Klasse: Laser 4.7 |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 000000
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 000000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
NOR 204351
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 204351
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 209760
Dejan Suboticki
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 209760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dejan Suboticki |
Stavanger Seilforening |
NOR 207108
johnny Jørgensen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207108
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
johnny Jørgensen |
Stavanger Seilforening |
NOR 184993
Mathias Jelsbak Jørgensen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 184993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Jelsbak Jørgensen |
Stavanger Seilforening |
NOR 192970
Håkon Tyse
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 192970
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Tyse |
Stavanger Seilforening |
NOR 204351
Pelle G Lund
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 204351
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pelle G Lund |
Stavanger Seilforening |
NOR 204347
Per Lund
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 204347
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Lund |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3768
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3768
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3720
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 3250
Guro Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Guro Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3003
Sunniva Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3769
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3769
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3470
Sander Hendrikse
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3470
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Hendrikse |
Haugesund Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3318
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3318
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 0000
Lucie Franssen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lucie Franssen |
Stavanger Seilforening |
NOR 0000
Magnus Mydland Tveterås
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Mydland Tveterås |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Snipe |
NOR 29938
Adriaan Schönhage
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 29938
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Adriaan Schönhage |
Stavanger Seilforening |
NOR 30270
Rune Kartveit
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 30270
|
|
Kari Hillesund
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 30270
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rune Kartveit |
Stavanger Seilforening |
NOR 29855
Randi Stray
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 29855
|
|
Jamie Hilton
Seilforening: Seilnummer: NOR 29855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Randi Stray |
Stavanger Seilforening |
NOR 0
Nikolai Bakker
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Ida Kristine Trulsrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Bakker |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |