Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Referat
Endelig resultatliste
(fra SailWave)
HSK TRIM-FINALE
Beste forening
Premieutdeling
For deltagerne
Kunngjøring
(27.09.2017)
Kvalifiserte båter
til HSK TRIM-FINALE 2017
Seilingsbestemmelser
(28.09.2017 - kl. 14:00)
STARTLISTE
: Klasser, Klasseflagg, Start
Protestskjema
(NSF)
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Båttype
Skipper
Forening
HCP
Klasse: NOR Rating - 0,940 eller lavere
NOR 4352
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Shiraz
Båttype:
Albin Cumulus
Seilnummer:
NOR 4352
NOR Rating:
NOR 0,8370
Nick Toynbee (GBR)
Seilforening:
Båtnavn:
Shiraz
Båttype:
Albin Cumulus
Seilnummer:
NOR 4352
NOR Rating:
NOR 0,8370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 14:20:35
3:20:35
2:47:53
1
Total
1
Shiraz
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Shiraz
Båttype:
Albin Cumulus
Seilnummer:
NOR 4352
NOR Rating:
NOR 0,8370
Nick Toynbee (GBR)
Seilforening:
Båtnavn:
Shiraz
Båttype:
Albin Cumulus
Seilnummer:
NOR 4352
NOR Rating:
NOR 0,8370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 14:20:35
3:20:35
2:47:53
1
Total
1
Albin Cumulus
Gordon Wright
Askøy Seilforening
0,837
NOR 5848
Petter Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Alfred
Båttype:
First 30E
Seilnummer:
NOR 5848
NOR Rating:
NOR 0,8690
Tinus Strømme
Seilforening:
Båtnavn:
Alfred
Båttype:
First 30E
Seilnummer:
NOR 5848
NOR Rating:
NOR 0,8690
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 14:26:28
3:26:28
2:59:25
3
Total
1
Alfred
Petter Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Alfred
Båttype:
First 30E
Seilnummer:
NOR 5848
NOR Rating:
NOR 0,8690
Tinus Strømme
Seilforening:
Båtnavn:
Alfred
Båttype:
First 30E
Seilnummer:
NOR 5848
NOR Rating:
NOR 0,8690
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 14:26:28
3:26:28
2:59:25
3
Total
1
First 30E
Petter Strømme
Milde Båtlag
0,869
NOR 14232
Otto Hægland
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tayo
Båttype:
Linjett 32
Seilnummer:
NOR 14232
NOR Rating:
NOR 0,8690
Ricard Røen
Seilforening:
Båtnavn:
Tayo
Båttype:
Linjett 32
Seilnummer:
NOR 14232
NOR Rating:
NOR 0,8690
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 14:19:21
3:19:21
2:53:14
2
Total
1
Tayo
Otto Hægland
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tayo
Båttype:
Linjett 32
Seilnummer:
NOR 14232
NOR Rating:
NOR 0,8690
Ricard Røen
Seilforening:
Båtnavn:
Tayo
Båttype:
Linjett 32
Seilnummer:
NOR 14232
NOR Rating:
NOR 0,8690
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 14:19:21
3:19:21
2:53:14
2
Total
1
Linjett 32
Otto Hægland
Os Seilforening
0,869
Deltagere i klassen: 3
Klasse: NOR Rating - 0,941 eller over
NOR 12011
Gunnar Grevstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Gamma
Båttype:
X-43
Seilnummer:
NOR 12011
NOR Rating:
NOR 1,0410
Espen Grevstad
Seilforening:
Båtnavn:
Gamma
Båttype:
X-43
Seilnummer:
NOR 12011
NOR Rating:
NOR 1,0410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 13:41:38
2:41:38
2:48:15
2
Total
1
Gamma
Gunnar Grevstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Gamma
Båttype:
X-43
Seilnummer:
NOR 12011
NOR Rating:
NOR 1,0410
Espen Grevstad
Seilforening:
Båtnavn:
Gamma
Båttype:
X-43
Seilnummer:
NOR 12011
NOR Rating:
NOR 1,0410
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 13:41:38
2:41:38
2:48:15
2
Total
1
X-43
Gunnar Grevstad
Bergens Seilforening
1,041
NOR 14930
Stein Olav Drange
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Stegg XVI
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 14930
NOR Rating:
NOR 1,0170
Gunnar Milde
Seilforening:
Båtnavn:
Stegg XVI
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 14930
NOR Rating:
NOR 1,0170
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 13:44:59
2:44:59
2:47:47
1
Total
1
Stegg XVI
Stein Olav Drange
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Stegg XVI
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 14930
NOR Rating:
NOR 1,0170
Gunnar Milde
Seilforening:
Båtnavn:
Stegg XVI
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 14930
NOR Rating:
NOR 1,0170
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 13:44:59
2:44:59
2:47:47
1
Total
1
Dehler 38
Stein Olav Drange
Milde Båtlag
1,017
NOR 11044
Paul Øyvind Mehammer
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9910
Terje Klyve
Seilforening:
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 14:08:08
3:08:08
3:06:26
4
Total
1
Tussi
Paul Øyvind Mehammer
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9910
Terje Klyve
Seilforening:
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 14:08:08
3:08:08
3:06:26
4
Total
1
Bavaria 38 Match
Paul Øyvind Mehammer
Os Seilforening
0,991
NOR 178
Sigurd Boasson
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
LnX
Båttype:
X-35
Seilnummer:
NOR 178
NOR Rating:
NOR 1,0130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 13:53:53
2:53:53
2:56:08
3
Total
1
LnX
Sigurd Boasson
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
LnX
Båttype:
X-35
Seilnummer:
NOR 178
NOR Rating:
NOR 1,0130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
30.09.2017 13:53:53
2:53:53
2:56:08
3
Total
1
X-35
Sigurd Boasson
Ran Seilforening
1,013
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil