Klasse: Kjølbåter - Cruising |
NOR 12131
Mårten Jacobsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: OFF Course Båttype: Jeanneau 49 SO Seilnummer: NOR 12131
|
|
Martin mykland Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: OFF Course Båttype: Jeanneau 49 SO Seilnummer: NOR 12131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
OFF Course
Mårten Jacobsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: OFF Course Båttype: Jeanneau 49 SO Seilnummer: NOR 12131
|
|
Martin mykland Jacobsen
Seilforening: Båtnavn: OFF Course Båttype: Jeanneau 49 SO Seilnummer: NOR 12131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau 49 SO |
Hvit |
Mårten Jacobsen |
Bergens Seilforening |
NOR 13509
Hans-Christian Blauenfeldt
Seilforening: Bryggehygge Båtnavn: Trass Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Øyvind Nilssen
Seilforening: Båtnavn: Trass Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 20:17:05 |
10:17:05 |
10:17:05 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trass
Hans-Christian Blauenfeldt
Seilforening: Bryggehygge Båtnavn: Trass Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Øyvind Nilssen
Seilforening: Båtnavn: Trass Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 20:17:05 |
10:17:05 |
10:17:05 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Blå |
Hans-Christian Blauenfeldt |
Bryggehygge |
NOR 1234
Johnny Jensen
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Trolsi Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 1234
|
|
Tove Jensen
Seilforening: Båtnavn: Trolsi Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 1234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trolsi
Johnny Jensen
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Trolsi Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 1234
|
|
Tove Jensen
Seilforening: Båtnavn: Trolsi Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 1234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 371 |
Hvit |
Johnny Jensen |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: NOR Rating - D/H |
NOR 7871
Terje Sætre
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Amante Båttype: Mørebas 33 Seilnummer: NOR 7871
|
|
Hogne Fivelsdal
Seilforening: Båtnavn: Amante Båttype: Mørebas 33 Seilnummer: NOR 7871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amante
Terje Sætre
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Amante Båttype: Mørebas 33 Seilnummer: NOR 7871
|
|
Hogne Fivelsdal
Seilforening: Båtnavn: Amante Båttype: Mørebas 33 Seilnummer: NOR 7871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mørebas 33 |
Hvit |
Terje Sætre |
Nordhordland Seilforening |
NOR 11341
Willy Forland
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: ELAN 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Torvald Fossestøl
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: ELAN 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 14:39:28 |
4:39:28 |
4:36:16 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Levens
Willy Forland
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: ELAN 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Torvald Fossestøl
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: ELAN 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 14:39:28 |
4:39:28 |
4:36:16 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ELAN 37 |
Hvit |
Willy Forland |
Ran Seilforening |
NOR 8292
Helge Ivarsøy
| Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Embla3 Båttype: Van de Stadt Seilnummer: NOR 8292
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Embla3
Helge Ivarsøy
| Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Embla3 Båttype: Van de Stadt Seilnummer: NOR 8292
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Van de Stadt |
blå |
Helge Ivarsøy |
Askøy Seilforening |
NOR 12399
Jarle Vika
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Marianne Båttype: Bavaria 33 Seilnummer: NOR 12399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marianne
Jarle Vika
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Marianne Båttype: Bavaria 33 Seilnummer: NOR 12399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 33 |
Hvit |
Jarle Vika |
Åsane Seilforening |
NOR 6874
Jon Hardie
| Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Monika Christensen
Seilforening: Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 17:58:03 |
7:58:03 |
7:45:31 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kelso
Jon Hardie
| Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Monika Christensen
Seilforening: Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 17:58:03 |
7:58:03 |
7:45:31 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Crown 39 |
hvit |
Jon Hardie |
Milde Båtlag |
NOR 14452
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Halvor Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 18:58:23 |
8:58:23 |
8:27:06 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skarven
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Halvor Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 18:58:23 |
8:58:23 |
8:27:06 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Fast 37 |
Kvit |
Per Aga |
Os Seilforening |
NOR 4658
Mikael Khei
| Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658
|
|
Patrycja Lucas
Seilforening: Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lady Stardust
Mikael Khei
| Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658
|
|
Patrycja Lucas
Seilforening: Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Hvit |
Mikael Khei |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 9341
Harald Matland
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Eivind Tysse
Seilforening: Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 17:58:26 |
7:58:26 |
7:31:47 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-faktor
Harald Matland
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Eivind Tysse
Seilforening: Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 17:58:26 |
7:58:26 |
7:31:47 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
Kvit |
Harald Matland |
Nordhordland Seilforening |
NOR 15067
Lars Hovland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Majuca Båttype: Bavaria Seilnummer: NOR 15067
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Majuca
Lars Hovland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Majuca Båttype: Bavaria Seilnummer: NOR 15067
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria |
Hvit |
Lars Hovland |
Bergens Seilforening |
NOR 10389
Torleif Johnsen
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Sheeba II Båttype: Benetau First 36.7 Seilnummer: NOR 10389
|
|
Jørgen Johnsen
Seilforening: Båtnavn: Sheeba II Båttype: Benetau First 36.7 Seilnummer: NOR 10389
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sheeba II
Torleif Johnsen
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Sheeba II Båttype: Benetau First 36.7 Seilnummer: NOR 10389
|
|
Jørgen Johnsen
Seilforening: Båtnavn: Sheeba II Båttype: Benetau First 36.7 Seilnummer: NOR 10389
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Benetau First 36.7 |
Hvit |
Torleif Johnsen |
Nordhordland Seilforening |
NOR 997
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997
|
|
Sakarias Middelthon
Seilforening: Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 20:34:18 |
10:34:18 |
8:51:05 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xrex
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997
|
|
Sakarias Middelthon
Seilforening: Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 20:34:18 |
10:34:18 |
8:51:05 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Hvit |
Børre Søraas-Sæther |
Nesodden Seilforening |
NOR 4352
Gordon Wright
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: SHIRAZ Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Gry Hunstad
Seilforening: Båtnavn: SHIRAZ Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SHIRAZ
Gordon Wright
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: SHIRAZ Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Gry Hunstad
Seilforening: Båtnavn: SHIRAZ Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Cumulus |
Hvit og Rød |
Gordon Wright |
Askøy Seilforening |
NOR 15644
Henrik Julius Nilsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Snow White Båttype: Elan S4 Seilnummer: NOR 15644
|
|
Ole Eirik Lerøy
Seilforening: Båtnavn: Snow White Båttype: Elan S4 Seilnummer: NOR 15644
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 17:56:49 |
7:56:49 |
8:01:06 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Snow White
Henrik Julius Nilsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Snow White Båttype: Elan S4 Seilnummer: NOR 15644
|
|
Ole Eirik Lerøy
Seilforening: Båtnavn: Snow White Båttype: Elan S4 Seilnummer: NOR 15644
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 17:56:49 |
7:56:49 |
8:01:06 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan S4 |
|
Henrik Julius Nilsen |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: NOR Rating - Family |
NOR 6045
Rune Lodden
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Sigurd Utbjoe
Seilforening: Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sea-Girl
Rune Lodden
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Sigurd Utbjoe
Seilforening: Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comfortina 36 |
Hvit |
Rune Lodden |
Stord Seilforening |
NOR 12700
Carl Olav Wickmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 13:42:56 |
3:42:56 |
3:52:43 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Winocean
Carl Olav Wickmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 13:42:56 |
3:42:56 |
3:52:43 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Hvit |
Carl Olav Wickmann |
Bergens Seilforening |
NOR 14447
Frode Tveranger Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Calluna
Frode Tveranger Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 325 |
Hvit |
Frode Tveranger Haugland |
Askøy Seilforening |
NOR 9000
Arild Hovland
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: X-Fram Båttype: Farr 40 ILC Seilnummer: NOR 9000
|
|
Willy B Larsen
Seilforening: Båtnavn: X-Fram Båttype: Farr 40 ILC Seilnummer: NOR 9000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 13:41:30 |
3:41:30 |
4:08:57 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-Fram
Arild Hovland
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: X-Fram Båttype: Farr 40 ILC Seilnummer: NOR 9000
|
|
Willy B Larsen
Seilforening: Båtnavn: X-Fram Båttype: Farr 40 ILC Seilnummer: NOR 9000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 13:41:30 |
3:41:30 |
4:08:57 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr 40 ILC |
Hvit |
Arild Hovland |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: NOR Rating - Singlehanded |
NOR 12141
Fridtjov Bergmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 15:58:28 |
5:58:28 |
6:20:24 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Serenity
Fridtjov Bergmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
25.06.2020 15:58:28 |
5:58:28 |
6:20:24 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 44.7 |
Grå |
Fridtjov Bergmann |
Bergens Seilforening |
NOR 4804
Henrik Birkeland
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicole
Henrik Birkeland
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mixer |
Hvit |
Henrik Birkeland |
Os Seilforening |
NOR 15553
Bård Singstad
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Vandal Båttype: VQ 32 Seilnummer: NOR 15553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vandal
Bård Singstad
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Vandal Båttype: VQ 32 Seilnummer: NOR 15553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
VQ 32 |
Sort |
Bård Singstad |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |