Klasse: Shorthanded - Flerskrog |
NOR 237
Lucas Hofman
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Avalon Båttype: Sass 880 Seilnummer: NOR 237 NOR Rating: NOR 0,987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:08:31 |
7:48:31 |
7:42:25 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Avalon
Lucas Hofman
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Avalon Båttype: Sass 880 Seilnummer: NOR 237 NOR Rating: NOR 0,987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:08:31 |
7:48:31 |
7:42:25 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sass 880 |
Lucas Hofman |
Viken Flerskrogseilere |
0,987 |
NOR 274
bernt Biberg
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Diddy Wah Diddy Båttype: Rackam 26 Seilnummer: NOR 274 NOR Rating: NOR 1,2100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:28:05 |
8:08:05 |
9:50:34 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diddy Wah Diddy
bernt Biberg
Seilforening: Viken Flerskrogseilere Båtnavn: Diddy Wah Diddy Båttype: Rackam 26 Seilnummer: NOR 274 NOR Rating: NOR 1,2100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:28:05 |
8:08:05 |
9:50:34 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rackam 26 |
bernt Biberg |
Viken Flerskrogseilere |
1,210 |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Shorthanded - LITEN |
NOR 13975
Lars Petter Karlsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ping Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13975 NOR Rating: NOR 0,9580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:23:43 |
7:18:43 |
7:00:17 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ping
Lars Petter Karlsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ping Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13975 NOR Rating: NOR 0,9580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:23:43 |
7:18:43 |
7:00:17 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
A31 |
Lars Petter Karlsen |
Bergens Seilforening |
0,958 |
NOR 12119
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119 NOR Rating: NOR 0,9460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:58:33 |
7:53:33 |
7:27:58 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LUPI
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119 NOR Rating: NOR 0,9460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:58:33 |
7:53:33 |
7:27:58 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallberg-Rassy 43 |
Bjørn Børresen |
Bærum Seilforening |
0,946 |
NOR 9979
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 NOR Rating: NOR 0,9400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:43:48 |
7:38:48 |
7:11:16 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ripstick
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 NOR Rating: NOR 0,9400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:43:48 |
7:38:48 |
7:11:16 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J 92 |
Peter Holm |
Bærum Seilforening |
0,940 |
NOR 14742
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Joppe Båttype: Humphrey 30 Seilnummer: NOR 14742 NOR Rating: NOR 0,9560
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:52:58 |
7:47:58 |
7:27:22 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joppe
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Joppe Båttype: Humphrey 30 Seilnummer: NOR 14742 NOR Rating: NOR 0,9560
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:52:58 |
7:47:58 |
7:27:22 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Humphrey 30 |
Vidar Moe |
Fredrikstad Seilforening |
0,956 |
NOR 13573
Fredrik Thorsen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573 NOR Rating: NOR 0,9530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amarone
Fredrik Thorsen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573 NOR Rating: NOR 0,9530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
Fredrik Thorsen |
Sarpsborg Seilforening |
0,953 |
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9280
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:22:10 |
7:17:10 |
6:45:41 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jakobine
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9280
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:22:10 |
7:17:10 |
6:45:41 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/92 |
Yngve Lønmo |
Hurum Seilforening |
0,928 |
NOR 11285
Frank Sandberg
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:58:10 |
7:53:10 |
7:27:36 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tusså
Frank Sandberg
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:58:10 |
7:53:10 |
7:27:36 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 35 |
Frank Sandberg |
Drøbaksund Seilforening |
0,946 |
NOR 12575
Nils Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 0,9570
Seilbakgrunn Regatta seiler siden 1962.
Ca 40 Færderseilaser. Flere klasse seiere.
Banner 28, X 99; X 332; X 34
Trans Atlantic Race 1979 «Rubber Duck» NA 40.
Aktiv jolletrener og leder av Pinseleier på Fjærholmen i mange år rundt år 2000. Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
79 |
OL |
1 |
|
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Extase
Nils Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 0,9570
Seilbakgrunn Regatta seiler siden 1962.
Ca 40 Færderseilaser. Flere klasse seiere.
Banner 28, X 99; X 332; X 34
Trans Atlantic Race 1979 «Rubber Duck» NA 40.
Aktiv jolletrener og leder av Pinseleier på Fjærholmen i mange år rundt år 2000. Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
79 |
OL |
1 |
|
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X34 |
Nils Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
0,957 |
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8.50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9170
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:28:19 |
8:23:19 |
7:41:32 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindtora
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8.50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9170
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:28:19 |
8:23:19 |
7:41:32 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 8.50 |
Christian Stensholt |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
0,917 |
NOR 10629
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,9020
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:49:33 |
7:44:33 |
6:59:01 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sinbad
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,9020
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:49:33 |
7:44:33 |
6:59:01 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Impala 31 |
Bjørn Hansen |
Bærum Seilforening |
0,902 |
NOR 11154
Tore Langballe
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Terna Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11154 NOR Rating: NOR 0,9200
Seilbakgrunn A-jolle som barn.
Andunge i ungdommen. 1972-1984. ++
H-båt, tur og regatta i en årrekke.
First 31.7 tur og regatta, siste 7 sesongene (ca).
Solosilte rundt Skagerak i juni 2016.
+ diverse leiebåt i kroatia og annen seiling. Beste prestasjoner
2017 |
Zhik Skjæløy Onestar. 4. plass av 16. |
2014 |
Deltok i Seapilot Twostar |
2014 |
Zhik Skjæløy Onestar. 12. plass av 30. |
Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
1982 |
NM |
2 |
Andunge |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:23:16 |
8:18:16 |
7:38:24 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Terna
Tore Langballe
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Terna Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11154 NOR Rating: NOR 0,9200
Seilbakgrunn A-jolle som barn.
Andunge i ungdommen. 1972-1984. ++
H-båt, tur og regatta i en årrekke.
First 31.7 tur og regatta, siste 7 sesongene (ca).
Solosilte rundt Skagerak i juni 2016.
+ diverse leiebåt i kroatia og annen seiling. Beste prestasjoner
2017 |
Zhik Skjæløy Onestar. 4. plass av 16. |
2014 |
Deltok i Seapilot Twostar |
2014 |
Zhik Skjæløy Onestar. 12. plass av 30. |
Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
1982 |
NM |
2 |
Andunge |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:23:16 |
8:18:16 |
7:38:24 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Tore Langballe |
Asker Seilforening |
0,920 |
NOR 14557
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557 NOR Rating: NOR 0,9360
Seilbakgrunn Seilt twostar 2 ganger
Seilt onestar 4-5-6 ganger Beste prestasjoner
2018 |
Raymarine twostar, først i mål |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:45:22 |
8:40:22 |
8:07:03 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flyer
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557 NOR Rating: NOR 0,9360
Seilbakgrunn Seilt twostar 2 ganger
Seilt onestar 4-5-6 ganger Beste prestasjoner
2018 |
Raymarine twostar, først i mål |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:45:22 |
8:40:22 |
8:07:03 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 36 cws |
Helge Rongevær |
Fredrikstad Seilforening |
0,936 |
NOR 15689
Christian Huse
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: MAVERICK Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15689 NOR Rating: NOR 0,9590
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MAVERICK
Christian Huse
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: MAVERICK Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15689 NOR Rating: NOR 0,9590
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Seascape 24 |
Christian Huse |
Drammens Seilforening |
0,959 |
NOR 3571
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: nn Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571 NOR Rating: NOR 0,9290
Seilbakgrunn IOD Princess klubbmesterskap 2017
Express NOR 162 FLAX
2010 Victory in OSF Autumn regatta and regional championship
2010 Victory in Sætrekruset
2010 Færder Express class 7th (worth mentioning with the fierce competition in this class)
2010 Second place in Bundefjorden Rundt Express class
2009 Third place in Sætrekruset
2009 Victory in Oslofjorden Rundt
2009 Third place in Bundefjorden Rundt, Express class
2008 Second place in Nesodden Høstcup, LYS 1,0-1,18
2008 Second place in Bundefjorden Rundt, Express class
Minitonner NOR 3538 Spurven
2007 Victory in Oskarsborgcup
2007 Second place in Oslofjorden Rundt
2006 Second place in BSF autumn cup
2006 Third place in Nesodden Høstcup
2006 Third place in Ulabrand
2006 Third place Bundefjorden Rundt
2006 Second place in Sætrekruset
2006 Victory in Færder seilas LYS 1.07 ? 1.12
2006 Victory in Oslofjorden Rundt doublehanded
2005 Victory in Bundefjorden Rundt
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
nn
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: nn Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571 NOR Rating: NOR 0,9290
Seilbakgrunn IOD Princess klubbmesterskap 2017
Express NOR 162 FLAX
2010 Victory in OSF Autumn regatta and regional championship
2010 Victory in Sætrekruset
2010 Færder Express class 7th (worth mentioning with the fierce competition in this class)
2010 Second place in Bundefjorden Rundt Express class
2009 Third place in Sætrekruset
2009 Victory in Oslofjorden Rundt
2009 Third place in Bundefjorden Rundt, Express class
2008 Second place in Nesodden Høstcup, LYS 1,0-1,18
2008 Second place in Bundefjorden Rundt, Express class
Minitonner NOR 3538 Spurven
2007 Victory in Oskarsborgcup
2007 Second place in Oslofjorden Rundt
2006 Second place in BSF autumn cup
2006 Third place in Nesodden Høstcup
2006 Third place in Ulabrand
2006 Third place Bundefjorden Rundt
2006 Second place in Sætrekruset
2006 Victory in Færder seilas LYS 1.07 ? 1.12
2006 Victory in Oslofjorden Rundt doublehanded
2005 Victory in Bundefjorden Rundt
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
x-102 |
Birger Sevaldson |
Tønsberg Seilforening |
0,929 |
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8890
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:42:25 |
8:37:25 |
7:39:59 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exciter
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8890
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:42:25 |
8:37:25 |
7:39:59 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 33 |
Oddvar Eide |
Hurum Seilforening |
0,889 |
NOR 14022
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,9000
Seilbakgrunn Jeg har hatt seilbåt siden ca 2005 og i de siste 6-7 årene deltatt i i regattaer først som mannskap (lokale i Åsgårdstrand og Horten, Færderseilasen, Skagen Race) og så med egen First 27.7 Appétit, både solo og shorthanded, men holdt meg for det meste i nærheten av Åsgårdstrand. Onestar blir min andre regatta som skipper utenfor foreningen.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:49:57 |
8:44:57 |
7:52:27 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Appétit
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,9000
Seilbakgrunn Jeg har hatt seilbåt siden ca 2005 og i de siste 6-7 årene deltatt i i regattaer først som mannskap (lokale i Åsgårdstrand og Horten, Færderseilasen, Skagen Race) og så med egen First 27.7 Appétit, både solo og shorthanded, men holdt meg for det meste i nærheten av Åsgårdstrand. Onestar blir min andre regatta som skipper utenfor foreningen.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:49:57 |
8:44:57 |
7:52:27 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 27.7s |
Ida Rogowska |
Åsgårdstrand Seilforening |
0,900 |
NOR 10579
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9520
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exita
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9520
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
Svein Arild Nilsen |
Fredrikstad Seilforening |
0,952 |
NOR 4658
Mikael Khei
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658 NOR Rating: NOR 0,0000
Seilbakgrunn Jeg har seilt diverse båter, brett og skøyter i mine yngre dager, men hatt et på over 20 år. I fjor kjøpte jeg båt og i år har jeg vært med på noen onsdagsseilaser i Sarpsborg og Humlungen.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lady Stardust
Mikael Khei
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658 NOR Rating: NOR 0,0000
Seilbakgrunn Jeg har seilt diverse båter, brett og skøyter i mine yngre dager, men hatt et på over 20 år. I fjor kjøpte jeg båt og i år har jeg vært med på noen onsdagsseilaser i Sarpsborg og Humlungen.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Mikael Khei |
Sarpsborg Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 18 |
Klasse: Shorthanded - MIDDELS |
NOR 15427
KRISTIAN FÆSTE
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:33:36 |
7:23:36 |
7:16:56 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stutt-Tjukken
KRISTIAN FÆSTE
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:33:36 |
7:23:36 |
7:16:56 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 30 |
KRISTIAN FÆSTE |
Drøbaksund Seilforening |
0,985 |
NOR 10738
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738 NOR Rating: NOR 0,9910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mimoka
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738 NOR Rating: NOR 0,9910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Morten Nissen-Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,991 |
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:29:43 |
7:19:43 |
7:15:19 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Mara
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:29:43 |
7:19:43 |
7:15:19 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Jon Moholth |
Tønsberg Seilforening |
0,990 |
NOR 12296
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12296 NOR Rating: NOR 0,9810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:58:24 |
8:48:24 |
8:38:21 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fri Flyt
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12296 NOR Rating: NOR 0,9810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:58:24 |
8:48:24 |
8:38:21 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370e |
Petter Hegle |
Holmestrand Seilforening |
0,981 |
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:26:40 |
8:16:40 |
7:58:17 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cruella
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:26:40 |
8:16:40 |
7:58:17 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3200 |
Eira Naustvik |
Asker Seilforening |
0,963 |
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9890
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:14:12 |
7:04:12 |
6:59:32 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jambo
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9890
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:14:12 |
7:04:12 |
6:59:32 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/109 |
Torgeir Sten Askvig |
Asker Seilforening |
0,989 |
NOR 25
Geir Begby
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Laila 2 Båttype: Fareast 28R Seilnummer: NOR 25 NOR Rating: NOR 1,0060
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laila 2
Geir Begby
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Laila 2 Båttype: Fareast 28R Seilnummer: NOR 25 NOR Rating: NOR 1,0060
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fareast 28R |
Geir Begby |
Fredrikstad Seilforening |
1,006 |
NOR 28
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9680
Seilbakgrunn 0 Beste prestasjoner
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:45:40 |
7:35:40 |
7:21:05 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HYAK
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9680
Seilbakgrunn 0 Beste prestasjoner
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:45:40 |
7:35:40 |
7:21:05 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SunFast 3200 |
Pål Kragerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,968 |
NOR 10125
jostein Weum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: iltoro 4 Båttype: Dehler Seilnummer: NOR 10125 NOR Rating: NOR 0,9920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:53:19 |
7:43:19 |
7:39:36 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
iltoro 4
jostein Weum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: iltoro 4 Båttype: Dehler Seilnummer: NOR 10125 NOR Rating: NOR 0,9920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:53:19 |
7:43:19 |
7:39:36 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler |
jostein Weum |
Asker Seilforening |
0,992 |
NOR 11203
Morten Fernløf
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Lisa Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11203 NOR Rating: NOR 0,9920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:38:50 |
7:28:50 |
7:25:14 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lisa
Morten Fernløf
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Lisa Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11203 NOR Rating: NOR 0,9920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:38:50 |
7:28:50 |
7:25:14 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Morten Fernløf |
Fredrikstad Seilforening |
0,992 |
NOR 11048
Jan Olav Grundvig
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Havsule Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11048 NOR Rating: NOR 0,9840
Seilbakgrunn Erfaren turseiler. Noe regattaerfaring med egen båt og som mannskap.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:52:59 |
7:42:59 |
7:35:34 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havsule
Jan Olav Grundvig
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Havsule Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11048 NOR Rating: NOR 0,9840
Seilbakgrunn Erfaren turseiler. Noe regattaerfaring med egen båt og som mannskap.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:52:59 |
7:42:59 |
7:35:34 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Jan Olav Grundvig |
Fredrikstad Seilforening |
0,984 |
NOR 12645
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 0,9890
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:26:31 |
7:16:31 |
7:11:42 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trollfjord
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 0,9890
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:26:31 |
7:16:31 |
7:11:42 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Swedestar 370 |
Svein Arild Hildrum |
Asker Seilforening |
0,989 |
NOR 12488
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,965
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:24:31 |
7:14:31 |
6:59:18 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lethe
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,965
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:24:31 |
7:14:31 |
6:59:18 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 34.7 |
Øyvind Knudsen |
Moss Seilforening |
0,965 |
NOR 12845
Jan Roar Pedersen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Bølgen&Meg Båttype: Bavaria 40 AC Seilnummer: NOR 12845 NOR Rating: NOR 0,978
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:51:50 |
7:41:50 |
7:31:40 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bølgen&Meg
Jan Roar Pedersen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Bølgen&Meg Båttype: Bavaria 40 AC Seilnummer: NOR 12845 NOR Rating: NOR 0,978
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:51:50 |
7:41:50 |
7:31:40 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 40 AC |
Jan Roar Pedersen |
Sarpsborg Seilforening |
0,978 |
NOR 12784
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 1,0030
Seilbakgrunn Hobbyseiler med blandede resultater, kan gjøre det ok på en god dag.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:44:43 |
7:34:43 |
7:36:04 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bris
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 1,0030
Seilbakgrunn Hobbyseiler med blandede resultater, kan gjøre det ok på en god dag.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:44:43 |
7:34:43 |
7:36:04 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 370 |
RAGNAR ANDREASSEN |
Bundefjorden Seilforening |
1,003 |
NOR 15393
Erik Lawson
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Redline Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 15393 NOR Rating: NOR 0,9760
Seilbakgrunn Har seilt Sun Fast 3200 siden 2015.
Har deltatt flere ganger på Færderseilasen, Hollænderseilasen, Skagen race og Skagerrak 2star.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:48:08 |
7:38:08 |
7:27:08 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Redline
Erik Lawson
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Redline Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 15393 NOR Rating: NOR 0,9760
Seilbakgrunn Har seilt Sun Fast 3200 siden 2015.
Har deltatt flere ganger på Færderseilasen, Hollænderseilasen, Skagen race og Skagerrak 2star.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:48:08 |
7:38:08 |
7:27:08 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3200 |
Erik Lawson |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
0,976 |
NOR 3250
Per Arne Skjeggestad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Eskalope Båttype: First 42 Seilnummer: NOR 3250 NOR Rating: NOR 0,9890
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:11:08 |
8:01:08 |
7:55:50 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eskalope
Per Arne Skjeggestad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Eskalope Båttype: First 42 Seilnummer: NOR 3250 NOR Rating: NOR 0,9890
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:11:08 |
8:01:08 |
7:55:50 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 42 |
Per Arne Skjeggestad |
Fredrikstad Seilforening |
0,989 |
NOR 10901
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901 NOR Rating: NOR 1,0060
Seilbakgrunn Digger å seile med crew. Beste prestasjoner
2018 |
Færderseilasen over all seier |
2013 |
Skagen race med crew over all seier |
Xxxx |
Klasseseire i Hollendern, Skagen, Færdern |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Betty Boop
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901 NOR Rating: NOR 1,0060
Seilbakgrunn Digger å seile med crew. Beste prestasjoner
2018 |
Færderseilasen over all seier |
2013 |
Skagen race med crew over all seier |
Xxxx |
Klasseseire i Hollendern, Skagen, Færdern |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Morten Christensen |
Skøyen Seilforening |
1,006 |
Deltagere i klassen: 18 |
Klasse: Shorthanded - STOR |
NOR 13040
Sverre Marius Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,1470
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:23:18 |
7:08:18 |
8:11:15 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Black Pearl
Sverre Marius Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,1470
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:23:18 |
7:08:18 |
8:11:15 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 40 |
Sverre Marius Ellingsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,147 |
NOR 15283
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:01:25 |
6:46:25 |
7:20:33 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Framtia
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:01:25 |
6:46:25 |
7:20:33 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
XP-44 |
Kjetil Tørseth |
Hurum Seilforening |
1,084 |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0320
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:21:24 |
7:06:24 |
7:20:02 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0320
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:21:24 |
7:06:24 |
7:20:02 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
1,032 |
NOR 15144
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR 1,1090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Born To Run
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR 1,1090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp-44 |
Pål Stiansen |
Asker Seilforening |
1,109 |
NOR 15461
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sun Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461 NOR Rating: NOR 1,0240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:58:15 |
7:43:15 |
7:54:22 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flying Scotsman
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sun Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461 NOR Rating: NOR 1,0240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:58:15 |
7:43:15 |
7:54:22 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3600 |
Colin Campbell |
Hurum Seilforening |
1,024 |
GER 7140
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Crumbles Båttype: First 40 Seilnummer: GER 7140 NOR Rating: GER 0,0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Crumbles
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Crumbles Båttype: First 40 Seilnummer: GER 7140 NOR Rating: GER 0,0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40 |
Vilhelm Vardøy |
Bundefjorden Seilforening |
0,000 |
NOR 15670
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0280
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:26:30 |
7:11:30 |
7:23:34 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mika
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0280
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:26:30 |
7:11:30 |
7:23:34 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JPK |
HARALD WALDER |
Bærum Seilforening |
1,028 |
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 16:55:00 |
6:40:00 |
7:34:23 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jokerman
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 16:55:00 |
6:40:00 |
7:34:23 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-50 |
Per Ottar Skaaret |
Asker Seilforening |
1,136 |
NOR 15036
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036 NOR Rating: NOR 1,0570
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:22:00 |
7:07:00 |
7:31:20 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kraftkar
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036 NOR Rating: NOR 1,0570
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:22:00 |
7:07:00 |
7:31:20 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 400S |
Sigmund Andre Hertzberg |
Bærum Seilforening |
1,057 |
NOR 14147
Tor Hove
Seilforening: Strömstads Segelsällskap Båtnavn: Elanor Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14147 NOR Rating: NOR 1,0150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elanor
Tor Hove
Seilforening: Strömstads Segelsällskap Båtnavn: Elanor Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14147 NOR Rating: NOR 1,0150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
Tor Hove |
Strömstads Segelsällskap |
1,015 |
NOR 11227
Frode Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,0370
Seilbakgrunn Seiler Skagenrace, Færdern, og Hollændern samt onsdags regatta i Bærum.
Seilte t/r Karibia 08-09 Beste prestasjoner
2008 |
ARC regatta til St.Lucia. Raskeste norske båt |
2017 |
Nesodden høstcup |
2010 |
Hovdan Skagen race |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:51:40 |
7:36:40 |
7:53:33 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mango
Frode Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,0370
Seilbakgrunn Seiler Skagenrace, Færdern, og Hollændern samt onsdags regatta i Bærum.
Seilte t/r Karibia 08-09 Beste prestasjoner
2008 |
ARC regatta til St.Lucia. Raskeste norske båt |
2017 |
Nesodden høstcup |
2010 |
Hovdan Skagen race |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:51:40 |
7:36:40 |
7:53:33 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 match |
Frode Lund |
Bærum Seilforening |
1,037 |
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:52:43 |
7:37:43 |
7:46:52 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
WilDa
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:52:43 |
7:37:43 |
7:46:52 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SO 409 Performance |
Kristian Jerpetjøn |
Nesodden Seilforening |
1,020 |
NOR 15924
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924 NOR Rating: NOR 1,0830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:22:50 |
7:07:50 |
7:43:20 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Feelgood
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924 NOR Rating: NOR 1,0830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:22:50 |
7:07:50 |
7:43:20 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 430 |
Christer Lie |
Bærum Seilforening |
1,083 |
NOR 21
Jan-Helge Furnesvik
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Astragale Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 1,1579
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:28:16 |
7:13:16 |
8:21:40 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Astragale
Jan-Helge Furnesvik
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Astragale Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 1,1579
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:28:16 |
7:13:16 |
8:21:40 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 40 |
Jan-Helge Furnesvik |
Røyken Seilforening |
1,158 |
NOR 10910
LUDVIG DAAE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 1,0530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:08:05 |
6:53:05 |
7:14:58 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ILLE MORO
LUDVIG DAAE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 1,0530
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:08:05 |
6:53:05 |
7:14:58 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42Match |
LUDVIG DAAE |
Bundefjorden Seilforening |
1,053 |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Shorthanded - u spinnaker |
NOR 15360
Terje Gårdsmoen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Coccos Båttype: Sun Odessesy 349 Seilnummer: NOR 15360 NOR Rating: NOR 0,840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:59:11 |
7:59:11 |
6:42:30 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Coccos
Terje Gårdsmoen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Coccos Båttype: Sun Odessesy 349 Seilnummer: NOR 15360 NOR Rating: NOR 0,840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 17:59:11 |
7:59:11 |
6:42:30 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Odessesy 349 |
Terje Gårdsmoen |
Asker Seilforening |
0,840 |
NOR 3841
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,796
Seilbakgrunn Kjøpte båt i 2016, begynte for alvor å seile i 2017, regatta med egen båt i 2018 Beste prestasjoner
2018 |
Tirsdagsregattaene i Åsgardstrand |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:06:15 |
8:06:15 |
6:27:03 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Con Moto
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,796
Seilbakgrunn Kjøpte båt i 2016, begynte for alvor å seile i 2017, regatta med egen båt i 2018 Beste prestasjoner
2018 |
Tirsdagsregattaene i Åsgardstrand |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:06:15 |
8:06:15 |
6:27:03 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi Fenix |
John Bjørn Fossdal |
Åsgårdstrand Seilforening |
0,796 |
NOR 1458
Helge Pedersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Mira Båttype: Maxi 87 Seilnummer: NOR 1458 NOR Rating: NOR 0,792
Seilbakgrunn Hobbyseiler. Beste plassering 2.plass Lys u/spinnaker med start fra Son i Ferderseilasen 2013.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:34:00 |
8:34:00 |
6:47:05 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mira
Helge Pedersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Mira Båttype: Maxi 87 Seilnummer: NOR 1458 NOR Rating: NOR 0,792
Seilbakgrunn Hobbyseiler. Beste plassering 2.plass Lys u/spinnaker med start fra Son i Ferderseilasen 2013.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:34:00 |
8:34:00 |
6:47:05 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 87 |
Helge Pedersen |
Nesodden Seilforening |
0,792 |
NOR Nor 15599
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Rollon Båttype: Colin Archer 49 fot Seilnummer: NOR Nor 15599 NOR Rating: NOR 0,855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
09.09.2018 20:22:31 |
34:22:31 |
29:23:27 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rollon
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Rollon Båttype: Colin Archer 49 fot Seilnummer: NOR Nor 15599 NOR Rating: NOR 0,855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
09.09.2018 20:22:31 |
34:22:31 |
29:23:27 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Colin Archer 49 fot |
Børre Søraas-Sæther |
Nesodden Seilforening |
0,855 |
Deltagere i klassen: 4 |