik
Seilforening: Båtnavn: Luna Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luna
TROND MÅRVIK
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Luna Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551
|
|
Adrian Mårvik
Seilforening: Båtnavn: Luna Båttype: Hanse 355 Seilnummer: NOR 14551
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 355 |
TROND MÅRVIK |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 11351
Henning Gundersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Ariel Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11351
|
|
Tom Lillemoen
Seilforening: Båtnavn: Ariel Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11351
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:03:30 |
12:03:30 |
11:59:09 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ariel
Henning Gundersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Ariel Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11351
|
|
Tom Lillemoen
Seilforening: Båtnavn: Ariel Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11351
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:03:30 |
12:03:30 |
11:59:09 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-37 |
Henning Gundersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10083
Bjarne Birkeland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Leken Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083
|
|
Harald Vegstein
Seilforening: Båtnavn: Leken Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:30:56 |
12:30:56 |
11:39:52 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Leken
Bjarne Birkeland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Leken Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083
|
|
Harald Vegstein
Seilforening: Båtnavn: Leken Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:30:56 |
12:30:56 |
11:39:52 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/92 |
Bjarne Birkeland |
Bærum Seilforening |
NOR 11655
Joachim Amland
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655
|
|
Henrik Terjesen
Seilforening: Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:46:44 |
11:46:44 |
11:30:28 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tidig 3
Joachim Amland
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655
|
|
Henrik Terjesen
Seilforening: Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:46:44 |
11:46:44 |
11:30:28 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Joachim Amland |
Ullern Seilforening |
NOR 142
Rune Aasberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SOLO 2 Båttype: Tizh 40 Seilnummer: NOR 142
|
|
Simen Løvgren
Seilforening: Båtnavn: SOLO 2 Båttype: Tizh 40 Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:00:41 |
11:00:41 |
13:16:35 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SOLO 2
Rune Aasberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: SOLO 2 Båttype: Tizh 40 Seilnummer: NOR 142
|
|
Simen Løvgren
Seilforening: Båtnavn: SOLO 2 Båttype: Tizh 40 Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:00:41 |
11:00:41 |
13:16:35 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tizh 40 |
Rune Aasberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14480
Jan Arne Hansen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Stella Maris Båttype: First 40 CR Seilnummer: NOR 14480
|
|
Nicolai Landstad Hansen
Seilforening: Båtnavn: Stella Maris Båttype: First 40 CR Seilnummer: NOR 14480
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:07:53 |
12:07:53 |
12:35:32 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stella Maris
Jan Arne Hansen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Stella Maris Båttype: First 40 CR Seilnummer: NOR 14480
|
|
Nicolai Landstad Hansen
Seilforening: Båtnavn: Stella Maris Båttype: First 40 CR Seilnummer: NOR 14480
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:07:53 |
12:07:53 |
12:35:32 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40 CR |
Jan Arne Hansen |
Holmestrand Seilforening |
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466
|
|
Emil Moholth
Seilforening: Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:58 |
12:37:58 |
12:25:50 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Mara
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466
|
|
Emil Moholth
Seilforening: Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:58 |
12:37:58 |
12:25:50 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Jon Moholth |
Tønsberg Seilforening |
NOR 10054
Roy Isaksen
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Agnora Båttype: sun fast 37 Seilnummer: NOR 10054
|
|
Isaksen Kjetil
Seilforening: Båtnavn: Agnora Båttype: sun fast 37 Seilnummer: NOR 10054
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:59:10 |
12:59:10 |
12:15:32 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Agnora
Roy Isaksen
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Agnora Båttype: sun fast 37 Seilnummer: NOR 10054
|
|
Isaksen Kjetil
Seilforening: Båtnavn: Agnora Båttype: sun fast 37 Seilnummer: NOR 10054
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:59:10 |
12:59:10 |
12:15:32 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sun fast 37 |
Roy Isaksen |
Brevik Seilforening |
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203
|
|
Asbjørn Lønmo
Seilforening: Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:40 |
12:13:40 |
11:22:18 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jakobine
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203
|
|
Asbjørn Lønmo
Seilforening: Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:40 |
12:13:40 |
11:22:18 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/92 |
Yngve Lønmo |
Hurum Seilforening |
NOR 15036
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036
|
|
Tim Sandberg
Seilforening: Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:13:58 |
11:13:58 |
12:00:28 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kraftkar
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036
|
|
Tim Sandberg
Seilforening: Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:13:58 |
11:13:58 |
12:00:28 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 400S |
Sigmund Andre Hertzberg |
Bærum Seilforening |
NOR 11285
Frank Sandberg
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285
|
|
Stein Thorstensen
Seilforening: Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:34:08 |
12:34:08 |
11:51:54 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tusså
Frank Sandberg
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285
|
|
Stein Thorstensen
Seilforening: Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:34:08 |
12:34:08 |
11:51:54 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 35 |
Frank Sandberg |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 11541
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Frode Reppe Sørensen
Seilforening: Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:07:23 |
12:07:23 |
12:02:17 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JJ Flash
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Frode Reppe Sørensen
Seilforening: Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:07:23 |
12:07:23 |
12:02:17 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/109 |
Geir Inge Juriks |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11956
Olav Mork Bjørnås
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956
|
|
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:07:24 |
12:07:24 |
11:57:56 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morild
Olav Mork Bjørnås
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956
|
|
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:07:24 |
12:07:24 |
11:57:56 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Olav Mork Bjørnås |
Nesodden Seilforening |
NOR 15333
Kai Viksjø
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: toXifia Båttype: Xp 33 Seilnummer: NOR 15333
|
|
Rikke Viksjø
Seilforening: Båtnavn: toXifia Båttype: Xp 33 Seilnummer: NOR 15333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:11 |
12:13:11 |
12:13:54 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
toXifia
Kai Viksjø
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: toXifia Båttype: Xp 33 Seilnummer: NOR 15333
|
|
Rikke Viksjø
Seilforening: Båtnavn: toXifia Båttype: Xp 33 Seilnummer: NOR 15333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:13:11 |
12:13:11 |
12:13:54 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp 33 |
Kai Viksjø |
Bærum Seilforening |
NOR 15461
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sun Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461
|
|
Edward Campbell
Seilforening: Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sun Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flying Scotsman
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sun Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461
|
|
Edward Campbell
Seilforening: Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sun Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3600 |
Colin Campbell |
Hurum Seilforening |
NOR 14777
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14777
|
|
Erling Moen Synnes
Seilforening: Båtnavn: HYAK Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:09:56 |
12:09:56 |
12:20:09 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HYAK
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14777
|
|
Erling Moen Synnes
Seilforening: Båtnavn: HYAK Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:09:56 |
12:09:56 |
12:20:09 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
Pål Kragerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10455
Anne Heldal
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Frøkna Båttype: Hansson31 Seilnummer: NOR 10455
|
|
Arild Heldal
Seilforening: Båtnavn: Frøkna Båttype: Hansson31 Seilnummer: NOR 10455
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:18:00 |
12:18:00 |
11:14:31 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frøkna
Anne Heldal
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Frøkna Båttype: Hansson31 Seilnummer: NOR 10455
|
|
Arild Heldal
Seilforening: Båtnavn: Frøkna Båttype: Hansson31 Seilnummer: NOR 10455
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:18:00 |
12:18:00 |
11:14:31 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hansson31 |
Anne Heldal |
Røyken Seilforening |
SWE 9267
Gustav Gabinus
Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben Båtnavn: Pila Båttype: Mannerberg 38 Seilnummer: SWE 9267
|
|
Helge Ekvall
Seilforening: Båtnavn: Pila Båttype: Mannerberg 38 Seilnummer: SWE 9267
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:12 |
11:30:12 |
12:09:32 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pila
Gustav Gabinus
Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben Båtnavn: Pila Båttype: Mannerberg 38 Seilnummer: SWE 9267
|
|
Helge Ekvall
Seilforening: Båtnavn: Pila Båttype: Mannerberg 38 Seilnummer: SWE 9267
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:30:12 |
11:30:12 |
12:09:32 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mannerberg 38 |
Gustav Gabinus |
Bohuslänska Jaktklubben |
NOR 11444
Kristian Hersløv
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11444
|
|
Halvor Seiløe Smith
Seilforening: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11444
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:31:34 |
11:31:34 |
12:15:49 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SAFIR
Kristian Hersløv
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11444
|
|
Halvor Seiløe Smith
Seilforening: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11444
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:31:34 |
11:31:34 |
12:15:49 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 44 |
Kristian Hersløv |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15393
Andreas Lawson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Redline Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 15393
|
|
Erik Lawson
Seilforening: Båtnavn: Redline Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 15393
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:26:42 |
12:26:42 |
12:00:33 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Redline
Andreas Lawson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Redline Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 15393
|
|
Erik Lawson
Seilforening: Båtnavn: Redline Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 15393
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:26:42 |
12:26:42 |
12:00:33 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3200 |
Andreas Lawson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12101
Monica Johanessen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vini Båttype: B?teau First 50 Seilnummer: NOR 12101
|
|
Thor Magnus Lie
Seilforening: Båtnavn: Vini Båttype: B?teau First 50 Seilnummer: NOR 12101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:59 |
12:37:59 |
13:36:20 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vini
Monica Johanessen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Vini Båttype: B?teau First 50 Seilnummer: NOR 12101
|
|
Thor Magnus Lie
Seilforening: Båtnavn: Vini Båttype: B?teau First 50 Seilnummer: NOR 12101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:37:59 |
12:37:59 |
13:36:20 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
B?teau First 50 |
Monica Johanessen |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 26 |
Klasse: Skøyter |
NOR 30
Jens Moestue
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Lavinia Båttype: kosterketch Seilnummer: NOR 30
|
|
Ole Swang
Seilforening: Båtnavn: Lavinia Båttype: kosterketch Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:54:11 |
10:54:11 |
13:57:21 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lavinia
Jens Moestue
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Lavinia Båttype: kosterketch Seilnummer: NOR 30
|
|
Ole Swang
Seilforening: Båtnavn: Lavinia Båttype: kosterketch Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:54:11 |
10:54:11 |
13:57:21 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
kosterketch |
Jens Moestue |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 15456
Andreas Nyman
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Andreana Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR 15456
|
|
Anders Nyman
Seilforening: Båtnavn: Andreana Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR 15456
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreana
Andreas Nyman
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Andreana Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR 15456
|
|
Anders Nyman
Seilforening: Båtnavn: Andreana Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR 15456
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skøyte |
Andreas Nyman |
Skøyen Seilforening |
NOR 2
Tor Friis
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Langesund Båttype: Redningssk? klasse 2b Seilnummer: NOR 2
|
|
Jan Oddvar Lia
Seilforening: Båtnavn: Langesund Båttype: Redningssk? klasse 2b Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:29:21 |
10:29:21 |
20:58:42 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Langesund
Tor Friis
Seilforening: Brevik Seilforening Båtnavn: Langesund Båttype: Redningssk? klasse 2b Seilnummer: NOR 2
|
|
Jan Oddvar Lia
Seilforening: Båtnavn: Langesund Båttype: Redningssk? klasse 2b Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:29:21 |
10:29:21 |
20:58:42 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Redningssk? klasse 2b |
Tor Friis |
Brevik Seilforening |
N 353
SIGURD BJØRNSTAD
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: BRIS Båttype: SKØYTE BERMUDA Seilnummer: N 353
|
|
EINAR OTTERBECK
Seilforening: Båtnavn: BRIS Båttype: SKØYTE BERMUDA Seilnummer: N 353
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:59:29 |
10:59:29 |
12:58:11 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BRIS
SIGURD BJØRNSTAD
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: BRIS Båttype: SKØYTE BERMUDA Seilnummer: N 353
|
|
EINAR OTTERBECK
Seilforening: Båtnavn: BRIS Båttype: SKØYTE BERMUDA Seilnummer: N 353
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:59:29 |
10:59:29 |
12:58:11 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SKØYTE BERMUDA |
SIGURD BJØRNSTAD |
Oppegård Seilforening |
NOR 209
David Walster
Seilforening: Skarpsno BF Båtnavn: Inkadinka Båttype: Krysser Seilnummer: NOR 209
|
|
Åke Hartmann
Seilforening: Båtnavn: Inkadinka Båttype: Krysser Seilnummer: NOR 209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Inkadinka
David Walster
Seilforening: Skarpsno BF Båtnavn: Inkadinka Båttype: Krysser Seilnummer: NOR 209
|
|
Åke Hartmann
Seilforening: Båtnavn: Inkadinka Båttype: Krysser Seilnummer: NOR 209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Krysser |
David Walster |
Skarpsno BF |
NOR 18
Marius Ilstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mohawk 2 Båttype: Ketch Seilnummer: NOR 18
|
|
Mette Hernæs
Seilforening: Båtnavn: Mohawk 2 Båttype: Ketch Seilnummer: NOR 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:08:28 |
10:08:28 |
15:55:17 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mohawk 2
Marius Ilstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mohawk 2 Båttype: Ketch Seilnummer: NOR 18
|
|
Mette Hernæs
Seilforening: Båtnavn: Mohawk 2 Båttype: Ketch Seilnummer: NOR 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 04:08:28 |
10:08:28 |
15:55:17 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ketch |
Marius Ilstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 498
Jørn Steingrim Andersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Taralden Båttype: spissgatter Seilnummer: NOR 498
|
|
Ulf Andersen
Seilforening: Båtnavn: Taralden Båttype: spissgatter Seilnummer: NOR 498
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Taralden
Jørn Steingrim Andersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Taralden Båttype: spissgatter Seilnummer: NOR 498
|
|
Ulf Andersen
Seilforening: Båtnavn: Taralden Båttype: spissgatter Seilnummer: NOR 498
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
spissgatter |
Jørn Steingrim Andersen |
Soon Seilforening |
NOR 9471
Kjetil Karlsen
Seilforening: Nesøya Seilforening Båtnavn: Havbjørn Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR 9471
|
|
Jørgen Kadal
Seilforening: Båtnavn: Havbjørn Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR 9471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:47:20 |
9:47:20 |
13:07:01 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havbjørn
Kjetil Karlsen
Seilforening: Nesøya Seilforening Båtnavn: Havbjørn Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR 9471
|
|
Jørgen Kadal
Seilforening: Båtnavn: Havbjørn Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR 9471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:47:20 |
9:47:20 |
13:07:01 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skøyte |
Kjetil Karlsen |
Nesøya Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Tur & Hav - Maxiklassen u/spinnaker |
NOR 2713
Lasse Kristiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: HelmaX Båttype: MAXI 95 Seilnummer: NOR 2713
|
|
Tor Magne Gustavsen
Seilforening: Båtnavn: HelmaX Båttype: MAXI 95 Seilnummer: NOR 2713
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:12:39 |
10:02:39 |
8:05:44 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HelmaX
Lasse Kristiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: HelmaX Båttype: MAXI 95 Seilnummer: NOR 2713
|
|
Tor Magne Gustavsen
Seilforening: Båtnavn: HelmaX Båttype: MAXI 95 Seilnummer: NOR 2713
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:12:39 |
10:02:39 |
8:05:44 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MAXI 95 |
Lasse Kristiansen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 4939
Christer Dramstad Aas
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Christiane Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 4939
|
|
Terje Helgesen
Seilforening: Båtnavn: Christiane Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 4939
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:50:28 |
8:40:28 |
7:14:35 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christiane
Christer Dramstad Aas
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Christiane Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 4939
|
|
Terje Helgesen
Seilforening: Båtnavn: Christiane Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 4939
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:50:28 |
8:40:28 |
7:14:35 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 95 |
Christer Dramstad Aas |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 7849
John Ottar Akselsen
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: Somle Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 7849
|
|
Håvard Akselsen
Seilforening: Båtnavn: Somle Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 7849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:19:10 |
9:09:10 |
7:23:33 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Somle
John Ottar Akselsen
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: Somle Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 7849
|
|
Håvard Akselsen
Seilforening: Båtnavn: Somle Båttype: Maxi 95 Seilnummer: NOR 7849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:19:10 |
9:09:10 |
7:23:33 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 95 |
John Ottar Akselsen |
Grimstad Seilforening |
NOR 2050
Trond Hamre
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Club Tropicana Båttype: Maxi 77 Seilnummer: NOR 2050
|
|
Rune Hamre
Seilforening: Båtnavn: Club Tropicana Båttype: Maxi 77 Seilnummer: NOR 2050
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:55:10 |
10:45:10 |
8:26:27 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Club Tropicana
Trond Hamre
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Club Tropicana Båttype: Maxi 77 Seilnummer: NOR 2050
|
|
Rune Hamre
Seilforening: Båtnavn: Club Tropicana Båttype: Maxi 77 Seilnummer: NOR 2050
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:55:10 |
10:45:10 |
8:26:27 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 77 |
Trond Hamre |
Asker Seilforening |
NOR 2131
Axel Wiborg
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Lill Båttype: Maxi 77 Seilnummer: NOR 2131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:02:26 |
9:52:26 |
7:45:03 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lill
Axel Wiborg
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Lill Båttype: Maxi 77 Seilnummer: NOR 2131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:02:26 |
9:52:26 |
7:45:03 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 77 |
Axel Wiborg |
Nesodden Seilforening |
NOR 2906
Fredrik Hertzberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bl?erne Båttype: maxi 77 Seilnummer: NOR 2906
|
|
Frikk Herding Solberg
Seilforening: Båtnavn: Bl?erne Båttype: maxi 77 Seilnummer: NOR 2906
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:23:20 |
10:13:20 |
8:01:28 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bl?erne
Fredrik Hertzberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bl?erne Båttype: maxi 77 Seilnummer: NOR 2906
|
|
Frikk Herding Solberg
Seilforening: Båtnavn: Bl?erne Båttype: maxi 77 Seilnummer: NOR 2906
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:23:20 |
10:13:20 |
8:01:28 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
maxi 77 |
Fredrik Hertzberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3135
ronny hansen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Fiskelykke Båttype: Maxi77 Seilnummer: NOR 3135
|
|
John Christensen
Seilforening: Båtnavn: Fiskelykke Båttype: Maxi77 Seilnummer: NOR 3135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:50:21 |
10:40:21 |
8:22:40 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fiskelykke
ronny hansen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Fiskelykke Båttype: Maxi77 Seilnummer: NOR 3135
|
|
John Christensen
Seilforening: Båtnavn: Fiskelykke Båttype: Maxi77 Seilnummer: NOR 3135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:50:21 |
10:40:21 |
8:22:40 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi77 |
ronny hansen |
Skøyen Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Tur & Hav - Turklasse |
NOR 15107
Sturla Grelland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Hvalborg Båttype: Bavaria 44 Vision Seilnummer: NOR 15107
|
|
Ann-Kristin Bråten
Seilforening: Båtnavn: Hvalborg Båttype: Bavaria 44 Vision Seilnummer: NOR 15107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:18:47 |
10:48:47 |
11:05:00 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hvalborg
Sturla Grelland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Hvalborg Båttype: Bavaria 44 Vision Seilnummer: NOR 15107
|
|
Ann-Kristin Bråten
Seilforening: Båtnavn: Hvalborg Båttype: Bavaria 44 Vision Seilnummer: NOR 15107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:18:47 |
10:48:47 |
11:05:00 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 44 Vision |
Sturla Grelland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15406
Øyvind Gjerde
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Valhall Båttype: Oceanis 473 Seilnummer: NOR 15406
|
|
Anders Nerheim
Seilforening: Båtnavn: Valhall Båttype: Oceanis 473 Seilnummer: NOR 15406
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:40:38 |
11:10:38 |
11:10:38 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Valhall
Øyvind Gjerde
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Valhall Båttype: Oceanis 473 Seilnummer: NOR 15406
|
|
Anders Nerheim
Seilforening: Båtnavn: Valhall Båttype: Oceanis 473 Seilnummer: NOR 15406
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:40:38 |
11:10:38 |
11:10:38 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oceanis 473 |
Øyvind Gjerde |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 7808
Tor-Arne Bratteli
Seilforening: Ingen Båtnavn: Indulgence VII Båttype: 1-ton Seilnummer: NOR 7808
|
|
Magnus Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Indulgence VII Båttype: 1-ton Seilnummer: NOR 7808
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:00 |
10:53:00 |
10:53:00 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Indulgence VII
Tor-Arne Bratteli
Seilforening: Ingen Båtnavn: Indulgence VII Båttype: 1-ton Seilnummer: NOR 7808
|
|
Magnus Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Indulgence VII Båttype: 1-ton Seilnummer: NOR 7808
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:00 |
10:53:00 |
10:53:00 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
1-ton |
Tor-Arne Bratteli |
Ingen |
NOR 15263
Sven Christian Apenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: feeling Family Båttype: Feeling 416 Seilnummer: NOR 15263
|
|
Morten Skaarnes
Seilforening: Båtnavn: feeling Family Båttype: Feeling 416 Seilnummer: NOR 15263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:58:21 |
11:38:21 |
11:38:21 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
feeling Family
Sven Christian Apenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: feeling Family Båttype: Feeling 416 Seilnummer: NOR 15263
|
|
Morten Skaarnes
Seilforening: Båtnavn: feeling Family Båttype: Feeling 416 Seilnummer: NOR 15263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:58:21 |
11:38:21 |
11:38:21 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Feeling 416 |
Sven Christian Apenes |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9600
Knut Strand Jacobsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Wilwarin Båttype: Jeanneau SO 40 Seilnummer: NOR 9600
|
|
Geir Lunde
Seilforening: Båtnavn: Wilwarin Båttype: Jeanneau SO 40 Seilnummer: NOR 9600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:32:30 |
11:12:30 |
11:12:30 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wilwarin
Knut Strand Jacobsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Wilwarin Båttype: Jeanneau SO 40 Seilnummer: NOR 9600
|
|
Geir Lunde
Seilforening: Båtnavn: Wilwarin Båttype: Jeanneau SO 40 Seilnummer: NOR 9600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:32:30 |
11:12:30 |
11:12:30 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau SO 40 |
Knut Strand Jacobsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 11406
Birgitte Carlsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Eos Båttype: Beneteau Oceanis 323 Seilnummer: NOR 11406
|
|
Michael William Jones
Seilforening: Båtnavn: Eos Båttype: Beneteau Oceanis 323 Seilnummer: NOR 11406
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:11:22 |
8:51:22 |
8:51:22 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eos
Birgitte Carlsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Eos Båttype: Beneteau Oceanis 323 Seilnummer: NOR 11406
|
|
Michael William Jones
Seilforening: Båtnavn: Eos Båttype: Beneteau Oceanis 323 Seilnummer: NOR 11406
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:11:22 |
8:51:22 |
8:51:22 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau Oceanis 323 |
Birgitte Carlsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 15178
Bendik Harstad
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Havsulen Båttype: Bavaria 32 Seilnummer: NOR 15178
|
|
Guro Harstad
Seilforening: Båtnavn: Havsulen Båttype: Bavaria 32 Seilnummer: NOR 15178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:54:37 |
10:34:37 |
10:34:37 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havsulen
Bendik Harstad
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Havsulen Båttype: Bavaria 32 Seilnummer: NOR 15178
|
|
Guro Harstad
Seilforening: Båtnavn: Havsulen Båttype: Bavaria 32 Seilnummer: NOR 15178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:54:37 |
10:34:37 |
10:34:37 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 32 |
Bendik Harstad |
Ullern Seilforening |
NOR 6352
Endre Gaarder Holien
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: 1181 Trekken Båttype: Omega30A Seilnummer: NOR 6352
|
|
Magnus Alexander Wennberg
Seilforening: Båtnavn: 1181 Trekken Båttype: Omega30A Seilnummer: NOR 6352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:49:38 |
8:39:38 |
8:39:38 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
1181 Trekken
Endre Gaarder Holien
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: 1181 Trekken Båttype: Omega30A Seilnummer: NOR 6352
|
|
Magnus Alexander Wennberg
Seilforening: Båtnavn: 1181 Trekken Båttype: Omega30A Seilnummer: NOR 6352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:49:38 |
8:39:38 |
8:39:38 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Omega30A |
Endre Gaarder Holien |
Ullern Seilforening |
NOR 6136
Steffen Norby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Alba Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6136
|
|
Georg Edelmann
Seilforening: Båtnavn: Alba Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:16:42 |
8:06:42 |
8:06:42 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alba
Steffen Norby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Alba Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6136
|
|
Georg Edelmann
Seilforening: Båtnavn: Alba Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 6136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:16:42 |
8:06:42 |
8:06:42 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Alpha |
Steffen Norby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12520
Tim Bjerkelund
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Zico Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 12520
|
|
Thomas Walle-Hansen
Seilforening: Båtnavn: Zico Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 12520
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:40 |
11:16:40 |
11:16:40 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Zico
Tim Bjerkelund
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Zico Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 12520
|
|
Thomas Walle-Hansen
Seilforening: Båtnavn: Zico Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 12520
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:40 |
11:16:40 |
11:16:40 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 350 |
Tim Bjerkelund |
Bærum Seilforening |
NOR 5561
Alan Andersen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Shanty Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5561
|
|
Åke Kokvik
Seilforening: Båtnavn: Shanty Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5561
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:52:29 |
11:32:29 |
11:32:29 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Shanty
Alan Andersen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Shanty Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5561
|
|
Åke Kokvik
Seilforening: Båtnavn: Shanty Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5561
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:52:29 |
11:32:29 |
11:32:29 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Alan Andersen |
Bærum Seilforening |
NOR 5166
Øyvind Thoresen
Seilforening: Oslo Motorbåtforening Båtnavn: Baron von Stora (Euphonia) Båttype: Jeanneau Rush 117 Seilnummer: NOR 5166
|
|
Sindre Urdal
Seilforening: Båtnavn: Baron von Stora (Euphonia) Båttype: Jeanneau Rush 117 Seilnummer: NOR 5166
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:31:41 |
11:01:41 |
11:01:41 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Baron von Stora (Euphonia)
Øyvind Thoresen
Seilforening: Oslo Motorbåtforening Båtnavn: Baron von Stora (Euphonia) Båttype: Jeanneau Rush 117 Seilnummer: NOR 5166
|
|
Sindre Urdal
Seilforening: Båtnavn: Baron von Stora (Euphonia) Båttype: Jeanneau Rush 117 Seilnummer: NOR 5166
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:31:41 |
11:01:41 |
11:01:41 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Rush 117 |
Øyvind Thoresen |
Oslo Motorbåtforening |
NOR 9843
Ronny Norhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Asora Båttype: Beneteau Oceanis 361 Clipper Seilnummer: NOR 9843
|
|
Thomas Selvik
Seilforening: Båtnavn: Asora Båttype: Beneteau Oceanis 361 Clipper Seilnummer: NOR 9843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:09:44 |
8:49:44 |
8:49:44 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Asora
Ronny Norhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Asora Båttype: Beneteau Oceanis 361 Clipper Seilnummer: NOR 9843
|
|
Thomas Selvik
Seilforening: Båtnavn: Asora Båttype: Beneteau Oceanis 361 Clipper Seilnummer: NOR 9843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:09:44 |
8:49:44 |
8:49:44 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau Oceanis 361 Clipper |
Ronny Norhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 11376
THOMAS LUND
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Cinco Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 11376
|
|
Lars Hergot
Seilforening: Båtnavn: Cinco Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 11376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:00:30 |
11:30:30 |
11:30:30 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cinco
THOMAS LUND
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Cinco Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 11376
|
|
Lars Hergot
Seilforening: Båtnavn: Cinco Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 11376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:00:30 |
11:30:30 |
11:30:30 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 39 Cruiser |
THOMAS LUND |
Skøyen Seilforening |
NOR 15473
Ståle Furuberg
Seilforening: Ingen Båtnavn: SY Viking Spirit Båttype: Jeanneau 50DS Seilnummer: NOR 15473
|
|
Terje Haugen
Seilforening: Båtnavn: SY Viking Spirit Båttype: Jeanneau 50DS Seilnummer: NOR 15473
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:49:54 |
11:19:54 |
11:19:54 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SY Viking Spirit
Ståle Furuberg
Seilforening: Ingen Båtnavn: SY Viking Spirit Båttype: Jeanneau 50DS Seilnummer: NOR 15473
|
|
Terje Haugen
Seilforening: Båtnavn: SY Viking Spirit Båttype: Jeanneau 50DS Seilnummer: NOR 15473
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:49:54 |
11:19:54 |
11:19:54 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau 50DS |
Ståle Furuberg |
Ingen |
NOR 15110
Nils Erik Skarsgård
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Theoule Båttype: Dufour 375 GL Seilnummer: NOR 15110
|
|
Tom Sømborg
Seilforening: Båtnavn: Theoule Båttype: Dufour 375 GL Seilnummer: NOR 15110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:49:27 |
11:19:27 |
11:19:27 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theoule
Nils Erik Skarsgård
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Theoule Båttype: Dufour 375 GL Seilnummer: NOR 15110
|
|
Tom Sømborg
Seilforening: Båtnavn: Theoule Båttype: Dufour 375 GL Seilnummer: NOR 15110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:49:27 |
11:19:27 |
11:19:27 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 375 GL |
Nils Erik Skarsgård |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1540
Cathrine Elisabeth Olsen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Motvind Båttype: Hero101 Seilnummer: NOR 1540
|
|
Marius Næss Olsen
Seilforening: Båtnavn: Motvind Båttype: Hero101 Seilnummer: NOR 1540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:10:19 |
8:50:19 |
8:50:19 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Motvind
Cathrine Elisabeth Olsen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Motvind Båttype: Hero101 Seilnummer: NOR 1540
|
|
Marius Næss Olsen
Seilforening: Båtnavn: Motvind Båttype: Hero101 Seilnummer: NOR 1540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:10:19 |
8:50:19 |
8:50:19 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hero101 |
Cathrine Elisabeth Olsen |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 7847
Jørgen Sandberg Michelsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Eyr Båttype: First 45f5 Seilnummer: NOR 7847
|
|
Mathias Krüger
Seilforening: Båtnavn: Eyr Båttype: First 45f5 Seilnummer: NOR 7847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:52:00 |
10:22:00 |
10:22:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eyr
Jørgen Sandberg Michelsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Eyr Båttype: First 45f5 Seilnummer: NOR 7847
|
|
Mathias Krüger
Seilforening: Båtnavn: Eyr Båttype: First 45f5 Seilnummer: NOR 7847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:52:00 |
10:22:00 |
10:22:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 45f5 |
Jørgen Sandberg Michelsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13967
otto jørgensen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: BLÅVALEN Båttype: campus 6,3 Seilnummer: NOR 13967
|
|
martin krogh
Seilforening: Båtnavn: BLÅVALEN Båttype: campus 6,3 Seilnummer: NOR 13967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:49:13 |
8:39:13 |
8:39:13 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BLÅVALEN
otto jørgensen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: BLÅVALEN Båttype: campus 6,3 Seilnummer: NOR 13967
|
|
martin krogh
Seilforening: Båtnavn: BLÅVALEN Båttype: campus 6,3 Seilnummer: NOR 13967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:49:13 |
8:39:13 |
8:39:13 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
campus 6,3 |
otto jørgensen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 5700
Hans Haram
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Nårvæi Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 5700
|
|
Espen Haram
Seilforening: Båtnavn: Nårvæi Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 5700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nårvæi
Hans Haram
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Nårvæi Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 5700
|
|
Espen Haram
Seilforening: Båtnavn: Nårvæi Båttype: Albin Alpha Seilnummer: NOR 5700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Alpha |
Hans Haram |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 15027
Axel Borchgrevink
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Southern Cross Båttype: Eversail 40 Seilnummer: NOR 15027
|
|
Ellen Hofsvang
Seilforening: Båtnavn: Southern Cross Båttype: Eversail 40 Seilnummer: NOR 15027
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:16:51 |
10:56:51 |
10:56:51 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Southern Cross
Axel Borchgrevink
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Southern Cross Båttype: Eversail 40 Seilnummer: NOR 15027
|
|
Ellen Hofsvang
Seilforening: Båtnavn: Southern Cross Båttype: Eversail 40 Seilnummer: NOR 15027
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:16:51 |
10:56:51 |
10:56:51 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eversail 40 |
Axel Borchgrevink |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1433
Vegard Rake
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lano Båttype: Smiling Seilnummer: NOR 1433
|
|
Paal Magnus Stigre
Seilforening: Båtnavn: Lano Båttype: Smiling Seilnummer: NOR 1433
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:45:09 |
8:35:09 |
8:35:09 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lano
Vegard Rake
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lano Båttype: Smiling Seilnummer: NOR 1433
|
|
Paal Magnus Stigre
Seilforening: Båtnavn: Lano Båttype: Smiling Seilnummer: NOR 1433
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:45:09 |
8:35:09 |
8:35:09 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Smiling |
Vegard Rake |
Bærum Seilforening |
NOR 15469
Kristian Aslaksrud
Seilforening: Ingen Båtnavn: Kjærsten Vår Båttype: Sun Odyssey 39 Seilnummer: NOR 15469
|
|
Jonny Brendengen
Seilforening: Båtnavn: Kjærsten Vår Båttype: Sun Odyssey 39 Seilnummer: NOR 15469
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:58 |
11:16:58 |
11:16:58 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjærsten Vår
Kristian Aslaksrud
Seilforening: Ingen Båtnavn: Kjærsten Vår Båttype: Sun Odyssey 39 Seilnummer: NOR 15469
|
|
Jonny Brendengen
Seilforening: Båtnavn: Kjærsten Vår Båttype: Sun Odyssey 39 Seilnummer: NOR 15469
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:36:58 |
11:16:58 |
11:16:58 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Odyssey 39 |
Kristian Aslaksrud |
Ingen |
NOR 3754
LARS BERGER
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Havheksen Båttype: Alo 96 Seilnummer: NOR 3754
|
|
Kjell Grotmol
Seilforening: Båtnavn: Havheksen Båttype: Alo 96 Seilnummer: NOR 3754
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:37:17 |
8:27:17 |
8:27:17 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havheksen
LARS BERGER
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Havheksen Båttype: Alo 96 Seilnummer: NOR 3754
|
|
Kjell Grotmol
Seilforening: Båtnavn: Havheksen Båttype: Alo 96 Seilnummer: NOR 3754
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:37:17 |
8:27:17 |
8:27:17 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alo 96 |
LARS BERGER |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 5028
Tom Einar Buer
Seilforening: Ikke medlem Båtnavn: Stille vann II Båttype: Hero 101 Seilnummer: NOR 5028
|
|
Tom Henriksen
Seilforening: Båtnavn: Stille vann II Båttype: Hero 101 Seilnummer: NOR 5028
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:12:52 |
12:52:52 |
13:31:30 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stille vann II
Tom Einar Buer
Seilforening: Ikke medlem Båtnavn: Stille vann II Båttype: Hero 101 Seilnummer: NOR 5028
|
|
Tom Henriksen
Seilforening: Båtnavn: Stille vann II Båttype: Hero 101 Seilnummer: NOR 5028
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 03:12:52 |
12:52:52 |
13:31:30 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hero 101 |
Tom Einar Buer |
Ikke medlem |
NOR 11085
Hans Fredrik Melgård
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sailabout Båttype: Dufour 385 Seilnummer: NOR 11085
|
|
Mathias Melgård
Seilforening: Båtnavn: Sailabout Båttype: Dufour 385 Seilnummer: NOR 11085
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:32:08 |
11:02:08 |
11:02:08 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sailabout
Hans Fredrik Melgård
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sailabout Båttype: Dufour 385 Seilnummer: NOR 11085
|
|
Mathias Melgård
Seilforening: Båtnavn: Sailabout Båttype: Dufour 385 Seilnummer: NOR 11085
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:32:08 |
11:02:08 |
11:02:08 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 385 |
Hans Fredrik Melgård |
Kongelig Norsk Seilforening |
9301 9301
PÅL ENERSEN
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Slør Båttype: Dufour 35 Classic Seilnummer: 9301 9301
|
|
Aslak Ormestad
Seilforening: Båtnavn: Slør Båttype: Dufour 35 Classic Seilnummer: 9301 9301
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:06:38 |
8:46:38 |
8:59:47 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Slør
PÅL ENERSEN
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Slør Båttype: Dufour 35 Classic Seilnummer: 9301 9301
|
|
Aslak Ormestad
Seilforening: Båtnavn: Slør Båttype: Dufour 35 Classic Seilnummer: 9301 9301
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:06:38 |
8:46:38 |
8:59:47 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 35 Classic |
PÅL ENERSEN |
Tønsberg Seilforening |
NOR 4770
Erik Haider Forsén
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Jibb 4 Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 4770
|
|
Trond Haider
Seilforening: Båtnavn: Jibb 4 Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 4770
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:03:36 |
8:43:36 |
8:43:36 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jibb 4
Erik Haider Forsén
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Jibb 4 Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 4770
|
|
Trond Haider
Seilforening: Båtnavn: Jibb 4 Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 4770
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:03:36 |
8:43:36 |
8:43:36 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 33 |
Erik Haider Forsén |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 14562
Torstein Østenstad
Seilforening: Solvik Båtforening Båtnavn: Toblerona Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 14562
|
|
Christian Udjus
Seilforening: Båtnavn: Toblerona Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 14562
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:50 |
10:41:50 |
10:41:50 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Toblerona
Torstein Østenstad
Seilforening: Solvik Båtforening Båtnavn: Toblerona Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 14562
|
|
Christian Udjus
Seilforening: Båtnavn: Toblerona Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 14562
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:51:50 |
10:41:50 |
10:41:50 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi Fenix |
Torstein Østenstad |
Solvik Båtforening |
NOR 15374
Anthony Wagstaff
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Na´vi Båttype: MakTen Seilnummer: NOR 15374
|
|
Alexander Wagstaff
Seilforening: Båtnavn: Na´vi Båttype: MakTen Seilnummer: NOR 15374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:45:48 |
11:25:48 |
11:25:48 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Na´vi
Anthony Wagstaff
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Na´vi Båttype: MakTen Seilnummer: NOR 15374
|
|
Alexander Wagstaff
Seilforening: Båtnavn: Na´vi Båttype: MakTen Seilnummer: NOR 15374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:45:48 |
11:25:48 |
11:25:48 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MakTen |
Anthony Wagstaff |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12476
Eivind Kjøllesdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Oda Båttype: Gibsea Dufour 33 Seilnummer: NOR 12476
|
|
Are chr Tørring
Seilforening: Båtnavn: Oda Båttype: Gibsea Dufour 33 Seilnummer: NOR 12476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:21:54 |
10:11:54 |
10:11:54 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oda
Eivind Kjøllesdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Oda Båttype: Gibsea Dufour 33 Seilnummer: NOR 12476
|
|
Are chr Tørring
Seilforening: Båtnavn: Oda Båttype: Gibsea Dufour 33 Seilnummer: NOR 12476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:21:54 |
10:11:54 |
10:11:54 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gibsea Dufour 33 |
Eivind Kjøllesdal |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 257
Thomas Kallum Kringlebu
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Pluggen ltd Båttype: Albin Karlskrona Viggen Seilnummer: NOR 257
|
|
Peder Grøndahl
Seilforening: Båtnavn: Pluggen ltd Båttype: Albin Karlskrona Viggen Seilnummer: NOR 257
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:55:02 |
10:45:02 |
10:45:02 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pluggen ltd
Thomas Kallum Kringlebu
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Pluggen ltd Båttype: Albin Karlskrona Viggen Seilnummer: NOR 257
|
|
Peder Grøndahl
Seilforening: Båtnavn: Pluggen ltd Båttype: Albin Karlskrona Viggen Seilnummer: NOR 257
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:55:02 |
10:45:02 |
10:45:02 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Karlskrona Viggen |
Thomas Kallum Kringlebu |
Skøyen Seilforening |
NOR 149
Knut Kalland
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tante Marta Båttype: Albin Vega Seilnummer: NOR 149
|
|
Monika Pasala
Seilforening: Båtnavn: Tante Marta Båttype: Albin Vega Seilnummer: NOR 149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:46:38 |
9:36:38 |
9:36:38 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tante Marta
Knut Kalland
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tante Marta Båttype: Albin Vega Seilnummer: NOR 149
|
|
Monika Pasala
Seilforening: Båtnavn: Tante Marta Båttype: Albin Vega Seilnummer: NOR 149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:46:38 |
9:36:38 |
9:36:38 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Vega |
Knut Kalland |
Røyken Seilforening |
NOR 15308
Øyvind Bangsund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lena Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 15308
|
|
Markus Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Lena Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 15308
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:48 |
11:05:48 |
11:05:48 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lena
Øyvind Bangsund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lena Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 15308
|
|
Markus Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Lena Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 15308
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:48 |
11:05:48 |
11:05:48 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 37 Cruiser |
Øyvind Bangsund |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12813
Bernhard Sæthereng
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Vår Båttype: Bavaria cruiser 37 Seilnummer: NOR 12813
|
|
Frode Trøan
Seilforening: Båtnavn: Vår Båttype: Bavaria cruiser 37 Seilnummer: NOR 12813
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:45 |
10:44:45 |
10:44:45 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vår
Bernhard Sæthereng
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Vår Båttype: Bavaria cruiser 37 Seilnummer: NOR 12813
|
|
Frode Trøan
Seilforening: Båtnavn: Vår Båttype: Bavaria cruiser 37 Seilnummer: NOR 12813
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:04:45 |
10:44:45 |
10:44:45 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria cruiser 37 |
Bernhard Sæthereng |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 4746
Helge Tukun
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Trinita Båttype: First 30E Seilnummer: NOR 4746
|
|
Atle Sogn
Seilforening: Båtnavn: Trinita Båttype: First 30E Seilnummer: NOR 4746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:01:08 |
11:51:08 |
11:51:08 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trinita
Helge Tukun
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Trinita Båttype: First 30E Seilnummer: NOR 4746
|
|
Atle Sogn
Seilforening: Båtnavn: Trinita Båttype: First 30E Seilnummer: NOR 4746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:01:08 |
11:51:08 |
11:51:08 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 30E |
Helge Tukun |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 9061
Pascal Dupuy
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Just Fine Båttype: HR34 Seilnummer: NOR 9061
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:17:08 |
7:57:08 |
7:57:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Just Fine
Pascal Dupuy
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Just Fine Båttype: HR34 Seilnummer: NOR 9061
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:17:08 |
7:57:08 |
7:57:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HR34 |
Pascal Dupuy |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 994
Reidar Thoresen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Charlotte Båttype: Contention 33 Seilnummer: NOR 994
|
|
Sondre Wittek
Seilforening: Båtnavn: Charlotte Båttype: Contention 33 Seilnummer: NOR 994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:34:03 |
12:14:03 |
12:14:03 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Charlotte
Reidar Thoresen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Charlotte Båttype: Contention 33 Seilnummer: NOR 994
|
|
Sondre Wittek
Seilforening: Båtnavn: Charlotte Båttype: Contention 33 Seilnummer: NOR 994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 02:34:03 |
12:14:03 |
12:14:03 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Contention 33 |
Reidar Thoresen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2321
Bjørn Bommen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Sprett Båttype: Skipjack Seilnummer: NOR 2321
|
|
Eirik Slettebø
Seilforening: Båtnavn: Sprett Båttype: Skipjack Seilnummer: NOR 2321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:02:26 |
9:52:26 |
9:52:26 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sprett
Bjørn Bommen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Sprett Båttype: Skipjack Seilnummer: NOR 2321
|
|
Eirik Slettebø
Seilforening: Båtnavn: Sprett Båttype: Skipjack Seilnummer: NOR 2321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:02:26 |
9:52:26 |
9:52:26 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skipjack |
Bjørn Bommen |
Skøyen Seilforening |
NOR 13828
Terje Nygaard
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Trigger Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 13828
|
|
Sander Nygaard
Seilforening: Båtnavn: Trigger Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 13828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:02:04 |
10:32:04 |
10:32:04 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trigger
Terje Nygaard
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Trigger Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 13828
|
|
Sander Nygaard
Seilforening: Båtnavn: Trigger Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 13828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:02:04 |
10:32:04 |
10:32:04 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 40 |
Terje Nygaard |
Nesodden Seilforening |
NOR 12812
Kristin Klemetsen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Anne Ki Båttype: Bavaria Cr 39 Seilnummer: NOR 12812
|
|
Stine Hansen
Seilforening: Båtnavn: Anne Ki Båttype: Bavaria Cr 39 Seilnummer: NOR 12812
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:47 |
10:53:47 |
10:53:47 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anne Ki
Kristin Klemetsen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Anne Ki Båttype: Bavaria Cr 39 Seilnummer: NOR 12812
|
|
Stine Hansen
Seilforening: Båtnavn: Anne Ki Båttype: Bavaria Cr 39 Seilnummer: NOR 12812
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:23:47 |
10:53:47 |
10:53:47 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria Cr 39 |
Kristin Klemetsen |
Holmestrand Seilforening |
NOR 14525
Martin Elms
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ALAYA Båttype: HANSE 470 Seilnummer: NOR 14525
|
|
Christina Haadem-Elms
Seilforening: Båtnavn: ALAYA Båttype: HANSE 470 Seilnummer: NOR 14525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:00:47 |
10:30:47 |
10:30:47 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ALAYA
Martin Elms
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ALAYA Båttype: HANSE 470 Seilnummer: NOR 14525
|
|
Christina Haadem-Elms
Seilforening: Båtnavn: ALAYA Båttype: HANSE 470 Seilnummer: NOR 14525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:00:47 |
10:30:47 |
10:30:47 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HANSE 470 |
Martin Elms |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 7185
Sigmund Kristiansen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Karimor Båttype: Albin Delta Seilnummer: NOR 7185
|
|
Øyvind Bernhoft
Seilforening: Båtnavn: Karimor Båttype: Albin Delta Seilnummer: NOR 7185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:22:06 |
8:12:06 |
8:12:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karimor
Sigmund Kristiansen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Karimor Båttype: Albin Delta Seilnummer: NOR 7185
|
|
Øyvind Bernhoft
Seilforening: Båtnavn: Karimor Båttype: Albin Delta Seilnummer: NOR 7185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:22:06 |
8:12:06 |
8:12:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Delta |
Sigmund Kristiansen |
Skøyen Seilforening |
NOR 14964
Gunnar Bjørnstad
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Balder III Båttype: Bavaria 30 Cruiser Seilnummer: NOR 14964
|
|
Stig Werner Jørgensen
Seilforening: Båtnavn: Balder III Båttype: Bavaria 30 Cruiser Seilnummer: NOR 14964
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:11 |
10:46:11 |
10:46:11 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Balder III
Gunnar Bjørnstad
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Balder III Båttype: Bavaria 30 Cruiser Seilnummer: NOR 14964
|
|
Stig Werner Jørgensen
Seilforening: Båtnavn: Balder III Båttype: Bavaria 30 Cruiser Seilnummer: NOR 14964
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:06:11 |
10:46:11 |
10:46:11 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 30 Cruiser |
Gunnar Bjørnstad |
Røyken Seilforening |
NOR 3603
Bruno Jean Pierre Legendre
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Thalassa Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 3603
|
|
Michael Legendre
Seilforening: Båtnavn: Thalassa Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 3603
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:38:43 |
9:28:43 |
9:28:43 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thalassa
Bruno Jean Pierre Legendre
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Thalassa Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 3603
|
|
Michael Legendre
Seilforening: Båtnavn: Thalassa Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 3603
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:38:43 |
9:28:43 |
9:28:43 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comfort 30 |
Bruno Jean Pierre Legendre |
Røyken Seilforening |
NOR 4726
Gaute Johan Nesse
Seilforening: ingen Båtnavn: Kimmingen Båttype: hero114 Seilnummer: NOR 4726
|
|
Rune Forstrøm
Seilforening: Båtnavn: Kimmingen Båttype: hero114 Seilnummer: NOR 4726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:42:21 |
11:22:21 |
11:22:21 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kimmingen
Gaute Johan Nesse
Seilforening: ingen Båtnavn: Kimmingen Båttype: hero114 Seilnummer: NOR 4726
|
|
Rune Forstrøm
Seilforening: Båtnavn: Kimmingen Båttype: hero114 Seilnummer: NOR 4726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:42:21 |
11:22:21 |
11:22:21 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
hero114 |
Gaute Johan Nesse |
ingen |
NOR 11302
Morten Nordvold
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Zest Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11302
|
|
Cecilie Dale
Seilforening: Båtnavn: Zest Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11302
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:53:11 |
10:23:11 |
10:23:11 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Zest
Morten Nordvold
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Zest Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11302
|
|
Cecilie Dale
Seilforening: Båtnavn: Zest Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11302
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:53:11 |
10:23:11 |
10:23:11 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 461 |
Morten Nordvold |
Bærum Seilforening |
NOR 5787
Magnus Mella Kristoffersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Willy Båttype: Hallberg Rassy 352 Seilnummer: NOR 5787
|
|
Christian Manholt
Seilforening: Båtnavn: Willy Båttype: Hallberg Rassy 352 Seilnummer: NOR 5787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:47:10 |
8:27:10 |
8:27:10 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Willy
Magnus Mella Kristoffersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Willy Båttype: Hallberg Rassy 352 Seilnummer: NOR 5787
|
|
Christian Manholt
Seilforening: Båtnavn: Willy Båttype: Hallberg Rassy 352 Seilnummer: NOR 5787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:47:10 |
8:27:10 |
8:27:10 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallberg Rassy 352 |
Magnus Mella Kristoffersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10918
Hans Christian Gunneng
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Ingrid III Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 10918
|
|
Øystein Gunneng
Seilforening: Båtnavn: Ingrid III Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 10918
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:37:51 |
8:17:51 |
8:17:51 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid III
Hans Christian Gunneng
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Ingrid III Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 10918
|
|
Øystein Gunneng
Seilforening: Båtnavn: Ingrid III Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 10918
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:37:51 |
8:17:51 |
8:17:51 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 34 |
Hans Christian Gunneng |
Horten Seilforening |
NOR 15407
Truls Schøyen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Tiriltutt Båttype: Jeanneau 349 Seilnummer: NOR 15407
|
|
Bente Schøyen
Seilforening: Båtnavn: Tiriltutt Båttype: Jeanneau 349 Seilnummer: NOR 15407
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:30 |
11:27:30 |
11:27:30 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tiriltutt
Truls Schøyen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Tiriltutt Båttype: Jeanneau 349 Seilnummer: NOR 15407
|
|
Bente Schøyen
Seilforening: Båtnavn: Tiriltutt Båttype: Jeanneau 349 Seilnummer: NOR 15407
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:30 |
11:27:30 |
11:27:30 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau 349 |
Truls Schøyen |
Soon Seilforening |
NOR 13396
Tom Olav Bendixen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jomathinto Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 13396
|
|
Jonatan Aune Bendixen
Seilforening: Båtnavn: Jomathinto Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 13396
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:39 |
10:55:39 |
10:55:39 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jomathinto
Tom Olav Bendixen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jomathinto Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 13396
|
|
Jonatan Aune Bendixen
Seilforening: Båtnavn: Jomathinto Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 13396
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:25:39 |
10:55:39 |
10:55:39 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 Cruiser |
Tom Olav Bendixen |
Asker Seilforening |
NOR 11699
Petter Marius Arnesen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Arina Båttype: Bavaria 42 Seilnummer: NOR 11699
|
|
vidar johnsen
Seilforening: Båtnavn: Arina Båttype: Bavaria 42 Seilnummer: NOR 11699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:16:44 |
10:46:44 |
10:46:44 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arina
Petter Marius Arnesen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Arina Båttype: Bavaria 42 Seilnummer: NOR 11699
|
|
vidar johnsen
Seilforening: Båtnavn: Arina Båttype: Bavaria 42 Seilnummer: NOR 11699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:16:44 |
10:46:44 |
10:46:44 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 |
Petter Marius Arnesen |
Asker Seilforening |
NOR 5712
Øyvind Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dinomin Båttype: Miniton Seilnummer: NOR 5712
|
|
Ole Jørgen Rishoff
Seilforening: Båtnavn: Dinomin Båttype: Miniton Seilnummer: NOR 5712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:33:57 |
8:23:57 |
8:23:57 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dinomin
Øyvind Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dinomin Båttype: Miniton Seilnummer: NOR 5712
|
|
Ole Jørgen Rishoff
Seilforening: Båtnavn: Dinomin Båttype: Miniton Seilnummer: NOR 5712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:33:57 |
8:23:57 |
8:23:57 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Miniton |
Øyvind Rishoff |
Asker Seilforening |
NOR 137
Erik Hauge Stangeby
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Victoria Båttype: IW 31 Seilnummer: NOR 137
|
|
Christoffer Aase
Seilforening: Båtnavn: Victoria Båttype: IW 31 Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:49:17 |
8:39:17 |
8:39:17 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victoria
Erik Hauge Stangeby
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Victoria Båttype: IW 31 Seilnummer: NOR 137
|
|
Christoffer Aase
Seilforening: Båtnavn: Victoria Båttype: IW 31 Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:49:17 |
8:39:17 |
8:39:17 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IW 31 |
Erik Hauge Stangeby |
Sandefjord Seilforening |
NOR 15514
Fredrik Balstad
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Milan Båttype: Hallberg Rassy Mistral 33 Seilnummer: NOR 15514
|
|
Christian Sydhagen
Seilforening: Båtnavn: Milan Båttype: Hallberg Rassy Mistral 33 Seilnummer: NOR 15514
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:30:12 |
10:10:12 |
10:10:12 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milan
Fredrik Balstad
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Milan Båttype: Hallberg Rassy Mistral 33 Seilnummer: NOR 15514
|
|
Christian Sydhagen
Seilforening: Båtnavn: Milan Båttype: Hallberg Rassy Mistral 33 Seilnummer: NOR 15514
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:30:12 |
10:10:12 |
10:10:12 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallberg Rassy Mistral 33 |
Fredrik Balstad |
Ullern Seilforening |
NOR 15006
Jørgen Henriksen
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Lolita Båttype: Jeanneau Rush 75 Seilnummer: NOR 15006
|
|
Morten Langaas
Seilforening: Båtnavn: Lolita Båttype: Jeanneau Rush 75 Seilnummer: NOR 15006
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:46:21 |
10:26:21 |
10:26:21 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lolita
Jørgen Henriksen
Seilforening: Horten Seilforening Båtnavn: Lolita Båttype: Jeanneau Rush 75 Seilnummer: NOR 15006
|
|
Morten Langaas
Seilforening: Båtnavn: Lolita Båttype: Jeanneau Rush 75 Seilnummer: NOR 15006
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:46:21 |
10:26:21 |
10:26:21 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Rush 75 |
Jørgen Henriksen |
Horten Seilforening |
NOR 4098
Øyvin Søberg
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pingus Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 4098
|
|
Rune Tyvold
Seilforening: Båtnavn: Pingus Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 4098
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:15:00 |
7:55:00 |
7:55:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pingus
Øyvin Søberg
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pingus Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 4098
|
|
Rune Tyvold
Seilforening: Båtnavn: Pingus Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 4098
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 22:15:00 |
7:55:00 |
7:55:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Omega 34 |
Øyvin Søberg |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 8809
Øyvind Eikvam
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Solveig II Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 8809
|
|
Alarik Nyquist
Seilforening: Båtnavn: Solveig II Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 8809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:35:00 |
11:15:00 |
11:15:00 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Solveig II
Øyvind Eikvam
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Solveig II Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 8809
|
|
Alarik Nyquist
Seilforening: Båtnavn: Solveig II Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 8809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:35:00 |
11:15:00 |
11:15:00 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Øyvind Eikvam |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 12276
Stein Atle Roestad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Lille Båttype: Bavaria 30 c Seilnummer: NOR 12276
|
|
Britt Tvede
Seilforening: Båtnavn: Lille Båttype: Bavaria 30 c Seilnummer: NOR 12276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:52:26 |
10:32:26 |
10:32:26 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lille
Stein Atle Roestad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Lille Båttype: Bavaria 30 c Seilnummer: NOR 12276
|
|
Britt Tvede
Seilforening: Båtnavn: Lille Båttype: Bavaria 30 c Seilnummer: NOR 12276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:52:26 |
10:32:26 |
10:32:26 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 30 c |
Stein Atle Roestad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 10069
Stig Nyvold
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Carisma Båttype: Jeanneau SunFast 37 Seilnummer: NOR 10069
|
|
Vibeke Jahr
Seilforening: Båtnavn: Carisma Båttype: Jeanneau SunFast 37 Seilnummer: NOR 10069
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carisma
Stig Nyvold
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Carisma Båttype: Jeanneau SunFast 37 Seilnummer: NOR 10069
|
|
Vibeke Jahr
Seilforening: Båtnavn: Carisma Båttype: Jeanneau SunFast 37 Seilnummer: NOR 10069
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau SunFast 37 |
Stig Nyvold |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14515
Finn Bjørn Ruyter
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Møyfrid Båttype: Sun Od 44i Seilnummer: NOR 14515
|
|
Martin Klafstad
Seilforening: Båtnavn: Møyfrid Båttype: Sun Od 44i Seilnummer: NOR 14515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:00:42 |
10:30:42 |
10:30:42 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Møyfrid
Finn Bjørn Ruyter
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Møyfrid Båttype: Sun Od 44i Seilnummer: NOR 14515
|
|
Martin Klafstad
Seilforening: Båtnavn: Møyfrid Båttype: Sun Od 44i Seilnummer: NOR 14515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:00:42 |
10:30:42 |
10:30:42 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Od 44i |
Finn Bjørn Ruyter |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2224
Kristian Bundgaard
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Tiare Båttype: Sun OD 343 Seilnummer: NOR 2224
|
|
Espen Iversen
Seilforening: Båtnavn: Tiare Båttype: Sun OD 343 Seilnummer: NOR 2224
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:04:32 |
8:44:32 |
8:44:32 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tiare
Kristian Bundgaard
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Tiare Båttype: Sun OD 343 Seilnummer: NOR 2224
|
|
Espen Iversen
Seilforening: Båtnavn: Tiare Båttype: Sun OD 343 Seilnummer: NOR 2224
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:04:32 |
8:44:32 |
8:44:32 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun OD 343 |
Kristian Bundgaard |
Asker Seilforening |
NOR 3292
Sigurd Nilsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Premier Cru Båttype: Jeanneau Sun Fizz Seilnummer: NOR 3292
|
|
Jørgen Kjellsen
Seilforening: Båtnavn: Premier Cru Båttype: Jeanneau Sun Fizz Seilnummer: NOR 3292
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:30 |
11:17:30 |
11:17:30 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Premier Cru
Sigurd Nilsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Premier Cru Båttype: Jeanneau Sun Fizz Seilnummer: NOR 3292
|
|
Jørgen Kjellsen
Seilforening: Båtnavn: Premier Cru Båttype: Jeanneau Sun Fizz Seilnummer: NOR 3292
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:47:30 |
11:17:30 |
11:17:30 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Fizz |
Sigurd Nilsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 5898
Alexander Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Tigergutt Båttype: Wasa 38 Seilnummer: NOR 5898
|
|
Victor Reis
Seilforening: Båtnavn: Tigergutt Båttype: Wasa 38 Seilnummer: NOR 5898
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:44 |
10:33:44 |
10:33:44 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tigergutt
Alexander Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Tigergutt Båttype: Wasa 38 Seilnummer: NOR 5898
|
|
Victor Reis
Seilforening: Båtnavn: Tigergutt Båttype: Wasa 38 Seilnummer: NOR 5898
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 01:03:44 |
10:33:44 |
10:33:44 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wasa 38 |
Alexander Tinholt |
Asker Seilforening |
NOR 6343
Ole-Martin Torjussen Eriksen
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Hangover Båttype: Beneteau First 29 Seilnummer: NOR 6343
|
|
Torbjørn Harstad
Seilforening: Båtnavn: Hangover Båttype: Beneteau First 29 Seilnummer: NOR 6343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:27:15 |
9:07:15 |
9:07:15 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hangover
Ole-Martin Torjussen Eriksen
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Hangover Båttype: Beneteau First 29 Seilnummer: NOR 6343
|
|
Torbjørn Harstad
Seilforening: Båtnavn: Hangover Båttype: Beneteau First 29 Seilnummer: NOR 6343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
10.06.2016 23:27:15 |
9:07:15 |
9:07:15 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau First 29 |
Ole-Martin Torjussen Eriksen |
Røyken Seilforening |
Deltagere i klassen: 65 |
Klasse: X-35 |
NOR 19
Andreas Wettre
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bilbo Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 19
|
|
Guy Robert Giltun
Seilforening: Båtnavn: Bilbo Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:45:06 |
9:35:06 |
9:35:06 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bilbo
Andreas Wettre
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bilbo Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 19
|
|
Guy Robert Giltun
Seilforening: Båtnavn: Bilbo Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:45:06 |
9:35:06 |
9:35:06 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-35 |
Andreas Wettre |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 21
BJØRN VADHOLM
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Barcarole opus IV Båttype: X-35 One design Seilnummer: NOR 21
|
|
Ivar Arne Børset
Seilforening: Båtnavn: Barcarole opus IV Båttype: X-35 One design Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:25:04 |
9:15:04 |
9:15:04 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Barcarole opus IV
BJØRN VADHOLM
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Barcarole opus IV Båttype: X-35 One design Seilnummer: NOR 21
|
|
Ivar Arne Børset
Seilforening: Båtnavn: Barcarole opus IV Båttype: X-35 One design Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:25:04 |
9:15:04 |
9:15:04 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-35 One design |
BJØRN VADHOLM |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 202
Martin Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Vortex Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 202
|
|
Bjørn Bakko
Seilforening: Båtnavn: Vortex Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 202
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:38:27 |
9:28:27 |
9:28:27 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vortex
Martin Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Vortex Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 202
|
|
Bjørn Bakko
Seilforening: Båtnavn: Vortex Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 202
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:38:27 |
9:28:27 |
9:28:27 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-35 |
Martin Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 182
Christian Husvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bissie Lisse Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 182
|
|
Erling Markussen
Seilforening: Båtnavn: Bissie Lisse Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 182
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:47:57 |
9:37:57 |
9:37:57 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bissie Lisse
Christian Husvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bissie Lisse Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 182
|
|
Erling Markussen
Seilforening: Båtnavn: Bissie Lisse Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 182
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:47:57 |
9:37:57 |
9:37:57 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-35 OD |
Christian Husvik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 88
G. Yngve Amundsen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Akhillevs-X Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 88
|
|
Åsmund Svendsen
Seilforening: Båtnavn: Akhillevs-X Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 88
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:48:11 |
9:38:11 |
9:38:11 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Akhillevs-X
G. Yngve Amundsen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Akhillevs-X Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 88
|
|
Åsmund Svendsen
Seilforening: Båtnavn: Akhillevs-X Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 88
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:48:11 |
9:38:11 |
9:38:11 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-35 |
G. Yngve Amundsen |
Ullern Seilforening |
NOR 157
David Øverby
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Runabout Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:43:01 |
9:33:01 |
9:33:01 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Runabout
David Øverby
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Runabout Båttype: X-35 OD Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:43:01 |
9:33:01 |
9:33:01 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-35 OD |
David Øverby |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 20
Finn Thorkildsen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Team NOV Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 20
|
|
Sindre Mosgren
Seilforening: Båtnavn: Team NOV Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:48:47 |
9:38:47 |
9:38:47 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Team NOV
Finn Thorkildsen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Team NOV Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 20
|
|
Sindre Mosgren
Seilforening: Båtnavn: Team NOV Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
11.06.2016 00:48:47 |
9:38:47 |
9:38:47 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-35 |
Finn Thorkildsen |
Arendals Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |