Klasse: Brett A |
NOR 90
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 161 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 161 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Brett C |
NOR 164
Vilje Wold
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilje Wold |
Bergens Seilforening |
NOR 360
Eir Wold
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 360
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eir Wold |
Bergens Seilforening |
NOR 0000
Marta Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marta Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist A/B |
NOR 2437
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 2437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Wenneck Rasmussen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 3950
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3742
Tilla Skjold Hansen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tilla Skjold Hansen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3522
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erland Handegard |
Askøy Seilforening |
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Askøy Seilforening |
NOR 25
Magnus Sletten Hansen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Sletten Hansen |
Bergens Seilforening |
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frida Bakke Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3828
Agnes soltvedt
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Agnes soltvedt |
Askøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Optmist C |
NOR 345
Tuva Giving Iversen
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Giving Iversen |
Stord Seilforening |
NOR 346
Sander Giving Iversen
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 346
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Giving Iversen |
Stord Seilforening |
NOR 324
Jan Erik Gundersen
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Erik Gundersen |
Stord Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |