Klasse: Laser 4.7 |
NOR 180677
Audun Sund
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 180677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Sund |
Ålesunds Seilforening |
NOR 205715
ingrid Giske Søvik
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 205715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ingrid Giske Søvik |
Ålesunds Seilforening |
NOR 189633
Andre Fugledal
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 189633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andre Fugledal |
Ålesunds Seilforening |
NOR 204758
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 204758
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 189629
Endre Mork
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 189629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Mork |
Ålesunds Seilforening |
NOR 208682
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 208682
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Christian Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 213130
Aslak Iveland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 213130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Iveland |
Stavanger Seilforening |
NOR 207544
Sander Hendrikse
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 207544
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Hendrikse |
Haugesund Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 212553
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Rødland Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 208685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Nystad |
Ran Seilforening |
NOR 205717
auguste briouze
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 205717
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
auguste briouze |
Ålesunds Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Optimist Elite |
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3522
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erland Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 3975
Erik Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3684
Live Kristiansen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Live Kristiansen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3911
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 3921
Magnus Sletten Hansen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Sletten Hansen |
Ran Seilforening |
NOR 3871
Tea Risvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tea Risvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3870
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3870
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Leren Ellingsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3901
Lars AndreL Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars AndreL Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3238
Maja Moen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3238
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Moen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 3697
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Wenneck Rasmussen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 0
Jonathan Fredriksen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonathan Fredriksen |
Ran Seilforening |
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3820
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie K. Nilsen |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 17 |
Klasse: Optimist Rekrutt |
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3675
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 000
Endre Bøthun Havnen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Bøthun Havnen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 000
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3906
Olaf Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3906
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olaf Leren Ellingsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 0
Lone Becker
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lone Becker |
Stord Seilforening |
NOR 3521
Even Begall
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Begall |
Åsane Seilforening |
NOR 3614
Jakob Begall
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob Begall |
Åsane Seilforening |
NOR 00000
Erik Bernard
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 00000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Bernard |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oliver Mellingen |
Åsane Seilforening |
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Rolland |
Åsane Seilforening |
NOR 0
Madeleine Jargren Nordvik
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Madeleine Jargren Nordvik |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |