Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Cruising

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-13509

Hans-Christian Blauenfeldt

Seilforening: Bryggehygge
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509

Øyvind Nilssen

Seilforening:
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 20:17:05 10:17:05 10:17:05 1
Total 25.06.2020 20:17:05 10:17:05 10:17:05 1
TRASS

Hans-Christian Blauenfeldt

Seilforening: Bryggehygge
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509

Øyvind Nilssen

Seilforening:
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 20:17:05 10:17:05 10:17:05 1
Total 25.06.2020 20:17:05 10:17:05 10:17:05 1

Hans-Christian Blauenfeldt (Bryggehygge
Øyvind Nilssen ())
Elan 37 10:17:05 10:17:05
2 NOR-12131

Mårten Jacobsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: OFF Course
Båttype: Jeanneau 49 SO
Seilnummer: NOR 12131

Martin mykland Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: OFF Course
Båttype: Jeanneau 49 SO
Seilnummer: NOR 12131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
OFF COURSE

Mårten Jacobsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: OFF Course
Båttype: Jeanneau 49 SO
Seilnummer: NOR 12131

Martin mykland Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: OFF Course
Båttype: Jeanneau 49 SO
Seilnummer: NOR 12131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Mårten Jacobsen (Bergens Seilforening)
Martin mykland Jacobsen ()
Angelica Hoff Eide ()
Jeanneau 49 SO DNF
2 NOR-1234

Johnny Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 1234

Tove Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 1234
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
TROLSI

Johnny Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 1234

Tove Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 1234
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Johnny Jensen (Ran Seilforening)
Tove Jensen ()
Hanse 371 DNF

D/H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Torvald Fossestøl

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 14:39:28 4:39:28 4:36:16 1
Total 25.06.2020 14:39:28 4:39:28 4:36:16 1
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Torvald Fossestøl

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 14:39:28 4:39:28 4:36:16 1
Total 25.06.2020 14:39:28 4:39:28 4:36:16 1

Willy Forland (Ran Seilforening
Torvald Fossestøl ())
ELAN 37 4:39:28 4:36:16 1 1
2 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 17:58:26 7:58:26 7:31:47 2
Total 25.06.2020 17:58:26 7:58:26 7:31:47 2
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 17:58:26 7:58:26 7:31:47 2
Total 25.06.2020 17:58:26 7:58:26 7:31:47 2

Harald Matland (Nordhordland Seilforening
Eivind Tysse ())
X-332 7:58:26 7:31:47 2 2
3 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 17:58:03 7:58:03 7:45:31 3
Total 25.06.2020 17:58:03 7:58:03 7:45:31 3
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 17:58:03 7:58:03 7:45:31 3
Total 25.06.2020 17:58:03 7:58:03 7:45:31 3

Jon Hardie (Milde Båtlag
Monika Christensen ())
Crown 39 7:58:03 7:45:31 3 3
4 NOR-15644

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644

Ole Eirik Lerøy

Seilforening:
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 17:56:49 7:56:49 8:01:06 4
Total 25.06.2020 17:56:49 7:56:49 8:01:06 4
SNOW WHITE

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644

Ole Eirik Lerøy

Seilforening:
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 17:56:49 7:56:49 8:01:06 4
Total 25.06.2020 17:56:49 7:56:49 8:01:06 4

Henrik Julius Nilsen (Bergens Seilforening
Ole Eirik Lerøy ())
Elan S4 7:56:49 8:01:06 4 4
5 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 18:58:23 8:58:23 8:27:06 5
Total 25.06.2020 18:58:23 8:58:23 8:27:06 5
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 18:58:23 8:58:23 8:27:06 5
Total 25.06.2020 18:58:23 8:58:23 8:27:06 5

Per Aga (Os Seilforening
Halvor Aga ())
Jeanneau Sun Fast 37 8:58:23 8:27:06 5 5
6 NOR-997

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997

Sakarias Middelthon

Seilforening:
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 20:34:18 10:34:18 8:51:05 6
Total 25.06.2020 20:34:18 10:34:18 8:51:05 6
XREX

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997

Sakarias Middelthon

Seilforening:
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 20:34:18 10:34:18 8:51:05 6
Total 25.06.2020 20:34:18 10:34:18 8:51:05 6

Børre Søraas-Sæther (Nesodden Seilforening
Sakarias Middelthon ())
Express 10:34:18 8:51:05 6 6
7 NOR-7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Hogne Fivelsdal

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
AMANTE

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Hogne Fivelsdal

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Terje Sætre (Nordhordland Seilforening)
Hogne Fivelsdal ()
Mørebas 33 DNF (14)
7 NOR-8292

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van de Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
EMBLA3

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van de Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Helge Ivarsøy (Askøy Seilforening)
Van de Stadt DNF (14)
7 NOR-4658

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658

Patrycja Lucas

Seilforening:
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
LADY STARDUST

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658

Patrycja Lucas

Seilforening:
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Mikael Khei (Sarpsborg Seilforening)
Patrycja Lucas ()
Albin Nova DNF (14)
7 NOR-15067

Lars Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 15067
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
MAJUCA

Lars Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Majuca
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 15067
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Lars Hovland (Bergens Seilforening)
Bavaria DNF (14)
7 NOR-12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
MARIANNE

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Jarle Vika (Åsane Seilforening)
Bavaria 33 DNF (14)
7 NOR-10389

Torleif Johnsen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: Benetau First 36.7
Seilnummer: NOR 10389

Jørgen Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: Benetau First 36.7
Seilnummer: NOR 10389
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
SHEEBA II

Torleif Johnsen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: Benetau First 36.7
Seilnummer: NOR 10389

Jørgen Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: Benetau First 36.7
Seilnummer: NOR 10389
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Torleif Johnsen (Nordhordland Seilforening)
Jørgen Johnsen ()
Benetau First 36.7 DNF (14)
7 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SHIRAZ
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: SHIRAZ
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: SHIRAZ
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: SHIRAZ
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Gordon Wright (Askøy Seilforening)
Gry Hunstad ()
Albin Cumulus DNF (14)

Family

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 13:42:56 3:42:56 3:52:43 1
Total 25.06.2020 13:42:56 3:42:56 3:52:43 1
WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 13:42:56 3:42:56 3:52:43 1
Total 25.06.2020 13:42:56 3:42:56 3:52:43 1

Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening)
First 40.7 3:42:56 3:52:43 1 1
2 NOR-9000

Arild Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Willy B Larsen

Seilforening:
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 13:41:30 3:41:30 4:08:57 2
Total 25.06.2020 13:41:30 3:41:30 4:08:57 2
X-FRAM

Arild Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Willy B Larsen

Seilforening:
Båtnavn: X-Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 13:41:30 3:41:30 4:08:57 2
Total 25.06.2020 13:41:30 3:41:30 4:08:57 2

Arild Hovland (Bergens Seilforening
Willy B Larsen ())
Farr 40 ILC 3:41:30 4:08:57 2 2
3 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening)
Hanse 325 DNF (5)
3 NOR-6045

Rune Lodden

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045

Sigurd Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
SEA-GIRL

Rune Lodden

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045

Sigurd Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Rune Lodden (Stord Seilforening)
Sigurd Utbjoe ()
Inge Utbjoe ()
Comfortina 36 DNC (5)

S/H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 15:58:28 5:58:28 6:20:24 1
Total 25.06.2020 15:58:28 5:58:28 6:20:24 1
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.06.2020 15:58:28 5:58:28 6:20:24 1
Total 25.06.2020 15:58:28 5:58:28 6:20:24 1

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening)
First 44.7 5:58:28 6:20:24 1 1
2 NOR-4804

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
NICOLE

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Henrik Birkeland (Os Seilforening)
Mixer DNF (4)
2 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Bård Singstad (Ran Seilforening)
VQ 32 DNF (4)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-06-25 21:22:08Cache read