Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
KM-Regler
Invitasjon
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
Endring av starttidspunkt søndag 24 Aug
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
058
NOR 0000
Thomas Hunstad
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Emil Skog
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Hunstad
, Askøy Seilforening
Emil Skog,
Klasse: RS Feva
NOR 0
Eline Hordvik
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eline Hordvik
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0000
Henrik Lunde
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Lunde
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 1
Thea Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thea Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U13
NOR 2
kajsa von erpecom-halvorsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
kajsa von erpecom-halvorsen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 5
georg von erpecom-halvorsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
georg von erpecom-halvorsen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 11
Tuva Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U13
NOR 0012
Marte Lunde
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0012
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marte Lunde
, Bergens Seilforening
Klasse: Brett - Rekrutt
NOR 12
Tobias Opedal Tveit
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 12
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Opedal Tveit
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0015
Finkel Henriksønn Haugen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finkel Henriksønn Haugen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 24
Viktor Grytdal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Viktor Grytdal
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 24
August Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Soltvedt
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 27
Alejandra Johnsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 27
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alejandra Johnsen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 139
Celine Falck
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celine Falck
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U13
NOR 1569
Pauline Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 1569
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pauline Mørner
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett - Rekrutt
NOR 1612
Katinka Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 1612
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Katinka Mørner
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett - Rekrutt
NOR 1614
Ole Standal Barstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 1614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Standal Barstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett - Rekrutt
NOR 2038
Fredrik Berven
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 2038
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Berven
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett - Rekrutt
NOR 2848
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 2848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 2931
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 2931
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 2982
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 2982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3042
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3042
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3081
Ludvig Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3081
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ludvig Nøttingnes Skovly
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3138
Georg Thorbjørnsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georg Thorbjørnsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3178
Thea Berge Haukaas
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3178
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thea Berge Haukaas
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3254
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3255
Ingrid Wiik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3255
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Wiik
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3455
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mats Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3461
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3499
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3499
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3521
Marthe Hordvik
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marthe Hordvik
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3523
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3615
Peder Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3615
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peder Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3623
Magnus Tangye
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3623
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Tangye
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Elias Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3697
Henrik Glittenberg
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Glittenberg
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3775
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3807
Lyder Strømme
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3807
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lyder Strømme
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3827
Børre Andre Johnsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3827
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Børre Andre Johnsen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3828
Agnes Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Agnes Soltvedt
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 204352
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amalie Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205714
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Malin Elvingdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 205715
Victor Det ahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Victor Det ahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 205718
Marte HENRIKSEN
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marte HENRIKSEN
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 205720
Emilie Kathrin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emilie Kathrin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206368
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206368
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206862
Vegard Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vegard Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Tobias Wiik
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser Radial
USA 0001
Arne Grønås
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
USA 0001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Grønås
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
Last ned CSV fil