Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

11:Mod -Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-173

Nils Parnemann

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: nipa
Båttype: 11 mod OD
Seilnummer: NOR 173

bror sonne

Seilforening:
Båtnavn: nipa
Båttype: 11 mod OD
Seilnummer: NOR 173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:34:58 18:14:58 18:14:58 1
Total 13.06.2015 09:34:58 18:14:58 18:14:58 1
NIPA

Nils Parnemann

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: nipa
Båttype: 11 mod OD
Seilnummer: NOR 173

bror sonne

Seilforening:
Båtnavn: nipa
Båttype: 11 mod OD
Seilnummer: NOR 173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:34:58 18:14:58 18:14:58 1
Total 13.06.2015 09:34:58 18:14:58 18:14:58 1

Nils Parnemann (Ullern Seilforening)
11 mod OD 18:14:58 18:14:58
2 NOR-179

Aage Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179

Christian Jaksjø

Seilforening:
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:38:12 18:18:12 18:18:12 2
Total 13.06.2015 09:38:12 18:18:12 18:18:12 2
VILL VAKKER & VåT

Aage Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179

Christian Jaksjø

Seilforening:
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:38:12 18:18:12 18:18:12 2
Total 13.06.2015 09:38:12 18:18:12 18:18:12 2

Aage Andersen (Soon Seilforening)
11 meter 18:18:12 18:18:12
3 NOR-160

Anders G. Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160

Frank M. Ormstad

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:14:12 19:54:12 19:54:12 3
Total 13.06.2015 11:14:12 19:54:12 19:54:12 3
POINT 2 POINT

Anders G. Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160

Frank M. Ormstad

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:14:12 19:54:12 19:54:12 3
Total 13.06.2015 11:14:12 19:54:12 19:54:12 3

Anders G. Larsson (Asker Seilforening)
11 Meter 19:54:12 19:54:12
4 NOR-317

Johnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317

Ulf Lønnemo

Seilforening:
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:16:58 19:56:58 19:56:58 4
Total 13.06.2015 11:16:58 19:56:58 19:56:58 4
THE WHITE RABBIT

Johnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317

Ulf Lønnemo

Seilforening:
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:16:58 19:56:58 19:56:58 4
Total 13.06.2015 11:16:58 19:56:58 19:56:58 4

Johnny Hjerpseth (Røyken Seilforening)
11:mod 19:56:58 19:56:58
5 NOR-167

Håkon Syversen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: arwen
Båttype: 11 mod
Seilnummer: NOR 167

Geir Marthinussen

Seilforening:
Båtnavn: arwen
Båttype: 11 mod
Seilnummer: NOR 167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
ARWEN

Håkon Syversen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: arwen
Båttype: 11 mod
Seilnummer: NOR 167

Geir Marthinussen

Seilforening:
Båtnavn: arwen
Båttype: 11 mod
Seilnummer: NOR 167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Håkon Syversen (Kongelig Norsk Seilforening)
11 mod DNF
5 NOR-303

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MATCHLESS
Båttype: 11:Metre One Design
Seilnummer: NOR 303

Ivar Dahl

Seilforening:
Båtnavn: MATCHLESS
Båttype: 11:Metre One Design
Seilnummer: NOR 303
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
MATCHLESS

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MATCHLESS
Båttype: 11:Metre One Design
Seilnummer: NOR 303

Ivar Dahl

Seilforening:
Båtnavn: MATCHLESS
Båttype: 11:Metre One Design
Seilnummer: NOR 303
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Hans Christian Holst (Kongelig Norsk Seilforening)
11:Metre One Design DNF
5 NOR-191

Erlend Munkeby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Air Force One
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 191

Magnus Vold Jahrman

Seilforening:
Båtnavn: Air Force One
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
AIR FORCE ONE

Erlend Munkeby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Air Force One
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 191

Magnus Vold Jahrman

Seilforening:
Båtnavn: Air Force One
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

Erlend Munkeby (Kongelig Norsk Seilforening)
11 MOD DNC

Express -Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-1150

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150

Stein Broch Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:42:06 18:42:06 18:42:06 1
Total 13.06.2015 09:42:06 18:42:06 18:42:06 1
HVERGANG

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150

Stein Broch Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:42:06 18:42:06 18:42:06 1
Total 13.06.2015 09:42:06 18:42:06 18:42:06 1

Trygve Leergaard (Oslo Seilforening)
Express 18:42:06 18:42:06
2 NOR-1020

Frode Gunnestad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: SPRØYT
Båttype: EXPRESS
Seilnummer: NOR 1020

Jørn Gunnestad

Seilforening:
Båtnavn: SPRØYT
Båttype: EXPRESS
Seilnummer: NOR 1020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:56:08 18:56:08 18:56:08 2
Total 13.06.2015 09:56:08 18:56:08 18:56:08 2
SPRØYT

Frode Gunnestad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: SPRØYT
Båttype: EXPRESS
Seilnummer: NOR 1020

Jørn Gunnestad

Seilforening:
Båtnavn: SPRØYT
Båttype: EXPRESS
Seilnummer: NOR 1020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:56:08 18:56:08 18:56:08 2
Total 13.06.2015 09:56:08 18:56:08 18:56:08 2

Frode Gunnestad (Oslo Seilforening)
EXPRESS 18:56:08 18:56:08
3 NOR-755

Erik Holter

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755

Magnus Godaker

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:56:53 18:56:53 18:56:53 3
Total 13.06.2015 09:56:53 18:56:53 18:56:53 3
ORCA

Erik Holter

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755

Magnus Godaker

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:56:53 18:56:53 18:56:53 3
Total 13.06.2015 09:56:53 18:56:53 18:56:53 3

Erik Holter (Færder Seilforening)
Express 18:56:53 18:56:53
4 NOR-124

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124

Rolf Ollmar

Seilforening:
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:13:27 19:13:27 19:13:27 4
Total 13.06.2015 10:13:27 19:13:27 19:13:27 4
MILONGA

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124

Rolf Ollmar

Seilforening:
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:13:27 19:13:27 19:13:27 4
Total 13.06.2015 10:13:27 19:13:27 19:13:27 4

Eirik Malthe-Sørenssen (Oslo Seilforening)
Express 19:13:27 19:13:27
5 SWE-2

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 2

Christian Rønneberg

Seilforening:
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:19:30 19:19:30 19:19:30 5
Total 13.06.2015 10:19:30 19:19:30 19:19:30 5
SNABBEN

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 2

Christian Rønneberg

Seilforening:
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: SWE 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:19:30 19:19:30 19:19:30 5
Total 13.06.2015 10:19:30 19:19:30 19:19:30 5

Erik Rønneberg (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 19:19:30 19:19:30
6 NOR-413

Mathias Friis

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413

Gorm Søby

Seilforening:
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:27:28 19:27:28 19:27:28 6
Total 13.06.2015 10:27:28 19:27:28 19:27:28 6
FRIISTILT

Mathias Friis

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413

Gorm Søby

Seilforening:
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:27:28 19:27:28 19:27:28 6
Total 13.06.2015 10:27:28 19:27:28 19:27:28 6

Mathias Friis (Oslo Seilforening)
Express 19:27:28 19:27:28
7 NOR-1121

Trond Sverre Førde

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Den 2ndre Xdama
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1121

Fred Gallefoss

Seilforening:
Båtnavn: Den 2ndre Xdama
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:19:20 20:19:20 20:19:20 7
Total 13.06.2015 11:19:20 20:19:20 20:19:20 7
DEN 2NDRE XDAMA

Trond Sverre Førde

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Den 2ndre Xdama
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1121

Fred Gallefoss

Seilforening:
Båtnavn: Den 2ndre Xdama
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:19:20 20:19:20 20:19:20 7
Total 13.06.2015 11:19:20 20:19:20 20:19:20 7

Trond Sverre Førde (Bundefjorden Seilforening)
Albin Express 20:19:20 20:19:20
8 NOR-530

Jørn Fougner

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: MinX
Båttype: Albin
Seilnummer: NOR 530

Simen Fougner

Seilforening:
Båtnavn: MinX
Båttype: Albin
Seilnummer: NOR 530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:24:25 20:24:25 20:24:25 8
Total 13.06.2015 11:24:25 20:24:25 20:24:25 8
MINX

Jørn Fougner

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: MinX
Båttype: Albin
Seilnummer: NOR 530

Simen Fougner

Seilforening:
Båtnavn: MinX
Båttype: Albin
Seilnummer: NOR 530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:24:25 20:24:25 20:24:25 8
Total 13.06.2015 11:24:25 20:24:25 20:24:25 8

Jørn Fougner (Brevik Seilforening)
Albin 20:24:25 20:24:25
9 NOR-186

Camilla Nore

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 186
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:27:34 20:27:34 20:27:34 9
Total 13.06.2015 11:27:34 20:27:34 20:27:34 9
ALBICILLA

Camilla Nore

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 186
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:27:34 20:27:34 20:27:34 9
Total 13.06.2015 11:27:34 20:27:34 20:27:34 9

Camilla Nore (Asker Seilforening)
Express 20:27:34 20:27:34
10 NOR-2013

ØYSTEIN FUGLESANG

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Y-NOT
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013

Magne Klann

Seilforening:
Båtnavn: Y-NOT
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:30:31 20:30:31 20:30:31 10
Total 13.06.2015 11:30:31 20:30:31 20:30:31 10
Y-NOT

ØYSTEIN FUGLESANG

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Y-NOT
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013

Magne Klann

Seilforening:
Båtnavn: Y-NOT
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:30:31 20:30:31 20:30:31 10
Total 13.06.2015 11:30:31 20:30:31 20:30:31 10

ØYSTEIN FUGLESANG (Soon Seilforening)
Express 20:30:31 20:30:31
11 NOR-130

Danckert Mellbye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130

Jon Mellbye

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:30:41 20:30:41 20:30:41 11
Total 13.06.2015 11:30:41 20:30:41 20:30:41 11
NN

Danckert Mellbye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130

Jon Mellbye

Seilforening:
Båtnavn: NN
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:30:41 20:30:41 20:30:41 11
Total 13.06.2015 11:30:41 20:30:41 20:30:41 11

Danckert Mellbye (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 20:30:41 20:30:41
12 NOR-91

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: New Sweden
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 91

Eirik Gulsrud Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: New Sweden
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:33:33 20:33:33 20:33:33 12
Total 13.06.2015 11:33:33 20:33:33 20:33:33 12
NEW SWEDEN

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: New Sweden
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 91

Eirik Gulsrud Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: New Sweden
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:33:33 20:33:33 20:33:33 12
Total 13.06.2015 11:33:33 20:33:33 20:33:33 12

Fredrik Dukan (Arendals Seilforening)
Albin Express 20:33:33 20:33:33
13 NOR-136

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136

Ingrid Fladmark

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:34:06 20:34:06 20:34:06 13
Total 13.06.2015 11:34:06 20:34:06 20:34:06 13
BRISEN

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136

Ingrid Fladmark

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:34:06 20:34:06 20:34:06 13
Total 13.06.2015 11:34:06 20:34:06 20:34:06 13

Tore Volden (Oslo Seilforening)
Albin Express 20:34:06 20:34:06
14 NOR-570

Henrik Hovrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hangover
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 570

Eirik Blindheim Hole

Seilforening:
Båtnavn: Hangover
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:35:23 20:35:23 20:35:23 14
Total 13.06.2015 11:35:23 20:35:23 20:35:23 14
HANGOVER

Henrik Hovrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hangover
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 570

Eirik Blindheim Hole

Seilforening:
Båtnavn: Hangover
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:35:23 20:35:23 20:35:23 14
Total 13.06.2015 11:35:23 20:35:23 20:35:23 14

Henrik Hovrud (Bundefjorden Seilforening)
Express 20:35:23 20:35:23
15 NOR-344

Lars-Jakob Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Merlin
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 344

Pål Albinsson

Seilforening:
Båtnavn: Merlin
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:38:20 20:38:20 20:38:20 15
Total 13.06.2015 11:38:20 20:38:20 20:38:20 15
MERLIN

Lars-Jakob Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Merlin
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 344

Pål Albinsson

Seilforening:
Båtnavn: Merlin
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:38:20 20:38:20 20:38:20 15
Total 13.06.2015 11:38:20 20:38:20 20:38:20 15

Lars-Jakob Alveberg (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 20:38:20 20:38:20
16 NOR-430

Finn Eriksen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Krahn-Eriksen
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 430

Morten J. Kolflaath

Seilforening:
Båtnavn: Krahn-Eriksen
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:21:04 20:21:04 20:51:35 Prosentstraff 16
Total 13.06.2015 11:21:04 20:21:04 20:51:35 Prosentstraff 16
KRAHN-ERIKSEN

Finn Eriksen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Krahn-Eriksen
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 430

Morten J. Kolflaath

Seilforening:
Båtnavn: Krahn-Eriksen
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:21:04 20:21:04 20:51:35 Prosentstraff 16
Total 13.06.2015 11:21:04 20:21:04 20:51:35 Prosentstraff 16

Finn Eriksen (Drøbaksund Seilforening)
Express 20:21:04 20:51:35
17 NOR-493

Morten Ring-Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493

Dag Johannes Tønder

Seilforening:
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:54:32 20:54:32 20:54:32 17
Total 13.06.2015 11:54:32 20:54:32 20:54:32 17
MANITO

Morten Ring-Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493

Dag Johannes Tønder

Seilforening:
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:54:32 20:54:32 20:54:32 17
Total 13.06.2015 11:54:32 20:54:32 20:54:32 17

Morten Ring-Andersen (Kongelig Norsk Seilforening)
Albin Express 20:54:32 20:54:32
18 NOR-608

Trym Christensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hexa
Båttype: albin express
Seilnummer: NOR 608

Carl Ockernahl

Seilforening:
Båtnavn: Hexa
Båttype: albin express
Seilnummer: NOR 608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:03:53 21:03:53 21:03:53 18
Total 13.06.2015 12:03:53 21:03:53 21:03:53 18
HEXA

Trym Christensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hexa
Båttype: albin express
Seilnummer: NOR 608

Carl Ockernahl

Seilforening:
Båtnavn: Hexa
Båttype: albin express
Seilnummer: NOR 608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:03:53 21:03:53 21:03:53 18
Total 13.06.2015 12:03:53 21:03:53 21:03:53 18

Trym Christensen (Bundefjorden Seilforening)
albin express 21:03:53 21:03:53
19 NOR-22

Sturla Falck

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Elo
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 22

Ole Kristian Hjemdal

Seilforening:
Båtnavn: Elo
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:09:58 21:09:58 21:09:58 19
Total 13.06.2015 12:09:58 21:09:58 21:09:58 19
ELO

Sturla Falck

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Elo
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 22

Ole Kristian Hjemdal

Seilforening:
Båtnavn: Elo
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:09:58 21:09:58 21:09:58 19
Total 13.06.2015 12:09:58 21:09:58 21:09:58 19

Sturla Falck (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Express 21:09:58 21:09:58
20 NOR-501

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501

Magne Elvik

Seilforening:
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:13:37 21:13:37 21:13:37 20
Total 13.06.2015 12:13:37 21:13:37 21:13:37 20
BLACKJACK

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501

Magne Elvik

Seilforening:
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:13:37 21:13:37 21:13:37 20
Total 13.06.2015 12:13:37 21:13:37 21:13:37 20

Thomas Elvik (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 21:13:37 21:13:37
21 NOR-378

Kjetil Solli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: High Hopes
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 378

Odd Petter Grindahl

Seilforening:
Båtnavn: High Hopes
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 378
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:20:19 21:20:19 21:20:19 21
Total 13.06.2015 12:20:19 21:20:19 21:20:19 21
HIGH HOPES

Kjetil Solli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: High Hopes
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 378

Odd Petter Grindahl

Seilforening:
Båtnavn: High Hopes
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 378
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:20:19 21:20:19 21:20:19 21
Total 13.06.2015 12:20:19 21:20:19 21:20:19 21

Kjetil Solli (Fredrikstad Seilforening)
Express 21:20:19 21:20:19
22 NOR-535

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: express
Seilnummer: NOR 535

Cecilie Caroline Melbye

Seilforening:
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: express
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:24:19 21:24:19 21:24:19 22
Total 13.06.2015 12:24:19 21:24:19 21:24:19 22
THUNDERCHICKEN

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: express
Seilnummer: NOR 535

Cecilie Caroline Melbye

Seilforening:
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: express
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:24:19 21:24:19 21:24:19 22
Total 13.06.2015 12:24:19 21:24:19 21:24:19 22

Erling Guderud (Bærum Seilforening)
express 21:24:19 21:24:19
23 NOR-201

Aril Spetalen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201

Jan Henrik Wold

Seilforening:
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:33:17 21:33:17 21:33:17 23
Total 13.06.2015 12:33:17 21:33:17 21:33:17 23
MARIATTA

Aril Spetalen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201

Jan Henrik Wold

Seilforening:
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:33:17 21:33:17 21:33:17 23
Total 13.06.2015 12:33:17 21:33:17 21:33:17 23

Aril Spetalen (Ullern Seilforening)
Albin Express 21:33:17 21:33:17
24 NOR-171

Geir Gotteberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: North Shore
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 171

Kenneth Tunaal

Seilforening:
Båtnavn: North Shore
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 171
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:34:21 21:34:21 21:34:21 24
Total 13.06.2015 12:34:21 21:34:21 21:34:21 24
NORTH SHORE

Geir Gotteberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: North Shore
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 171

Kenneth Tunaal

Seilforening:
Båtnavn: North Shore
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 171
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:34:21 21:34:21 21:34:21 24
Total 13.06.2015 12:34:21 21:34:21 21:34:21 24

Geir Gotteberg (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 21:34:21 21:34:21
25 NOR-694

Stein Thoresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694

Ane Standal Thoresen

Seilforening:
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:35:21 21:35:21 21:35:21 25
Total 13.06.2015 12:35:21 21:35:21 21:35:21 25
X`N

Stein Thoresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694

Ane Standal Thoresen

Seilforening:
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:35:21 21:35:21 21:35:21 25
Total 13.06.2015 12:35:21 21:35:21 21:35:21 25

Stein Thoresen (Bærum Seilforening)
Express 21:35:21 21:35:21
26 NOR-7

Sindre Hallandvik Langenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7

Eivind Eikeland

Seilforening:
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:45:38 21:45:38 21:45:38 26
Total 13.06.2015 12:45:38 21:45:38 21:45:38 26
NOR-7

Sindre Hallandvik Langenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7

Eivind Eikeland

Seilforening:
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:45:38 21:45:38 21:45:38 26
Total 13.06.2015 12:45:38 21:45:38 21:45:38 26

Sindre Hallandvik Langenes (Kongelig Norsk Seilforening)
Albin Express 21:45:38 21:45:38
27 NOR-855

Fredrik Cook Jensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:46:35 21:46:35 21:46:35 27
Total 13.06.2015 12:46:35 21:46:35 21:46:35 27
ALIBI

Fredrik Cook Jensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:46:35 21:46:35 21:46:35 27
Total 13.06.2015 12:46:35 21:46:35 21:46:35 27

Fredrik Cook Jensen (Bundefjorden Seilforening)
Express 21:46:35 21:46:35
28 NOR-36

Thomas Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Siela Experience
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 36

Kristian Østlie

Seilforening:
Båtnavn: Siela Experience
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:49:47 21:49:47 21:49:47 28
Total 13.06.2015 12:49:47 21:49:47 21:49:47 28
SIELA EXPERIENCE

Thomas Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Siela Experience
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 36

Kristian Østlie

Seilforening:
Båtnavn: Siela Experience
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:49:47 21:49:47 21:49:47 28
Total 13.06.2015 12:49:47 21:49:47 21:49:47 28

Thomas Bakke (Bundefjorden Seilforening)
Albin express 21:49:47 21:49:47
29 NOR-146

Asbjørn Aas

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146

Carl Christian Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:50:25 21:50:25 21:50:25 29
Total 13.06.2015 12:50:25 21:50:25 21:50:25 29
SPJUTET

Asbjørn Aas

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146

Carl Christian Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:50:25 21:50:25 21:50:25 29
Total 13.06.2015 12:50:25 21:50:25 21:50:25 29

Asbjørn Aas (Bundefjorden Seilforening)
Express 21:50:25 21:50:25
30 NOR-259

Emil Bauck

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 259

Lars Skonnord Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:56:32 21:56:32 21:56:32 30
Total 13.06.2015 12:56:32 21:56:32 21:56:32 30
ASBJøRG

Emil Bauck

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 259

Lars Skonnord Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:56:32 21:56:32 21:56:32 30
Total 13.06.2015 12:56:32 21:56:32 21:56:32 30

Emil Bauck (Oslo Seilforening)
Express 21:56:32 21:56:32
31 NOR-952

Cathrine Teilman

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952

Camilla Foss Hanssen

Seilforening:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:12:52 22:12:52 22:12:52 31
Total 13.06.2015 13:12:52 22:12:52 22:12:52 31
REGATTAMASKINEN ASBJøRN

Cathrine Teilman

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952

Camilla Foss Hanssen

Seilforening:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:12:52 22:12:52 22:12:52 31
Total 13.06.2015 13:12:52 22:12:52 22:12:52 31

Cathrine Teilman (Oslo Seilforening)
Albin Express 22:12:52 22:12:52
32 NOR-156

Gard Jakob Ørka

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 156

Andreas Næss

Seilforening:
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:16:17 22:16:17 22:16:17 32
Total 13.06.2015 13:16:17 22:16:17 22:16:17 32
AQUILA 1

Gard Jakob Ørka

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 156

Andreas Næss

Seilforening:
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:16:17 22:16:17 22:16:17 32
Total 13.06.2015 13:16:17 22:16:17 22:16:17 32

Gard Jakob Ørka (Bærum Seilforening)
Albin Express 22:16:17 22:16:17
33 NOR-164

Asbjørn Følstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164

Ole Martin Nodenes

Seilforening:
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:18:44 22:18:44 22:18:44 33
Total 13.06.2015 13:18:44 22:18:44 22:18:44 33
DNF3

Asbjørn Følstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164

Ole Martin Nodenes

Seilforening:
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:18:44 22:18:44 22:18:44 33
Total 13.06.2015 13:18:44 22:18:44 22:18:44 33

Asbjørn Følstad (Kongelig Norsk Seilforening)
Albin Express 22:18:44 22:18:44
34 NOR-325

Terje Karlsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gjertrud
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 325

Henrik Grønhaug

Seilforening:
Båtnavn: Gjertrud
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 325
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:21:30 22:21:30 22:21:30 34
Total 13.06.2015 13:21:30 22:21:30 22:21:30 34
GJERTRUD

Terje Karlsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gjertrud
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 325

Henrik Grønhaug

Seilforening:
Båtnavn: Gjertrud
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 325
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:21:30 22:21:30 22:21:30 34
Total 13.06.2015 13:21:30 22:21:30 22:21:30 34

Terje Karlsen (Oslo Seilforening)
Express 22:21:30 22:21:30
35 NOR-101

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101

Karl-Gustav Brattfors

Seilforening:
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:24:00 22:24:00 22:24:00 35
Total 13.06.2015 13:24:00 22:24:00 22:24:00 35
FAIRYTALE

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101

Karl-Gustav Brattfors

Seilforening:
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:24:00 22:24:00 22:24:00 35
Total 13.06.2015 13:24:00 22:24:00 22:24:00 35

Jan Sverre Reboli Paulsen (Bundefjorden Seilforening)
Albin Express 22:24:00 22:24:00
36 NOR-429

Andrea Hovland Dalsæg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gledespreder 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 429

Daniel Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Gledespreder 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 429
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:27:28 22:27:28 22:27:28 36
Total 13.06.2015 13:27:28 22:27:28 22:27:28 36
GLEDESPREDER 1

Andrea Hovland Dalsæg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gledespreder 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 429

Daniel Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Gledespreder 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 429
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:27:28 22:27:28 22:27:28 36
Total 13.06.2015 13:27:28 22:27:28 22:27:28 36

Andrea Hovland Dalsæg (Oslo Seilforening)
Express 22:27:28 22:27:28
37 NOR-909

Marius Eilertsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: AquaLENA
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 909

Terje Glad

Seilforening:
Båtnavn: AquaLENA
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:45:40 23:45:40 23:45:40 37
Total 13.06.2015 14:45:40 23:45:40 23:45:40 37
AQUALENA

Marius Eilertsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: AquaLENA
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 909

Terje Glad

Seilforening:
Båtnavn: AquaLENA
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:45:40 23:45:40 23:45:40 37
Total 13.06.2015 14:45:40 23:45:40 23:45:40 37

Marius Eilertsen (Bærum Seilforening)
Albin Express 23:45:40 23:45:40
38 NOR-1059

Ståle Hammersland

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059

Edvin Anfinsen

Seilforening:
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:52:52 23:52:52 23:52:52 38
Total 13.06.2015 14:52:52 23:52:52 23:52:52 38
ALBINE

Ståle Hammersland

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059

Edvin Anfinsen

Seilforening:
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:52:52 23:52:52 23:52:52 38
Total 13.06.2015 14:52:52 23:52:52 23:52:52 38

Ståle Hammersland (Drammens Seilforening)
Albin Express 23:52:52 23:52:52
39 NOR-121

Thomas Berge Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: RelaX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 121

Jostein Greve

Seilforening:
Båtnavn: RelaX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:39:00 24:39:00 24:39:00 39
Total 13.06.2015 15:39:00 24:39:00 24:39:00 39
RELAX

Thomas Berge Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: RelaX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 121

Jostein Greve

Seilforening:
Båtnavn: RelaX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:39:00 24:39:00 24:39:00 39
Total 13.06.2015 15:39:00 24:39:00 24:39:00 39

Thomas Berge Johannessen (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 24:39:00 24:39:00
40 NOR-324

Fredrik Thafvelin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324

Nicolay Thafvelin

Seilforening:
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 40
Total DNF 40
CRUX

Fredrik Thafvelin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324

Nicolay Thafvelin

Seilforening:
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 40
Total DNF 40

Fredrik Thafvelin (Kongelig Norsk Seilforening)
Express DNF
40 NOR-DNS

Frode Gunnestad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR DNS
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 40
Total DNC 40
DNS

Frode Gunnestad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR DNS
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 40
Total DNC 40

Frode Gunnestad (Oslo Seilforening)
Express DNC
40 NOR-341

Thor Gunnar Andersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Northern Playground
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 341

Christoffer Vedal

Seilforening:
Båtnavn: Northern Playground
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 40
Total DNC 40
NORTHERN PLAYGROUND

Thor Gunnar Andersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Northern Playground
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 341

Christoffer Vedal

Seilforening:
Båtnavn: Northern Playground
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 40
Total DNC 40

Thor Gunnar Andersen (Bundefjorden Seilforening)
Express DNC
40 NOR-829

Jon Erland Madsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Perplex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 40
Total DNC 40
PERPLEX

Jon Erland Madsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Perplex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 40
Total DNC 40

Jon Erland Madsen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Express DNC

Family SH (mix m/u spin) - Bane M

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-11294

Jan Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Team Brodinas
Båttype: Vrolijk37
Seilnummer: NOR 11294

Kenneth Rønvik

Seilforening:
Båtnavn: Team Brodinas
Båttype: Vrolijk37
Seilnummer: NOR 11294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 03:48:00 12:38:00 12:31:56 1
Total 13.06.2015 03:48:00 12:38:00 12:31:56 1
TEAM BRODINAS

Jan Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Team Brodinas
Båttype: Vrolijk37
Seilnummer: NOR 11294

Kenneth Rønvik

Seilforening:
Båtnavn: Team Brodinas
Båttype: Vrolijk37
Seilnummer: NOR 11294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 03:48:00 12:38:00 12:31:56 1
Total 13.06.2015 03:48:00 12:38:00 12:31:56 1

Jan Martin Brodin (Bundefjorden Seilforening)
Vrolijk37 12:38:00 12:31:56
2 NOR-12247

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247

Indergård Espen

Seilforening:
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 04:10:13 13:00:13 13:11:08 2
Total 13.06.2015 04:10:13 13:00:13 13:11:08 2
HANSEMANN

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247

Indergård Espen

Seilforening:
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 04:10:13 13:00:13 13:11:08 2
Total 13.06.2015 04:10:13 13:00:13 13:11:08 2

Ketil Hebnes (Oppegård Seilforening)
Hanse 470e 13:00:13 13:11:08
3 NOR-11605

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11605

Pia Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11605
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 05:48:22 14:38:22 13:33:22 3
Total 13.06.2015 05:48:22 14:38:22 13:33:22 3
SIRKUS

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11605

Pia Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11605
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 05:48:22 14:38:22 13:33:22 3
Total 13.06.2015 05:48:22 14:38:22 13:33:22 3

Finn Thon (Bærum Seilforening)
Bavaria 36 14:38:22 13:33:22
4 NOR-287

Egil Gunnar Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Slappa
Båttype: X99
Seilnummer: NOR 287

Kari Helene Tangen

Seilforening:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X99
Seilnummer: NOR 287
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:14:53 16:04:53 15:28:13 4
Total 13.06.2015 07:14:53 16:04:53 15:28:13 4
SLAPPA

Egil Gunnar Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Slappa
Båttype: X99
Seilnummer: NOR 287

Kari Helene Tangen

Seilforening:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X99
Seilnummer: NOR 287
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:14:53 16:04:53 15:28:13 4
Total 13.06.2015 07:14:53 16:04:53 15:28:13 4

Egil Gunnar Johansen (Kongelig Norsk Seilforening)
X99 16:04:53 15:28:13
5 NOR-6366

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Cilantra
Båttype: Twostar 36
Seilnummer: NOR 6366

Axel Emil Nissen-Lie

Seilforening:
Båtnavn: Cilantra
Båttype: Twostar 36
Seilnummer: NOR 6366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:35:19 20:25:19 19:22:49 5
Total 13.06.2015 11:35:19 20:25:19 19:22:49 5
CILANTRA

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Cilantra
Båttype: Twostar 36
Seilnummer: NOR 6366

Axel Emil Nissen-Lie

Seilforening:
Båtnavn: Cilantra
Båttype: Twostar 36
Seilnummer: NOR 6366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:35:19 20:25:19 19:22:49 5
Total 13.06.2015 11:35:19 20:25:19 19:22:49 5

Axel Nissen-Lie (Nesøya Seilforening)
Twostar 36 20:25:19 19:22:50
6 NOR-13934

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934

Eva-Linn Høyte

Seilforening:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
FELIXDENSTORE

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934

Eva-Linn Høyte

Seilforening:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6

Henning Høyte (Tønsberg Seilforening)
First 35 DNF
6 NOR-6100

Eirik Tenningen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Xiphias
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 6100

Maria Tenninge

Seilforening:
Båtnavn: Xiphias
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 6100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
XIPHIAS

Eirik Tenningen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Xiphias
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 6100

Maria Tenninge

Seilforening:
Båtnavn: Xiphias
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 6100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6

Eirik Tenningen (Asker Seilforening)
X-79 DNF
6 NOR-14939

COLIN BEVAN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xmeralda II
Båttype: Xc 42
Seilnummer: NOR 14939

Beate Bevan

Seilforening:
Båtnavn: Xmeralda II
Båttype: Xc 42
Seilnummer: NOR 14939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 6
Total DNC 6
XMERALDA II

COLIN BEVAN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xmeralda II
Båttype: Xc 42
Seilnummer: NOR 14939

Beate Bevan

Seilforening:
Båtnavn: Xmeralda II
Båttype: Xc 42
Seilnummer: NOR 14939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 6
Total DNC 6

COLIN BEVAN (Nesodden Seilforening)
Xc 42 DNC

Fersk i Færdern - Bane M-Lysaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-11864

Martin Wallin

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Veliero
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 11864

Birger Scavenius

Seilforening:
Båtnavn: Veliero
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 11864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:30:35 15:30:35 15:30:35 1
Total 13.06.2015 06:30:35 15:30:35 15:30:35 1
VELIERO

Martin Wallin

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Veliero
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 11864

Birger Scavenius

Seilforening:
Båtnavn: Veliero
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 11864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:30:35 15:30:35 15:30:35 1
Total 13.06.2015 06:30:35 15:30:35 15:30:35 1

Martin Wallin (Soon Seilforening)
Jeanneau SO 49 DS 15:30:35 15:30:35
2 NOR-10138

Bjørn Erik Kasnes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: DAISY
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10138

Einar Juvland

Seilforening:
Båtnavn: DAISY
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:52:50 15:52:50 15:52:50 2
Total 13.06.2015 06:52:50 15:52:50 15:52:50 2
DAISY

Bjørn Erik Kasnes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: DAISY
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10138

Einar Juvland

Seilforening:
Båtnavn: DAISY
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 10138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:52:50 15:52:50 15:52:50 2
Total 13.06.2015 06:52:50 15:52:50 15:52:50 2

Bjørn Erik Kasnes (Brevik Seilforening)
Hanse 341 15:52:50 15:52:50
3 NOR-9545

stein vegard hansen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Månestråle
Båttype: Hallberg-Rassy 39
Seilnummer: NOR 9545

Lars Espen Holm

Seilforening:
Båtnavn: Månestråle
Båttype: Hallberg-Rassy 39
Seilnummer: NOR 9545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:58:54 15:58:54 15:58:54 3
Total 13.06.2015 06:58:54 15:58:54 15:58:54 3
MåNESTRåLE

stein vegard hansen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Månestråle
Båttype: Hallberg-Rassy 39
Seilnummer: NOR 9545

Lars Espen Holm

Seilforening:
Båtnavn: Månestråle
Båttype: Hallberg-Rassy 39
Seilnummer: NOR 9545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:58:54 15:58:54 15:58:54 3
Total 13.06.2015 06:58:54 15:58:54 15:58:54 3

stein vegard hansen (Oslo Seilforening)
Hallberg-Rassy 39 15:58:54 15:58:54
4 NOR-13338

Are Steinar Stokstad

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Balja
Båttype: Bavaria 40c
Seilnummer: NOR 13338

Eirik Bergersen

Seilforening:
Båtnavn: Balja
Båttype: Bavaria 40c
Seilnummer: NOR 13338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:11:03 21:11:03 21:11:03 4
Total 13.06.2015 12:11:03 21:11:03 21:11:03 4
BALJA

Are Steinar Stokstad

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Balja
Båttype: Bavaria 40c
Seilnummer: NOR 13338

Eirik Bergersen

Seilforening:
Båtnavn: Balja
Båttype: Bavaria 40c
Seilnummer: NOR 13338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:11:03 21:11:03 21:11:03 4
Total 13.06.2015 12:11:03 21:11:03 21:11:03 4

Are Steinar Stokstad (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Bavaria 40c 21:11:03 21:11:03
5 NOR-6352

Endre Holien

Seilforening: Akerselven
Båtnavn: 1181 Trekken
Båttype: Omega30A
Seilnummer: NOR 6352

Magnus Wennberg

Seilforening:
Båtnavn: 1181 Trekken
Båttype: Omega30A
Seilnummer: NOR 6352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:41:54 21:41:54 21:41:54 5
Total 13.06.2015 12:41:54 21:41:54 21:41:54 5
1181 TREKKEN

Endre Holien

Seilforening: Akerselven
Båtnavn: 1181 Trekken
Båttype: Omega30A
Seilnummer: NOR 6352

Magnus Wennberg

Seilforening:
Båtnavn: 1181 Trekken
Båttype: Omega30A
Seilnummer: NOR 6352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:41:54 21:41:54 21:41:54 5
Total 13.06.2015 12:41:54 21:41:54 21:41:54 5

Endre Holien (Akerselven)
Omega30A 21:41:54 21:41:54
6 NOR-15321

Lutz-Christian Schroeder

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: LUCY
Båttype: Nordborg 26
Seilnummer: NOR 15321

Mathias Bertram

Seilforening:
Båtnavn: LUCY
Båttype: Nordborg 26
Seilnummer: NOR 15321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:52:10 21:52:10 21:52:10 6
Total 13.06.2015 12:52:10 21:52:10 21:52:10 6
LUCY

Lutz-Christian Schroeder

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: LUCY
Båttype: Nordborg 26
Seilnummer: NOR 15321

Mathias Bertram

Seilforening:
Båtnavn: LUCY
Båttype: Nordborg 26
Seilnummer: NOR 15321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:52:10 21:52:10 21:52:10 6
Total 13.06.2015 12:52:10 21:52:10 21:52:10 6

Lutz-Christian Schroeder (Nesodden Seilforening)
Nordborg 26 21:52:10 21:52:10
7 NOR-5672

Anton Babenko

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mayflower
Båttype: Neptim
Seilnummer: NOR 5672

Borys Babenko

Seilforening:
Båtnavn: Mayflower
Båttype: Neptim
Seilnummer: NOR 5672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:24:40 24:24:40 24:24:40 7
Total 13.06.2015 15:24:40 24:24:40 24:24:40 7
MAYFLOWER

Anton Babenko

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mayflower
Båttype: Neptim
Seilnummer: NOR 5672

Borys Babenko

Seilforening:
Båtnavn: Mayflower
Båttype: Neptim
Seilnummer: NOR 5672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:24:40 24:24:40 24:24:40 7
Total 13.06.2015 15:24:40 24:24:40 24:24:40 7

Anton Babenko (Asker Seilforening)
Neptim 24:24:40 24:24:40
8 NOR-4487

Kjell Rune Andersen

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Berit
Båttype: Fjord CS 28
Seilnummer: NOR 4487

Tore Holbu Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Berit
Båttype: Fjord CS 28
Seilnummer: NOR 4487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
BERIT

Kjell Rune Andersen

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Berit
Båttype: Fjord CS 28
Seilnummer: NOR 4487

Tore Holbu Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Berit
Båttype: Fjord CS 28
Seilnummer: NOR 4487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Kjell Rune Andersen (Gåsøkalven Seilselskab)
Fjord CS 28 DNF
8 NOR-4629

Nils-Petter Bergersen

Seilforening: Revierhavna Hovedøya
Båtnavn: Happy Susji
Båttype: Happy
Seilnummer: NOR 4629

Andrew John Taylor

Seilforening:
Båtnavn: Happy Susji
Båttype: Happy
Seilnummer: NOR 4629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
HAPPY SUSJI

Nils-Petter Bergersen

Seilforening: Revierhavna Hovedøya
Båtnavn: Happy Susji
Båttype: Happy
Seilnummer: NOR 4629

Andrew John Taylor

Seilforening:
Båtnavn: Happy Susji
Båttype: Happy
Seilnummer: NOR 4629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Nils-Petter Bergersen (Revierhavna Hovedøya)
Happy DNF
8 NOR-2552

Claus Rasmussen

Seilforening: Havnevik Brygge,Svelvik
Båtnavn: KAMIKAZE
Båttype: Mikkel 30´
Seilnummer: NOR 2552

Anne Cecilie Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: KAMIKAZE
Båttype: Mikkel 30´
Seilnummer: NOR 2552
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
KAMIKAZE

Claus Rasmussen

Seilforening: Havnevik Brygge,Svelvik
Båtnavn: KAMIKAZE
Båttype: Mikkel 30´
Seilnummer: NOR 2552

Anne Cecilie Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: KAMIKAZE
Båttype: Mikkel 30´
Seilnummer: NOR 2552
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Claus Rasmussen (Havnevik Brygge,Svelvik)
Mikkel 30´ DNF
8 SWE-13

Olav Hallan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Krabben
Båttype: Lill-Scampi
Seilnummer: SWE 13

Tomaz Damstuen

Seilforening:
Båtnavn: Krabben
Båttype: Lill-Scampi
Seilnummer: SWE 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
KRABBEN

Olav Hallan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Krabben
Båttype: Lill-Scampi
Seilnummer: SWE 13

Tomaz Damstuen

Seilforening:
Båtnavn: Krabben
Båttype: Lill-Scampi
Seilnummer: SWE 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Olav Hallan (Bærum Seilforening)
Lill-Scampi DNF
8 NOR-6863

Wilhelm Kaarbø

Seilforening: Harstad Seilforening
Båtnavn: Nocturne
Båttype: Mikkel 1000
Seilnummer: NOR 6863

Emil Kostovski

Seilforening:
Båtnavn: Nocturne
Båttype: Mikkel 1000
Seilnummer: NOR 6863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
NOCTURNE

Wilhelm Kaarbø

Seilforening: Harstad Seilforening
Båtnavn: Nocturne
Båttype: Mikkel 1000
Seilnummer: NOR 6863

Emil Kostovski

Seilforening:
Båtnavn: Nocturne
Båttype: Mikkel 1000
Seilnummer: NOR 6863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Wilhelm Kaarbø (Harstad Seilforening)
Mikkel 1000 DNF
8 NOR-13047

Lars Magnus Mikkelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: sirius
Båttype: bacaria 37 c
Seilnummer: NOR 13047

tom erlig mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: sirius
Båttype: bacaria 37 c
Seilnummer: NOR 13047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
SIRIUS

Lars Magnus Mikkelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: sirius
Båttype: bacaria 37 c
Seilnummer: NOR 13047

tom erlig mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: sirius
Båttype: bacaria 37 c
Seilnummer: NOR 13047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Lars Magnus Mikkelsen (Bærum Seilforening)
bacaria 37 c DNF

First 31.7- Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-9797

Jan-Kristian Vedeler

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797

Aksel Vedeler

Seilforening:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:35:16 18:05:16 18:05:16 1
Total 13.06.2015 09:35:16 18:05:16 18:05:16 1
SJAMAN

Jan-Kristian Vedeler

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797

Aksel Vedeler

Seilforening:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:35:16 18:05:16 18:05:16 1
Total 13.06.2015 09:35:16 18:05:16 18:05:16 1

Jan-Kristian Vedeler (Tønsberg Seilforening)
First 31.7 18:05:16 18:05:16
2 NOR-13372

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:37:08 19:07:08 19:07:08 2
Total 13.06.2015 10:37:08 19:07:08 19:07:08 2
SANA

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:37:08 19:07:08 19:07:08 2
Total 13.06.2015 10:37:08 19:07:08 19:07:08 2

Ole Fredrik Melleby (Asker Seilforening)
First 31.7 19:07:08 19:07:08
3 NOR-10107

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:17:05 19:47:05 19:47:05 3
Total 13.06.2015 11:17:05 19:47:05 19:47:05 3
JOY IV

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:17:05 19:47:05 19:47:05 3
Total 13.06.2015 11:17:05 19:47:05 19:47:05 3

TROND GUNDERSEN (Asker Seilforening)
First 31.7 19:47:05 19:47:05
4 NOR-9763

BJØRN EIRIK OLSEN

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763

Pål Rokke

Seilforening:
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:17:26 19:47:26 19:47:26 4
Total 13.06.2015 11:17:26 19:47:26 19:47:26 4
WISH

BJØRN EIRIK OLSEN

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763

Pål Rokke

Seilforening:
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:17:26 19:47:26 19:47:26 4
Total 13.06.2015 11:17:26 19:47:26 19:47:26 4

BJØRN EIRIK OLSEN (Tønsberg Seilforening)
First 31,7 19:47:26 19:47:26
5 NOR-12081

Lise Sørbø

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081

Kevin Tuttle

Seilforening:
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:17:32 19:47:32 19:47:32 5
Total 13.06.2015 11:17:32 19:47:32 19:47:32 5
NORDANATT

Lise Sørbø

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081

Kevin Tuttle

Seilforening:
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:17:32 19:47:32 19:47:32 5
Total 13.06.2015 11:17:32 19:47:32 19:47:32 5

Lise Sørbø (Asker Seilforening)
First 31.7 19:47:32 19:47:32
6 NOR-10324

Frode Heggdal Larsen Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324

Caroline Grimsgaard

Seilforening:
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:21:40 19:51:40 19:51:40 6
Total 13.06.2015 11:21:40 19:51:40 19:51:40 6
ZIGGY

Frode Heggdal Larsen Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324

Caroline Grimsgaard

Seilforening:
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:21:40 19:51:40 19:51:40 6
Total 13.06.2015 11:21:40 19:51:40 19:51:40 6

Frode Heggdal Larsen Larsen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 31.7 19:51:40 19:51:40
7 NOR-9322

Kjell Ellila

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322

Knut Erik Ågrav Ellilla

Seilforening:
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:25:56 19:55:56 19:55:56 7
Total 13.06.2015 11:25:56 19:55:56 19:55:56 7
TARZAN

Kjell Ellila

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322

Knut Erik Ågrav Ellilla

Seilforening:
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:25:56 19:55:56 19:55:56 7
Total 13.06.2015 11:25:56 19:55:56 19:55:56 7

Kjell Ellila (Tønsberg Seilforening)
First 31,7 19:55:56 19:55:56
8 NOR-11798

andreas Bure

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Gasolin
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11798

Håkon Sannrud

Seilforening:
Båtnavn: Gasolin
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11798
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:33:48 20:03:48 20:03:48 8
Total 13.06.2015 11:33:48 20:03:48 20:03:48 8
GASOLIN

andreas Bure

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Gasolin
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11798

Håkon Sannrud

Seilforening:
Båtnavn: Gasolin
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11798
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:33:48 20:03:48 20:03:48 8
Total 13.06.2015 11:33:48 20:03:48 20:03:48 8

andreas Bure (Fredrikstad Seilforening)
First 31.7 20:03:48 20:03:48
9 NOR-9844

Stig Mathiassen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Geirsha
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9844

Harald Arnesen

Seilforening:
Båtnavn: Geirsha
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9844
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:14:39 20:44:39 20:44:39 9
Total 13.06.2015 12:14:39 20:44:39 20:44:39 9
GEIRSHA

Stig Mathiassen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Geirsha
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9844

Harald Arnesen

Seilforening:
Båtnavn: Geirsha
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9844
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:14:39 20:44:39 20:44:39 9
Total 13.06.2015 12:14:39 20:44:39 20:44:39 9

Stig Mathiassen (Ullern Seilforening)
First 31.7 20:44:39 20:44:39
10 NOR-10990

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990

Steinar Skui

Seilforening:
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:51:38 21:21:38 21:21:38 10
Total 13.06.2015 12:51:38 21:21:38 21:21:38 10
HåREK

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990

Steinar Skui

Seilforening:
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:51:38 21:21:38 21:21:38 10
Total 13.06.2015 12:51:38 21:21:38 21:21:38 10

erik kverum (Hurum Seilforening)
First 31.7 21:21:38 21:21:38
11 NOR-15366

teis pedersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Amanda
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 15366

inga leuckfeld

Seilforening:
Båtnavn: Amanda
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 15366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:16:02 22:46:02 22:46:02 11
Total 13.06.2015 14:16:02 22:46:02 22:46:02 11
AMANDA

teis pedersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Amanda
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 15366

inga leuckfeld

Seilforening:
Båtnavn: Amanda
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 15366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:16:02 22:46:02 22:46:02 11
Total 13.06.2015 14:16:02 22:46:02 22:46:02 11

teis pedersen (Oslo Seilforening)
First 31.7 22:46:02 22:46:02
12 NOR-14168

Knut Østby

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Trick
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 14168

Ole johannes Myhren

Seilforening:
Båtnavn: Trick
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 14168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:28:53 22:58:53 22:58:53 12
Total 13.06.2015 14:28:53 22:58:53 22:58:53 12
TRICK

Knut Østby

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Trick
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 14168

Ole johannes Myhren

Seilforening:
Båtnavn: Trick
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 14168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:28:53 22:58:53 22:58:53 12
Total 13.06.2015 14:28:53 22:58:53 22:58:53 12

Knut Østby (Soon Seilforening)
First 31,7 22:58:53 22:58:53
13 NOR-11175

LARS MARIUS VALSTAD

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175

Valdemar Sandal Rolfsen

Seilforening:
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:30:25 23:00:25 23:00:25 13
Total 13.06.2015 14:30:25 23:00:25 23:00:25 13
HAVKATT

LARS MARIUS VALSTAD

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175

Valdemar Sandal Rolfsen

Seilforening:
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:30:25 23:00:25 23:00:25 13
Total 13.06.2015 14:30:25 23:00:25 23:00:25 13

LARS MARIUS VALSTAD (Oslo Seilforening)
First 31.7 23:00:25 23:00:25

Flerskrog-Bane T

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-340

Kristian Aandahl

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tre Søstre
Båttype: Corsair 36
Seilnummer: NOR 340

Karl Andreas Aandahl

Seilforening:
Båtnavn: Tre Søstre
Båttype: Corsair 36
Seilnummer: NOR 340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:26:00 21:16:00 24:55:28 1
Total 13.06.2015 14:26:00 21:16:00 24:55:28 1
TRE SøSTRE

Kristian Aandahl

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tre Søstre
Båttype: Corsair 36
Seilnummer: NOR 340

Karl Andreas Aandahl

Seilforening:
Båtnavn: Tre Søstre
Båttype: Corsair 36
Seilnummer: NOR 340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:26:00 21:16:00 24:55:28 1
Total 13.06.2015 14:26:00 21:16:00 24:55:28 1

Kristian Aandahl (Tønsberg Seilforening)
Corsair 36 21:16:00 24:55:28
2 NOR-252

Lars Reinskou

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:17:40 22:07:40 25:20:10 2
Total 13.06.2015 15:17:40 22:07:40 25:20:10 2
RASTLøS

Lars Reinskou

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:17:40 22:07:40 25:20:10 2
Total 13.06.2015 15:17:40 22:07:40 25:20:10 2

Lars Reinskou (Moss Seilforening)
TRT 1200CR 22:07:40 25:20:11
3 NOR-331

Jo Borchsenius

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Little Scarlet
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 331

Hans Nicolai Borchsenius

Seilforening:
Båtnavn: Little Scarlet
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 331
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:30:21 22:20:21 25:46:45 3
Total 13.06.2015 15:30:21 22:20:21 25:46:45 3
LITTLE SCARLET

Jo Borchsenius

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Little Scarlet
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 331

Hans Nicolai Borchsenius

Seilforening:
Båtnavn: Little Scarlet
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 331
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:30:21 22:20:21 25:46:45 3
Total 13.06.2015 15:30:21 22:20:21 25:46:45 3

Jo Borchsenius (Viken Flerskrogseilere)
Dragonfly 25 22:20:21 25:46:46
4 NOR-295

Johan Hansteen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Katla
Båttype: Katamaran
Seilnummer: NOR 295

Hilde Hansteen

Seilforening:
Båtnavn: Katla
Båttype: Katamaran
Seilnummer: NOR 295
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 17:34:00 24:24:00 26:07:56 4
Total 13.06.2015 17:34:00 24:24:00 26:07:56 4
KATLA

Johan Hansteen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Katla
Båttype: Katamaran
Seilnummer: NOR 295

Hilde Hansteen

Seilforening:
Båtnavn: Katla
Båttype: Katamaran
Seilnummer: NOR 295
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 17:34:00 24:24:00 26:07:56 4
Total 13.06.2015 17:34:00 24:24:00 26:07:56 4

Johan Hansteen (Holmestrand Seilforening)
Katamaran 24:24:00 26:07:57
5 NOR-242

Odd Marius Rosvold

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242

Alexander Ayling

Seilforening:
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:49:51 21:39:51 26:51:48 5
Total 13.06.2015 14:49:51 21:39:51 26:51:48 5
VAAGHALS

Odd Marius Rosvold

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242

Alexander Ayling

Seilforening:
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:49:51 21:39:51 26:51:48 5
Total 13.06.2015 14:49:51 21:39:51 26:51:48 5

Odd Marius Rosvold (Viken Flerskrogseilere)
Flerskrog 21:39:51 26:51:49
6 NOR-274

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274

Dag Olav Soriano

Seilforening:
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 16:53:28 23:43:28 28:42:23 6
Total 13.06.2015 16:53:28 23:43:28 28:42:23 6
DIDDY WAH DIDDY

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274

Dag Olav Soriano

Seilforening:
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 16:53:28 23:43:28 28:42:23 6
Total 13.06.2015 16:53:28 23:43:28 28:42:23 6

Bernt Biberg (Viken Flerskrogseilere)
Rackam 26 23:43:28 28:42:24
7 NOR-350

Tom Kvalvågnes

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: SeaGul
Båttype: T-35 Trimaran
Seilnummer: NOR 350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:59:38 19:49:38 29:09:57 7
Total 13.06.2015 12:59:38 19:49:38 29:09:57 7
SEAGUL

Tom Kvalvågnes

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: SeaGul
Båttype: T-35 Trimaran
Seilnummer: NOR 350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:59:38 19:49:38 29:09:57 7
Total 13.06.2015 12:59:38 19:49:38 29:09:57 7

Tom Kvalvågnes (Viken Flerskrogseilere)
T-35 Trimaran 19:49:38 29:09:57
8 NOR-4

Hans Ulrik Grunert

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: ALA
Båttype: SeaCart 26
Seilnummer: NOR 4

Sten A. Kvanvik

Seilforening:
Båtnavn: ALA
Båttype: SeaCart 26
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
ALA

Hans Ulrik Grunert

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: ALA
Båttype: SeaCart 26
Seilnummer: NOR 4

Sten A. Kvanvik

Seilforening:
Båtnavn: ALA
Båttype: SeaCart 26
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Hans Ulrik Grunert (Viken Flerskrogseilere)
SeaCart 26 DNF
8 NOR-254

Tom Wingaard

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: GAUPA
Båttype: TRT 1400 KATAMA
Seilnummer: NOR 254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
GAUPA

Tom Wingaard

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: GAUPA
Båttype: TRT 1400 KATAMA
Seilnummer: NOR 254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Tom Wingaard (Viken Flerskrogseilere)
TRT 1400 KATAMA DNF
8 NOR-275

Joakim Fagerli

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
LETO

Joakim Fagerli

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Joakim Fagerli (Viken Flerskrogseilere)
Gemini 105 MC DNF
8 NOR-354

Tor Rabe

Seilforening: Innherred Seilforening
Båtnavn: Panta Rei
Båttype: Farrier F-22R
Seilnummer: NOR 354

Øivind Reed-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Panta Rei
Båttype: Farrier F-22R
Seilnummer: NOR 354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
PANTA REI

Tor Rabe

Seilforening: Innherred Seilforening
Båtnavn: Panta Rei
Båttype: Farrier F-22R
Seilnummer: NOR 354

Øivind Reed-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Panta Rei
Båttype: Farrier F-22R
Seilnummer: NOR 354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Tor Rabe (Innherred Seilforening)
Farrier F-22R DNF
8 NOR-241

Mike Ljungberg-Tvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: PLAYSTATION 3.0
Båttype: Catana431
Seilnummer: NOR 241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
PLAYSTATION 3.0

Mike Ljungberg-Tvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: PLAYSTATION 3.0
Båttype: Catana431
Seilnummer: NOR 241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Mike Ljungberg-Tvedt (Kongelig Norsk Seilforening)
Catana431 DNF
8 NOR-231

Geir Almquist

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sisteskirk
Båttype: TRT1200
Seilnummer: NOR 231

Per Hansen-Tangen

Seilforening:
Båtnavn: Sisteskirk
Båttype: TRT1200
Seilnummer: NOR 231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
SISTESKIRK

Geir Almquist

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sisteskirk
Båttype: TRT1200
Seilnummer: NOR 231

Per Hansen-Tangen

Seilforening:
Båtnavn: Sisteskirk
Båttype: TRT1200
Seilnummer: NOR 231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Geir Almquist (Bærum Seilforening)
TRT1200 DNF

IF-båt-Bane M

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-30

Terje Johannesen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30

Jan Kristian Jansen

Seilforening:
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 05:40:52 15:30:52 15:30:52 1
Total 13.06.2015 05:40:52 15:30:52 15:30:52 1
IFNOT

Terje Johannesen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30

Jan Kristian Jansen

Seilforening:
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 05:40:52 15:30:52 15:30:52 1
Total 13.06.2015 05:40:52 15:30:52 15:30:52 1

Terje Johannesen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
IF 15:30:52 15:30:52
2 NOR-63

Svein Heglund

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63

Kristian Skavang

Seilforening:
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 05:45:27 15:35:27 15:35:27 2
Total 13.06.2015 05:45:27 15:35:27 15:35:27 2
PATRICIA LL

Svein Heglund

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63

Kristian Skavang

Seilforening:
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 05:45:27 15:35:27 15:35:27 2
Total 13.06.2015 05:45:27 15:35:27 15:35:27 2

Svein Heglund (Asker Seilforening)
IF 15:35:27 15:35:27
3 NOR-153

Trond Aasland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153

Kristen Erik Thorp

Seilforening:
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 05:53:58 15:43:58 15:43:58 3
Total 13.06.2015 05:53:58 15:43:58 15:43:58 3
COMPROMISE

Trond Aasland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153

Kristen Erik Thorp

Seilforening:
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 05:53:58 15:43:58 15:43:58 3
Total 13.06.2015 05:53:58 15:43:58 15:43:58 3

Trond Aasland (Bærum Seilforening)
IF 15:43:58 15:43:58
4 NOR-199

Karoline Ihlen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199

Erik Strand

Seilforening:
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:22:18 16:12:18 16:12:18 4
Total 13.06.2015 06:22:18 16:12:18 16:12:18 4
SUSHI

Karoline Ihlen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199

Erik Strand

Seilforening:
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:22:18 16:12:18 16:12:18 4
Total 13.06.2015 06:22:18 16:12:18 16:12:18 4

Karoline Ihlen (Bærum Seilforening)
IF 16:12:18 16:12:18
5 NOR-44

Bernt Nissen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44

Peter Magnus Nissen

Seilforening:
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:23:20 16:13:20 16:13:20 5
Total 13.06.2015 06:23:20 16:13:20 16:13:20 5
JENNIFER

Bernt Nissen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44

Peter Magnus Nissen

Seilforening:
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:23:20 16:13:20 16:13:20 5
Total 13.06.2015 06:23:20 16:13:20 16:13:20 5

Bernt Nissen (Bærum Seilforening)
IF 16:13:20 16:13:20
6 NOR-160

Jan Christian Jørgensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160

Bendix Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:27:15 16:17:15 16:17:15 6
Total 13.06.2015 06:27:15 16:17:15 16:17:15 6
SOL

Jan Christian Jørgensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160

Bendix Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:27:15 16:17:15 16:17:15 6
Total 13.06.2015 06:27:15 16:17:15 16:17:15 6

Jan Christian Jørgensen (Bærum Seilforening)
IF 16:17:15 16:17:15
7 NOR-107

Nils Jarem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107

Arnfinn Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:30:28 16:20:28 16:20:28 7
Total 13.06.2015 06:30:28 16:20:28 16:20:28 7
CAMPIONE

Nils Jarem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107

Arnfinn Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:30:28 16:20:28 16:20:28 7
Total 13.06.2015 06:30:28 16:20:28 16:20:28 7

Nils Jarem (Bærum Seilforening)
IF 16:20:28 16:20:28
8 NOR-128

Robert Bay

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MADELEINE
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128

Gunnar Nybø

Seilforening:
Båtnavn: MADELEINE
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:35:53 16:25:53 16:25:53 8
Total 13.06.2015 06:35:53 16:25:53 16:25:53 8
MADELEINE

Robert Bay

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MADELEINE
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128

Gunnar Nybø

Seilforening:
Båtnavn: MADELEINE
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:35:53 16:25:53 16:25:53 8
Total 13.06.2015 06:35:53 16:25:53 16:25:53 8

Robert Bay (Bærum Seilforening)
IF 16:25:53 16:25:53
9 NOR-220

Jan Kolbjørnsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220

Tine Beston

Seilforening:
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:39:10 16:29:10 16:29:10 9
Total 13.06.2015 06:39:10 16:29:10 16:29:10 9
KALEBASS

Jan Kolbjørnsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220

Tine Beston

Seilforening:
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:39:10 16:29:10 16:29:10 9
Total 13.06.2015 06:39:10 16:29:10 16:29:10 9

Jan Kolbjørnsen (Bærum Seilforening)
IF 16:29:10 16:29:10
10 NOR-211

Hilde Thoresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211

Lise Arneberg

Seilforening:
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:41:40 16:31:40 16:31:40 10
Total 13.06.2015 06:41:40 16:31:40 16:31:40 10
LYDIA

Hilde Thoresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211

Lise Arneberg

Seilforening:
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:41:40 16:31:40 16:31:40 10
Total 13.06.2015 06:41:40 16:31:40 16:31:40 10

Hilde Thoresen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
IF 16:31:40 16:31:40
11 NOR-141

Tom Bruton

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:47:24 16:37:24 16:37:24 11
Total 13.06.2015 06:47:24 16:37:24 16:37:24 11
FANT

Tom Bruton

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:47:24 16:37:24 16:37:24 11
Total 13.06.2015 06:47:24 16:37:24 16:37:24 11

Tom Bruton (Kongelig Norsk Seilforening)
IF 16:37:24 16:37:24
12 NOR-176

Bjørn Anderse

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176

Aleksander Smid

Seilforening:
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:48:06 16:38:06 16:38:06 12
Total 13.06.2015 06:48:06 16:38:06 16:38:06 12
CAPRIFOL

Bjørn Anderse

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176

Aleksander Smid

Seilforening:
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:48:06 16:38:06 16:38:06 12
Total 13.06.2015 06:48:06 16:38:06 16:38:06 12

Bjørn Anderse (Oslo Seilforening)
If 16:38:06 16:38:06
13 NOR-200

Ove Jonsson

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200

Øyvind Thoresen

Seilforening:
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:01:59 16:51:59 16:51:59 13
Total 13.06.2015 07:01:59 16:51:59 16:51:59 13
MARGODAPHNE

Ove Jonsson

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200

Øyvind Thoresen

Seilforening:
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:01:59 16:51:59 16:51:59 13
Total 13.06.2015 07:01:59 16:51:59 16:51:59 13

Ove Jonsson (Hurum Seilforening)
IF 16:51:59 16:51:59
14 NOR-39

Bjørn Rud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39

Jens Andersen

Seilforening:
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:06:15 16:56:15 16:56:15 14
Total 13.06.2015 07:06:15 16:56:15 16:56:15 14
NEW DEAL

Bjørn Rud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39

Jens Andersen

Seilforening:
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:06:15 16:56:15 16:56:15 14
Total 13.06.2015 07:06:15 16:56:15 16:56:15 14

Bjørn Rud (Oslo Seilforening)
IF 16:56:15 16:56:15
15 NOR-90

Frode Vasholmen

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90

Odd Bruer

Seilforening:
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:10:08 17:00:08 17:00:08 15
Total 13.06.2015 07:10:08 17:00:08 17:00:08 15
RISING SUN

Frode Vasholmen

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90

Odd Bruer

Seilforening:
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:10:08 17:00:08 17:00:08 15
Total 13.06.2015 07:10:08 17:00:08 17:00:08 15

Frode Vasholmen (Hallingdal Seilforening)
IF 17:00:08 17:00:08
16 NOR-202

Kjell Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202

Thomas Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:11:58 17:01:58 17:01:58 16
Total 13.06.2015 07:11:58 17:01:58 17:01:58 16
TRINITA

Kjell Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202

Thomas Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:11:58 17:01:58 17:01:58 16
Total 13.06.2015 07:11:58 17:01:58 17:01:58 16

Kjell Johansen (Kongelig Norsk Seilforening)
IF 17:01:58 17:01:58
17 NOR-136

Henrik Møinichen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: InnaFor
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 136

Hans Mattis Øygarden

Seilforening:
Båtnavn: InnaFor
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:13:24 17:03:24 17:03:24 17
Total 13.06.2015 07:13:24 17:03:24 17:03:24 17
INNAFOR

Henrik Møinichen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: InnaFor
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 136

Hans Mattis Øygarden

Seilforening:
Båtnavn: InnaFor
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:13:24 17:03:24 17:03:24 17
Total 13.06.2015 07:13:24 17:03:24 17:03:24 17

Henrik Møinichen (Kongelig Norsk Seilforening)
IF 17:03:24 17:03:24
18 NOR-222

Steinar Mollan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222

Marcio Bettoni

Seilforening:
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:21:00 17:11:00 17:11:00 18
Total 13.06.2015 07:21:00 17:11:00 17:11:00 18
BANANAS

Steinar Mollan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222

Marcio Bettoni

Seilforening:
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:21:00 17:11:00 17:11:00 18
Total 13.06.2015 07:21:00 17:11:00 17:11:00 18

Steinar Mollan (Bærum Seilforening)
IF 17:11:00 17:11:00
19 NOR-77

Morten Mero

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77

Morten Bråthen

Seilforening:
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:41:29 17:31:29 17:31:29 19
Total 13.06.2015 07:41:29 17:31:29 17:31:29 19
JUNO

Morten Mero

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77

Morten Bråthen

Seilforening:
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:41:29 17:31:29 17:31:29 19
Total 13.06.2015 07:41:29 17:31:29 17:31:29 19

Morten Mero (Bærum Seilforening)
IF 17:31:29 17:31:29
20 NOR-116

Pål Hellum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: På Sparket
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:41:07 17:31:07 17:57:23 Tidsstraff 20
Total 13.06.2015 07:41:07 17:31:07 17:57:23 Tidsstraff 20
På SPARKET

Pål Hellum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: På Sparket
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:41:07 17:31:07 17:57:23 Tidsstraff 20
Total 13.06.2015 07:41:07 17:31:07 17:57:23 Tidsstraff 20

Pål Hellum (Kongelig Norsk Seilforening)
IF 17:31:07 17:57:23
21 NOR-112

Bjørn Frode Eriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Siouxsie
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 112

Mikkel Mürer Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Siouxsie
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 112
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:01:00 18:51:00 18:51:00 21
Total 13.06.2015 09:01:00 18:51:00 18:51:00 21
SIOUXSIE

Bjørn Frode Eriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Siouxsie
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 112

Mikkel Mürer Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Siouxsie
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 112
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 09:01:00 18:51:00 18:51:00 21
Total 13.06.2015 09:01:00 18:51:00 18:51:00 21

Bjørn Frode Eriksen (Bærum Seilforening)
IF 18:51:00 18:51:00
22 NOR-213

Charl Burger

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sea Sonnet
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 213

Simon Orr

Seilforening:
Båtnavn: Sea Sonnet
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:18:05 22:08:05 22:08:05 22
Total 13.06.2015 12:18:05 22:08:05 22:08:05 22
SEA SONNET

Charl Burger

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sea Sonnet
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 213

Simon Orr

Seilforening:
Båtnavn: Sea Sonnet
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:18:05 22:08:05 22:08:05 22
Total 13.06.2015 12:18:05 22:08:05 22:08:05 22

Charl Burger (Bærum Seilforening)
IF 22:08:05 22:08:05
23 NOR-23

arild hardeng

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Metemarken korte
Båttype: if
Seilnummer: NOR 23

Tor Weiner

Seilforening:
Båtnavn: Metemarken korte
Båttype: if
Seilnummer: NOR 23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:28:19 22:18:19 22:18:19 23
Total 13.06.2015 12:28:19 22:18:19 22:18:19 23
METEMARKEN KORTE

arild hardeng

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Metemarken korte
Båttype: if
Seilnummer: NOR 23

Tor Weiner

Seilforening:
Båtnavn: Metemarken korte
Båttype: if
Seilnummer: NOR 23
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:28:19 22:18:19 22:18:19 23
Total 13.06.2015 12:28:19 22:18:19 22:18:19 23

arild hardeng (Hallingdal Seilforening)
if 22:18:19 22:18:19
24 NOR-196

Lars Olav Jahre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196

Nicolai Nordstrand

Seilforening:
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 24
Total DNF 24
BOMLE III

Lars Olav Jahre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196

Nicolai Nordstrand

Seilforening:
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 24
Total DNF 24

Lars Olav Jahre (Kongelig Norsk Seilforening)
IF DNF
24 NOR-170

Nils Herland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170

Per Martin Landfald

Seilforening:
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 24
Total DNF 24
FIFFI

Nils Herland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170

Per Martin Landfald

Seilforening:
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 24
Total DNF 24

Nils Herland (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
If DNF
24 NOR-165

Bjørnar Bjørgum Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: DAS BOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165

Nicholas Klem

Seilforening:
Båtnavn: DAS BOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24
DAS BOOT

Bjørnar Bjørgum Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: DAS BOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165

Nicholas Klem

Seilforening:
Båtnavn: DAS BOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24

Bjørnar Bjørgum Larsen (Bundefjorden Seilforening)
IF DNC
24 NOR-21

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FI
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 21

Hermann Nussdorfer

Seilforening:
Båtnavn: FI
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24
FI

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FI
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 21

Hermann Nussdorfer

Seilforening:
Båtnavn: FI
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 24
Total DNC 24

Christian Huse (Kongelig Norsk Seilforening)
IF DNC

Klassiske Treseilere - Bane M

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 N-11

Eric Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.06.2015 22:53:10 7:43:10 12:39:35 1
Total 12.06.2015 22:53:10 7:43:10 12:39:35 1
VEMA III

Eric Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 12.06.2015 22:53:10 7:43:10 12:39:35 1
Total 12.06.2015 22:53:10 7:43:10 12:39:35 1

Eric Svenkerud (Kongelig Norsk Seilforening)
12mR 7:43:10 12:39:36
2 NOR-38

Magne Brekke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wanda
Båttype: 8mR
Seilnummer: NOR 38

Dag Usterud

Seilforening:
Båtnavn: Wanda
Båttype: 8mR
Seilnummer: NOR 38
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 02:51:56 11:41:56 17:32:54 2
Total 13.06.2015 02:51:56 11:41:56 17:32:54 2
WANDA

Magne Brekke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wanda
Båttype: 8mR
Seilnummer: NOR 38

Dag Usterud

Seilforening:
Båtnavn: Wanda
Båttype: 8mR
Seilnummer: NOR 38
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 02:51:56 11:41:56 17:32:54 2
Total 13.06.2015 02:51:56 11:41:56 17:32:54 2

Magne Brekke (Kongelig Norsk Seilforening)
8mR 11:41:56 17:32:54
3 NOR-11

Einar A Sissener

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15 meter
Seilnummer: NOR 11

Mona Stensholdt

Seilforening:
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15 meter
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 01:03:26 9:53:26 19:40:55 3
Total 13.06.2015 01:03:26 9:53:26 19:40:55 3
MAGDA XIII

Einar A Sissener

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15 meter
Seilnummer: NOR 11

Mona Stensholdt

Seilforening:
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15 meter
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 01:03:26 9:53:26 19:40:55 3
Total 13.06.2015 01:03:26 9:53:26 19:40:55 3

Einar A Sissener (Sandefjord Seilforening)
15 meter 9:53:26 19:40:56
4 NOR-2

lars tingstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Le cid
Båttype: 12 mcr
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 03:57:54 12:47:54 20:20:57 4
Total 13.06.2015 03:57:54 12:47:54 20:20:57 4
LE CID

lars tingstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Le cid
Båttype: 12 mcr
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 03:57:54 12:47:54 20:20:57 4
Total 13.06.2015 03:57:54 12:47:54 20:20:57 4

lars tingstad (Kongelig Norsk Seilforening)
12 mcr 12:47:54 20:20:58
5 NOR-13957

hans Olav Hauglund

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957

Jan Ingar Rosted

Seilforening:
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:33:31 16:23:31 20:49:03 5
Total 13.06.2015 07:33:31 16:23:31 20:49:03 5
CLUPEA

hans Olav Hauglund

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957

Jan Ingar Rosted

Seilforening:
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:33:31 16:23:31 20:49:03 5
Total 13.06.2015 07:33:31 16:23:31 20:49:03 5

hans Olav Hauglund (Horten Seilforening)
K 38 16:23:31 20:49:04
6 NOR-1

Leif Erik Loftesnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Nora
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:45:51 15:35:51 21:22:06 6
Total 13.06.2015 06:45:51 15:35:51 21:22:06 6
NORA

Leif Erik Loftesnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Nora
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:45:51 15:35:51 21:22:06 6
Total 13.06.2015 06:45:51 15:35:51 21:22:06 6

Leif Erik Loftesnes (Kongelig Norsk Seilforening)
One Off 15:35:51 21:22:07
7 NOR-45

Frode Meisingset

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Carmen IV
Båttype: 8 Meter
Seilnummer: NOR 45

Tove Elise Ihler

Seilforening:
Båtnavn: Carmen IV
Båttype: 8 Meter
Seilnummer: NOR 45
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:08:45 15:58:45 23:29:21 7
Total 13.06.2015 07:08:45 15:58:45 23:29:21 7
CARMEN IV

Frode Meisingset

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Carmen IV
Båttype: 8 Meter
Seilnummer: NOR 45

Tove Elise Ihler

Seilforening:
Båtnavn: Carmen IV
Båttype: 8 Meter
Seilnummer: NOR 45
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:08:45 15:58:45 23:29:21 7
Total 13.06.2015 07:08:45 15:58:45 23:29:21 7

Frode Meisingset (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
8 Meter 15:58:45 23:29:22
8 FRA-18

thomas roche

Seilforening: Åhus Windsurfing Club
Båtnavn: Irene VIII
Båttype: 10m JI
Seilnummer: FRA 18

Guillaume Reibel

Seilforening:
Båtnavn: Irene VIII
Båttype: 10m JI
Seilnummer: FRA 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:12:48 24:02:48 35:35:20 8
Total 13.06.2015 15:12:48 24:02:48 35:35:20 8
IRENE VIII

thomas roche

Seilforening: Åhus Windsurfing Club
Båtnavn: Irene VIII
Båttype: 10m JI
Seilnummer: FRA 18

Guillaume Reibel

Seilforening:
Båtnavn: Irene VIII
Båttype: 10m JI
Seilnummer: FRA 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:12:48 24:02:48 35:35:20 8
Total 13.06.2015 15:12:48 24:02:48 35:35:20 8

thomas roche (Åhus Windsurfing Club)
10m JI 24:02:48 35:35:21
9 NOR-12444

Kjell Andreas Steinstad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Alaska
Båttype: Skjærgårdskrysser
Seilnummer: NOR 12444

Kristian Bjørnstad

Seilforening:
Båtnavn: Alaska
Båttype: Skjærgårdskrysser
Seilnummer: NOR 12444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
ALASKA

Kjell Andreas Steinstad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Alaska
Båttype: Skjærgårdskrysser
Seilnummer: NOR 12444

Kristian Bjørnstad

Seilforening:
Båtnavn: Alaska
Båttype: Skjærgårdskrysser
Seilnummer: NOR 12444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Kjell Andreas Steinstad (Fredrikstad Seilforening)
Skjærgårdskrysser DNF
9 NOR-29

Geir Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Erna Helena
Båttype: 10m
Seilnummer: NOR 29

Ernst Christian Thue

Seilforening:
Båtnavn: Erna Helena
Båttype: 10m
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
ERNA HELENA

Geir Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Erna Helena
Båttype: 10m
Seilnummer: NOR 29

Ernst Christian Thue

Seilforening:
Båtnavn: Erna Helena
Båttype: 10m
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Geir Johansen (Kongelig Norsk Seilforening)
10m DNF
9 NOR-28

Lars Magnus Hesselberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Fenris
Båttype: 8m
Seilnummer: NOR 28

Anne Hesselberg

Seilforening:
Båtnavn: Fenris
Båttype: 8m
Seilnummer: NOR 28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
FENRIS

Lars Magnus Hesselberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Fenris
Båttype: 8m
Seilnummer: NOR 28

Anne Hesselberg

Seilforening:
Båtnavn: Fenris
Båttype: 8m
Seilnummer: NOR 28
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Lars Magnus Hesselberg (Larvik Seilforening)
8m DNF

Maxiklassen m/spinnaker - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-3500

Simen Holter

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500

Gjermund Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:38:22 23:28:22 26:17:22 1
Total 13.06.2015 14:38:22 23:28:22 26:17:22 1
KARTELLET

Simen Holter

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500

Gjermund Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:38:22 23:28:22 26:17:22 1
Total 13.06.2015 14:38:22 23:28:22 26:17:22 1

Simen Holter (Kongelig Norsk Seilforening)
Maxi 80 Racer 23:28:22 26:17:22
2 NOR-9401

Svein Erik Refsnes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401

Arve Refsnes

Seilforening:
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:51:49 23:41:49 26:18:12 2
Total 13.06.2015 14:51:49 23:41:49 26:18:12 2
FRYD

Svein Erik Refsnes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401

Arve Refsnes

Seilforening:
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:51:49 23:41:49 26:18:12 2
Total 13.06.2015 14:51:49 23:41:49 26:18:12 2

Svein Erik Refsnes (Ålesunds Seilforening)
Maxi 909 23:41:49 26:18:13
3 NOR-8348

Øyvind Mobech

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Hilde
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 8348

Tore Trogstad Eia

Seilforening:
Båtnavn: Hilde
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 8348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:49:58 23:39:58 27:12:57 3
Total 13.06.2015 14:49:58 23:39:58 27:12:57 3
HILDE

Øyvind Mobech

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Hilde
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 8348

Tore Trogstad Eia

Seilforening:
Båtnavn: Hilde
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 8348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:49:58 23:39:58 27:12:57 3
Total 13.06.2015 14:49:58 23:39:58 27:12:57 3

Øyvind Mobech (Ullern Seilforening)
Maxi 999 23:39:58 27:12:58
4 NOR-2569

Even Oddevald

Seilforening: Øvre Nes Båtforening
Båtnavn: Kaviarstjerna
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2569

Øystein Sandnes

Seilforening:
Båtnavn: Kaviarstjerna
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2569
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
KAVIARSTJERNA

Even Oddevald

Seilforening: Øvre Nes Båtforening
Båtnavn: Kaviarstjerna
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2569

Øystein Sandnes

Seilforening:
Båtnavn: Kaviarstjerna
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2569
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Even Oddevald (Øvre Nes Båtforening)
Maxi 77 DNF
4 NOR-6414

Hans Edvard Ludvigsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rubinsen
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6414

Arve Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Rubinsen
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
RUBINSEN

Hans Edvard Ludvigsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Rubinsen
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6414

Arve Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Rubinsen
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Hans Edvard Ludvigsen (Fredrikstad Seilforening)
Maxi 999 DNF

Maxiklassen u/spinnaker - Bane M

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-2906

Fredrik Hertzberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:18:40 19:58:40 19:58:40 1
Total 13.06.2015 10:18:40 19:58:40 19:58:40 1
BL?ERNE

Fredrik Hertzberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:18:40 19:58:40 19:58:40 1
Total 13.06.2015 10:18:40 19:58:40 19:58:40 1

Fredrik Hertzberg (Kongelig Norsk Seilforening)
maxi 77 19:58:40 19:58:40
2 NOR-4939

Christer Dramstad Aas

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:37:35 20:17:35 21:06:17 2
Total 13.06.2015 10:37:35 20:17:35 21:06:17 2
CHRISTIANE

Christer Dramstad Aas

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 10:37:35 20:17:35 21:06:17 2
Total 13.06.2015 10:37:35 20:17:35 21:06:17 2

Christer Dramstad Aas (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Maxi 95 20:17:35 21:06:17
3 NOR-2131

Axel wiborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Lill
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2131

Øyvind Wiborg

Seilforening:
Båtnavn: Lill
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:08:46 22:48:46 22:48:46 3
Total 13.06.2015 13:08:46 22:48:46 22:48:46 3
LILL

Axel wiborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Lill
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2131

Øyvind Wiborg

Seilforening:
Båtnavn: Lill
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:08:46 22:48:46 22:48:46 3
Total 13.06.2015 13:08:46 22:48:46 22:48:46 3

Axel wiborg (Nesodden Seilforening)
Maxi 77 22:48:46 22:48:46
4 NOR-11894

Tallak Bjerkholt

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 11894

Øyvind Viksand Glad

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 11894
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:11:04 22:51:04 22:51:04 4
Total 13.06.2015 13:11:04 22:51:04 22:51:04 4
FRI

Tallak Bjerkholt

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 11894

Øyvind Viksand Glad

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 11894
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:11:04 22:51:04 22:51:04 4
Total 13.06.2015 13:11:04 22:51:04 22:51:04 4

Tallak Bjerkholt (Tønsberg Seilforening)
Maxi 77 22:51:04 22:51:04
5 NOR-3135

Ronny Hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:30:17 23:10:17 23:10:17 5
Total 13.06.2015 13:30:17 23:10:17 23:10:17 5
FISKELYKKE

Ronny Hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:30:17 23:10:17 23:10:17 5
Total 13.06.2015 13:30:17 23:10:17 23:10:17 5

Ronny Hansen (Skøyen Seilforening)
Maxi77 23:10:17 23:10:17
6 NOR-2713

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:49:36 22:29:36 23:23:35 6
Total 13.06.2015 12:49:36 22:29:36 23:23:35 6
HELMAX

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:49:36 22:29:36 23:23:35 6
Total 13.06.2015 12:49:36 22:29:36 23:23:35 6

Lasse Kristiansen (Bundefjorden Seilforening)
MAXI 95 22:29:36 23:23:35
7 NOR-1458

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458

reidar steinsvik

Seilforening:
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:20:50 24:00:50 24:44:03 7
Total 13.06.2015 14:20:50 24:00:50 24:44:03 7
MIRA

Helge Pedersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458

reidar steinsvik

Seilforening:
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:20:50 24:00:50 24:44:03 7
Total 13.06.2015 14:20:50 24:00:50 24:44:03 7

Helge Pedersen (Nesodden Seilforening)
Maxi 87 24:00:50 24:44:04
8 NOR-4036

Jon Ødegård Hansen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Festus
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 4036

Gianluca TONOLO

Seilforening:
Båtnavn: Festus
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 4036
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 18:20:20 28:00:20 28:00:20 8
Total 13.06.2015 18:20:20 28:00:20 28:00:20 8
FESTUS

Jon Ødegård Hansen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Festus
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 4036

Gianluca TONOLO

Seilforening:
Båtnavn: Festus
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 4036
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 18:20:20 28:00:20 28:00:20 8
Total 13.06.2015 18:20:20 28:00:20 28:00:20 8

Jon Ødegård Hansen (Oslo Seilforening)
Maxi 77 28:00:20 28:00:20
9 NOR-6436

Steffen Ruud

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Breeze
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 6436

Espen Ruud

Seilforening:
Båtnavn: Breeze
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 6436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
BREEZE

Steffen Ruud

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Breeze
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 6436

Espen Ruud

Seilforening:
Båtnavn: Breeze
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 6436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Steffen Ruud (Holmestrand Seilforening)
Maxi Mixer DNF
9 NOR-7758

Martin Festøy

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Muffe
Båttype: Maxi 68
Seilnummer: NOR 7758

Marte Festøy

Seilforening:
Båtnavn: Muffe
Båttype: Maxi 68
Seilnummer: NOR 7758
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
MUFFE

Martin Festøy

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Muffe
Båttype: Maxi 68
Seilnummer: NOR 7758

Marte Festøy

Seilforening:
Båtnavn: Muffe
Båttype: Maxi 68
Seilnummer: NOR 7758
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Martin Festøy (Bærum Seilforening)
Maxi 68 DNF
9 NOR-4928

Trine Svennar Hytten

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: TAO
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4928

Ole Anders Hytten

Seilforening:
Båtnavn: TAO
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4928
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
TAO

Trine Svennar Hytten

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: TAO
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4928

Ole Anders Hytten

Seilforening:
Båtnavn: TAO
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4928
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Trine Svennar Hytten (Horten Seilforening)
Maxi Mixer DNF

NOR- R M1 - Bane M

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-74

JØRGEN SELMER THON

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74

Jens Selmer Thon

Seilforening:
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:20:39 16:00:39 12:53:19 1
Total 13.06.2015 06:20:39 16:00:39 12:53:19 1
HVITE ØRN

JØRGEN SELMER THON

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74

Jens Selmer Thon

Seilforening:
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:20:39 16:00:39 12:53:19 1
Total 13.06.2015 06:20:39 16:00:39 12:53:19 1

JØRGEN SELMER THON (Bærum Seilforening)
h-båt 16:00:39 12:53:19
2 NOR-355

JENS AMUNDSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Raja II
Båttype: Vindø 50
Seilnummer: NOR 355

Robert Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Raja II
Båttype: Vindø 50
Seilnummer: NOR 355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:21:20 16:01:20 13:14:03 2
Total 13.06.2015 06:21:20 16:01:20 13:14:03 2
RAJA II

JENS AMUNDSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Raja II
Båttype: Vindø 50
Seilnummer: NOR 355

Robert Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Raja II
Båttype: Vindø 50
Seilnummer: NOR 355
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:21:20 16:01:20 13:14:03 2
Total 13.06.2015 06:21:20 16:01:20 13:14:03 2

JENS AMUNDSEN (Kongelig Norsk Seilforening)
Vindø 50 16:01:20 13:14:04
3 NOR-4793

Knut Gudmund Carlsen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Frk Trigger
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4793

Joachim Follestad

Seilforening:
Båtnavn: Frk Trigger
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4793
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:28:52 16:08:52 13:17:22 3
Total 13.06.2015 06:28:52 16:08:52 13:17:22 3
FRK TRIGGER

Knut Gudmund Carlsen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Frk Trigger
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4793

Joachim Follestad

Seilforening:
Båtnavn: Frk Trigger
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4793
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:28:52 16:08:52 13:17:22 3
Total 13.06.2015 06:28:52 16:08:52 13:17:22 3

Knut Gudmund Carlsen (Soon Seilforening)
Albin Cumulus 16:08:52 13:17:23
4 NOR-9531

David R. Cooper

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Hananda
Båttype: Vindo 45
Seilnummer: NOR 9531

Olav Strugstad

Seilforening:
Båtnavn: Hananda
Båttype: Vindo 45
Seilnummer: NOR 9531
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:36:17 16:16:17 13:19:34 4
Total 13.06.2015 06:36:17 16:16:17 13:19:34 4
HANANDA

David R. Cooper

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Hananda
Båttype: Vindo 45
Seilnummer: NOR 9531

Olav Strugstad

Seilforening:
Båtnavn: Hananda
Båttype: Vindo 45
Seilnummer: NOR 9531
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:36:17 16:16:17 13:19:34 4
Total 13.06.2015 06:36:17 16:16:17 13:19:34 4

David R. Cooper (Asker Seilforening)
Vindo 45 16:16:17 13:19:35
5 SWE-329

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Ronja3
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 329

Staffan Cederlöf

Seilforening:
Båtnavn: Ronja3
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:41:21 16:21:21 13:25:41 5
Total 13.06.2015 06:41:21 16:21:21 13:25:41 5
RONJA3

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Ronja3
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 329

Staffan Cederlöf

Seilforening:
Båtnavn: Ronja3
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 329
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:41:21 16:21:21 13:25:41 5
Total 13.06.2015 06:41:21 16:21:21 13:25:41 5

Gustav Gabinus (Bohuslänska Jaktklubben)
Compis 28 16:21:21 13:25:41
6 NOR-15298

Eirik Sandberg Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Tyr
Båttype: Granada 27
Seilnummer: NOR 15298

Magnus Sandberg Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Tyr
Båttype: Granada 27
Seilnummer: NOR 15298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:34:17 16:14:17 13:31:34 6
Total 13.06.2015 06:34:17 16:14:17 13:31:34 6
TYR

Eirik Sandberg Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Tyr
Båttype: Granada 27
Seilnummer: NOR 15298

Magnus Sandberg Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Tyr
Båttype: Granada 27
Seilnummer: NOR 15298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 06:34:17 16:14:17 13:31:34 6
Total 13.06.2015 06:34:17 16:14:17 13:31:34 6

Eirik Sandberg Johansen (Oppegård Seilforening)
Granada 27 16:14:17 13:31:35
7 NOR-12155

ALBERT A. BJØRNSUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155

Liv Ellen Hilden

Seilforening:
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:28:57 17:08:57 14:55:11 7
Total 13.06.2015 07:28:57 17:08:57 14:55:11 7
GLEDE II

ALBERT A. BJØRNSUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155

Liv Ellen Hilden

Seilforening:
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 07:28:57 17:08:57 14:55:11 7
Total 13.06.2015 07:28:57 17:08:57 14:55:11 7

ALBERT A. BJØRNSUND (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 30C 17:08:57 14:55:11
8 NOR-1897

Stian Gjelsnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897

Ingeline Gjelsnes

Seilforening:
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:59:45 21:39:45 18:00:05 8
Total 13.06.2015 11:59:45 21:39:45 18:00:05 8
BUCKY BULLET

Stian Gjelsnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897

Ingeline Gjelsnes

Seilforening:
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:59:45 21:39:45 18:00:05 8
Total 13.06.2015 11:59:45 21:39:45 18:00:05 8

Stian Gjelsnes (Bundefjorden Seilforening)
Willing 31 21:39:45 18:00:06
9 NOR-9074

Jan Ole Nordfjord

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074

Øivind Branæs

Seilforening:
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:14:10 24:54:10 18:37:38 9
Total 13.06.2015 15:14:10 24:54:10 18:37:38 9
GUNNELA

Jan Ole Nordfjord

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074

Øivind Branæs

Seilforening:
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:14:10 24:54:10 18:37:38 9
Total 13.06.2015 15:14:10 24:54:10 18:37:38 9

Jan Ole Nordfjord (Skøyen Seilforening)
Magnific Midget 24:54:10 18:37:38
10 NOR-14710

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710

Kjell Hundeide

Seilforening:
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:50:56 23:30:56 20:27:30 10
Total 13.06.2015 13:50:56 23:30:56 20:27:30 10
LIVLIG

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710

Kjell Hundeide

Seilforening:
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:50:56 23:30:56 20:27:30 10
Total 13.06.2015 13:50:56 23:30:56 20:27:30 10

John Harald Henriksen (Bærum Seilforening)
Jeanneau Sun Odessey 30i 23:30:56 20:27:31
11 NOR-5440

Joachim Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Kristina
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 5440

Endre Stølsvik

Seilforening:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 5440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 16:25:41 26:05:41 21:06:38 11
Total 13.06.2015 16:25:41 26:05:41 21:06:38 11
KRISTINA

Joachim Bakke

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Kristina
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 5440

Endre Stølsvik

Seilforening:
Båtnavn: Kristina
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 5440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 16:25:41 26:05:41 21:06:38 11
Total 13.06.2015 16:25:41 26:05:41 21:06:38 11

Joachim Bakke (Moss Seilforening)
Maxi Fenix 26:05:41 21:06:38
12 NOR-1

Erlend Haraldsvik

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ninette
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 1

Jostein Solem

Seilforening:
Båtnavn: Ninette
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
NINETTE

Erlend Haraldsvik

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ninette
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 1

Jostein Solem

Seilforening:
Båtnavn: Ninette
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Erlend Haraldsvik (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
H-båt DNF
12 NOR-2321

Bjørn Bommen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sprett
Båttype: Skipjack
Seilnummer: NOR 2321

Eirik Slettebø

Seilforening:
Båtnavn: Sprett
Båttype: Skipjack
Seilnummer: NOR 2321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
SPRETT

Bjørn Bommen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sprett
Båttype: Skipjack
Seilnummer: NOR 2321

Eirik Slettebø

Seilforening:
Båtnavn: Sprett
Båttype: Skipjack
Seilnummer: NOR 2321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Bjørn Bommen (Asker Seilforening)
Skipjack DNF
12 NOR-108

Peder Staubo

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Bacchus
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 108

Erik Staubo

Seilforening:
Båtnavn: Bacchus
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 12
Total DNC 12
BACCHUS

Peder Staubo

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Bacchus
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 108

Erik Staubo

Seilforening:
Båtnavn: Bacchus
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 12
Total DNC 12

Peder Staubo (Nesøya Seilforening)
H-båt DNC

NOR-R H1 - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-2908

Sigbjørn Aarak

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908

Hans Petter Evensen

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:25:56 20:45:56 17:45:04 Prosentstraff 1
Total 13.06.2015 11:25:56 20:45:56 17:45:04 Prosentstraff 1
FELICITY

Sigbjørn Aarak

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908

Hans Petter Evensen

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:25:56 20:45:56 17:45:04 Prosentstraff 1
Total 13.06.2015 11:25:56 20:45:56 17:45:04 Prosentstraff 1

Sigbjørn Aarak (Asker Seilforening)
Cumulus 20:45:56 17:45:05
2 NOR-5175

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:45:38 21:05:38 18:19:50 2
Total 13.06.2015 11:45:38 21:05:38 18:19:50 2
INDY

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:45:38 21:05:38 18:19:50 2
Total 13.06.2015 11:45:38 21:05:38 18:19:50 2

RAGNAR ANDREASSEN (Bundefjorden Seilforening)
Omega 30 21:05:38 18:19:50
3 NOR-2515

Arne Refshauge

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515

Stein Atle Haugerud

Seilforening:
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:29:18 21:49:18 18:28:58 3
Total 13.06.2015 12:29:18 21:49:18 18:28:58 3
MAREN

Arne Refshauge

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515

Stein Atle Haugerud

Seilforening:
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:29:18 21:49:18 18:28:58 3
Total 13.06.2015 12:29:18 21:49:18 18:28:58 3

Arne Refshauge (Røyken Seilforening)
Comfort 30 21:49:18 18:28:59
4 NOR-4997

Sten Frøyshov

Seilforening: Oppeg? Seilforening
Båtnavn: Julia
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 4997

Sindre Frøyshov

Seilforening:
Båtnavn: Julia
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 4997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:15:36 21:35:36 18:47:10 4
Total 13.06.2015 12:15:36 21:35:36 18:47:10 4
JULIA

Sten Frøyshov

Seilforening: Oppeg? Seilforening
Båtnavn: Julia
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 4997

Sindre Frøyshov

Seilforening:
Båtnavn: Julia
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 4997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:15:36 21:35:36 18:47:10 4
Total 13.06.2015 12:15:36 21:35:36 18:47:10 4

Sten Frøyshov (Oppeg? Seilforening)
Comfortina 32 21:35:36 18:47:10
5 NOR-641

Kristoffer Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Amalia
Båttype: Gambling
Seilnummer: NOR 641

Stine Johanne Ihle

Seilforening:
Båtnavn: Amalia
Båttype: Gambling
Seilnummer: NOR 641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:28:47 22:48:47 19:30:18 5
Total 13.06.2015 13:28:47 22:48:47 19:30:18 5
AMALIA

Kristoffer Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Amalia
Båttype: Gambling
Seilnummer: NOR 641

Stine Johanne Ihle

Seilforening:
Båtnavn: Amalia
Båttype: Gambling
Seilnummer: NOR 641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:28:47 22:48:47 19:30:18 5
Total 13.06.2015 13:28:47 22:48:47 19:30:18 5

Kristoffer Abrahamsen (Asker Seilforening)
Gambling 22:48:47 19:30:19
6 NOR-8180

Carl Fredrik Kresse

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Emiliane
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 8180

Terje Alexander Langfeldt

Seilforening:
Båtnavn: Emiliane
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 8180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:21:19 22:41:19 19:48:25 6
Total 13.06.2015 13:21:19 22:41:19 19:48:25 6
EMILIANE

Carl Fredrik Kresse

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Emiliane
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 8180

Terje Alexander Langfeldt

Seilforening:
Båtnavn: Emiliane
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 8180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:21:19 22:41:19 19:48:25 6
Total 13.06.2015 13:21:19 22:41:19 19:48:25 6

Carl Fredrik Kresse (Asker Seilforening)
First 325 22:41:19 19:48:26
7 NOR-2526

Thomas Theisen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2526

Alf Kveen

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2526
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:35:23 23:55:23 20:11:27 7
Total 13.06.2015 14:35:23 23:55:23 20:11:27 7
LUNA

Thomas Theisen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2526

Alf Kveen

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2526
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:35:23 23:55:23 20:11:27 7
Total 13.06.2015 14:35:23 23:55:23 20:11:27 7

Thomas Theisen (Bærum Seilforening)
Comfort 30 23:55:23 20:11:28
8 NOR-9795

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Poisson d'Avril
Båttype: Dufour
Seilnummer: NOR 9795

Marie-Christine Mowinckel

Seilforening:
Båtnavn: Poisson d'Avril
Båttype: Dufour
Seilnummer: NOR 9795
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:36:05 23:56:05 20:13:29 8
Total 13.06.2015 14:36:05 23:56:05 20:13:29 8
POISSON D'AVRIL

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Poisson d'Avril
Båttype: Dufour
Seilnummer: NOR 9795

Marie-Christine Mowinckel

Seilforening:
Båtnavn: Poisson d'Avril
Båttype: Dufour
Seilnummer: NOR 9795
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:36:05 23:56:05 20:13:29 8
Total 13.06.2015 14:36:05 23:56:05 20:13:29 8

Johan Mowinckel (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Dufour 23:56:05 20:13:29
9 NOR-14595

Geir Reigstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595

Geir Aleksander Reigstad

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:13:38 24:33:38 21:27:57 9
Total 13.06.2015 15:13:38 24:33:38 21:27:57 9
FELICITY

Geir Reigstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595

Geir Aleksander Reigstad

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:13:38 24:33:38 21:27:57 9
Total 13.06.2015 15:13:38 24:33:38 21:27:57 9

Geir Reigstad (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 32 AC 24:33:38 21:27:57
10 NOR-14479

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479

Kristin Wasland

Seilforening:
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 18:02:17 27:22:17 22:59:31 10
Total 13.06.2015 18:02:17 27:22:17 22:59:31 10
AURORA BOREALIS

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479

Kristin Wasland

Seilforening:
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 18:02:17 27:22:17 22:59:31 10
Total 13.06.2015 18:02:17 27:22:17 22:59:31 10

Aleksander Wasland (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 30 27:22:17 22:59:31
11 NOR-5684

John Georg Siverts

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype: Najad 343
Seilnummer: NOR 5684

Henrik Siverts

Seilforening:
Båtnavn: Håp
Båttype: Najad 343
Seilnummer: NOR 5684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
HåP

John Georg Siverts

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Håp
Båttype: Najad 343
Seilnummer: NOR 5684

Henrik Siverts

Seilforening:
Båtnavn: Håp
Båttype: Najad 343
Seilnummer: NOR 5684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

John Georg Siverts (Kongelig Norsk Seilforening)
Najad 343 DNF
11 NOR-3817

Knut Arne Rådal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Snuppa
Båttype: Birdie
Seilnummer: NOR 3817

Egil Ramslie

Seilforening:
Båtnavn: Snuppa
Båttype: Birdie
Seilnummer: NOR 3817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
SNUPPA

Knut Arne Rådal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Snuppa
Båttype: Birdie
Seilnummer: NOR 3817

Egil Ramslie

Seilforening:
Båtnavn: Snuppa
Båttype: Birdie
Seilnummer: NOR 3817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Knut Arne Rådal (Fredrikstad Seilforening)
Birdie DNF

NOR-R H2 - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-11209

Lars Borge-Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Folly
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 11209

Henrik Shetelig

Seilforening:
Båtnavn: Folly
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 11209
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:40:22 20:20:22 17:58:48 1
Total 13.06.2015 11:40:22 20:20:22 17:58:48 1
FOLLY

Lars Borge-Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Folly
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 11209

Henrik Shetelig

Seilforening:
Båtnavn: Folly
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 11209
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:40:22 20:20:22 17:58:48 1
Total 13.06.2015 11:40:22 20:20:22 17:58:48 1

Lars Borge-Andersen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Aphrodite 101 20:20:22 17:58:48
2 NOR-7051

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Sverre Arntzen

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:36:51 20:16:51 18:01:46 2
Total 13.06.2015 11:36:51 20:16:51 18:01:46 2
FRIDA

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Sverre Arntzen

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:36:51 20:16:51 18:01:46 2
Total 13.06.2015 11:36:51 20:16:51 18:01:46 2

Arne Husevåg (Asker Seilforening)
Scanmar 345 20:16:51 18:01:47
3 NOR-7864

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864

Geir Ø. Skauli

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:09:23 20:49:23 18:26:57 3
Total 13.06.2015 12:09:23 20:49:23 18:26:57 3
ALLEGRO

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864

Geir Ø. Skauli

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:09:23 20:49:23 18:26:57 3
Total 13.06.2015 12:09:23 20:49:23 18:26:57 3

Gunnar Hannibal Lie (Brevik Seilforening)
Maxi 999 20:49:23 18:26:57
4 NOR-10137

Øyvind Nylenna

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Lady N
Båttype: Najad 331
Seilnummer: NOR 10137

André Endresen

Seilforening:
Båtnavn: Lady N
Båttype: Najad 331
Seilnummer: NOR 10137
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:18:46 20:58:46 18:27:42 4
Total 13.06.2015 12:18:46 20:58:46 18:27:42 4
LADY N

Øyvind Nylenna

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Lady N
Båttype: Najad 331
Seilnummer: NOR 10137

André Endresen

Seilforening:
Båtnavn: Lady N
Båttype: Najad 331
Seilnummer: NOR 10137
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:18:46 20:58:46 18:27:42 4
Total 13.06.2015 12:18:46 20:58:46 18:27:42 4

Øyvind Nylenna (Nesodden Seilforening)
Najad 331 20:58:46 18:27:43
5 NOR-7626

Thomas Sund

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626

Henrik Rønneberg Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:35:56 21:15:56 18:44:05 5
Total 13.06.2015 12:35:56 21:15:56 18:44:05 5
SKUMPA

Thomas Sund

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626

Henrik Rønneberg Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:35:56 21:15:56 18:44:05 5
Total 13.06.2015 12:35:56 21:15:56 18:44:05 5

Thomas Sund (Hurum Seilforening)
Dehler 34, Optima 101 21:15:56 18:44:06
6 NOR-4159

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159

Peter Wakefield

Seilforening:
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:30:36 22:10:36 19:37:34 6
Total 13.06.2015 13:30:36 22:10:36 19:37:34 6
YODA

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159

Peter Wakefield

Seilforening:
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:30:36 22:10:36 19:37:34 6
Total 13.06.2015 13:30:36 22:10:36 19:37:34 6

David Skogan (Kongelig Norsk Seilforening)
Scanmar 33 22:10:36 19:37:35
7 NOR-5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952

Anniken Næss

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:16:15 22:56:15 20:24:51 7
Total 13.06.2015 14:16:15 22:56:15 20:24:51 7
EXCITER

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952

Anniken Næss

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:16:15 22:56:15 20:24:51 7
Total 13.06.2015 14:16:15 22:56:15 20:24:51 7

Oddvar Eide (Hurum Seilforening)
Scanmar 33 22:56:15 20:24:52
8 NOR-5887

Tryggve Spilde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: URO
Båttype: MAMBA 341
Seilnummer: NOR 5887

Fredrik Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: URO
Båttype: MAMBA 341
Seilnummer: NOR 5887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:52:19 23:32:19 20:54:08 8
Total 13.06.2015 14:52:19 23:32:19 20:54:08 8
URO

Tryggve Spilde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: URO
Båttype: MAMBA 341
Seilnummer: NOR 5887

Fredrik Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: URO
Båttype: MAMBA 341
Seilnummer: NOR 5887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 14:52:19 23:32:19 20:54:08 8
Total 13.06.2015 14:52:19 23:32:19 20:54:08 8

Tryggve Spilde (Bærum Seilforening)
MAMBA 341 23:32:19 20:54:08
9 NOR-6272

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272

Kjell Tomas Lunde

Seilforening:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:31:11 24:11:11 21:09:47 9
Total 13.06.2015 15:31:11 24:11:11 21:09:47 9
BAAT

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272

Kjell Tomas Lunde

Seilforening:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 15:31:11 24:11:11 21:09:47 9
Total 13.06.2015 15:31:11 24:11:11 21:09:47 9

Trond Tjemsland (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Arcona 32 24:11:11 21:09:47
10 NOR-11361

Håkon J. Helge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361

Åsmund Grøstad

Seilforening:
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 16:24:04 25:04:04 22:17:06 10
Total 13.06.2015 16:24:04 25:04:04 22:17:06 10
CAOS

Håkon J. Helge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361

Åsmund Grøstad

Seilforening:
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 16:24:04 25:04:04 22:17:06 10
Total 13.06.2015 16:24:04 25:04:04 22:17:06 10

Håkon J. Helge (Bærum Seilforening)
Sun Odyssey 35 25:04:04 22:17:07
11 NOR-15364

Kristian Martnes

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Franske Flickan
Båttype: Dufour 325
Seilnummer: NOR 15364

Trygve Heidal

Seilforening:
Båtnavn: Franske Flickan
Båttype: Dufour 325
Seilnummer: NOR 15364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
FRANSKE FLICKAN

Kristian Martnes

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Franske Flickan
Båttype: Dufour 325
Seilnummer: NOR 15364

Trygve Heidal

Seilforening:
Båtnavn: Franske Flickan
Båttype: Dufour 325
Seilnummer: NOR 15364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Kristian Martnes (Hurum Seilforening)
Dufour 325 DNF
11 NOR-9965

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Helmax
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9965

Kristofer Bjørnå913

Seilforening:
Båtnavn: Helmax
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9965
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
HELMAX

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Helmax
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9965

Kristofer Bjørnå913

Seilforening:
Båtnavn: Helmax
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9965
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
Maxi 999 DNF
11 NOR-5124

Steinar Solnørdal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Freya 2
Båttype: Aphrodite 29
Seilnummer: NOR 5124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
FREYA 2

Steinar Solnørdal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Freya 2
Båttype: Aphrodite 29
Seilnummer: NOR 5124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11

Steinar Solnørdal (Røyken Seilforening)
Aphrodite 29 DNC

NOR-R H3 - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-6807

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:19:25 19:59:25 17:47:28 1
Total 13.06.2015 11:19:25 19:59:25 17:47:28 1
APHROMANN

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:19:25 19:59:25 17:47:28 1
Total 13.06.2015 11:19:25 19:59:25 17:47:28 1

Daniel Ingebretsen (Hurum Seilforening)
Aphrodite 101 19:59:25 17:47:29
2 NOR-10750

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750

Håkon Foss Liverud

Seilforening:
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:26:55 20:06:55 17:52:56 2
Total 13.06.2015 11:26:55 20:06:55 17:52:56 2
DUPPEN

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750

Håkon Foss Liverud

Seilforening:
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:26:55 20:06:55 17:52:56 2
Total 13.06.2015 11:26:55 20:06:55 17:52:56 2

Jon Liverud (Bærum Seilforening)
Elan 31 20:06:55 17:52:57
3 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629

Ole Christian Wasenden

Seilforening:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:29:45 20:09:45 18:20:52 3
Total 13.06.2015 11:29:45 20:09:45 18:20:52 3
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629

Ole Christian Wasenden

Seilforening:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:29:45 20:09:45 18:20:52 3
Total 13.06.2015 11:29:45 20:09:45 18:20:52 3

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 20:09:45 18:20:52
4 NOR-11328

Stein Thorstensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: IL TEMPORALE
Båttype: Sun Fast 32i
Seilnummer: NOR 11328

Mathias Thorstensen

Seilforening:
Båtnavn: IL TEMPORALE
Båttype: Sun Fast 32i
Seilnummer: NOR 11328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:57:38 20:37:38 18:35:06 4
Total 13.06.2015 11:57:38 20:37:38 18:35:06 4
IL TEMPORALE

Stein Thorstensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: IL TEMPORALE
Båttype: Sun Fast 32i
Seilnummer: NOR 11328

Mathias Thorstensen

Seilforening:
Båtnavn: IL TEMPORALE
Båttype: Sun Fast 32i
Seilnummer: NOR 11328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 11:57:38 20:37:38 18:35:06 4
Total 13.06.2015 11:57:38 20:37:38 18:35:06 4

Stein Thorstensen (Kongelig Norsk Seilforening)
Sun Fast 32i 20:37:38 18:35:06
5 NOR-6169

ARNE OLAV HOMMEFOSS

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169

Turid Hommefoss

Seilforening:
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:17:38 20:57:38 19:01:55 5
Total 13.06.2015 12:17:38 20:57:38 19:01:55 5
SY CAMILLA

ARNE OLAV HOMMEFOSS

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169

Turid Hommefoss

Seilforening:
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:17:38 20:57:38 19:01:55 5
Total 13.06.2015 12:17:38 20:57:38 19:01:55 5

ARNE OLAV HOMMEFOSS (Tønsberg Seilforening)
Sweden Yachts 340 20:57:38 19:01:56
6 NOR-14447

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Caroline
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447

Tord Erik Skyrud

Seilforening:
Båtnavn: Caroline
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:29:44 21:09:44 19:14:11 6
Total 13.06.2015 12:29:44 21:09:44 19:14:11 6
CAROLINE

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Caroline
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447

Tord Erik Skyrud

Seilforening:
Båtnavn: Caroline
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:29:44 21:09:44 19:14:11 6
Total 13.06.2015 12:29:44 21:09:44 19:14:11 6

Torvald Fossestøl (Bergens Seilforening)
Hanse 325 21:09:44 19:14:11
7 NOR-14593

Terje Hogsnes

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:54:48 21:34:48 19:16:15 7
Total 13.06.2015 12:54:48 21:34:48 19:16:15 7
FRK.HANSEN

Terje Hogsnes

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 12:54:48 21:34:48 19:16:15 7
Total 13.06.2015 12:54:48 21:34:48 19:16:15 7

Terje Hogsnes (Gåsøkalven Seilselskab)
Hanse 320 21:34:48 19:16:15
8 NOR-1608

Jon Børre Ørbæk

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Maren
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 1608

Erik Magnus Barfod Ørbæk

Seilforening:
Båtnavn: Maren
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 1608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:03:21 21:43:21 19:23:53 8
Total 13.06.2015 13:03:21 21:43:21 19:23:53 8
MAREN

Jon Børre Ørbæk

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Maren
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 1608

Erik Magnus Barfod Ørbæk

Seilforening:
Båtnavn: Maren
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 1608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:03:21 21:43:21 19:23:53 8
Total 13.06.2015 13:03:21 21:43:21 19:23:53 8

Jon Børre Ørbæk (Asker Seilforening)
Aphrodite 101 21:43:21 19:23:53
9 NOR-6441

Jørgen Myhrer

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Aventura
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: NOR 6441

Bjørn Thore Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Aventura
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: NOR 6441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 13.06.2015 13:20:01 22:00:01 19:40:05 9
Total 13.06.2015 13:20:01 22:00:01 19:40:05 9
AVENTURA

Jørgen Myhrer

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Aventura
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: NOR 6441

Bjørn Thore Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Aventura
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: NOR 6441