Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
RESULTATER
For deltagerne
Invitasjon til seilermat
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Express
NOR 2001
Fredrik Normann Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Pondus
Seilnummer:
NOR 2001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pondus
Fredrik Normann Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Pondus
Seilnummer:
NOR 2001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Normann Hansen
Hjellestad Seilforening
NOR 192
Elin Mjelde
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Krutlisa
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Krutlisa
Elin Mjelde
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Krutlisa
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elin Mjelde
Hjellestad Seilforening
NOR 865
Anne Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Moët
Seilnummer:
NOR 865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Moët
Anne Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Moët
Seilnummer:
NOR 865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anne Hatteberg Nicolaysen
Hjellestad Seilforening
NOR 828
Amos Howard
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Xarven
Seilnummer:
NOR 828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Xarven
Amos Howard
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Xarven
Seilnummer:
NOR 828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amos Howard
Hjellestad Seilforening
NOR 123
Thomas Spengler
Seilforening:
BSI - Seiling
Båtnavn:
Juli
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Juli
Thomas Spengler
Seilforening:
BSI - Seiling
Båtnavn:
Juli
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Spengler
BSI - Seiling
Deltagere i klassen: 5
Klasse: Knarr
NOR 150
Tor Helge Valen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Rolf Berge
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kari
Tor Helge Valen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Rolf Berge
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tor Helge Valen
Hjellestad Seilforening
NOR 29
Finn Totland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Olav Haukås
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jasmin
Finn Totland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Olav Haukås
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Totland
Bergens Seilforening
NOR 141
Martin Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Elling Lorentz Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lillian Edel
Martin Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Elling Lorentz Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Bjelland
Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 3
Klasse: Oselvar - spri 8kvm
NOR 190
Erlend Marius Henriksen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Gaute Henriksen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mosken
Erlend Marius Henriksen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Gaute Henriksen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erlend Marius Henriksen
Moss Seilforening
NOR 5
Kjell Totland
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Petter Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jo
Kjell Totland
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Petter Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Totland
Milde Båtlag
NOR 1
Espen Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 1
Bjørn-Erik Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ulrik
Espen Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 1
Bjørn-Erik Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Børresen
Ran Seilforening
NOR 22
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fant
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 4
Klasse: Snipe
NOR 30271
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Sølvi Uthaug
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Learn It
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Sølvi Uthaug
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Julius Nilsen
Bergens Seilforening
NOR 27787
Audun Lekve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
RIM
Seilnummer:
NOR 27787
Ann-Kristin Lekve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
RIM
Seilnummer:
NOR 27787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RIM
Audun Lekve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
RIM
Seilnummer:
NOR 27787
Ann-Kristin Lekve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
RIM
Seilnummer:
NOR 27787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Audun Lekve
Milde Båtlag
Deltagere i klassen: 2
Last ned CSV fil