Klasse: 11:Mod |
NOR 167
Lars Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: arWen Seilnummer: NOR 167
|
|
|
arWen
Lars Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: arWen Seilnummer: NOR 167
|
|
|
|
Lars Landmark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 157
Kristian Fodstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
|
UGLY
Kristian Fodstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: UGLY Seilnummer: NOR 157
|
|
|
|
Kristian Fodstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Alle klasser (Åpent) - J/70 |
NOR 113
Vegard Brattum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 113
|
|
|
Vegard Brattum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 113
|
|
|
|
Vegard Brattum |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 917
KNS KNS
Seilforening: Teamnavn: KNS Båtnavn: KNS Seilnummer: NOR 917
|
|
|
KNS
KNS KNS
Seilforening: Teamnavn: KNS Båtnavn: KNS Seilnummer: NOR 917
|
|
|
KNS |
KNS KNS |
|
NOR 2
KNS KNS
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 2
|
|
|
KNS KNS
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Seilnummer: NOR 2
|
|
|
|
KNS KNS |
|
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Express |
NOR 253
Gerhard Lorange
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Kristoffer Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
|
Exena
Gerhard Lorange
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
Kristoffer Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exena Seilnummer: NOR 253
|
|
|
|
Gerhard Lorange |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 537
Pål Albinsson
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Pinta Seilnummer: NOR 537
|
|
Harald Rolfsen
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Pinta Seilnummer: NOR 537
|
|
|
Pinta
Pål Albinsson
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Pinta Seilnummer: NOR 537
|
|
Harald Rolfsen
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Pinta Seilnummer: NOR 537
|
|
|
|
Pål Albinsson |
Skøyen Seilforening |
NOR 164
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
Asbjørn Følstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
|
DNF3
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
Asbjørn Følstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
|
|
Jostein Magnussen |
Oslo Seilforening |
NOR 1080
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
|
innit!
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
|
|
Arne Haabeth |
Oslo Seilforening |
NOR 493
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
Morten Ring Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
|
Mani To
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
Morten Ring Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
|
|
Dag Tønder |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2007
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Dag Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
|
Glory
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Dag Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
|
|
Geir Victor Svendsen |
Oslo Seilforening |
NOR 1105
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
|
Akva
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
|
|
Ivar Engen |
Oslo Seilforening |
NOR 916
Louisa Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Crazy Bananas Båtnavn: Crazy Bananas Seilnummer: NOR 916
|
|
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Crazy Bananas Båtnavn: Crazy Bananas Seilnummer: NOR 916
|
|
|
Crazy Bananas
Louisa Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Crazy Bananas Båtnavn: Crazy Bananas Seilnummer: NOR 916
|
|
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Crazy Bananas Båtnavn: Crazy Bananas Seilnummer: NOR 916
|
|
|
Crazy Bananas |
Louisa Børresen |
Bærum Seilforening |
NOR 378
Birthe Marie Steensen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
Nils Melsom Kristensen
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
|
Tussi
Birthe Marie Steensen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
Nils Melsom Kristensen
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Seilnummer: NOR 378
|
|
|
|
Birthe Marie Steensen |
Horten Seilforening |
NOR 168
André Vogt
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elix Seilnummer: NOR 168
|
|
|
Elix
André Vogt
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elix Seilnummer: NOR 168
|
|
|
|
André Vogt |
Oslo Seilforening |
NOR 98
Inger Vikan
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Sailing Crafti Båtnavn: Expresso Seilnummer: NOR 98
|
|
|
Expresso
Inger Vikan
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Sailing Crafti Båtnavn: Expresso Seilnummer: NOR 98
|
|
|
Sailing Crafti |
Inger Vikan |
Oslo Seilforening |
NOR 919
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 919
|
|
|
Milonga
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 919
|
|
|
|
Eirik Malthe-Sørenssen |
Oslo Seilforening |
NOR 121
Peter Dörsch
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
Tor Egil Melgård
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
|
Xania
Peter Dörsch
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
Tor Egil Melgård
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
|
|
Peter Dörsch |
Oslo Seilforening |
NOR 829
Jon Erland Madsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Perplex Seilnummer: NOR 829
|
|
|
Perplex
Jon Erland Madsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Perplex Seilnummer: NOR 829
|
|
|
|
Jon Erland Madsen |
Oslo Seilforening |
NOR 212
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
Nina Bjærum
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
|
Sfinx
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
Nina Bjærum
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
|
|
Kjetil Mo |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 156
Gard Ørka
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Aquila 2 Båtnavn: AQ1 Seilnummer: NOR 156
|
|
|
AQ1
Gard Ørka
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Aquila 2 Båtnavn: AQ1 Seilnummer: NOR 156
|
|
|
Aquila 2 |
Gard Ørka |
Oslo Seilforening |
NOR 535
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: THUNDERCHICKEN Båtnavn: Thunderchicken Seilnummer: NOR 535
|
|
|
Thunderchicken
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: THUNDERCHICKEN Båtnavn: Thunderchicken Seilnummer: NOR 535
|
|
|
THUNDERCHICKEN |
Erling Guderud |
Bærum Seilforening |
NOR 91
Fredrik Dukan
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Simen Landa
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
|
New Sweden
Fredrik Dukan
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Simen Landa
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
|
|
Fredrik Dukan |
Arendals Seilforening |
NOR 950
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Expenser Seilnummer: NOR 950
|
|
|
Expenser
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Expenser Seilnummer: NOR 950
|
|
|
|
Morten Larsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
Jannike Hovland
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
|
JaJa
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
Jannike Hovland
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
|
|
Randi Wøien |
Oslo Seilforening |
NOR 134
Andreas Næss
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: BI Athletics I Båtnavn: Gunild Seilnummer: NOR 134
|
|
Thomas Jacobsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: BI Athletics I Båtnavn: Gunild Seilnummer: NOR 134
|
|
|
Gunild
Andreas Næss
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: BI Athletics I Båtnavn: Gunild Seilnummer: NOR 134
|
|
Thomas Jacobsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: BI Athletics I Båtnavn: Gunild Seilnummer: NOR 134
|
|
|
BI Athletics I |
Andreas Næss |
Oslo Seilforening |
NOR 536
Morten Tenvig
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
Olav Mosvold Larsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
|
Proxy
Morten Tenvig
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
Olav Mosvold Larsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
|
|
Morten Tenvig |
Oslo Seilforening |
NOR 349
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tilbake Seilnummer: NOR 349
|
|
Gorm Bue Søby
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tilbake Seilnummer: NOR 349
|
|
|
Tilbake
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tilbake Seilnummer: NOR 349
|
|
Gorm Bue Søby
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tilbake Seilnummer: NOR 349
|
|
|
|
Jan Fredrik Knudsen |
Oslo Seilforening |
NOR 1150
Trygve Leergaard
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
Esben Keim
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
|
Hvergang
Trygve Leergaard
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
Esben Keim
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
|
|
Trygve Leergaard |
Oslo Seilforening |
NOR 1121
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Team Blow.no Båtnavn: Team Blow.no Seilnummer: NOR 1121
|
|
Anders Lofterød
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Blow.no Båtnavn: Team Blow.no Seilnummer: NOR 1121
|
|
|
Team Blow.no
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Team Blow.no Båtnavn: Team Blow.no Seilnummer: NOR 1121
|
|
Anders Lofterød
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Blow.no Båtnavn: Team Blow.no Seilnummer: NOR 1121
|
|
|
Team Blow.no |
Petter Mørland Pedersen |
Arendals Seilforening |
NOR 755
erik holter
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Orca Seilnummer: NOR 755
|
|
|
Orca
erik holter
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Orca Seilnummer: NOR 755
|
|
|
|
erik holter |
Oslo Seilforening |
NOR 59
Eirik Johnsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Hippie Seilnummer: NOR 59
|
|
|
Hippie
Eirik Johnsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Hippie Seilnummer: NOR 59
|
|
|
|
Eirik Johnsen |
Arendals Seilforening |
NOR 151
Jonathan Sørbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: DaytripperTEAM Båtnavn: DayTripper Seilnummer: NOR 151
|
|
|
DayTripper
Jonathan Sørbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: DaytripperTEAM Båtnavn: DayTripper Seilnummer: NOR 151
|
|
|
DaytripperTEAM |
Jonathan Sørbye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 952
Camilla Foss Hanssen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
Marthe Enger Eide
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
|
Regattamaskinen Asbjørn
Camilla Foss Hanssen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
Marthe Enger Eide
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
|
|
Camilla Foss Hanssen |
Oslo Seilforening |
NOR 501
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
Kim W
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
|
BlackJack
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
Kim W
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
|
|
Thomas Elvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 30 |
Klasse: Knarr |
NOR 154
Bjørn Ekholt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Inaka Båtnavn: Inaka Seilnummer: NOR 154
|
|
Ole Hermann Larsen
Seilforening: Teamnavn: Inaka Båtnavn: Inaka Seilnummer: NOR 154
|
|
|
Inaka
Bjørn Ekholt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Inaka Båtnavn: Inaka Seilnummer: NOR 154
|
|
Ole Hermann Larsen
Seilforening: Teamnavn: Inaka Båtnavn: Inaka Seilnummer: NOR 154
|
|
|
Inaka |
Bjørn Ekholt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14
LISE HORNTVEDT
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Esther Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
Mads Johansen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Esther Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
|
Esther
LISE HORNTVEDT
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Esther Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
Mads Johansen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Esther Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
|
Team Esther |
LISE HORNTVEDT |
Oslo Seilforening |
NOR 138
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
Henning Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
|
Aiolos
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
Henning Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
|
|
Morten Heldal Haugerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 130
Nils Petter Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Team Blåmann Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
Lars Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Team Blåmann Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
|
Blåmann
Nils Petter Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Team Blåmann Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
Lars Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Team Blåmann Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
|
Team Blåmann |
Nils Petter Haugfos |
Drammens Seilforening |
NOR 79
Richard Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
Berit Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
|
Namsen
Richard Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
Berit Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
|
|
Richard Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 109
Henrik Schultz
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Ulvøya Båtnavn: Helen Seilnummer: NOR 109
|
|
|
Helen
Henrik Schultz
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Ulvøya Båtnavn: Helen Seilnummer: NOR 109
|
|
|
Ulvøya |
Henrik Schultz |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 140
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
Lars Petter Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
|
Lisa
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
Lars Petter Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
|
|
Dag Ivar Ytreberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 120
Trygve Bergsland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lykke Seilnummer: NOR 120
|
|
Sigurd Coates
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lykke Seilnummer: NOR 120
|
|
|
Lykke
Trygve Bergsland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lykke Seilnummer: NOR 120
|
|
Sigurd Coates
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lykke Seilnummer: NOR 120
|
|
|
|
Trygve Bergsland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 153
Carl Torres
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BLÅ Seilnummer: NOR 153
|
|
|
BLÅ
Carl Torres
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: BLÅ Seilnummer: NOR 153
|
|
|
|
Carl Torres |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 137
Knut Erik Herstad
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Knut-Erik Herstad Båtnavn: Bogga Seilnummer: NOR 137
|
|
Jan Erik Johansen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Knut-Erik Herstad Båtnavn: Bogga Seilnummer: NOR 137
|
|
|
Bogga
Knut Erik Herstad
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Knut-Erik Herstad Båtnavn: Bogga Seilnummer: NOR 137
|
|
Jan Erik Johansen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Knut-Erik Herstad Båtnavn: Bogga Seilnummer: NOR 137
|
|
|
Knut-Erik Herstad |
Knut Erik Herstad |
Drammens Seilforening |
NOR 91
Einar-Arnt Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Magdalena Seilnummer: NOR 91
|
|
|
Magdalena
Einar-Arnt Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Magdalena Seilnummer: NOR 91
|
|
|
|
Einar-Arnt Hansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 113
Tobias Reiering
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Mathilde Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
|
Mathilde
Tobias Reiering
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Mathilde Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
|
Mathilde |
Tobias Reiering |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 104
Geir Svalastog
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Pelican Båtnavn: Pelican Seilnummer: NOR 104
|
|
|
Pelican
Geir Svalastog
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Pelican Båtnavn: Pelican Seilnummer: NOR 104
|
|
|
Pelican |
Geir Svalastog |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 106
Sindre Bjerkestrand
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Incognitos Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
Torbjørn Graff Hugo
Seilforening: Teamnavn: Incognitos Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
|
Munin
Sindre Bjerkestrand
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Incognitos Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
Torbjørn Graff Hugo
Seilforening: Teamnavn: Incognitos Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
|
Incognitos |
Sindre Bjerkestrand |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 75
Knut Espenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
Eivind Engesvik
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
|
Zen
Knut Espenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
Eivind Engesvik
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
|
|
Knut Espenes |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 98
Niels Kiær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
Alexander Arnesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
|
Suzanne
Niels Kiær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
Alexander Arnesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
|
|
Niels Kiær |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 121
Robert Thoresen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Madison Seilnummer: NOR 121
|
|
Bjørnar Hafslund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Madison Seilnummer: NOR 121
|
|
|
Madison
Robert Thoresen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Madison Seilnummer: NOR 121
|
|
Bjørnar Hafslund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Madison Seilnummer: NOR 121
|
|
|
|
Robert Thoresen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 17 |
Klasse: X-35 |
NOR 202
Martin Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Vortex Sailing Team Båtnavn: Vortex Seilnummer: NOR 202
|
|
|
Vortex
Martin Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Vortex Sailing Team Båtnavn: Vortex Seilnummer: NOR 202
|
|
|
Vortex Sailing Team |
Martin Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 191
Amund Høsøien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Xarabi Båtnavn: Virago Seilnummer: NOR 191
|
|
|
Virago
Amund Høsøien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Xarabi Båtnavn: Virago Seilnummer: NOR 191
|
|
|
Xarabi |
Amund Høsøien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 19
Andreas Wettre
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bilbo Seilnummer: NOR 19
|
|
|
Bilbo
Andreas Wettre
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bilbo Seilnummer: NOR 19
|
|
|
|
Andreas Wettre |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 20
Arild Andresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Team Babar Båtnavn: Babar Seilnummer: NOR 20
|
|
|
Babar
Arild Andresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Team Babar Båtnavn: Babar Seilnummer: NOR 20
|
|
|
Team Babar |
Arild Andresen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 153
Geir Gramdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Passatempo Båtnavn: Passatempo Seilnummer: NOR 153
|
|
|
Passatempo
Geir Gramdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Passatempo Båtnavn: Passatempo Seilnummer: NOR 153
|
|
|
Team Passatempo |
Geir Gramdal |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 88
G. Yngve Amundsen
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akhillevs-X Seilnummer: NOR 88
|
|
|
Akhillevs-X
G. Yngve Amundsen
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Akhillevs-X Seilnummer: NOR 88
|
|
|
|
G. Yngve Amundsen |
Ullern Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |