Klasse: J/70 - Båter kun mannskap over 18 år ombord |
NOR 751
Peder Jahre
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Strom Capital Sail Racing Båtnavn: Strom Capital Sail Racing Seilnummer: NOR 751
|
|
Marius Falch Orvin
Seilforening: Teamnavn: Strom Capital Sail Racing Båtnavn: Strom Capital Sail Racing Seilnummer: NOR 751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Strom Capital Sail Racing
Peder Jahre
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Strom Capital Sail Racing Båtnavn: Strom Capital Sail Racing Seilnummer: NOR 751
|
|
Marius Falch Orvin
Seilforening: Teamnavn: Strom Capital Sail Racing Båtnavn: Strom Capital Sail Racing Seilnummer: NOR 751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Strom Capital Sail Racing |
Peder Jahre |
Tønsberg Seilforening |
NOR 33
H.M. Kong Harald V
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sira Seilnummer: NOR 33
|
|
Kjell Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sira Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Sira
H.M. Kong Harald V
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sira Seilnummer: NOR 33
|
|
Kjell Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sira Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
H.M. Kong Harald V |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1240
Magne Klann
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team View Båtnavn: View Seilnummer: NOR 1240
|
|
Geir Grimsrud
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team View Båtnavn: View Seilnummer: NOR 1240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
10070 |
View
Magne Klann
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team View Båtnavn: View Seilnummer: NOR 1240
|
|
Geir Grimsrud
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team View Båtnavn: View Seilnummer: NOR 1240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team View |
Magne Klann |
Soon Seilforening |
NOR 137
Trond Sverre Førde
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team 2.4mR Båtnavn: Gold-digger Seilnummer: NOR 137
|
|
Eilert Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team 2.4mR Båtnavn: Gold-digger Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
9666 |
Gold-digger
Trond Sverre Førde
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team 2.4mR Båtnavn: Gold-digger Seilnummer: NOR 137
|
|
Eilert Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team 2.4mR Båtnavn: Gold-digger Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team 2.4mR |
Trond Sverre Førde |
Bærum Seilforening |
NOR 600
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baghdad I Seilnummer: NOR 600
|
|
Espen 040768 Stokkeland
Seilforening: Færder Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baghdad I Seilnummer: NOR 600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-10842 |
Baghdad I
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baghdad I Seilnummer: NOR 600
|
|
Espen 040768 Stokkeland
Seilforening: Færder Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baghdad I Seilnummer: NOR 600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Kristian Nergaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Snipe Seilnummer: NOR 30186
|
|
Asbjørn Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Snipe Seilnummer: NOR 30186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Snipe
Jostein Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Snipe Seilnummer: NOR 30186
|
|
Asbjørn Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Snipe Seilnummer: NOR 30186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Jostein Grødem |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 787
peder nergaard
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Slam & Blow Båtnavn: Slam & Blow Seilnummer: NOR 787
|
|
Eivind Rubinstein
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Slam & Blow Båtnavn: Slam & Blow Seilnummer: NOR 787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Slam & Blow
peder nergaard
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Slam & Blow Båtnavn: Slam & Blow Seilnummer: NOR 787
|
|
Eivind Rubinstein
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Slam & Blow Båtnavn: Slam & Blow Seilnummer: NOR 787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Slam & Blow |
peder nergaard |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 143
Lars Nilssen
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Sjølyst Sailing Team Båtnavn: Elektro A. Sjølyst Seilnummer: NOR 143
|
|
Atle Dreng
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Sjølyst Sailing Team Båtnavn: Elektro A. Sjølyst Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL- 09942 |
Elektro A. Sjølyst
Lars Nilssen
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Sjølyst Sailing Team Båtnavn: Elektro A. Sjølyst Seilnummer: NOR 143
|
|
Atle Dreng
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Sjølyst Sailing Team Båtnavn: Elektro A. Sjølyst Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjølyst Sailing Team |
Lars Nilssen |
Larvik Seilforening |
NOR 1
Anders Pedersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1
|
|
Nils Jacob Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
nsfl-10578 |
Anders Pedersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1
|
|
Nils Jacob Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Anders Pedersen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 40
Roy Arild Johannessen
Seilforening: Risør Seilforening Teamnavn: Risør Båtnavn: Risør Seilnummer: NOR 40
|
|
Vegard Pedersen
Seilforening: Risør Seilforening Teamnavn: Risør Båtnavn: Risør Seilnummer: NOR 40
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Risør
Roy Arild Johannessen
Seilforening: Risør Seilforening Teamnavn: Risør Båtnavn: Risør Seilnummer: NOR 40
|
|
Vegard Pedersen
Seilforening: Risør Seilforening Teamnavn: Risør Båtnavn: Risør Seilnummer: NOR 40
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Risør |
Roy Arild Johannessen |
Risør Seilforening |
NOR 10185
Per Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Wildcard Båtnavn: Fri av Fjærholmen Seilnummer: NOR 10185
|
|
Kjell Rune Magdahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Wildcard Båtnavn: Fri av Fjærholmen Seilnummer: NOR 10185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-11005 |
Fri av Fjærholmen
Per Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Wildcard Båtnavn: Fri av Fjærholmen Seilnummer: NOR 10185
|
|
Kjell Rune Magdahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Wildcard Båtnavn: Fri av Fjærholmen Seilnummer: NOR 10185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wildcard |
Per Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 31423
Anette Melsom Myhre
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 31423
|
|
Janett Krefting
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 31423
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Anette Melsom Myhre
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 31423
|
|
Janett Krefting
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 31423
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Anette Melsom Myhre |
Asker Seilforening |
NOR 400
Kristoffer Spone
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Baghdad II Båtnavn: Baghdad II Seilnummer: NOR 400
|
|
Christen Horn Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Baghdad II Båtnavn: Baghdad II Seilnummer: NOR 400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
1234567 |
Baghdad II
Kristoffer Spone
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Baghdad II Båtnavn: Baghdad II Seilnummer: NOR 400
|
|
Christen Horn Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Baghdad II Båtnavn: Baghdad II Seilnummer: NOR 400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Baghdad II |
Kristoffer Spone |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 724
Jon Aksel Mortensen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: MÅS - Wolfpack Båtnavn: Seilnummer: NOR 724
|
|
Magnus Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: MÅS - Wolfpack Båtnavn: Seilnummer: NOR 724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-10344 |
Jon Aksel Mortensen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: MÅS - Wolfpack Båtnavn: Seilnummer: NOR 724
|
|
Magnus Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: MÅS - Wolfpack Båtnavn: Seilnummer: NOR 724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MÅS - Wolfpack |
Jon Aksel Mortensen |
Arendals Seilforening |
NOR 8234
Eivind Melleby
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Siste Stein Båtnavn: Siste Stein Seilnummer: NOR 8234
|
|
Lars Horn Johannessen
Seilforening: Teamnavn: Siste Stein Båtnavn: Siste Stein Seilnummer: NOR 8234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Siste Stein
Eivind Melleby
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Siste Stein Båtnavn: Siste Stein Seilnummer: NOR 8234
|
|
Lars Horn Johannessen
Seilforening: Teamnavn: Siste Stein Båtnavn: Siste Stein Seilnummer: NOR 8234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Siste Stein |
Eivind Melleby |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1
Morten Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1
|
|
Mikkel Hoff Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Morten Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1
|
|
Mikkel Hoff Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Morten Jensen |
Asker Seilforening |
NOR 152
Rune Pedersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: D One Seilnummer: NOR 152
|
|
Jan Hamarstrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: D One Seilnummer: NOR 152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
D One
Rune Pedersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: D One Seilnummer: NOR 152
|
|
Jan Hamarstrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: D One Seilnummer: NOR 152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Rune Pedersen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 1
Matheus Franco
Seilforening: Trondhjems Seilforening Teamnavn: NTNUI Seiling Båtnavn: PapaLeguas - NTNUI Seilnummer: NOR 1
|
|
Even Eide Onstad
Seilforening: Florø Seilforening Teamnavn: NTNUI Seiling Båtnavn: PapaLeguas - NTNUI Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-11258 |
PapaLeguas - NTNUI
Matheus Franco
Seilforening: Trondhjems Seilforening Teamnavn: NTNUI Seiling Båtnavn: PapaLeguas - NTNUI Seilnummer: NOR 1
|
|
Even Eide Onstad
Seilforening: Florø Seilforening Teamnavn: NTNUI Seiling Båtnavn: PapaLeguas - NTNUI Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NTNUI Seiling |
Matheus Franco |
Trondhjems Seilforening |
NOR 143
Johan G Hvide
Seilforening: Bergens Seilforening Teamnavn: Team BS Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Geir B. Myre
Seilforening: Bergens Seilforening Teamnavn: Team BS Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Carpe Diem
Johan G Hvide
Seilforening: Bergens Seilforening Teamnavn: Team BS Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Geir B. Myre
Seilforening: Bergens Seilforening Teamnavn: Team BS Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team BS |
Johan G Hvide |
Bergens Seilforening |
NOR 2
Caroline Sofia Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team BSF Båtnavn: Seilnummer: NOR 2
|
|
Hallgrim Nakken
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team BSF Båtnavn: Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Caroline Sofia Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team BSF Båtnavn: Seilnummer: NOR 2
|
|
Hallgrim Nakken
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team BSF Båtnavn: Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team BSF |
Caroline Sofia Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1
Didrik Godaker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Shorthanded Båtnavn: Reka Seilnummer: NOR 1
|
|
Henrik Terjesen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Shorthanded Båtnavn: Reka Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-11306 |
Reka
Didrik Godaker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Shorthanded Båtnavn: Reka Seilnummer: NOR 1
|
|
Henrik Terjesen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Shorthanded Båtnavn: Reka Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Shorthanded |
Didrik Godaker |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: J/70 - Båter med et mannskap under 18 år ombord |
NOR 83
August Austefjord
Seilforening: Grimstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Grimstadjolle Seilnummer: NOR 83
|
|
Kamilla Valle Tangen
Seilforening: Grimstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Grimstadjolle Seilnummer: NOR 83
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-10560 |
Grimstadjolle
August Austefjord
Seilforening: Grimstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Grimstadjolle Seilnummer: NOR 83
|
|
Kamilla Valle Tangen
Seilforening: Grimstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Grimstadjolle Seilnummer: NOR 83
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
August Austefjord |
Grimstad Seilforening |
NOR 1
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Teamnavn: Team Musto Båtnavn: 2fast4you Seilnummer: NOR 1
|
|
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Teamnavn: Team Musto Båtnavn: 2fast4you Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-09869 |
2fast4you
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Teamnavn: Team Musto Båtnavn: 2fast4you Seilnummer: NOR 1
|
|
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Teamnavn: Team Musto Båtnavn: 2fast4you Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team Musto |
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 148 464
Pål Persen
Seilforening: Kragerø Seilforening Teamnavn: BB11 Seilerne Båtnavn: Super J Seilnummer: NOR 148 464
|
|
Inger Roppen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: BB11 Seilerne Båtnavn: Super J Seilnummer: NOR 148 464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-10235 |
Super J
Pål Persen
Seilforening: Kragerø Seilforening Teamnavn: BB11 Seilerne Båtnavn: Super J Seilnummer: NOR 148 464
|
|
Inger Roppen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: BB11 Seilerne Båtnavn: Super J Seilnummer: NOR 148 464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BB11 Seilerne |
Pål Persen |
Kragerø Seilforening |
NOR 201640
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Laser Standard Båtnavn: Seilnummer: NOR 201640
|
|
Are Eklund
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Laser Standard Båtnavn: Seilnummer: NOR 201640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-09731 |
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Laser Standard Båtnavn: Seilnummer: NOR 201640
|
|
Are Eklund
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Laser Standard Båtnavn: Seilnummer: NOR 201640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laser Standard |
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 29
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 29er Båtnavn: Seilnummer: NOR 29
|
|
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 29er Båtnavn: Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 29er Båtnavn: Seilnummer: NOR 29
|
|
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 29er Båtnavn: Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1234
Markus-August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1234
|
|
Gwenael Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Markus-August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1234
|
|
Gwenael Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 1234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Markus-August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 999999
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 999999
|
|
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 999999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 999999
|
|
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 999999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 12345
Mathilde B. Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 12345
|
|
Marie J. Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 12345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Mathilde B. Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 12345
|
|
Marie J. Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 12345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Mathilde B. Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |