Klasse: 2.4 mR |
NOR 137
Trond Sverre Førde
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: 2.4mR Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4mR |
Trond Sverre Førde |
Bærum Seilforening |
1 |
NOR 114
Harald Rolfsnes
Seilforening: Røyken Seilforening Båttype: 2,4mR Seilnummer: NOR 114
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2,4mR |
Harald Rolfsnes |
Røyken Seilforening |
1 |
NOR 112
Trond Mele
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båttype: 2.4mR Seilnummer: NOR 112
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4mR |
Trond Mele |
Ålesunds Seilforening |
0 |
NOR 132
Ola Herje Jr.
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båttype: 2.4 mR Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4 mR |
Ola Herje Jr. |
Ålesunds Seilforening |
1 |
NOR 118
Pål Kragset
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båttype: 2.4mR Seilnummer: NOR 118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4mR |
Pål Kragset |
Ålesunds Seilforening |
1 |
NOR 133
anthony Hayers
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båttype: Norlin Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Norlin |
anthony Hayers |
Ålesunds Seilforening |
1 |
NOR 115
André Liverud
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båttype: Norlin Seilnummer: NOR 115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Norlin |
André Liverud |
Tønsberg Seilforening |
1 |
NOR 129
Ronny Tollaksen
Seilforening: Karmøy Seilforening Båttype: Norlin MK III Seilnummer: NOR 129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Norlin MK III |
Ronny Tollaksen |
Karmøy Seilforening |
0 |
NOR 98
Elisabeth Ihlen
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: 2.4 mR Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4 mR |
Elisabeth Ihlen |
Bærum Seilforening |
0 |
NOR 84
Reidar Sårheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båttype: Norlin Mk 3 Seilnummer: NOR 84
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Norlin Mk 3 |
Reidar Sårheim |
Tønsberg Seilforening |
1 |
NOR 130
sigurd utbjoe
Seilforening: Stord Seilforening Båttype: 2,4mR Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2,4mR |
sigurd utbjoe |
Stord Seilforening |
0 |
NOR 122
Inge Almås
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båttype: 2.4mR Seilnummer: NOR 122
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4mR |
Inge Almås |
Ålesunds Seilforening |
0 |
NOR 99
Erling Gangdal
Seilforening: Stord Seilforening Båttype: 2,4mR Seilnummer: NOR 99
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2,4mR |
Erling Gangdal |
Stord Seilforening |
1 |
NOR 119
Eilert Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båttype: 2,4mR Seilnummer: NOR 119
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2,4mR |
Eilert Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
1 |
NOR 104
Mona Grete Storli
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båttype: 2,4mR Seilnummer: NOR 104
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2,4mR |
Mona Grete Storli |
Tønsberg Seilforening |
1 |
NOR 96
Svein Jakob Amdal
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båttype: 2.4mr Seilnummer: NOR 96
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4mr |
Svein Jakob Amdal |
Seilforeningen 1928 |
0 |
NOR 136
Rolf-Arne Anderssen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båttype: 2.4mr Seilnummer: NOR 136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4mr |
Rolf-Arne Anderssen |
Ålesunds Seilforening |
1 |
NOR 100
Annar Bohlin-Hansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båttype: 2.4 Seilnummer: NOR 100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4 |
Annar Bohlin-Hansen |
Tønsberg Seilforening |
1 |
NOR 1
Bjørnar Erikstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båttype: 2.4mR Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
2.4mR |
Bjørnar Erikstad |
Tønsberg Seilforening |
1 |
NOR 124
Rune Fjæreide
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: Norlin mk3 Seilnummer: NOR 124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Norlin mk3 |
Rune Fjæreide |
Bærum Seilforening |
1 |
Deltagere i klassen: 20 |