Klasse: 29er |
NOR 1361
Max Wright
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1361
|
|
Aina Lingaas
Seilforening: Seilnummer: NOR 1361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Max Wright |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2641
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2641
|
|
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening: Seilnummer: NOR 2641
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 2731
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2731
|
|
Filippa Nilsson
Seilforening: Seilnummer: NOR 2731
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2497
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2497
|
|
Julie Supercrew Sverdrup
Seilforening: Seilnummer: NOR 2497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 2417
Mårten Hillig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2417
|
|
Wilhelm Ringvold
Seilforening: Seilnummer: NOR 2417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mårten Hillig |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 1698
Vetle Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: SWE 1698
|
|
Philip Forslund
Seilforening: Seilnummer: SWE 1698
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vetle Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 2663
Nikolai Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2663
|
|
Fredrik Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Finnjolle |
NOR 55
Arild Heldal
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arild Heldal |
Røyken Seilforening |
NOR 111
Arild Figenschou
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arild Figenschou |
Bærum Seilforening |
NOR 41
Christian Dahl
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christian Dahl |
Asker Seilforening |
NOR 13
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Reidar Fosse |
Asker Seilforening |
NOR 8
Stein Atle Haugerud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stein Atle Haugerud |
Asker Seilforening |
NOR 11
Arne Refshauge
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Refshauge |
Røyken Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 206866
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Una Bryhni Utheim |
Bærum Seilforening |
NOR 204903
Stian Bergsbakk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204903
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stian Bergsbakk |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 21021
Olav Grønlund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 21021
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olav Grønlund |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206264
Linn Noach
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 206264
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linn Noach |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198740
Aurora Rydland Hansteen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aurora Rydland Hansteen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210994
Catalina Worren
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Catalina Worren |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 205719
Pontus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 205719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pontus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 20783
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 20783
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Johannes Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203600
Ana Emilie Winther
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ana Emilie Winther |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 188599
Marthea Haaland Tjore
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 188599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marthea Haaland Tjore |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 213129
Sverre Langaas Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 213129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Langaas Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 19688
Henrik Olerud
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 19688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Olerud |
Trondhjems Seilforening |
NOR 21384
Nilas Goa Diab
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 21384
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nilas Goa Diab |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist 10 |
NOR 33
Olaf Gjerdrum
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olaf Gjerdrum |
Nesodden Seilforening |
NOR 374
Louise Engebretsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Louise Engebretsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3904
Christian Westby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Westby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3311
Henrik Nielsen, Ruud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3311
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Nielsen, Ruud |
Bærum Seilforening |
NOR 0
Ingeborg R. Ousland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingeborg R. Ousland |
Bærum Seilforening |
NOR 0
Celia Dahl Andersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celia Dahl Andersen |
Bærum Seilforening |
NOR 0
Stine-Caroline Skallist Thorne
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stine-Caroline Skallist Thorne |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Optimist 12 |
NOR 3379
Anna Sommernes
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3379
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna Sommernes |
Soon Seilforening |
NOR 393
Ethan Thomsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 393
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ethan Thomsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3729
Magnus Norum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Norum |
Bundefjorden Seilforening |
NOR BS 18
Marie Sartz
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR BS 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Sartz |
Bærum Seilforening |
NOR BS 7
Hermine Ellingsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR BS 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hermine Ellingsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3688
Lotte Marie Thorseth
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lotte Marie Thorseth |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3189
Ingrid Husvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3189
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Husvik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3618
Arthur Husvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arthur Husvik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3475
Maria Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3475
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maria Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 3721
Anders Sletten
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Sletten |
Nesodden Seilforening |
NOR 22
Isabel Jørgensen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Isabel Jørgensen |
Nesodden Seilforening |
NOR BS 6
Nicolas Grønli Reynolds
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR BS 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolas Grønli Reynolds |
Bærum Seilforening |
NOR 3518
Nikolai Renø
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3518
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Renø |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3145
Sigrid Dellnes
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigrid Dellnes |
Soon Seilforening |
NOR 3460
Helena Hafver Rønjum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helena Hafver Rønjum |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 02
Victor Solstad
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 02
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victor Solstad |
Soon Seilforening |
NOR 3669
Henrik Westby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3669
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Westby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3685
Aslaug Olivia Hetle Ravnestad
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aslaug Olivia Hetle Ravnestad |
Soon Seilforening |
NOR 3300
Marie Staubo
Seilforening: Nesøya Seilforening Seilnummer: NOR 3300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Staubo |
Nesøya Seilforening |
NOR 3888
Oscar Gjerpen-Huser
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Gjerpen-Huser |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3413
August Sjursen-Eriksen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
August Sjursen-Eriksen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8521
Arina Androstsuk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 8521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arina Androstsuk |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 391
Anniken Bjørland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 391
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anniken Bjørland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3676
Nicolai Gjerpen-Huser
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3676
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Gjerpen-Huser |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3388
Tobias Larsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3388
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Larsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3625
Gustav Larsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Larsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3219
Albert Høegh Kongshaug
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albert Høegh Kongshaug |
Bærum Seilforening |
NOR 3190
Nicolay Aspestrand
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolay Aspestrand |
Bærum Seilforening |
NOR 3800
Elisa Aursnes Dammen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3800
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elisa Aursnes Dammen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3527
Gwenaelle Brod
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3527
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gwenaelle Brod |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 30 |
Klasse: Optimist 15 |
NOR 49
Sam Leikvang
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sam Leikvang |
Bærum Seilforening |
NOR 3550
Jacob Hoffmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Hoffmann |
Bærum Seilforening |
NOR 4004
Olaf Bror Heibo-Tobiasson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olaf Bror Heibo-Tobiasson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3861
Christian Staubo
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christian Staubo |
Bærum Seilforening |
NOR 3216
Marcus Murstad-Mordt
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marcus Murstad-Mordt |
Bærum Seilforening |
NOR 2886
Julie Sandvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2886
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julie Sandvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3929
Vilde Bjørland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3929
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Bjørland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3630
Nikolai Gjestrum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Gjestrum |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3860
Lasse Greidung-Strohhammer
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Greidung-Strohhammer |
Bærum Seilforening |
NOR 3700
Leonas Sillmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Leonas Sillmann |
Bærum Seilforening |
NOR 3712
Mari Helland Bay
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mari Helland Bay |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3880
Elise Alexandra Høegh
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elise Alexandra Høegh |
Bærum Seilforening |
NOR 3744
Fritjof Nielsen, Ruud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3744
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritjof Nielsen, Ruud |
Bærum Seilforening |
NOR 3301
Darius Sillmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3301
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Darius Sillmann |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: RS Feva |
NOR 3263
Jacob Alexander Berg
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3263
|
|
Eskild Lundberg Larsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Alexander Berg |
Soon Seilforening |
NOR 5213
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Mariann Myhre
Seilforening: Seilnummer: NOR 5213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sarah Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 521
Lina Mulford
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lina Mulford |
Bærum Seilforening |
NOR 7748
Kristoffer Gravdahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 7748
|
|
Axel Heiberg
Seilforening: Seilnummer: NOR 7748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristoffer Gravdahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 7749
Jacob Ness
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 7749
|
|
Sunniva Halvorsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 7749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Ness |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4416
Thea Smith
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4416
|
|
Isabelle Vassholmen
Seilforening: Seilnummer: NOR 4416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thea Smith |
Bærum Seilforening |
NOR 5206
Ask Nodland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 5206
|
|
Jonathan Nore Sørum
Seilforening: Seilnummer: NOR 5206
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ask Nodland |
Soon Seilforening |
NOR 6563
Carmen Juul Svelland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6563
|
|
Ada Østern
Seilforening: Seilnummer: NOR 6563
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carmen Juul Svelland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5211
Rakel Prydz Midtkandal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Markus Bekker Ring
Seilforening: Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rakel Prydz Midtkandal |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Snipe |
NOR 30747
Totto Hartmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Totto Hartmann |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |