Klasse: NOR Rating |
NOR 9580
Svein Aasan
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Effie Marconi Båttype: Bavaria 37 AC Seilnummer: NOR 9580 NOR Rating: NOR 0,9271
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Effie Marconi
Svein Aasan
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Effie Marconi Båttype: Bavaria 37 AC Seilnummer: NOR 9580 NOR Rating: NOR 0,9271
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 37 AC |
Svein Aasan |
Innherred Seilforening |
0,927 |
NOR 13937
Jan Eivind Stenhaug
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Mustang Sally Båttype: Bavaria 38 match Seilnummer: NOR 13937 NOR Rating: NOR 1,0179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mustang Sally
Jan Eivind Stenhaug
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Mustang Sally Båttype: Bavaria 38 match Seilnummer: NOR 13937 NOR Rating: NOR 1,0179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 38 match |
Jan Eivind Stenhaug |
Trondhjems Seilforening |
1,018 |
NOR 15336
Kjetil Skåtterød
Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening Båtnavn: Time Out Båttype: Jeanneau SO 36i Seilnummer: NOR 15336 NOR Rating: NOR 0,9454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Time Out
Kjetil Skåtterød
Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening Båtnavn: Time Out Båttype: Jeanneau SO 36i Seilnummer: NOR 15336 NOR Rating: NOR 0,9454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau SO 36i |
Kjetil Skåtterød |
Malvik og Stjørdal Seilforening |
0,945 |
NOR 4432
Arne Hansen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Milska Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 4432 NOR Rating: NOR 0,9180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milska
Arne Hansen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Milska Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 4432 NOR Rating: NOR 0,9180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Omega 34 |
Arne Hansen |
Trondhjems Seilforening |
0,918 |
NOR 14151
Morten Bjerkholt
Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening Båtnavn: Hera Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 14151 NOR Rating: NOR 0,9963
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hera
Morten Bjerkholt
Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening Båtnavn: Hera Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 14151 NOR Rating: NOR 0,9963
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 40 |
Morten Bjerkholt |
Malvik og Stjørdal Seilforening |
0,996 |
NOR 14795
Jan-Erik Heggli
Seilforening: Beitstadfjorden Seilforening Båtnavn: Aljada Båttype: Dufour 36P Seilnummer: NOR 14795 NOR Rating: NOR 0,9918
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aljada
Jan-Erik Heggli
Seilforening: Beitstadfjorden Seilforening Båtnavn: Aljada Båttype: Dufour 36P Seilnummer: NOR 14795 NOR Rating: NOR 0,9918
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 36P |
Jan-Erik Heggli |
Beitstadfjorden Seilforening |
0,992 |
NOR 15227
Lars Kåre Valla
Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening Båtnavn: Kanaloa Båttype: First 30 jk Seilnummer: NOR 15227 NOR Rating: NOR 0,9483
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kanaloa
Lars Kåre Valla
Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening Båtnavn: Kanaloa Båttype: First 30 jk Seilnummer: NOR 15227 NOR Rating: NOR 0,9483
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 30 jk |
Lars Kåre Valla |
Malvik og Stjørdal Seilforening |
0,948 |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Tur & Hav |
NOR 10411
arne talseth
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Ariel Båttype: Hanse 411 Seilnummer: NOR 10411 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ariel
arne talseth
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Ariel Båttype: Hanse 411 Seilnummer: NOR 10411 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 411 |
arne talseth |
Innherred Seilforening |
0,000 |
NOR 14371
Stein-Erik Sætermo
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Læns Båttype: Bavaria 35 Cruiser Seilnummer: NOR 14371 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Læns
Stein-Erik Sætermo
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Læns Båttype: Bavaria 35 Cruiser Seilnummer: NOR 14371 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 35 Cruiser |
Stein-Erik Sætermo |
Innherred Seilforening |
0,000 |
NOR 16073
Tommy Gresdahl
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Kamasito Båttype: Bavaria 39Cr Seilnummer: NOR 16073 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kamasito
Tommy Gresdahl
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Kamasito Båttype: Bavaria 39Cr Seilnummer: NOR 16073 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 39Cr |
Tommy Gresdahl |
Innherred Seilforening |
0,000 |
NOR 15972
Jann-Magnar Fiskvik
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Unda Maris ll Båttype: Dufour 32 classic Seilnummer: NOR 15972 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Unda Maris ll
Jann-Magnar Fiskvik
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Unda Maris ll Båttype: Dufour 32 classic Seilnummer: NOR 15972 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 32 classic |
Jann-Magnar Fiskvik |
Innherred Seilforening |
0,000 |
NOR 6152
Olav Norberg
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Viking Spirit Båttype: Sunwind31 Seilnummer: NOR 6152 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Viking Spirit
Olav Norberg
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Viking Spirit Båttype: Sunwind31 Seilnummer: NOR 6152 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunwind31 |
Olav Norberg |
Innherred Seilforening |
0,000 |
NOR 11767
Svein Hellesoe
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Lutra Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11767 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lutra
Svein Hellesoe
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Lutra Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11767 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sun Fast 35 |
Svein Hellesoe |
Trondhjems Seilforening |
0,000 |
NOR 0
Angela Kümmel
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Lille Sjøhest Båttype: Beneteau 211 Seilnummer: NOR 0 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lille Sjøhest
Angela Kümmel
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Lille Sjøhest Båttype: Beneteau 211 Seilnummer: NOR 0 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Beneteau 211 |
Angela Kümmel |
Innherred Seilforening |
0,000 |
NOR 7184
Knut Botten
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Gilli Båttype: Gib sea 106 Seilnummer: NOR 7184 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gilli
Knut Botten
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Gilli Båttype: Gib sea 106 Seilnummer: NOR 7184 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gib sea 106 |
Knut Botten |
Innherred Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 8 |