Klasse: Snipe |
NOR 30090
BIRGER JANSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: HAPPY DAY`S Seilnummer: NOR 30090
|
|
LISE GEHRKEN
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: HAPPY DAY`S Seilnummer: NOR 30090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HAPPY DAY`S
BIRGER JANSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: HAPPY DAY`S Seilnummer: NOR 30090
|
|
LISE GEHRKEN
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: HAPPY DAY`S Seilnummer: NOR 30090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BIRGER JANSEN |
Bærum Seilforening |
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NEVER TOO LATE III Seilnummer: NOR 31173
|
|
Cecilie Irgens
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: NEVER TOO LATE III Seilnummer: NOR 31173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NEVER TOO LATE III
Johan G Mejlænder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NEVER TOO LATE III Seilnummer: NOR 31173
|
|
Cecilie Irgens
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: NEVER TOO LATE III Seilnummer: NOR 31173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johan G Mejlænder |
Bærum Seilforening |
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: cachaca Seilnummer: NOR 31015
|
|
kjell sivertsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: cachaca Seilnummer: NOR 31015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
cachaca
Arild Figenschou
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: cachaca Seilnummer: NOR 31015
|
|
kjell sivertsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: cachaca Seilnummer: NOR 31015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arild Figenschou |
Bærum Seilforening |
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: husker ikke Seilnummer: NOR 30087
|
|
Kristine Melsom
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: husker ikke Seilnummer: NOR 30087
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
husker ikke
stein jacobsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: husker ikke Seilnummer: NOR 30087
|
|
Kristine Melsom
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: husker ikke Seilnummer: NOR 30087
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
stein jacobsen |
Bærum Seilforening |
NOR 30613
Mads Truelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Maaka Seilnummer: NOR 30613
|
|
Tina Kopseng
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Maaka Seilnummer: NOR 30613
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maaka
Mads Truelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Maaka Seilnummer: NOR 30613
|
|
Tina Kopseng
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Maaka Seilnummer: NOR 30613
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Truelsen |
Bærum Seilforening |
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: VK1 Seilnummer: NOR 29896
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: VK1 Seilnummer: NOR 29896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
VK1
Øyvind Parken
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: VK1 Seilnummer: NOR 29896
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: VK1 Seilnummer: NOR 29896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Parken |
Bærum Seilforening |
NOR 30813
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30813
|
|
Marianne Kaperdal
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30813
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30813
|
|
Marianne Kaperdal
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30813
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Victor Svendsen |
Oslo Seilforening |
NOR 30495
Lars Hannisdal
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30495
|
|
Henrik Hannisdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30495
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Lars Hannisdal
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30495
|
|
Henrik Hannisdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30495
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Hannisdal |
Bærum Seilforening |
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Freedom of the Seas Seilnummer: NOR 30498
|
|
Tanya Ferner Heglund
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Freedom of the Seas Seilnummer: NOR 30498
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Freedom of the Seas
Ulrik Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Freedom of the Seas Seilnummer: NOR 30498
|
|
Tanya Ferner Heglund
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Freedom of the Seas Seilnummer: NOR 30498
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Sandvig |
Bærum Seilforening |
NOR 13923
jorn haga
Seilforening: Ytre Namdal Seilforening Båtnavn: Beccaccini VX Seilnummer: NOR 13923
|
|
Ignacio Cano Rodriguez
Seilforening: Ytre Namdal Seilforening Båtnavn: Beccaccini VX Seilnummer: NOR 13923
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Beccaccini VX
jorn haga
Seilforening: Ytre Namdal Seilforening Båtnavn: Beccaccini VX Seilnummer: NOR 13923
|
|
Ignacio Cano Rodriguez
Seilforening: Ytre Namdal Seilforening Båtnavn: Beccaccini VX Seilnummer: NOR 13923
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jorn haga |
Ytre Namdal Seilforening |
SWE 30637
Jan Lindqvist
Seilforening: Stockholms Snipe Club Båtnavn: Yra Seilnummer: SWE 30637
|
|
Lars Hylander
Seilforening: Stockholms Snipe Club Båtnavn: Yra Seilnummer: SWE 30637
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Yra
Jan Lindqvist
Seilforening: Stockholms Snipe Club Båtnavn: Yra Seilnummer: SWE 30637
|
|
Lars Hylander
Seilforening: Stockholms Snipe Club Båtnavn: Yra Seilnummer: SWE 30637
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Lindqvist |
Stockholms Snipe Club |
NOR 30398
Brynjulf Romslo
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Meteor XXX Seilnummer: NOR 30398
|
|
Aurora Grøgård
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Meteor XXX Seilnummer: NOR 30398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Meteor XXX
Brynjulf Romslo
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Meteor XXX Seilnummer: NOR 30398
|
|
Aurora Grøgård
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Meteor XXX Seilnummer: NOR 30398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Brynjulf Romslo |
Bærum Seilforening |
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 30840
|
|
Jorge Ferrão
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 30840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 30840
|
|
Jorge Ferrão
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 30840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Hansen |
Bærum Seilforening |
NOR 31312
Magnus Hedemark
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Texaco Stovner Seilnummer: NOR 31312
|
|
Janett Krefting
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Texaco Stovner Seilnummer: NOR 31312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Texaco Stovner
Magnus Hedemark
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Texaco Stovner Seilnummer: NOR 31312
|
|
Janett Krefting
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Texaco Stovner Seilnummer: NOR 31312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Hedemark |
Bærum Seilforening |
NOR 30029
Siri B Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Kammen Seilnummer: NOR 30029
|
|
Anna Gregersson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kammen Seilnummer: NOR 30029
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kammen
Siri B Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Kammen Seilnummer: NOR 30029
|
|
Anna Gregersson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kammen Seilnummer: NOR 30029
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Siri B Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
DEN 29916
Christian Skjoldvang Andersen
Seilforening: ES Båtnavn: Kaiser Wilhelm VII Seilnummer: DEN 29916
|
|
Jakob Kryger Sørensen
Seilforening: FS Båtnavn: Kaiser Wilhelm VII Seilnummer: DEN 29916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaiser Wilhelm VII
Christian Skjoldvang Andersen
Seilforening: ES Båtnavn: Kaiser Wilhelm VII Seilnummer: DEN 29916
|
|
Jakob Kryger Sørensen
Seilforening: FS Båtnavn: Kaiser Wilhelm VII Seilnummer: DEN 29916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Skjoldvang Andersen |
ES |
NOR 28452
Ole Martin Moen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Shacole Seilnummer: NOR 28452
|
|
Christiane Moen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Shacole Seilnummer: NOR 28452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Shacole
Ole Martin Moen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Shacole Seilnummer: NOR 28452
|
|
Christiane Moen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Shacole Seilnummer: NOR 28452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Martin Moen |
Bærum Seilforening |
SWE 28359
Maria Öhrn
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Steffeni Seilnummer: SWE 28359
|
|
Maria Kaiser
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Steffeni Seilnummer: SWE 28359
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steffeni
Maria Öhrn
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Steffeni Seilnummer: SWE 28359
|
|
Maria Kaiser
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Steffeni Seilnummer: SWE 28359
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Öhrn |
Bærum Seilforening |
NOR 30660
Steffen Skjønberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30660
|
|
Alexandra Wang
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Steffen Skjønberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30660
|
|
Alexandra Wang
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steffen Skjønberg |
Bærum Seilforening |
NOR 30440
Ellen Høegh
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Desibel Seilnummer: NOR 30440
|
|
Hege Bethelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Desibel Seilnummer: NOR 30440
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Desibel
Ellen Høegh
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Desibel Seilnummer: NOR 30440
|
|
Hege Bethelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Desibel Seilnummer: NOR 30440
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ellen Høegh |
Bærum Seilforening |
NOR 30187
arne walaas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: panta rei Seilnummer: NOR 30187
|
|
linda vos
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: panta rei Seilnummer: NOR 30187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
panta rei
arne walaas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: panta rei Seilnummer: NOR 30187
|
|
linda vos
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: panta rei Seilnummer: NOR 30187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
arne walaas |
Asker Seilforening |
NOR 30070
erling nesse
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Smurfen II Seilnummer: NOR 30070
|
|
bjarne haugen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Smurfen II Seilnummer: NOR 30070
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Smurfen II
erling nesse
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Smurfen II Seilnummer: NOR 30070
|
|
bjarne haugen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Smurfen II Seilnummer: NOR 30070
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
erling nesse |
Milde Båtlag |
NOR 30847
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: P Seilnummer: NOR 30847
|
|
Christine Walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: P Seilnummer: NOR 30847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
P
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: P Seilnummer: NOR 30847
|
|
Christine Walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: P Seilnummer: NOR 30847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HARALD WALDER |
Bærum Seilforening |
NOR 11111
Stein Frich
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 11111
|
|
Helene Kristoffersen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 11111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Stein Frich
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 11111
|
|
Helene Kristoffersen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 11111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stein Frich |
Bærum Seilforening |
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: nn Seilnummer: NOR 30186
|
|
Asbjørn Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: nn Seilnummer: NOR 30186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
nn
Jostein Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: nn Seilnummer: NOR 30186
|
|
Asbjørn Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: nn Seilnummer: NOR 30186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Grødem |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: IMPETUS XI Seilnummer: NOR 30069
|
|
Marthe Birkeland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: IMPETUS XI Seilnummer: NOR 30069
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IMPETUS XI
Ola Nygard
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: IMPETUS XI Seilnummer: NOR 30069
|
|
Marthe Birkeland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: IMPETUS XI Seilnummer: NOR 30069
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Nygard |
Bærum Seilforening |
BEL 31274
Manu Hens
Seilforening: R.Y.C.B. Båtnavn: Nice and gently Seilnummer: BEL 31274
|
|
Dries Crombé
Seilforening: R.Y.C.B. Båtnavn: Nice and gently Seilnummer: BEL 31274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nice and gently
Manu Hens
Seilforening: R.Y.C.B. Båtnavn: Nice and gently Seilnummer: BEL 31274
|
|
Dries Crombé
Seilforening: R.Y.C.B. Båtnavn: Nice and gently Seilnummer: BEL 31274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Manu Hens |
R.Y.C.B. |
NOR 29895
Clement Aanestad
Seilforening: Ytre Namdal Seilforening Båtnavn: Die hard sailor Seilnummer: NOR 29895
|
|
Randi Stray
Seilforening: Ytre Namdal Seilforening Båtnavn: Die hard sailor Seilnummer: NOR 29895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Die hard sailor
Clement Aanestad
Seilforening: Ytre Namdal Seilforening Båtnavn: Die hard sailor Seilnummer: NOR 29895
|
|
Randi Stray
Seilforening: Ytre Namdal Seilforening Båtnavn: Die hard sailor Seilnummer: NOR 29895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Clement Aanestad |
Ytre Namdal Seilforening |
NOR 30713
Martin Tobiasson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30713
|
|
Caroline Heibo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30713
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Martin Tobiasson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30713
|
|
Caroline Heibo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 30713
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Tobiasson |
Bærum Seilforening |
NOR 30557
Eivind Tomas Paulsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: RASK Seilnummer: NOR 30557
|
|
Monica Stubergh
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: RASK Seilnummer: NOR 30557
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RASK
Eivind Tomas Paulsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: RASK Seilnummer: NOR 30557
|
|
Monica Stubergh
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: RASK Seilnummer: NOR 30557
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eivind Tomas Paulsen |
Bærum Seilforening |
ARG 28970
Luciano Pesci
Seilforening: Club Nautico Cordoba Båtnavn: - Seilnummer: ARG 28970
|
|
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: - Seilnummer: ARG 28970
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
-
Luciano Pesci
Seilforening: Club Nautico Cordoba Båtnavn: - Seilnummer: ARG 28970
|
|
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: - Seilnummer: ARG 28970
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Luciano Pesci |
Club Nautico Cordoba |
NOR 30397
Tim Sandberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Miss Davis Seilnummer: NOR 30397
|
|
Katharina Frostad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Miss Davis Seilnummer: NOR 30397
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Miss Davis
Tim Sandberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Miss Davis Seilnummer: NOR 30397
|
|
Katharina Frostad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Miss Davis Seilnummer: NOR 30397
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tim Sandberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
BRA 30067
Gustavo Ribbe
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Liselotte Seilnummer: BRA 30067
|
|
Luis Henrique Cerqueira
Seilforening: Clube dos Caicaras Båtnavn: Liselotte Seilnummer: BRA 30067
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liselotte
Gustavo Ribbe
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Liselotte Seilnummer: BRA 30067
|
|
Luis Henrique Cerqueira
Seilforening: Clube dos Caicaras Båtnavn: Liselotte Seilnummer: BRA 30067
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gustavo Ribbe |
Bærum Seilforening |
NOR 29650
Torstein Pedersen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: ****** Seilnummer: NOR 29650
|
|
Tom Christian Mortensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: ****** Seilnummer: NOR 29650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
******
Torstein Pedersen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: ****** Seilnummer: NOR 29650
|
|
Tom Christian Mortensen
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: ****** Seilnummer: NOR 29650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Pedersen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 34 |