Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: Shorthanded - Flerskrog
NOR 237

Lucas Hofman

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Avalon
Båttype: Sass 880
Seilnummer: NOR 237
NOR Rating: NOR 0,987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:08:31 7:48:31 7:42:25 1
Total 08.09.2018 18:08:31 7:48:31 7:42:25 1
Avalon

Lucas Hofman

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Avalon
Båttype: Sass 880
Seilnummer: NOR 237
NOR Rating: NOR 0,987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:08:31 7:48:31 7:42:25 1
Total 08.09.2018 18:08:31 7:48:31 7:42:25 1
Sass 880 Lucas Hofman Viken Flerskrogseilere 0,987
NOR 274

bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:28:05 8:08:05 9:50:34 2
Total 08.09.2018 18:28:05 8:08:05 9:50:34 2
Diddy Wah Diddy

bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
NOR Rating: NOR 1,2100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:28:05 8:08:05 9:50:34 2
Total 08.09.2018 18:28:05 8:08:05 9:50:34 2
Rackam 26 bernt Biberg Viken Flerskrogseilere 1,210
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Shorthanded - LITEN
NOR 13975

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ping
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:23:43 7:18:43 7:00:17 3
Total 08.09.2018 17:23:43 7:18:43 7:00:17 3
Ping

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ping
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:23:43 7:18:43 7:00:17 3
Total 08.09.2018 17:23:43 7:18:43 7:00:17 3
A31 Lars Petter Karlsen Bergens Seilforening 0,958
NOR 12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:58:33 7:53:33 7:27:58 7
Total 08.09.2018 17:58:33 7:53:33 7:27:58 7
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:58:33 7:53:33 7:27:58 7
Total 08.09.2018 17:58:33 7:53:33 7:27:58 7
Hallberg-Rassy 43 Bjørn Børresen Bærum Seilforening 0,946
NOR 9979

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:43:48 7:38:48 7:11:16 4
Total 08.09.2018 17:43:48 7:38:48 7:11:16 4
Ripstick

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:43:48 7:38:48 7:11:16 4
Total 08.09.2018 17:43:48 7:38:48 7:11:16 4
J 92 Peter Holm Bærum Seilforening 0,940
NOR 14742

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:52:58 7:47:58 7:27:22 5
Total 08.09.2018 17:52:58 7:47:58 7:27:22 5
Joppe

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:52:58 7:47:58 7:27:22 5
Total 08.09.2018 17:52:58 7:47:58 7:27:22 5
Humphrey 30 Vidar Moe Fredrikstad Seilforening 0,956
NOR 13573

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
Amarone

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
Elan 340 Fredrik Thorsen Sarpsborg Seilforening 0,953
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:22:10 7:17:10 6:45:41 1
Total 08.09.2018 17:22:10 7:17:10 6:45:41 1
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:22:10 7:17:10 6:45:41 1
Total 08.09.2018 17:22:10 7:17:10 6:45:41 1
J/92 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,928
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:58:10 7:53:10 7:27:36 6
Total 08.09.2018 17:58:10 7:53:10 7:27:36 6
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:58:10 7:53:10 7:27:36 6
Total 08.09.2018 17:58:10 7:53:10 7:27:36 6
Sun Fast 35 Frank Sandberg Drøbaksund Seilforening 0,946
NOR 12575

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9570

Seilbakgrunn
Regatta seiler siden 1962.
Ca 40 Færderseilaser. Flere klasse seiere.
Banner 28, X 99; X 332; X 34
Trans Atlantic Race 1979 «Rubber Duck» NA 40.
Aktiv jolletrener og leder av Pinseleier på Fjærholmen i mange år rundt år 2000.
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
79 OL 1

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
Extase

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9570

Seilbakgrunn
Regatta seiler siden 1962.
Ca 40 Færderseilaser. Flere klasse seiere.
Banner 28, X 99; X 332; X 34
Trans Atlantic Race 1979 «Rubber Duck» NA 40.
Aktiv jolletrener og leder av Pinseleier på Fjærholmen i mange år rundt år 2000.
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
79 OL 1

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
X34 Nils Kamfjord Tønsberg Seilforening 0,957
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:28:19 8:23:19 7:41:32 10
Total 08.09.2018 18:28:19 8:23:19 7:41:32 10
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:28:19 8:23:19 7:41:32 10
Total 08.09.2018 18:28:19 8:23:19 7:41:32 10
Pogo 8.50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,917
NOR 10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:49:33 7:44:33 6:59:01 2
Total 08.09.2018 17:49:33 7:44:33 6:59:01 2
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:49:33 7:44:33 6:59:01 2
Total 08.09.2018 17:49:33 7:44:33 6:59:01 2
Impala 31 Bjørn Hansen Bærum Seilforening 0,902
NOR 11154

Tore Langballe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
NOR Rating: NOR 0,9200

Seilbakgrunn
A-jolle som barn.
Andunge i ungdommen. 1972-1984. ++
H-båt, tur og regatta i en årrekke.
First 31.7 tur og regatta, siste 7 sesongene (ca).
Solosilte rundt Skagerak i juni 2016.
+ diverse leiebåt i kroatia og annen seiling.

Beste prestasjoner
2017 Zhik Skjæløy Onestar. 4. plass av 16.
2014 Deltok i Seapilot Twostar
2014 Zhik Skjæløy Onestar. 12. plass av 30.
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1982 NM 2 Andunge

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:23:16 8:18:16 7:38:24 8
Total 08.09.2018 18:23:16 8:18:16 7:38:24 8
Terna

Tore Langballe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
NOR Rating: NOR 0,9200

Seilbakgrunn
A-jolle som barn.
Andunge i ungdommen. 1972-1984. ++
H-båt, tur og regatta i en årrekke.
First 31.7 tur og regatta, siste 7 sesongene (ca).
Solosilte rundt Skagerak i juni 2016.
+ diverse leiebåt i kroatia og annen seiling.

Beste prestasjoner
2017 Zhik Skjæløy Onestar. 4. plass av 16.
2014 Deltok i Seapilot Twostar
2014 Zhik Skjæløy Onestar. 12. plass av 30.
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1982 NM 2 Andunge

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:23:16 8:18:16 7:38:24 8
Total 08.09.2018 18:23:16 8:18:16 7:38:24 8
First 31.7 Tore Langballe Asker Seilforening 0,920
NOR 14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9360

Seilbakgrunn
Seilt twostar 2 ganger
Seilt onestar 4-5-6 ganger

Beste prestasjoner
2018 Raymarine twostar, først i mål
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:45:22 8:40:22 8:07:03 12
Total 08.09.2018 18:45:22 8:40:22 8:07:03 12
Flyer

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9360

Seilbakgrunn
Seilt twostar 2 ganger
Seilt onestar 4-5-6 ganger

Beste prestasjoner
2018 Raymarine twostar, først i mål
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:45:22 8:40:22 8:07:03 12
Total 08.09.2018 18:45:22 8:40:22 8:07:03 12
Dehler 36 cws Helge Rongevær Fredrikstad Seilforening 0,936
NOR 15689

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
MAVERICK

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
Seascape 24 Christian Huse Drammens Seilforening 0,959
NOR 3571

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: nn
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9290

Seilbakgrunn
IOD Princess klubbmesterskap 2017

Express NOR 162 FLAX

2010 Victory in OSF Autumn regatta and regional championship

2010 Victory in Sætrekruset

2010 Færder Express class 7th (worth mentioning with the fierce competition in this class)

2010 Second place in Bundefjorden Rundt Express class

2009 Third place in Sætrekruset

2009 Victory in Oslofjorden Rundt

2009 Third place in Bundefjorden Rundt, Express class

2008 Second place in Nesodden Høstcup, LYS 1,0-1,18

2008 Second place in Bundefjorden Rundt, Express class




Minitonner NOR 3538 Spurven

2007 Victory in Oskarsborgcup

2007 Second place in Oslofjorden Rundt

2006 Second place in BSF autumn cup

2006 Third place in Nesodden Høstcup

2006 Third place in Ulabrand

2006 Third place Bundefjorden Rundt

2006 Second place in Sætrekruset

2006 Victory in Færder seilas LYS 1.07 ? 1.12

2006 Victory in Oslofjorden Rundt doublehanded

2005 Victory in Bundefjorden Rundt
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
nn

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: nn
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9290

Seilbakgrunn
IOD Princess klubbmesterskap 2017

Express NOR 162 FLAX

2010 Victory in OSF Autumn regatta and regional championship

2010 Victory in Sætrekruset

2010 Færder Express class 7th (worth mentioning with the fierce competition in this class)

2010 Second place in Bundefjorden Rundt Express class

2009 Third place in Sætrekruset

2009 Victory in Oslofjorden Rundt

2009 Third place in Bundefjorden Rundt, Express class

2008 Second place in Nesodden Høstcup, LYS 1,0-1,18

2008 Second place in Bundefjorden Rundt, Express class




Minitonner NOR 3538 Spurven

2007 Victory in Oskarsborgcup

2007 Second place in Oslofjorden Rundt

2006 Second place in BSF autumn cup

2006 Third place in Nesodden Høstcup

2006 Third place in Ulabrand

2006 Third place Bundefjorden Rundt

2006 Second place in Sætrekruset

2006 Victory in Færder seilas LYS 1.07 ? 1.12

2006 Victory in Oslofjorden Rundt doublehanded

2005 Victory in Bundefjorden Rundt
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
x-102 Birger Sevaldson Tønsberg Seilforening 0,929
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:42:25 8:37:25 7:39:59 9
Total 08.09.2018 18:42:25 8:37:25 7:39:59 9
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:42:25 8:37:25 7:39:59 9
Total 08.09.2018 18:42:25 8:37:25 7:39:59 9
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,889
NOR 14022

Ida Rogowska

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Appétit
Båttype: First 27.7s
Seilnummer: NOR 14022
NOR Rating: NOR 0,9000

Seilbakgrunn
Jeg har hatt seilbåt siden ca 2005 og i de siste 6-7 årene deltatt i i regattaer først som mannskap (lokale i Åsgårdstrand og Horten, Færderseilasen, Skagen Race) og så med egen First 27.7 Appétit, både solo og shorthanded, men holdt meg for det meste i nærheten av Åsgårdstrand. Onestar blir min andre regatta som skipper utenfor foreningen.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:49:57 8:44:57 7:52:27 11
Total 08.09.2018 18:49:57 8:44:57 7:52:27 11
Appétit

Ida Rogowska

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Appétit
Båttype: First 27.7s
Seilnummer: NOR 14022
NOR Rating: NOR 0,9000

Seilbakgrunn
Jeg har hatt seilbåt siden ca 2005 og i de siste 6-7 årene deltatt i i regattaer først som mannskap (lokale i Åsgårdstrand og Horten, Færderseilasen, Skagen Race) og så med egen First 27.7 Appétit, både solo og shorthanded, men holdt meg for det meste i nærheten av Åsgårdstrand. Onestar blir min andre regatta som skipper utenfor foreningen.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:49:57 8:44:57 7:52:27 11
Total 08.09.2018 18:49:57 8:44:57 7:52:27 11
First 27.7s Ida Rogowska Åsgårdstrand Seilforening 0,900
NOR 10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
Exita

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
X-332 Svein Arild Nilsen Fredrikstad Seilforening 0,952
NOR 4658

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,0000

Seilbakgrunn
Jeg har seilt diverse båter, brett og skøyter i mine yngre dager, men hatt et på over 20 år. I fjor kjøpte jeg båt og i år har jeg vært med på noen onsdagsseilaser i Sarpsborg og Humlungen.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
Lady Stardust

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,0000

Seilbakgrunn
Jeg har seilt diverse båter, brett og skøyter i mine yngre dager, men hatt et på over 20 år. I fjor kjøpte jeg båt og i år har jeg vært med på noen onsdagsseilaser i Sarpsborg og Humlungen.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
Albin Nova Mikael Khei Sarpsborg Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 18
 
Klasse: Shorthanded - MIDDELS
NOR 15427

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:33:36 7:23:36 7:16:56 5
Total 08.09.2018 17:33:36 7:23:36 7:16:56 5
Stutt-Tjukken

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:33:36 7:23:36 7:16:56 5
Total 08.09.2018 17:33:36 7:23:36 7:16:56 5
Pogo 30 KRISTIAN FÆSTE Drøbaksund Seilforening 0,985
NOR 10738

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
Mimoka

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
Elan 37 Morten Nissen-Lie Kongelig Norsk Seilforening 0,991
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:29:43 7:19:43 7:15:19 4
Total 08.09.2018 17:29:43 7:19:43 7:15:19 4
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:29:43 7:19:43 7:15:19 4
Total 08.09.2018 17:29:43 7:19:43 7:15:19 4
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,990
NOR 12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:58:24 8:48:24 8:38:21 15
Total 08.09.2018 18:58:24 8:48:24 8:38:21 15
Fri Flyt

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:58:24 8:48:24 8:38:21 15
Total 08.09.2018 18:58:24 8:48:24 8:38:21 15
Hanse 370e Petter Hegle Holmestrand Seilforening 0,981
NOR 13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:26:40 8:16:40 7:58:17 14
Total 08.09.2018 18:26:40 8:16:40 7:58:17 14
Cruella

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:26:40 8:16:40 7:58:17 14
Total 08.09.2018 18:26:40 8:16:40 7:58:17 14
Sun Fast 3200 Eira Naustvik Asker Seilforening 0,963
NOR 10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:14:12 7:04:12 6:59:32 2
Total 08.09.2018 17:14:12 7:04:12 6:59:32 2
Jambo

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:14:12 7:04:12 6:59:32 2
Total 08.09.2018 17:14:12 7:04:12 6:59:32 2
J/109 Torgeir Sten Askvig Asker Seilforening 0,989
NOR 25

Geir Begby

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Laila 2
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: NOR 25
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
Laila 2

Geir Begby

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Laila 2
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: NOR 25
NOR Rating: NOR 1,0060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
Fareast 28R Geir Begby Fredrikstad Seilforening 1,006
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9680

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:45:40 7:35:40 7:21:05 6
Total 08.09.2018 17:45:40 7:35:40 7:21:05 6
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9680

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:45:40 7:35:40 7:21:05 6
Total 08.09.2018 17:45:40 7:35:40 7:21:05 6
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,968
NOR 10125

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:53:19 7:43:19 7:39:36 12
Total 08.09.2018 17:53:19 7:43:19 7:39:36 12
iltoro 4

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:53:19 7:43:19 7:39:36 12
Total 08.09.2018 17:53:19 7:43:19 7:39:36 12
Dehler jostein Weum Asker Seilforening 0,992
NOR 11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:38:50 7:28:50 7:25:14 7
Total 08.09.2018 17:38:50 7:28:50 7:25:14 7
Lisa

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:38:50 7:28:50 7:25:14 7
Total 08.09.2018 17:38:50 7:28:50 7:25:14 7
Bavaria 35 Match Morten Fernløf Fredrikstad Seilforening 0,992
NOR 11048

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9840

Seilbakgrunn
Erfaren turseiler. Noe regattaerfaring med egen båt og som mannskap.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:52:59 7:42:59 7:35:34 10
Total 08.09.2018 17:52:59 7:42:59 7:35:34 10
Havsule

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9840

Seilbakgrunn
Erfaren turseiler. Noe regattaerfaring med egen båt og som mannskap.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:52:59 7:42:59 7:35:34 10
Total 08.09.2018 17:52:59 7:42:59 7:35:34 10
Bavaria 35 Match Jan Olav Grundvig Fredrikstad Seilforening 0,984
NOR 12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:26:31 7:16:31 7:11:42 3
Total 08.09.2018 17:26:31 7:16:31 7:11:42 3
Trollfjord

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:26:31 7:16:31 7:11:42 3
Total 08.09.2018 17:26:31 7:16:31 7:11:42 3
Swedestar 370 Svein Arild Hildrum Asker Seilforening 0,989
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,965
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:24:31 7:14:31 6:59:18 1
Total 08.09.2018 17:24:31 7:14:31 6:59:18 1
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,965
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:24:31 7:14:31 6:59:18 1
Total 08.09.2018 17:24:31 7:14:31 6:59:18 1
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,965
NOR 12845

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen&Meg
Båttype: Bavaria 40 AC
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:51:50 7:41:50 7:31:40 9
Total 08.09.2018 17:51:50 7:41:50 7:31:40 9
Bølgen&Meg

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen&Meg
Båttype: Bavaria 40 AC
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:51:50 7:41:50 7:31:40 9
Total 08.09.2018 17:51:50 7:41:50 7:31:40 9
Bavaria 40 AC Jan Roar Pedersen Sarpsborg Seilforening 0,978
NOR 12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0030

Seilbakgrunn
Hobbyseiler med blandede resultater, kan gjøre det ok på en god dag.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:44:43 7:34:43 7:36:04 11
Total 08.09.2018 17:44:43 7:34:43 7:36:04 11
Bris

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0030

Seilbakgrunn
Hobbyseiler med blandede resultater, kan gjøre det ok på en god dag.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:44:43 7:34:43 7:36:04 11
Total 08.09.2018 17:44:43 7:34:43 7:36:04 11
Arcona 370 RAGNAR ANDREASSEN Bundefjorden Seilforening 1,003
NOR 15393

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9760

Seilbakgrunn
Har seilt Sun Fast 3200 siden 2015.
Har deltatt flere ganger på Færderseilasen, Hollænderseilasen, Skagen race og Skagerrak 2star.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:48:08 7:38:08 7:27:08 8
Total 08.09.2018 17:48:08 7:38:08 7:27:08 8
Redline

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9760

Seilbakgrunn
Har seilt Sun Fast 3200 siden 2015.
Har deltatt flere ganger på Færderseilasen, Hollænderseilasen, Skagen race og Skagerrak 2star.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:48:08 7:38:08 7:27:08 8
Total 08.09.2018 17:48:08 7:38:08 7:27:08 8
Sun Fast 3200 Erik Lawson Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,976
NOR 3250

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:11:08 8:01:08 7:55:50 13
Total 08.09.2018 18:11:08 8:01:08 7:55:50 13
Eskalope

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:11:08 8:01:08 7:55:50 13
Total 08.09.2018 18:11:08 8:01:08 7:55:50 13
First 42 Per Arne Skjeggestad Fredrikstad Seilforening 0,989
NOR 10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0060

Seilbakgrunn
Digger å seile med crew.

Beste prestasjoner
2018 Færderseilasen over all seier
2013 Skagen race med crew over all seier
Xxxx Klasseseire i Hollendern, Skagen, Færdern
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
Betty Boop

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0060

Seilbakgrunn
Digger å seile med crew.

Beste prestasjoner
2018 Færderseilasen over all seier
2013 Skagen race med crew over all seier
Xxxx Klasseseire i Hollendern, Skagen, Færdern
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 16
Total DNS 16
Bavaria 35 Match Morten Christensen Skøyen Seilforening 1,006
Deltagere i klassen: 18
 
Klasse: Shorthanded - STOR
NOR 13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:23:18 7:08:18 8:11:15 11
Total 08.09.2018 17:23:18 7:08:18 8:11:15 11
Black Pearl

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:23:18 7:08:18 8:11:15 11
Total 08.09.2018 17:23:18 7:08:18 8:11:15 11
Pogo 40 Sverre Marius Ellingsen Kongelig Norsk Seilforening 1,147
NOR 15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:01:25 6:46:25 7:20:33 3
Total 08.09.2018 17:01:25 6:46:25 7:20:33 3
Framtia

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:01:25 6:46:25 7:20:33 3
Total 08.09.2018 17:01:25 6:46:25 7:20:33 3
XP-44 Kjetil Tørseth Hurum Seilforening 1,084
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:21:24 7:06:24 7:20:02 2
Total 08.09.2018 17:21:24 7:06:24 7:20:02 2
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:21:24 7:06:24 7:20:02 2
Total 08.09.2018 17:21:24 7:06:24 7:20:02 2
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,032
NOR 15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
Born To Run

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
Xp-44 Pål Stiansen Asker Seilforening 1,109
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:58:15 7:43:15 7:54:22 10
Total 08.09.2018 17:58:15 7:43:15 7:54:22 10
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:58:15 7:43:15 7:54:22 10
Total 08.09.2018 17:58:15 7:43:15 7:54:22 10
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,024
GER 7140

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: GER 7140
NOR Rating: GER 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
Crumbles

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: GER 7140
NOR Rating: GER 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
First 40 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening 0,000
NOR 15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:26:30 7:11:30 7:23:34 4
Total 08.09.2018 17:26:30 7:11:30 7:23:34 4
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:26:30 7:11:30 7:23:34 4
Total 08.09.2018 17:26:30 7:11:30 7:23:34 4
JPK HARALD WALDER Bærum Seilforening 1,028
NOR 9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:55:00 6:40:00 7:34:23 6
Total 08.09.2018 16:55:00 6:40:00 7:34:23 6
Jokerman

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 16:55:00 6:40:00 7:34:23 6
Total 08.09.2018 16:55:00 6:40:00 7:34:23 6
X-50 Per Ottar Skaaret Asker Seilforening 1,136
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:22:00 7:07:00 7:31:20 5
Total 08.09.2018 17:22:00 7:07:00 7:31:20 5
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:22:00 7:07:00 7:31:20 5
Total 08.09.2018 17:22:00 7:07:00 7:31:20 5
Elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening 1,057
NOR 14147

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
Elanor

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
Elan 350 Tor Hove Strömstads Segelsällskap 1,015
NOR 11227

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0370

Seilbakgrunn
Seiler Skagenrace, Færdern, og Hollændern samt onsdags regatta i Bærum.
Seilte t/r Karibia 08-09

Beste prestasjoner
2008 ARC regatta til St.Lucia. Raskeste norske båt
2017 Nesodden høstcup
2010 Hovdan Skagen race
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:51:40 7:36:40 7:53:33 9
Total 08.09.2018 17:51:40 7:36:40 7:53:33 9
Mango

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0370

Seilbakgrunn
Seiler Skagenrace, Færdern, og Hollændern samt onsdags regatta i Bærum.
Seilte t/r Karibia 08-09

Beste prestasjoner
2008 ARC regatta til St.Lucia. Raskeste norske båt
2017 Nesodden høstcup
2010 Hovdan Skagen race
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:51:40 7:36:40 7:53:33 9
Total 08.09.2018 17:51:40 7:36:40 7:53:33 9
Bavaria 42 match Frode Lund Bærum Seilforening 1,037
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:52:43 7:37:43 7:46:52 8
Total 08.09.2018 17:52:43 7:37:43 7:46:52 8
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:52:43 7:37:43 7:46:52 8
Total 08.09.2018 17:52:43 7:37:43 7:46:52 8
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 1,020
NOR 15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:22:50 7:07:50 7:43:20 7
Total 08.09.2018 17:22:50 7:07:50 7:43:20 7
Feelgood

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:22:50 7:07:50 7:43:20 7
Total 08.09.2018 17:22:50 7:07:50 7:43:20 7
Arcona 430 Christer Lie Bærum Seilforening 1,083
NOR 21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:28:16 7:13:16 8:21:40 12
Total 08.09.2018 17:28:16 7:13:16 8:21:40 12
Astragale

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:28:16 7:13:16 8:21:40 12
Total 08.09.2018 17:28:16 7:13:16 8:21:40 12
Pogo 40 Jan-Helge Furnesvik Røyken Seilforening 1,158
NOR 10910

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:08:05 6:53:05 7:14:58 1
Total 08.09.2018 17:08:05 6:53:05 7:14:58 1
ILLE MORO

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:08:05 6:53:05 7:14:58 1
Total 08.09.2018 17:08:05 6:53:05 7:14:58 1
Bavaria 42Match LUDVIG DAAE Bundefjorden Seilforening 1,053
Deltagere i klassen: 15
 
Klasse: Shorthanded - u spinnaker
NOR 15360

Terje Gårdsmoen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Sun Odessesy 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:59:11 7:59:11 6:42:30 2
Total 08.09.2018 17:59:11 7:59:11 6:42:30 2
Coccos

Terje Gårdsmoen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coccos
Båttype: Sun Odessesy 349
Seilnummer: NOR 15360
NOR Rating: NOR 0,840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 17:59:11 7:59:11 6:42:30 2
Total 08.09.2018 17:59:11 7:59:11 6:42:30 2
Sun Odessesy 349 Terje Gårdsmoen Asker Seilforening 0,840
NOR 3841

John Bjørn Fossdal

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Con Moto
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 3841
NOR Rating: NOR 0,796

Seilbakgrunn
Kjøpte båt i 2016, begynte for alvor å seile i 2017, regatta med egen båt i 2018

Beste prestasjoner
2018 Tirsdagsregattaene i Åsgardstrand
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:06:15 8:06:15 6:27:03 1
Total 08.09.2018 18:06:15 8:06:15 6:27:03 1
Con Moto

John Bjørn Fossdal

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Con Moto
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 3841
NOR Rating: NOR 0,796

Seilbakgrunn
Kjøpte båt i 2016, begynte for alvor å seile i 2017, regatta med egen båt i 2018

Beste prestasjoner
2018 Tirsdagsregattaene i Åsgardstrand
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:06:15 8:06:15 6:27:03 1
Total 08.09.2018 18:06:15 8:06:15 6:27:03 1
Maxi Fenix John Bjørn Fossdal Åsgårdstrand Seilforening 0,796
NOR 1458

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,792

Seilbakgrunn
Hobbyseiler. Beste plassering 2.plass Lys u/spinnaker med start fra Son i Ferderseilasen 2013.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:34:00 8:34:00 6:47:05 3
Total 08.09.2018 18:34:00 8:34:00 6:47:05 3
Mira

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,792

Seilbakgrunn
Hobbyseiler. Beste plassering 2.plass Lys u/spinnaker med start fra Son i Ferderseilasen 2013.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 18:34:00 8:34:00 6:47:05 3
Total 08.09.2018 18:34:00 8:34:00 6:47:05 3
Maxi 87 Helge Pedersen Nesodden Seilforening 0,792
NOR Nor 15599

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Rollon
Båttype: Colin Archer 49 fot
Seilnummer: NOR Nor 15599
NOR Rating: NOR 0,855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2018 20:22:31 34:22:31 29:23:27 4
Total 09.09.2018 20:22:31 34:22:31 29:23:27 4
Rollon

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Rollon
Båttype: Colin Archer 49 fot
Seilnummer: NOR Nor 15599
NOR Rating: NOR 0,855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 09.09.2018 20:22:31 34:22:31 29:23:27 4
Total 09.09.2018 20:22:31 34:22:31 29:23:27 4
Colin Archer 49 fot Børre Søraas-Sæther Nesodden Seilforening 0,855
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-23 05:32:51Cache read