Klasse: Erfaren / Norgescup-nivå (Klasse A) |
NOR 3816
Frida Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frida Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Leren Ellingsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3911
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3911
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 3722
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Nybegynnere og de yngste seilerne (Klasse C) |
NOR 00
Maja Bjørnsdottir
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Bjørnsdottir |
Hjellestad Seilforening |
NOR 075
Ulrik Tvedt
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 075
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Tvedt |
Hjellestad Seilforening |
NOR 00
Paul Christian Bergflødt
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paul Christian Bergflødt |
Hjellestad Seilforening |
NOR 00
Vetle Høvik Larsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vetle Høvik Larsen |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Viderekommende (Klasse B) |
NOR 3936
Endre Bøthun Havnen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Bøthun Havnen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3156
Magnus Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Bjørgo |
Bergens Seilforening |
NOR 3742
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3356
Jacob Maroni Johannessen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3356
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Maroni Johannessen |
Bergens Seilforening |
NOR 0000
Knut Bernhard Vikøy
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Bernhard Vikøy |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3750
Olav Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 3828
Isak Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 3461
Maja Giak
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Giak |
Ran Seilforening |
NOR 363
Vita Storm Oehme
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 363
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vita Storm Oehme |
Bergens Seilforening |
NOR 3623
Sara berg Sjursen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3623
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sara berg Sjursen |
Bergens Seilforening |
NOR 3601
Sjur Ø Heggernes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjur Ø Heggernes |
Åsane Seilforening |
NOR 3868
Casper Opstvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Opstvedt |
Åsane Seilforening |
NOR 3615
Andreas Nordbotn Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Nordbotn Bekkenes |
Åsane Seilforening |
NOR 3522
Lars Boonstra
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3522
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Boonstra |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |