Resultater
Foreløpige resultater
Laser 4.7
Laser Radial
Plass | Seilnr | Båt | Båttype | Poeng | Race 1 | Race 2 | Race 3 | Race 4 | Race 5 | Race 6 | Race 7 | Race 8 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR-209760
|
AURORA
Dejan Suboticki (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2 | NOR-207108
|
JOHNNY JøRGENSER
johnny Jørgensen (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
3 | NOR-184993
|
MATHIAS JøRGENSEN
Mathias Jelsbak Jørgensen (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
4 | NOR-192970
|
192970
Håkon Tyse (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
5 | NOR-204351
|
A
Pelle G Lund (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
6 | NOR-204347
|
B
Per Lund (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Optimist A
Plass | Seilnr | Båt | Båttype | Poeng | Race 1 | Race 2 | Race 3 | Race 4 | Race 5 | Race 6 | Race 7 | Race 8 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR-3776
|
3776
Aslak Iveland (Haugesund Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2 | NOR-3840
|
MCL
John-Øivind Tollevik Garvik (Haugesund Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
3 | NOR-3768
|
THUMBLEWEED
Liv Cornelia Middelthon (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
4 | NOR-3847
|
OPTIMIST
Hanna Katle Fjon (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
5 | NOR-3720
|
OPTIMIST
Anders Theodor Lindemark (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
6 | NOR-3250
|
NN
Guro Gjesdal (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
7 | NOR-3003
|
NN
Sunniva Gjesdal (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
8 | NOR-3769
|
BIMS
Theodor Middelthon (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
9 | NOR-3470
|
-
Sander Hendrikse (Haugesund Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Optimist B
Plass | Seilnr | Båt | Båttype | Poeng | Race 1 | Race 2 | Race 3 | Race 4 | Race 5 | Race 6 | Race 7 | Race 8 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR-3318
|
ENZO
Sindre Tollevik Garvik (Haugesund Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2 | NOR-0000
|
INGEN
Lucie Franssen (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
3 | NOR-0000
|
OPTIMIST
Magnus Mydland Tveterås (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Snipe
Plass | Seilnr | Båt | Båttype | Poeng | Race 1 | Race 2 | Race 3 | Race 4 | Race 5 | Race 6 | Race 7 | Race 8 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR-29938
|
IA
Adriaan Schönhage (Stavanger Seilforening) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
2 | NOR-30270
|
.
Rune Kartveit (Stavanger Seilforening Kari Hillesund (Stavanger Seilforening)) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
3 | NOR-29855
|
IRL
Randi Stray (Stavanger Seilforening Jamie Hilton ()) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
4 | NOR-0
|
Nikolai Bakker (Stavanger Seilforening Ida Kristine Trulsrud (Kongelig Norsk Seilforening)) |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |