Klasse: Bic-brett - U15 |
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Sverre |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Fuhr Midtgaard |
Åsane Seilforening |
NOR 1231
August Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1231
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Landmark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Linnerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 332
Mina Mobekk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 332
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Mobekk |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Bic-brett - U17 |
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofia Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 90
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 161
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 61
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kathinka Mørner |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207108
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 210225
Thomas Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 210225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 003
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 192679
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 192679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 204758
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 204758
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 211309
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211309
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 203265
Joachim Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joachim Bergsbakk |
Bærum Seilforening |
NOR 206869
GURO GJESDAL
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GURO GJESDAL |
Stavanger Seilforening |
NOR 210217
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 210217
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 208464
Johannes Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 208461
Sigrid Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigrid Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 212553
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 204336
Oda Skeide Bates
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204336
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 188599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 205719
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 205719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 27 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 204904
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 204904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Bjørve Thuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205716
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 203887
Ludvig Carlsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 203887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Carlsen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 210993
Even Baanrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207543
Victoria Espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207543
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198747
Jacob Jacobsen Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 198747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Jacobsen Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 210992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 190684
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 201640
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 201640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 207833
Line Flem Høst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207833
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Line Flem Høst |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210222
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 210222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
NOR 201735
Magnus behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 208724
Sivert S With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 208724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sivert S With |
Asker Seilforening |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 26 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 208683
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 208683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Tobias Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 208685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Nystad |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist - Optimist A |
NOR 3845
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3826
Wenche Talloen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wenche Talloen |
Lillesand Seilforening |
NOR 3875
Tobias Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3875
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3911
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 3886
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3886
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3880
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3840
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3817
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 3864
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anine Skjæret Halstensen |
Bærum Seilforening |
NOR 3721
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3897
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvin Iver Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Løhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3930
Nicolai Østeby
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3930
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Østeby |
Christianssands Seilforening |
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julia Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3878
Thomas Efskind
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3878
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Efskind |
Asker Seilforening |
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3919
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3889
Jacob Andresen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3889
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Andresen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3960
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3581
Jacob Wærsten
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3581
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Wærsten |
Bærum Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3185
Iver Elias Holm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iver Elias Holm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3885
Marie Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3885
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3914
Nicklas Høst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3914
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicklas Høst |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3948
Nora Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3948
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3850
FREDRIKKE FOSS
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
FREDRIKKE FOSS |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3471
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3730
Vilde Tønnessen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3730
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Tønnessen |
Bærum Seilforening |
NOR 3619
Ole Jakob Hoholm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3619
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Jakob Hoholm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3915
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3915
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3975
Erik Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3775
Rudolf Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rudolf Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3898
Mari Grundvig Hvidsten
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3898
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mari Grundvig Hvidsten |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3621
Felix A. Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix A. Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3688
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3864
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anine Skjæret Halstensen |
Bærum Seilforening |
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3855
Ferdinand August Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand August Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3950
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3709
Nanna Juell-Bergan
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3709
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nanna Juell-Bergan |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3894
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3894
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand Juell-Bergan |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 2965
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2965
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3542
Ida-Linn Vittersø
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida-Linn Vittersø |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3901
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3900
Felix Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3738
Daniel Emil Egeberg Hansen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Emil Egeberg Hansen |
Lillesand Seilforening |
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3762
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Jacobsen Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Angell-Hansen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3642
Linus Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linus Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3089
Anna Helene Salvanes
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 3089
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Helene Salvanes |
Søgne Seilforening |
NOR 3862
Helle Øren-Svensen
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Øren-Svensen |
Christianssands Seilforening |
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3782
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3883
Herman Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3794
Nilas Goa Diab
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3794
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nilas Goa Diab |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3744
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3744
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Johannes Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3658
Lucie Franssen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lucie Franssen |
Stavanger Seilforening |
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3912
Liva Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liva Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3809
Marie Sofie Ekeberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Sofie Ekeberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3546
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaisa Sofie Kleven |
Bærum Seilforening |
NOR 2986
Ruben Rosenkilde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 2986
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ruben Rosenkilde |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3352
Alexander Rosenkilde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Rosenkilde |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3824
Jonas Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3895
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lea Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eira Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3773
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
Deltagere i klassen: 88 |
Klasse: Optimist - Optimist B |
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3687
Mats Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3687
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christine Gyllenhammar-Wiig |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frida Bakke Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3848
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3771
Karen Linnestad Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Linnestad Spone |
Soon Seilforening |
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Askøy Seilforening |
NOR 3797
Fredrik Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3797
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3476
Helene Grundvig Hvidsten
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Grundvig Hvidsten |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3288
Jenny Elise Carlsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3288
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Elise Carlsen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 3072
Maren Angell-Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3072
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Angell-Hansen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3718
Pernille Baann Eftang
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pernille Baann Eftang |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3475
Kajsa Mathilde Bergman
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3475
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kajsa Mathilde Bergman |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3663
Marta Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marta Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3906
Julie Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3906
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Leren Ellingsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 2437
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 2437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Wenneck Rasmussen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3207
Sara Risvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3207
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sara Risvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3472
Tea Risvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3472
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tea Risvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3675
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3750
Vilde Bjørland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Bjørland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 25 |
Klasse: RS:X - Junior |
NOR 1117
Marius Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |